Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kim dla ciebie był Michael Jackson...?
Autor Wiadomość
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-06-26, 02:06   Kim dla ciebie był Michael Jackson...?

Jak miałem lat 9 to dla mnie był pół bogiem- i do dzisiaj nawet to się raczej nie zmieniło...

[*]


p.s.

http://www.youtube.com/wa...feature=related

szałowo :)


p.s. II

oj, sorki- dopiero zauważyłem, że podobny temat już istnieje w innym dziale- proszę o przeniesienie
Ostatnio zmieniony przez Walter Gropius 2009-06-26, 02:09, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Octopus 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Paź 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: brzeg

Wysłany: 2009-06-26, 10:08   

Kiedyś był królem muzyki pop, ale media zrobiły z niego pedofila. Nie słuchałem jego muzyki na co dzień, lecz zawsze miło wpadała w ucho . ..
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-26, 10:29   

Kim był?
Pierwsza moja muzyczna kaseta magnetofonowa (długo wyczekiwana i wyżebrana u rodziców z niemałym trudem) to "Dangerous". To chyba nawet jeszcze nie była podstawówka... miałam może 6 lat i niewiele wspólnego z językiem angielskim, ale tę kasetę znałam na pamięć.
Mam ją do tej pory :)

I pamiętam jakie wrażenie robił na mnie ten teledysk:
http://www.youtube.com/watch?v=5_n7cftdkl0
albo ten:
http://www.youtube.com/wa...feature=related



Pomijając całą tę plotkarsko-bulwarową otoczkę, to jedno i najważniejsze trzeba mu przyznać - to co zrobił dla muzyki pop było (i jest nadal) niesamowite

[*]
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-26, 10:49   

ja pamiętam jak Jaco był w Polsce, miałam wtedy chyba z 6 lat. oglądałam jego koncert w nocy po kryjomu żeby rodzice nie obudzili się ;)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-26, 11:54   

robaczek napisał/a:
ja pamiętam jak Jaco był w Polsce, miałam wtedy chyba z 6 lat. oglądałam jego koncert w nocy po kryjomu żeby rodzice nie obudzili się ;)


A ja pamiętam, że transmisję tego koncertu oglądaliśmy całą rodziną. Nie wiele lat miałam, ale też znałam pełno tekstów na pamięć, mimo że nie miałam pojęcia co znaczą. Na telewizyjną relację z koncertu długo czekaliśmy. Ach. Chyba każdy go znał.
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-26, 12:37   

pewnie, że każdy. też znałam wiele jego tekstów na pamięć, znając znaczenie pojedynczych słów. ten człowiek to legenda. sądzę, że dłuugo długo świat nie będzie znał tak genialnego muzyka i artysty, z oryginalnym podejściem do świata.
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-27, 20:35   

Hmm był zawsze odkąd ja byłam, część muzycznej historii, ceniłam go za talent, za taniec, muzykę.....Nie interesowały mnie plotki, tylko muzyka......szkoda, odszedł za szybko...
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-27, 23:19   

"History" Michaela to pierwsza płyta, którą w życiu miałem w swojej malutkiej łapce i bezustannie prosiłem brata, żeby ją włączył. Jackson to mistrz, nikt nie może odebrać mu tego tytułu. Stranger in Moscow - do dzisiaj przechodzą mnie ciary na refrenie...
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-06-28, 00:40   

a kto to jest??
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-29, 00:28   

kim dla mnie był?
No takim facetem który chyba nieźle zarabiał. Ostatnio podobno umarł. Miał 50 lat.
0 UP 0 DOWN
 
aural 

Wiek: 42
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-29, 01:30   

Największy wokalista wszech czasów.
Jak ktoś chce mogę mu winyl Thriller sprzedać, w środę opuszczam nasze piękne miastko.
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-29, 21:28   

Ostatnimi czasy myśląc o Jacksonie w pierwszej kolejności przychodził mi na myśl fragment zwrotki Kanye Westa ze Slow Jamz: "...she got a light - skinned friend look like Michael Jackson, got a dark - skinned friend look like Michael Jackson..."
Ja mimo wszystko zapamiętam go, jako czarnoskórego króla popu, który zrewolucjonizował rynek muzyczny choćby pod względem klipów takich jak Thriller ( miszcz :!: ), tańca, muzyki ( Quicy Jones ) i doskonałej ( jak na tamte czasy ) oprawy koncertów ( mdlejące i płaczące fanki itp. ). Dodam jeszcze, że nie byłem jakimś wielkim fanem MJ i zazwyczaj gdy umiera ktoś "znany" nie wczówam się zbytnio, ale w dniu śmierci Jacksona zrobiło mi się jakoś nieswojo... Aktualnie ( od jakiejś godziny ) słucham History ( J Dilla rmx ) - polecam :!:
Koniec :wink:
0 UP 0 DOWN
 
torro 



Wiek: 47
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-29, 22:40   

byl moim pierwszym podstawowkowym idolem :P
mialam na scianie wielki plakat z nim w stroju samuraja(wyrwany z jakiejs sobotniej trybuny lub podobnego pisemka), na kasprzaku mialam ponagrywane jego piosenki (z koncertu zyczen). ale to bylo 25 lat temu:) od tej pory moj gust muzyczny poszedl troszke w innym kierunku, ale gdy w radio leci jakas piosenka Mike'a, slucham z sentymentem...
0 UP 0 DOWN
 
BASSEPROD 


Wiek: 39
Dołączył: 05 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-30, 15:37   

Przeglądając fora i strony gazet widać, że teraz to wszyscy go opłakują, na świecie Żal po M.J., ale jak żył to go wszyscy gnoili. Rujnowali mu życie robiąc z niego pedofila tylko dlatego, że potrafił dzieciom pokazać bajeczny świat jakiego sam kiedyś nie zaznał. Widząc w nim źródło pieniędzy ludzie zaczęli robić z niego kogoś kim nie był sprowadzając go na dno. Teraz wielki muzyk, a wcześniej postrzegany tylko jako pedofil.
Osobiście nie jestem jego wielkim fanem, aczkolwiek dużo jego utworów mi się podoba, choćby np. "Earth song", a to, że miał swój świat...trudno - każdy z nas jest inny, ale nigdy nie dawałem wiary w to, że krzywdził dzieci.
0 UP 0 DOWN
 
kamajot 
kamajot@gmail.com



Wiek: 29
Dołączyła: 29 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-30, 20:20   

BASSEPROD - sama to chciałam napisać ale jak widać już mnie uprzedziłeś. A co do piosenek Jacksona, to najbardziej mi się podobały: ,, Smooth Cryminal" , ,, Billie Jean" oraz ,,Beat It"
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: byl, ciebie, dla, jackson, kim, michael


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu