Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2009-06-17, 14:30
Cukiernia u Cupera na dworcu - omijać szerokim łukiem!
Autor Wiadomość
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2009-06-16, 19:50   Cukiernia u Cupera na dworcu - omijać szerokim łukiem!

Oto jak dzisiaj zepsuli mi dzień.

Nie zdążyłem ze śniadaniem w domu wiec postanowiłem kupić dwa mini pączki na wagę. Zapłaciłem 1.70. Gdy zabrałem się za pierwszego okazało się, że jest wczorajszy. Poszedłem je reklamować a pani na to:
- ma pan paragon?
ja na to że nie mam, nie dała mi pani.
- no widzi pan, nie mogę reklamować bez paragonu. nie wziął pan, więc wyrzuciłam do kosza, przecież w koszu nie będę szukać.

Oczywiście każdy dobrze wie, że paragon nie jest potrzebny do reklamacji, wystarczy jakikolwiek inny dowód zakupu na przykład świadek. Ale nie ważne... teraz najlepsze :!:

- Przecież te pączki są wczorajsze
- No oczywiście że są wczorajsze, wieczorem o szóstej były pieczone
- To czemu pani je sprzedaje normalnie a nie z przeceny, chciałem coś zjeść co jest dobre a nie suche
- To pan jeszcze suchego nie jadł. Niech pan nie narzeka

K...wa! Jeśli to ma być argumentacja obsługi klienta w dzisiejszych czasach to ja to p..le! Cała rozmowa trwała dłużej i była nasycona jeszcze większą dawką absurdu. Dla mnie to jest po prostu złodziejstwo i oszustwo. A sprawy nie puszczę płazem. Pani powiedziała jeszcze "a co tam... to tylko złoty siedemdziesiąt niech pan zje a nie robi problemu". Nie to nie jest tylko złoty siedemdziesiąt. Nie przełknę robienia ze mnie debila i naciągania klienta na zepsuty towar a potem udawania że problemu nie ma.

Na szczęście mamy to forum i cieszy mnie, że o sytuacji dowie się większa grupa ludzi. A do Cupera zadzwonię i tak.

/do moderatora: sorki to chyba nie jest odpowiedni dział, proszę o przeniesienie/
Ostatnio zmieniony przez Trifonas 2009-06-16, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MakakRepArt 



Wiek: 29
Dołączył: 20 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-16, 20:29   

"Co Pan poradzisz?! Nic Pan nie poradzisz..." Dobrze że nie wrzuciła cię na listę "tych klientów nie obsługujemy" :evil: ale dzięki za info ;]
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2009-06-16, 20:38   Re: Cukiernia u Cupera na dworcu - omijać szerokim łukiem!

spiros napisał/a:


Na szczęście mamy to forum i cieszy mnie, że o sytuacji dowie się większa grupa ludzi. A do Cupera zadzwonię i tak.


proste byloby rozwiazanie tej sprawy:

z ekspedientka nie ma co dyskutowac, bo to chyba pracownica cukierni, prosi sie po burzliwej dyskusji o osobe odpowiedzialna a najlepiej szefa cukierni, jego numer telefonu jezeli jego nie ma.
A po co ?
- jezeli zapyta ekspedientka
Poto aby wlasciciela zawiadomic o tym co sie stalo, zapytac czy to jest normalny stan w tej cukierni i zawiadomic jego o sposobie zalatwienia klientow przez pania i czy tojest rowniez w jego cukierni normalne.

Z reguly i z doswiadczenia zyciowego wiem, ze kazda osoba uslugujaca natychmiast przeobraza sie cudem w odpowiednio mila osobe. Wierzcie mi ... to samo zawsze skutkuje i mozna to spokojnie nazwac donosicielstwem
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2009-06-16, 20:54   

Czy powiadomiłeś już TVN24?
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2009-06-16, 21:08   

nie rozumiem dlaczego ten apel o omijanie tej cukierni , ja zawsze kupuje paczki itd u niego i jakos nawet gdyby mi sie trafił raz wczrajszy przymknąłbym oko a nie siał popłoch na forum jakby nie wiadomo co bylo w bułce , rozumiem tego gościa co w motoryzacyjnym opisywal ze go trzepneli na pare tysiecy itd itd ale niszczenie komus reputacji firmy paczkiem ?
mam wrazenie ze bardziej niz ten paczek wytrociła cię sprzedawczyni
było zachowac spokoj i pojsc na ustepstwo , podobne rady daje pan waldemar jeśli chodzi o zaczpenych romów ale tutaj widze jakoś bojowo nastawiony w aferze pączkowej ...
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2009-06-16, 21:15   

Bilu napisał/a:
pan waldemar ...ale tutaj widze jakoś bojowo nastawiony w aferze pączkowej ...


naturalnie mozna by bylo powiedziec, ze bojowo nastawiony jestem na takie obslugiwanie klientow.
Widze bardzo czesto jak sie obsluguje klientow w sklepach, czasami brak slow ...
wtedy ruszam do ataku ... zgadza sie... nie pozwole aby mnie i innych robiono w "balona"
zwlaszcza jezeli sie jawnie oszukuje w sklepach

Jezeli ekspedientka tak zalatwia rowniez innych to pomylila sie z zawodem
0 UP 0 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2009-06-16, 21:50   

Bilu napisał/a:
nie rozumiem dlaczego ten apel o omijanie tej cukierni , ja zawsze kupuje paczki itd u niego i jakos nawet gdyby mi sie trafił raz wczrajszy przymknąłbym oko a nie siał popłoch na forum jakby nie wiadomo co bylo w bułce

widzisz... bo są na świecie ludzie normalni i krzykacze co to będą się awanturować o byle gówno, byle tylko zwrócić na siebie uwagę...
0 UP 0 DOWN
 
MruQ 


Wiek: 31
Dołączył: 10 Kwi 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-16, 21:59   

Czy to normalne piec pączki wieczorem o szóstej ?? kto to normalny takie cos robi ?!
0 UP 0 DOWN
 
Katarzyna_26 



Wiek: 44
Dołączyła: 02 Sie 2005

UP 36 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-16, 22:01   

Miś mi się przypomniał :evil:
0 UP 0 DOWN
 
MakakRepArt 



Wiek: 29
Dołączył: 20 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-16, 22:35   

Kasiu, mi "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" http://www.youtube.com/wa...re=channel_page to pasuje świetnie do tej sytuacji :)
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2009-06-16, 22:38   

Emill napisał/a:

widzisz... bo są na świecie ludzie normalni i krzykacze co to będą się awanturować o byle gówno, byle tylko zwrócić na siebie uwagę...


Może sam jesteś niedowartościowany skoro takie rzeczy piszesz. Ja nie mam z tym problemów w każdym razie.

Natomiast jeśli dla ciebie bycie normalnym oznacza dać sobie wcisnąć g... w sklepie to idź sobie tą drogą dalej, zobaczymy gdzie nią zajdziesz. Ja potrafię się o swoje upomnieć i tyle, a forum jest po to, żeby dzielić się z użytkownikami (obywatelami, członkami lokalnej społeczności) swoimi spostrzeżeniami na temat tego co nas otacza. I jak coś mi się nie podoba to o tym piszę bo dowiedzą się o tym ludzie. A jeśli tobie się podoba nie wychylać, to równaj w szereg i czekaj tylko jak cie kiedyś w banku orżną (tak na marginesie - drodzy forumowicze, czytajcie co podpisujecie!).

Bilu nie, to nie sprzedawczyni mnie wytrąciła z równowagi. Nawet w rozmowie jej powiedziałem, że rozumiem że to nie jej wina. Ktoś ja przeszkolił, ktoś jej narzucił takie, a nie inne standardy obsługi. Ja tu widzę problem, a nie w sprzedawczyni! Przecież ktoś tej dziewczynie kazał sprzedawać za taką a nie inną cenę.[/b]
Ostatnio zmieniony przez Trifonas 2009-06-16, 22:42, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2009-06-17, 09:39   

Rozwiązanie problemu jest proste zmienić cukiernie a nie bić piane na forum że pączek był czerstwy może niebawem ktoś napisze że pani ekspedientka nie pod takim kątem się uśmiechnęła albo pan sprzedawca miał szpinak na zębach. Jak robię zakupy i coś mi się nie podoba albo widzę że ktoś próbuje robić ze mnie wała dziękuje i już tam nie wracam.A co do tematu może to nie wina pani tylko szef jej kazał sprzedać wczorajszy towar.
0 UP 0 DOWN
 
Zbychoo 
desperate househusband ;)



Wiek: 46
Dołączył: 01 Cze 2007

UP 72 / UP 23



Wysłany: 2009-06-17, 13:09   

Necia napisał/a:
spiros powiedz mi co Ty byś bez forum zrobił?? komu byś sie wyżalił?? ludzie każda pierdołę musicie w***lać na forum? litości, założycie drugie o nazwie, złosci i żale i tam alleluja piszcie sobie do woli.

No mnie bardziej dziwi zacytowane wyżej podejście niż wzburzenie spirosa. Po to jest forum żeby ludzie o pewnych praktykach wiedzieli, byli świadomi przed dokonaniem zakupu. A jak się komuś nie podoba to po prostu nie czyta i nie uczestniczy w dyskusji. W porzadku są tematy typu "który mechanik samochodowy najlepszy", "jakiego wytwórcy mebli/okien unikać" a jak ktoś klienta robi w bambuko sprzedając czerstwego pączka to już jest wyżalanie za pierdołę. Necia, podaj kwotę od straty której można się już wyżalać i nie będzie to forumowe faux-pas. Ja tam wolę wiedzieć czego się spodziewać i jeżeli kiedyś musiałbym kupić w tym sklepie pączka to po tym co przeczytałem na pewno wziąłbym paragon i spróbował pączka przy pani ekspedientce żeby mi nie zarzuciła że przynoszę jej innego niż kupiłem.
Właśnie przez to że ludzie dają sobie spokój z problemami bo ponoszą małą stratę jesteśmy tak często rżnięci na (w sumie) sporą kasę w drobnych kwotach w marketach i tym podobnych przybytkach.
Ostatnio zmieniony przez Zbychoo 2009-06-17, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-17, 13:12   

Byłem dziś i pączki były świeże :evil: :evil: :evil:

na pewno wrócę :)
0 UP 0 DOWN
 
MakakRepArt 



Wiek: 29
Dołączył: 20 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-18, 14:44   

Niech każdy z użytkowników pójdzie jutro i kupi po dwa pączki! Będziemy mogli debatować do woli! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: cukiernia, cupera, dworcu, lukiem, na, omijac, szerokim


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,68 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu