Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Moderatorzy Ankieta

Którego moderatora lubisz?
alferx
6%
 6%  [ 3 ]
Kathia
10%
 10%  [ 5 ]
Panna Nikt
12%
 12%  [ 6 ]
smooth
29%
 29%  [ 14 ]
warlike
37%
 37%  [ 18 ]
Woźny
4%
 4%  [ 2 ]
Głosowań: 48
Wszystkich Głosów: 48

Autor Wiadomość
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2009-05-18, 21:43   

Krzysieq napisał/a:
Panna Nikt - smarkula, która kieruje się głównie sympatiami, jest niesprawiedliwa i na dodatek jest bardzo fałszywa. (potrafi, np. najpierw kogoś obrazić*, a po kilku minutach edytować posta). Moim zdaniem na moderatora się zupełnie nie nadaje.


mysle podobnie :P

warlike - chyba najbardziej odpowiedni czlowiek na moderatora z tej calej grupy, nie czepia sie byle czego i co najwazniejsze nie ma sraczki tak jak panna nikt ktora wali tabliczkami jakby miala rozrzedzenie :lol:

Forum powinno byc przyjazne a w tej chwili za sprawa niektorych modow tak nie jest. Ale tak to jest jak dac komus wladze :twisted:
Ostatnio zmieniony przez d0mino 2009-05-18, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Juni 



Wiek: 35
Dołączył: 14 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-18, 22:33   

Forum zeszło na psy... poziom merytoryczny wypowiedzi użytkowników ( zwłaszcza młodszych) woła o pomste do nieba. Mi odpowiadały czasy jak smooth,warlike, ktoś, jadore i inez rządzili. Teraz jest do dupy. Głosowałem na Warlike'a, ale oprócz niego głosowałbym jeszcze na Smootha i Kathie. Sam szczerze żałuje, że brałem sie za Modzenie, ale szybko saie z tgo wycofałem i mam nadzieje, że nikt przeze mnie nic nie stracił. Teraz forum tylko czytuje, rzadko coś pisze, bo raz, że nie mam dużo czasu, a dwa, że nie chce mi sie użerać z kretynami.
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-18, 22:45   

głupia ankieta napisał/a:
Którego moderatora lubisz?
alferx
Kathia
Panna Nikt
smooth
warlike
Woźny


Primo... Osobiście znam: Kathie, Panne Nikt, Smootha oraz Warlika... lubie ich...
Alfer`x oraz Woźnego nie znam więc nie wypowiem się, a po za tym raczej oni nie bawią się w moderowanie...

Jak jest sens tej ankiety? Ja nie widzę sensu... co to da...? Jakieś wnioski? Zmieni to coś? Każdy mod ma podgląd na wyniki jak kto głosował, potem będzie, że mody się mszcza, bo ktoś na niego nie zagłosował... bEzEdurA!
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-05-18, 23:00   

alfix napisał/a:
Każdy mod ma podgląd na wyniki jak kto głosował


nie każdy ma ;) ...tylko wybrani :P ....zresztą za co się mscić? ze ktoś kogoś lubi :P


jakby było w drugą stronę: "który mod się nie sprawdza" to by można to było inaczej interpretować :P ...teraz to ma formę quizu z brawo :P
Ostatnio zmieniony przez KtOŚ 2009-05-18, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-18, 23:02   

KtOŚ, dzięki za sprostowanie :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-05-18, 23:03   

Ja z moderatorow lubie najbardziej swoj wlasny rozsadek. Jak dotad spisuje sie on na tyle dobrze, ze nie musze sie wstydzic za siebie. Z pomocnikow moderatora, najbardziej lubie swoja krotka pamiec.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-18, 23:42   

alfix napisał/a:

Jak jest sens tej ankiety? Ja nie widzę sensu... co to da...? Jakieś wnioski? Zmieni to coś?


jest wiele innych tematow ktore tez nic nie wnoszą juz na starcie temat jest denny i jakos tam nie pytasz :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-05-19, 09:13   

Nie martw się warlike lubią Cie bo jeszcze im za skóre nie zalazłeś (czyt. nic nie robisz hihi :* )

Ja też uważam iż mod nie jest od lubienia, lubic to ja go mogę prywatnie, "publicznie" ma pracować bo sam się na to zgłosił i chciał, ale ma byc jak sąd, niezawistny, sprawiedliwy i rzetelny :evil:


poza tym zostałam bez znajomości bo moje ukochane mody już nie rządzą.. <załamka> i big dżołk:P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ankieta, moderatorzy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu