Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Rocznik 1974 - SP 3, Klasa: Bywalec/Kozimor
Autor Wiadomość
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2006-03-19, 20:19   Rocznik 1974 - SP 3, Klasa: Bywalec/Kozimor

Witam,

Niedalej jak wczoraj jakis "typek" zaczal zaczepiac mnie na GG. Jak zawsze podszedlem do tematu zaczepki bardzo sceptycznie i ze sporym dystansem. W koncu kazdy uzytkownik jakiegokolwiek komunikatora wie i doswiadczyl zapewne niejednokrotnie glupkowatych tekstow, spamu etc. Ale wracajac do "typka". Okazal sie nim moj szkolny kolega Mariusz, ktory swoj cenny wolny czas spedzal na poszukiwaniu dawnych wspolklasowiczow.
Ciekawostka calej sytuacji jet to, ze niedalej jak kilka dni wczesniej dopadly mnie mysli ciekawosci co tez podzialo sie z moimi znajomymi z podstawowki, gdzie ich rozwialo, czy mielibysmy o czym teraz rozmawiac, jak bardzo sie zmienili, jakie maja swiatopoglady, na kogo glosowali (zart) ....

Utworzylem wiec ten temat w nadziei, ze odezwiecie sie, dacie znak zycia. Jak widac "Gilu" i "Koza" zyja i maja sie dobrze. Namiary do mnie znajdziecie w profilu, a Mariusz jak mniemam pewnie dolaczy sie do tego posta ponizej.

Czekam z niecierpliwoscia i pozdrawiam cieplo z cieplego,
"Gilu"
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-04-17, 08:38   

Jak widać ci z naszego rocznika tu nie zaglądają za często. Ja też jestem '74, też chodziłem to trójki, ale do c. Was oczywiście pamiętam.
0 UP 0 DOWN
 
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2006-04-17, 08:41   

Do "c"? Probuje sobie przypomniec kto byl gdzie. Czy "c" zostala sportowa klasa? Janas i szajka?
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-04-17, 14:22   

to była B, C to np. Marek Synowiecki, Adam Sobczyk
0 UP 0 DOWN
 
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2006-04-18, 08:23   

a tak. juz zaswitalo...
0 UP 0 DOWN
 
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2006-04-19, 09:33   

A to dobre! Jednak ludzie się odzywają.
Napisałem też tutaj, może jeszcze sie odezwą:
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=35777
0 UP 0 DOWN
 
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2006-04-19, 09:36   

Nadal mam nadzieje, ze ktos sie odezwie...
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-04-21, 09:23   

Dwa lata temu organizowałem spotkanie kolegów ze szkoły średniej (na 10-lecie matury). Założyłem oczywiście jakąś stronkę, ale gdybym tylko na tym się opierał, byłoby nas trzech albo czterech. Dlatego zacząłem od zrobienia listy nazwisk i wpisywania ich do wyszukiwarek internetowych oraz książek adresowych w komunikatorach (takich jak gadu-gadu) - w ten sposób znalazlem z 10-15 osób i powysyłałem do nich maile. Ponieważ każda z nich miała jakiś kontakt z kolejnymi 2-3 (czasem się to oczywiście nakładało), to z 37 osób z klasy powiadomiliśmy łącznie gdzieś około 33. A z tych 33 na spotkaniu pojawiło się około 25 i wychowawca (jego namiary załatwiałem przez szkołę). Czyli - tak przynajmniej uważam - osiągnęliśmy niezły wynik. Szczególnie, że szkoła była we Wrocławiu (z siedemset tysięcy mieszkańców, tysięcy stron www i setki for internetowych), więc nie można było liczyć na pocztę pantoflową tak jak w Brzegu. W dodatku sporo osób już się wyniosło z Wrocławia albo - tak jak ja - nigdy w nim nie mieszkało.
Drugim sposobem są oczywiście telefony i sms-y tylko to jest ciut droższe, ale jeżeli potraktować to jako uzupełnienie maili, mocno podnosi skuteczność działania.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
0 UP 0 DOWN
 
woyteg 
Glupota nie boli



Wiek: 49
Dołączył: 08 Sty 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Wies kolo Ciupago

Wysłany: 2006-04-21, 16:15   

Jampas.
Masz calkowita racje, tylko ze ja primo mam daalleekkoo, a to nawiazanie kontaktow to tak racej w formie rozrywki/ciekawosci traktuje :-)
Pozdawiam z bardzo juz letniego el ej
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 1974, bywaleckozimor, klasa, rocznik, sp


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu