Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I runda play off - 1. mecze (26.03.06)
Autor Wiadomość
Bart 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-31, 13:34   

Lobas 33 napisał/a:
Po drugie to myślałem że jak gra 4 z 5 zespołem to jest najbardziej zacięta rywalizacja, a tu wychodzi że same niespodzianki sie dzieją że 5 wygrywa Shocked ciekawa sytuacja że to jest niespodzianka dla ludzi z Brzegu i okolic. W Lewinie niestety nikt nie odebrał tego jako niespodzianke, ponieważ każdy w tej rywalizacji ma równe szanse.


Jest tak i dużo osób tak myśli poniewaz gracie 1 sezon w BLK i nikt was tak naprawde nie zna a ludzie grajacy w Brzegu znają chłopaków z QRB i wiedzą na ico ich stać. Jeśli będziecie grali w przyszłym sezonie w BLK i grali tak jak teraz to juz napewno dla nikogo nie będzie zaskoczeniem ze wygraliście z tym czy z tamtym.Ale tak jak wówisz że każdy w tej rywalizacji ma równe szanse.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-03-31, 13:40   

Inez napisał/a:
Adyk napisał/a:
Przestaje mi sie to podobać, poważnie, nastepny mecz siedze na łąwie i tylko w potrzebie zagram!
Żadne mottam, żadne podawanie do mnie :shock: przestaje rzucac :!:
Pozdro :)

No to nie przyjdę kibicować, bo po co, skoro ideał będzie siedział na ławeczce :-P
A tak poważnie, nareszcie chłopaki będą mieli okazję sobie pograć, nie mówiąc już o porzucaniu :mrgreen: :-P
Oki, tym razem całkiem poważnie: Adyk, graj po swojemu, tak jak lubisz, spełniaj się :!:


adyk spoko przecież każdy z teamu do cenia to co robisz iw pełni ci popiera bo w przeciwnym razie nie gralibyśmy razem a gramy i to jeszcze jak !!!!! (oczywiście trzeba dodać słowo "czasami"...)
więc chłopie dawaj rade i trzepaj ta siatka co se wisi pod obręcza ile dasz rady a my ci pomozemy i wszyscy bedą mieli wklad w gre !!!! podawanie do ciebie przy każdym celnym rzucie to też frajda a jak widać sam przecież punktów nie zdobywasz !!!! gramy w piatkę i razem wygrywamy lub nie i to jest w tej grze super !!!!

koniec wykładu !!!


w następnym meczu gramy na maksa i módlmy się aby było nas tylu zeby ktos był w ogóle na zmiane...

wielkie pozdro dla Adyka i all temów

ps. Adyk nie obrazaj się.... :cry: :-P :lol: :roll: :wink: :mrgreen: :-P :-P :-P

Moderowany przez Inez:
Poprawiłam cytacik, bo coś nie bardzo oddawał sens wypowiedzi :D
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-31, 15:13   

Bart napisał/a:
Lobas 33 napisał/a:
Po drugie to myślałem że jak gra 4 z 5 zespołem to jest najbardziej zacięta rywalizacja, a tu wychodzi że same niespodzianki sie dzieją że 5 wygrywa Shocked ciekawa sytuacja że to jest niespodzianka dla ludzi z Brzegu i okolic. W Lewinie niestety nikt nie odebrał tego jako niespodzianke, ponieważ każdy w tej rywalizacji ma równe szanse.


Jest tak i dużo osób tak myśli poniewaz gracie 1 sezon w BLK i nikt was tak naprawde nie zna a ludzie grajacy w Brzegu znają chłopaków z QRB i wiedzą na ico ich stać. Jeśli będziecie grali w przyszłym sezonie w BLK i grali tak jak teraz to juz napewno dla nikogo nie będzie zaskoczeniem ze wygraliście z tym czy z tamtym.Ale tak jak wówisz że każdy w tej rywalizacji ma równe szanse.

To raz, druga sprawa że wiekszosc sezonu nic nie graliscie, a QRB na pewno grało lepiej niż wy. Akurat tutaj nie jest najlepsze porównanie 4 i 5 miejsca, bo w grze było widac przewage QRB, a z drugiej strony wasze możliwosci.

Jak już pisalem, zagraliscie dobry mecz, ale trzeba zwrócic uwage ze Trafika nic nie grała.Jeśli zaczną coś grac to nawet przy waszej dobrej grze moze byc ciezko, ale wszyscy liczą na dobre spotkanie :)
0 UP 0 DOWN
 
Lobas 33 
Lewin Brzeski T.



Dołączył: 18 Paź 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-31, 15:36   

Kiedyś ktoś bardzo mądry powiedział że gra sie tak jak przeciwnik pozwala.
Qrb jest drużyną z potencjałem aby wyjść z tej potyczki zwycięsko i nikt z nas nie będzie rozpaczał jeśli sie tak stanie, ale zrobimy wszystko abyśmy to my wygrali i weszli z moim zespołem do pierwszej 4.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-31, 15:54   

Lobas 33 napisał/a:
Kiedyś ktoś bardzo mądry powiedział że gra sie tak jak przeciwnik pozwala.

Nie zawsze tak jest, trzeba rozgraniczyc pewne sprawy, nie podlega jednak watpliwosci ze byliście zdecydowanie lepsi niz QRB i słusznie wygraliscie, jednak nikt sie tego nie spodziewał, bo jak sam napisales mają potenjał.


PS: Mam nadzieje ze zrobicie wszystko by wygrac i ze wam sie uda :-P , wtedy moze zagramy jeszcze razem jakies mecze :)
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-31, 15:56   

Tak Adam masz racje : Lewin wygra z QRD a my wygramy z Wami w półfinale i razem zagracie o III miejsce


kurcze ale jestem pewny siebie :D :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-31, 16:17   

sorokajtis napisał/a:
Tak Adam masz racje : Lewin wygra z QRD a my wygramy z Wami w półfinale i razem zagracie o III miejsce


kurcze ale jestem pewny siebie :D :mrgreen:

Jednego nie rozumiem, dlaczego zakladasz że Lewin przegra z Orbiliusze?? :-P moze kolena niespodzianka :D
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-31, 16:23   

Co do Orbiliusza to mysle ze w tym roku są poza zasiegiem (biorąc pod uwage że troszke pechowo u nas jest w zespole z ludźmi, chodzi mi o kontuzje). Więc nie zakładam że przegraja. Jasiu zrobił kawał dobrej roboty (chociaż na temat ludzi którzy są w tym zespole , przynajmniej niektorych mam swoje zdanie i uważam, że nie wszyscy tam sa potrzebni)
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-03-31, 16:37   

Jak dla mnie to liga wygląda nastepujaco:
Orbiliusz długo długooo nic i póżniej pozostałe druzyny...
W tym sezonie na pewno nikt im zwyciestwa nie odbierze...

Co do wypowiedzi na temat qrb-lewin - uwazam ze i my i oni zagralismy słaby mecz w ataku (bardzo niska skutecznosc) ale wygralismy ten mecz dobrą defensywą... Jednak nie zgadzam sie z wypowiedzia Adyka ze jesli gracze trafiki zagraja na swoim poziomie to nawet przy dobrej naszej grze moze byc ciezko... W moich oczach nie sprawiaja az takiego wrazenia.. choc moze sie myle... Jeśli zagra Sikas w 2 meczu , bedzie ciekawiej na pewno a kto wygra - wygra lepszy... taki sport....
Wiec nie wiem po co tu wypisujecie kto jest lepszy... czy kto ma wiekszy potencjał... jak maja wiekszy potencjał niech udowodnią to na boisku....
Do zobaczenia na parkiecie
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-03-31, 16:46   

nj napisał/a:
Wiec nie wiem po co tu wypisujecie kto jest lepszy... czy kto ma wiekszy potencjał... jak maja wiekszy potencjał niech udowodnią to na boisku....

Żeby sie coś zdiało :wink: :D
wiadomo ze i tak wszystko wychodzi na boisku.


nj napisał/a:
Jednak nie zgadzam sie z wypowiedzia Adyka ze jesli zagraja na swoim poziomie to nawet przy naszym dobrym meczu moze byc ciezko... W moich oczach nie sprawiaja az takiego wrazenia..

Może widze ich z perspektywy poprzednich sezonów... nie wiem jak by nie było to był pierwszy was na prawde dobry mecz (takie mam odczucia)


nj napisał/a:
a kto wygra - wygra lepszy... taki sport....

w sporcie najlepsze jest to że moze wygrac własnie ten uwazany za słabszego :P
0 UP 0 DOWN
 
nj 
pr0



Wiek: 37
Dołączył: 10 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: London Brzeski

Wysłany: 2006-03-31, 16:53   

Tak jak mowisz... czesto liczy sie dyspozycja dnia czy szczescie :) Ale wlasnie to kochamy w sporcie :)

W sumie ciekawie na forum sie robi :) dawno tyle postów nie było :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-31, 18:20   

Najwięcej punktów
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 302
2. Łukasz Marciniak (WSH-E) 264
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 248
4. Grzegorz Chmiecik (Forum) 241
5. Piotr Rosiński (Piomar) 235
6. Maciej Stępień (Piomar) 224
7. Tomasz Pieszyński (Orbiliusz) 207
8. Grzegorz Jarosławski (Orbiliusz) 200
9. Marcin Stefaniszyn (Forum) 198
10. Bartosz Tadla (Lewin) 196

Najwyższa średnia punktów
1. Piotr Rosiński (Piomar) 21,4
2. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 20,1
3. Adam Adamczyk (Mysłek) 19,1

Najwięcej punktów w meczu
1. Piotr Rosiński (Piomar) 38
2. Grzegorz Chmiecik (Forum) 34
3. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 33

Najwięcej celnych rzutów wolnych
1. Bartosz Tadla (Lewin) 46
2. Sławomir Sikora (QRB Trafika) 38
3. Marek Soroka (Piomar) 31

Najwięcej celnych rzutów wolnych w meczu
1. Bartosz Tadla (Lewin) 8
. Adam Adamczyk (Mysłek) 8
. Sławomir Sikora (QRB) 8
. Marek Soroka (Piomar) 8

Najwięcej celnych rzutów za 3
1. Grzegorz Chmiecik (Forum) 40
2. Piotr Rosiński (Piomar) 35
3. Dawid Turkowski (Astra) 31

Najwięcej celnych rzutów za 3 w meczu
1. Remigiusz Barg (Astra) 7
. Adam Adamczyk (Mysłek) 7
. Piotr Rosiński (Piomar) 7

Najwięcej fauli
1. Mateusz Łazor (Lewin) 44
. Marek Lewandowski (Lewin) 44
3. Bartosz Tadla (Lewin) 40
. Przemek Kielman (QRB Trafika) 40

Najwięcej gwiazdek
1. Marcin Kucharski (Orbiliusz) 10
2. Sławomir Sikora (QRB Trafika) 6
. Adam Adamczyk (Mysłek) 6
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-03-31, 19:00   

Teretycznie wydaje sie ze karty są już w tym roku rozdane , ale jak pokazali chopaki z Londynu każdy moze sie pokusic o niespodzianke i faworyci nie mają nic póki nie wygraja meczu poza pozycją faworyta. Wszystko trzeba co tydzien potwierdzic na parkiecie.
Ps.
Marku ostatni mecz z OBC nie wyszedl, ale rozumiem ze jeszcze broni nie zlozylismy. Sprawa jest prosta, zdrowiejemy, zbieramy cala ekipe i zagramy swoje tak jak w pierwszym meczu.
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-31, 19:26   

qiero napisał/a:
9. Marcin Stefaniszyn (Forum) 198


znowu w pierwszej 10 :D hehe

don king napisał/a:
Marku ostatni mecz z OBC nie wyszedl, ale rozumiem ze jeszcze broni nie zlozylismy. Sprawa jest prosta, zdrowiejemy, zbieramy cala ekipe i zagramy swoje tak jak w pierwszym meczu.


pamiętajcie, że jeszcze musicie nas przejść :D a to może być trudne :) nooo, ale najlepsza zawsze jest zabawa oczywiście walka musi być :D a w tej lidze, przeważnie wygrywa dojrzalsza drużyna i lepsi zawodnicy... tu się tyczy QRB :D
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 48
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-31, 20:22   

tak jak napisałem wcześniej!
jeżeli będziemy wszyscy damy rade!!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 06, 26, mecze, off, play, runda


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu