Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Nowa Galeria w Domu Handlowym Piast
Autor Wiadomość
PPB 
Redakcja PPB


Wiek: 47
Dołączył: 21 Lut 2007

UP 7 / UP 18


Skąd: Plac Dworcowy 3

Wysłany: 2009-06-03, 10:04   Nowa Galeria w Domu Handlowym Piast

http://brzeg24.pl/index.p...d=2055&Itemid=1

Od kilku dni od strony ulicy Długiej trwają intensywne prace remontowo-budowlane.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-03, 12:39   

A proszę może jeszcze o informację jaka firma wykonuje te prace budowlane, bo ja tam widziałam panów nie z naszego kraju, może z Chin, bądź Korei, zaczynam spekulować, kto ma zamiar być właścicielem tej galerii...
Z góry dziękuję.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-03, 18:37   

jak na razie nie mogę napisać jakie konkretnie firmy zagoszczą w nowej galerii handlowej..

ale dodam tylko, iż na pewno będzie EMPIK :)

wejście główne będzie od ulicy Długiej.. zniknie całkowicie ziemia wybierana przez koparki..

i ogólnie będzie ładnie :)
0 UP 0 DOWN
 
ioscemina 
:)



Wiek: 42
Dołączyła: 26 Cze 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: z daaaleka

Wysłany: 2009-06-03, 18:42   

alleceno napisał/a:
i ogólnie będzie ładnie


jak dla mnie to trzeba by bylo pomyslec i zrobic cos, zeby "piast" bardziej do starowki sie komponowal ...bo poki co...to jest tragedia
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-04, 08:45   

Fajnie, gdyby wykonawcy poszli za przykładem Galerii Oławskiej, która też nie powstała od zera, tylko została przebudowana. Jej odpowiednik w zupełności by wystarczył :)
0 UP 0 DOWN
 
Calipso1 
walczę o pokój aż się krew leje...



Wiek: 46
Dołączył: 16 Kwi 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-04, 09:11   

Mimo wszystko nie wyobrażam sobie przebudowy starego Piasta od góry ale nie ma rzeczy niemożliwych :P

Będzie EMPIK, no proszę. Ktoś ubiegł mój pomysł :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2009-06-04, 17:46   

Poza EMPIKIEM nie spodziawałbym się wielkiego szału jeśli chodzi o najemców.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-04, 20:36   

poza dwoma uznanymi na rynku brzeskim firmami ale na zupełnie nowej powierzchni.. [czyt. większej ] pojawi się jedna zupełnie nowa..

będą to renomowane firmy; żaden chiński market :wink:

prawdopodobnie już w wakacje pojawia sie oferty pracy, więc wtedy będzie można na własne oczy przekonać się o nazwach firm :)

dodam tylko, iż mając na myśli "nowe" nie tyczyło się to Empika, choć Empik będzie nowością w Brzegu.. na pewno jest to związane ze strategią samego Empiku i inwestowania już nie tylko w duże miasta ale i mniejsze...

wspominając Galerię Oławską... tam troszkę inaczej to wyglądało, bo inwestorzy założyli sobie rozwój już istniejącej "galerii" o kolejne średniej wielkości sklepy,

w Brzegu mamy przebudowę czegoś co zawsze było sklepem można stwierdzić wielkopowierzchniowym... wykorzystanie powierzchni, która była nie użytkowana. komu by przyszło na myśl by rok temu powiedzieć, iż dojdzie dodatkowe piętro użytkowe w "Piaście"
Ostatnio zmieniony przez derdy 2009-06-04, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
TC 



Wiek: 42
Dołączył: 04 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-06-04, 21:40   

Tak Mi się skromnie marzy żeby w Brzegu był market ALMA,nie wiem dlaczego ale lubie robić tam zakupy,zawsze zostawie troche talarów w tym sklepie ale bardzo podoba mi się wystrój i wogóle atmosfera tego sklepu jeśli to tak można nazwać... :)

A co do Empika to nie będe musiał kupować wielu czasopism tylko sobie skocze przeczytam co mnie interesuje i pójde dalej :)
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-06-04, 22:05   

alleceno napisał/a:
ale dodam tylko, iż na pewno będzie EMPIK
:jupi:
0 UP 0 DOWN
 
poniedziałek 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-05, 11:09   

Też bym chciał Almę w Brzegu, ale to raczej niemożliwe, Alma jest zbyt ekskluzywna, a co za tym idzie zbyt droga, jak na taki Brzeg, u nas wiedzie prym np. obleśny Kaufland, a bardziej wymagającym pozostaje tylko Alma we Wrocławiu lub też od niedawna w Opolu. A tak nawiązując bardziej do tematu, to nie wierzę, żeby w tej galerii były jakieś zagraniczne sieciówki, ludności brzeskiej nie stać na takie rarytasy, a obrót w takich sklepach musi być spory.
0 UP 0 DOWN
 
HannyHanny 

Wiek: 29
Dołączyła: 06 Cze 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-06, 18:36   

Z tego co się orientuje ma być także CCC oraz Rossman

no i dodam, ze jest już Piekarnia ;) oraz sklep z Bielizną ....
Ostatnio zmieniony przez HannyHanny 2009-06-06, 18:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-06, 20:54   

i ja tylko potwierdzę post powyżej.. bardzo dobre informacje... [czyt. z dobrego źródła ]
Ostatnio zmieniony przez derdy 2009-06-06, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Krakonoš 



Wiek: 41
Dołączył: 22 Lut 2008

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2009-06-06, 20:54   

Co do "brzydoty" strony wizualnej "Piasta" raczej wszyscy się zgadzają, jednakże to wnętrze uznałbym za porażkę totalna. Najjaskrawszym przykładem jest umieszczenie schodów w miejscu słabo widocznym od wejścia głównego. Do tego zawsze jest tam półmrok, jakieś szpetne budki, reklamy. Od samego wejścia do "Piasta" dodatkowo odstręcza specyficzny zapaszek, no i towarzystwo które przesiadywało na murkach/parapetach oraz schodach ewakuacyjnych wokół budynku.
Ale na wyburzenie potworka nie ma co liczyć. Obecnie nikt się tego nie podejmie, gdyż może na tym nieźle stracić (vide Poltegor we Wro). Przebudowa tak, ale gruntowna. Jeżeli skończy sie na drobnych pracach mało się poprawi (zwłaszcza w wykorzystaniu drugiego piętra).
Poczekamy na efekty ocenimy. :)
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-06, 21:06   

z Poltegorem troszkę inaczej to wygląda bo Sky Tower trafił z budową w zapaść budowlaną, gdyby zaczęto budować go dwa-trzy lata wcześniej z pewnością dziś nie było by wielkiego zapytania czy oddanie do użytku to na pewno będzie 2012 rok ??

murki i parapety już znikają.. a Krakonos dawno w Brzegu byłeś, żeby ocenić postęp prac :wink: chyba trzeba Ci podesłać kilka fotek :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: domu, galeria, handlowym, nowa, piast


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu