Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sezon ogórkowy w Odrze 2009
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-14, 16:59   

X Memoriał Włodzimierza Siudy
Hala Sportowa MOSiR Brzeg, ul. Oławska 2
koszykówka kobiet

18 września (piątek)
15.00 MUKS Poznań – ŁKS Łódź
17.00 Odra Brzeg – Tęcza Leszno
19.00 MUKS Poznań – USK Praga (Czechy)

19 września (sobota)
10.00 USK Praga – Tęcza Leszno
12.00 ŁKS Łódź – Odra Brzeg
14.30 Tęcza Leszno – MUKS Poznań
16.30 ŁKS Łódź – USK Praga

20 września (niedziela)
10.00 Odra Brzeg – USK Praga
12.00 ŁKS Łódź – Tęcza Leszno
14.00 MUKS Poznań – Odra Brzeg
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-15, 21:47   

Cytat:

Koszykarki KS Odra Brzeg przegrały 63:68 w sparingowym spotkaniu rozgrywanym w Dzierżonowie z rosyjskim Dynamo Moskwa.

Podopieczne trenera Zyskowskiego zagrały bardzo dobre zawody, każda zawodniczka wniosła wiele do gry zespołu. W najbliższy weekend brzeski zespół zagra na własnym parkiecie w turnieju będącym jednocześnie X Memoriałem im. Włodzimierza Siudy. Będzie to kolejny sprawdzian przed zbliżającym się sezonem.


KS Odra Brzeg - Dynamo Moskwa 63:68
Odra: Sepulveda 15, Daniel 13, Ukoh 10, Grace 9, Żyłczyńska 8, Denson 6, Małaszewska 2, Buszta 0.

Mariusz Kolekta

www.plkk.pl

No nieźle. :D Dynamo to jedna z najlepszych drużyn w Rosji i czołowa drużyna w Europie, więc porażke zaledwie 5 punktami można uznać za bardzo dobry występ. Jestem ciekawy czy Rosjanki grały w swoim podstawowym składzie?

W kolejnym meczu najwięcej punktów rzuciła Sepulveda. Myślę, że będzie z Niej pożytek :P Dobrze, że już niedługo turniej w Brzegu i będziemy mogli przekonać się na własne oczy jak wygląda gra Odry.
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2009-09-15, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-09-15, 23:14   

Dzień wcześniej drużyna z Moskwy grała z Tęczą Leszno i na prośbę trenera Krysiewicza mecz zakończył się 3 minuty przed końcem drugiej kwarty. Ponieważ mecz był zacięty i wyrównany Rosjanki zaczęły grać bardzo agresywnie, wręcz brutalnie traktując rywalki. Aleksandra Drzewińska z Leszna upadła na parkiet ze złamanym nosem, a ataki łokciami na twarz i wszechobecna agresja były na porządku dziennym popierane dopingiem z ławki rezerwowych przyjezdnych. Trener w rezultacie obawiał się o kolejne kontuzje swoich podopiecznych...

Mieliśmy grać z Dynamem jeszcze przed przyjazdem naszych Amerykanek, jednak do spotkania nie doszło, ponieważ nasz trener zadecydował, że gra bez wzmocnień nie ma sensu. Jak widać spotkanie doszło do skutku i dobrze się stało, a obie drużyny musiały sobie pewnie co nieco wytłumaczyć po wczorajszych incydentach z Tęczą, ponieważ sezon dopiero się zaczyna i warto się profesjonalnie szanować. Zdrowa rywalizacja fair play obu zespołów pokazała, że jesteśmy w stanie powalczyć z najlepszymi i mamy wyrównaną drużynę. Oby pozytywne przewidywania sprawdziły się w sezonie. Jazmine gra pod większą presją, gdyż w przypadku jej niepowodzeń na parkiecie klub jest w stanie rozwiązać z nią kontrakt po pierwszych dwóch tygodniach. Do tego jednak nie dojdzie, bo w rzeczywistości jest wręcz odwrotnie. Jazmine świetnie się zaaklimatyzowała i rzuca najwięcej punktów w każdym meczu naszej drużyny. Miejmy nadzieję, że utrzyma wysoką dyspozycję i będzie nawet liderką zespołu. Jak na razie ten transfer za małe pieniążki wydaje się być najbardziej trafiony. Liczę, że po turnieju w Brzegu będziemy mocniejsi na tablicach i w walce pod koszem. Fajnie będzie zobaczyć nareszcie nasze w akcji po takiej przerwie. Zobaczymy co tam nasz trener z czasem poukłada, jestem dobrej myśli. Swoją drogą mecz z Dynamem musiał być niezłym widowiskiem, skoro mieliśmy z rywalem kontakt. Tylko pogratulować dziewczynom.
Ostatnio zmieniony przez zdanek 2009-09-15, 23:24, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2009-09-17, 19:51   

Małe sprostowanie dotyczące turnieju weekendowego otóż:

drużyna MUKS-u Poznań, z powodu kontuzji i chorób koszykarek, zrezygnowała z udziału w X Memoriale im. Włodzimierza Siudy, który w najbliższy weekend będzie rozgrywany w Brzegu.

Na skutek wycofania się poznańskiego zespołu zmianie uległ terminarz spotkań. Poniżej prezentujemy jego ostateczną wersję:


18 września (piątek)
17.00 Odra Brzeg - Super-Pol Tęcza Leszno
19.00 ŁKS Siemens AGD Łódź - USK Praga


19 września (sobota)
10.00 USK Praga - Super-Pol Tęcza Leszno
12.00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Odra Brzeg


20 września (niedziela)
10.00 Odra Brzeg - USK Praga
12.00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Super-Pol Tęcza Leszno


Mariusz Kolekta / www.PLKK.pl
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-09-19, 10:36   

dzisiaj mecze chyba jednak o 12 i 14? tak przynajmniej zrozumiałem spikera wczoraj
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-09-19, 10:53   

Jamps napisał/a:
dzisiaj mecze chyba jednak o 12 i 14? tak przynajmniej zrozumiałem spikera wczoraj

tak jest, godziny 12 i 14, nasze koszykarki grają o 14
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-09-19, 10:57   

dla ciekawych: wczoraj Odra wygrała z Lesznem 4 punktami (67:63), a Praga pokonała ŁKS chyba 11 punktami
0 UP 0 DOWN
 
kopytko 

Wiek: 30
Dołączył: 18 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-19, 11:19   

Adyk napisał/a:
Jamps napisał/a:
dzisiaj mecze chyba jednak o 12 i 14? tak przynajmniej zrozumiałem spikera wczoraj

tak jest, godziny 12 i 14, nasze koszykarki grają o 14


Czy możecie to potwierdzić innymi źródłami. Wczoraj spiker tak się mylił że mógł mimowolnie skłamać.
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-19, 11:33   

kopytko napisał/a:

Czy możecie to potwierdzić innymi źródłami. Wczoraj spiker tak się mylił że mógł mimowolnie skłamać.


No właśnie?
Jakiś nowy spiker i mieszał się wczoraj strasznie i nie zdziwiłbym się gdyby w tej sprawie też coś pomylił.

A co do wyników wczorajszych:

KS Odra Brzeg - Super-Pol Tęcza Leszno 67:63 (19:19, 14:13, 17:18, 17:13)

Odra: Małaszewska 20, Sepulveda 17, Ukoh 12, Denson 8, Żyłczyńska 7, Grace 3, Buszta 0, Daniel 0, Teklińska 0.

Tęcza: Gawrońska 23, Drzewińska 13, Walich 10, Durak 6, Gajewska 6, Czarnecka 3, Kaszewska 2, Głocka 0.


ŁKS Siemens AGD Łódź - USK Praga 64:79 (19:19, 14:16, 15:17, 16:27)

ŁKS: Jankowska 17, Novikaya 12, Schmidt 8, Perlińska 7, Hylewska 6, Grabowska 5, Makowska 5, Owczarek 3, Grgin 1.

USK: Vorlova 16, Kuthanova 13, Elhotova 12, Gtepanova 12, Emmelova 9, Necaskova 4, Pudlakova 3, Kodovskova 3, Krizova 3, Skutilova 2, Harapesova 2, Medunova 0.
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2009-09-19, 11:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2009-09-19, 20:13   

(niedziela)

10.00 Odra Brzeg - USK Praga
12.00 ŁKS Siemens AGD Łódź - Super-Pol Tęcza Leszno



szczegóły na www.PLKK.pl co także (zaznaczam) jest źródłem powyższej informacji o zdobyczach punktowych...
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2009-09-19, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
scottie 

Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-20, 18:13   

no spiker jest super lepszego nie mogli znalezc :lol: :lol: :lol: przynajmniej na lidze bedzie wesolo :D
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-20, 19:04   

scottie napisał/a:
no spiker jest super lepszego nie mogli znalezc :lol: :lol: :lol: przynajmniej na lidze bedzie wesolo :D

No to proponuję zająć jego miejsce i sprawdzić jak to jest na początku, bo akurat ten turniej to był jego debiut, więc pewnie też trema była duża. Trzeba mu dać trochę czasu na oswojenie się z mikrofonem, bo nie każdemu to przychodzi od razu. Ale na forum są oczywiście mądrzejsi, którzy są doskonali we wszystkim, więc gratuluję!
0 UP 0 DOWN
 
scottie 

Wiek: 44
Dołączył: 27 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-09-20, 21:37   

mysle ze bycie lepszym od obecnego nie bylo by trudne a jego poprzednik byl o wiele lepszy i zaczynal rowniez lepiej zreszta nie bede na ten temat dyskutowal bo swoje zdanie juz na ten temat wypowiedzialem i jeszcze wspomnisz moje slowa ze to bedzie totalna klapa zreszta nie ta jedna sprawa bedzie klapa :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 15:00   

Cytat:

Odra Brzeg wygrała memoriał Włodzimierza Siudy

Dziesięć dni przed inauguracją ekstraklasy Odra Brzeg wygrała trzy spotkania i pewnie wygrała memoriał Włodzimierza Siudy.

Kibice w Brzegu po raz pierwszy mieli okazję obejrzeć mecze nowej Odry i po turnieju byli w dobrych nastrojach. Uśmiechnięty był również trener Jarosław Zyskowski.

- Z meczu na mecz gramy coraz lepiej - mówił. - Przed nami jeszcze bardzo dużo pracy, szczególnie jeśli chodzi o atak, ale dziewczyny już zaczynają się rozumieć, co bardzo mnie cieszy.

- W koszykówkę gra się po to, żeby wygrywać, a wygrałyśmy trzy spotkania, więc chyba spełniłyśmy oczekiwania kibiców - ocenia Natalia Małaszewska. - Musimy popracować jeszcze więcej nad tym, żebyśmy się widziały na boisku. Było trochę chaosu, miałam dużo strat, ale to wszystko da się poprawić. To kwestia czasu.

Małaszewska po dwóch bardzo dobrych sezonach w Jeleniej Górze przeniosła się rok temu do Polkowic, gdzie rzadko wychodziła na boisko.
- Nie narzekam na pobyt w Polkowicach, ale przyszłam do Brzegu, bo zależy mi, żeby grać, a nie siedzieć na ławce - dodała rozgrywająca Odry.

Turniej w Brzegu miał też dać odpowiedź na pytanie, która z czterech Amerykanek wróci do domu.
- Będzie to Shantia Grace, która trochę ciężej zniosła wyjazd z USA i ma większe problemy z aklimatyzacją - mówił trener Zyskowski. - W jej miejsce już w środę przyleci jednak inna rozgrywająca z USA.


Podczas turnieju najlepiej wypadła Jazmine Sepulveda. Drobna, niewysoka zawodniczka imponowała swobodą w operowaniu piłką i celnymi rzutami z dystansu.

- Jej obecność jest efektem mojego wyjazdu do Stanów. Widziałem ją w Nowym Jorku i nalegałem, żeby dołączyła do drużyny. A teraz potwierdza swoją grą, że to była słuszna decyzja - cieszy się Zyskowski. - To rozsądna dziewczyna, jest profesjonalistką i będzie bardzo mocnym punktem drużyny.

Z dobrej strony pokazała się też wychowanka Odry Aleksandra Teklińska.

- Turniej to nie liga, ale Ola wykorzystuje swoją szansę i chciałbym, żeby jak najwięcej grała - oceniał trener.

Podczas turnieju Odra pokonała kolejno Dudę Leszno 67:63, ŁKS 65:53 i USK Pragę 93:59. Drugie miejsce zajęły leszczynianki (pierwszy ligowy rywal), trzecie ekipa z Czech, a bez zwycięstwa wyjechały z Brzegu łodzianki.

Punkty dla Odry zdobywały: Sepulveda 54, Małaszewska 45, Ukoh 37, Denson 38, Żyłczyńska 21, Grace 14, Teklińska 11, Buszta 5.


http://www.nto.pl/apps/pb...KOWKA/171943783
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2009-09-21, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
rossii 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-21, 17:25   

Qiero święta racja , jak w każdej nowej pracy, firmie, itp. początki są trudne i trzeba się oswoić ,dla spikera był to debiut i z każdym następnym razem będzie lepiej a scottie jak chcesz powiedz tylko słowo a gwarantuje tobie że umożliwię tobie poprowadzenie meczu koszykówki jako spiker zawodów. Spróbujesz jak to łatwo jest.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, odrze, ogorkowy, sezon


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu