Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Dni Grodkowa 2009
Autor Wiadomość
Damian Kapinos 
reporter


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2008

UP 94 / UP 3


Skąd: Grodków

  Wysłany: 2009-05-14, 11:08   Dni Grodkowa 2009

A ja zapraszam na Dni Grodkowa, będzie więcej atrakcji i gwiazd. Sczegóły w temacie Dni Grodkowa 2009 8)

/wydzielono z Dni Skarbimierza
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-05-14, 11:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Aguusia 



Wiek: 35
Dołączyła: 06 Maj 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-14, 11:16   

A kiedy są dni Grodkowa?
0 UP 0 DOWN
 
Damian Kapinos 
reporter


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2008

UP 94 / UP 3


Skąd: Grodków

Wysłany: 2009-05-14, 11:18   Dni Skarbimierza

Od 2 do 7 czerwca 2009 :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-05-14, 11:26   

I również wystąpi Liber i Sylwia :-P

Ja się udam na Dni Skarbimierza bo mam bliżej niż do Grodkowa :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-14, 11:29   

Ja mam po raz kolejny taką propozycję - czy te wszystkie Dni róznych okolicznych i naszego miast/miasteczek nie mogą ze sobą kooperować? Jak by tak negocjować koncerty na przemian, np:

Zespół Super Ekstra Zarąbista Gwiazda 1 - piątek Brzeg, sobota Skarbimierz, niedziela Grodków;

Zespół Super Ekstra Zarąbista Gwiazda 2: piątek Skarbimierz, sobota Grodków, niedziela Brzeg;

Zespół Super Ekstra Zarąbista Gwiazda 3: piątek Grodków, sobota Brzeg, niedziela Skarbmimierz;

Może by taniej było negocjować - a ilu ludzi było by zadowolonych i mniej powodów do konkurencyjnośći i podkopywania programów ;) ;):P. Ale wtedy wszystkie Dni musiały by wypadać w jeden weekend, albo tydzień.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-05-14, 11:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2009-05-14, 11:33   

warlike napisał/a:
I również wystąpi Liber i Sylwia :-P

I Oddział Zamknięty,co przekonuje mnie do tego stopnia,że jestem w stanie iść do Grodkowa piechotą :P
Btw. co to za pomysł z pięciodniowymi uroczystościami? Co za dużo to nie zdrowo.Przeczuwam,że będzie to rozłożone na :nicość,nicość,nicość,Libera i Sylwię ,Oddział Zamknięty.Zgadłam? ;]
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-05-14, 11:39   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Może by taniej było negocjować - a ilu ludzi było by zadowolonych i mniej powodów do konkurencyjnośći i podkopywania programów ;) ;) :P. Ale wtedy wszystkie Dni musiały by wypadać w jeden weekend, albo tydzień.


i nuda, nuda nuda....... co za dużo to nie zdrowo... konkurencja zawsze jest dobra, bo podnosi standardy, a Ty proponujesz rezygnacje i stagnacje programową......jasne niech będzie jednolicie, równo i nudno, przecież trzeba zadowolić tych co lubią spokój, a nie Tych co się chcą pobawić....
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-14, 11:44   

Gwiazdy gwiazdami. A indywidualny program, to drugie. Poza tym jaka nuda? Znam fanów, którzy za "swoim" zespołem mogą koncert za koncertem zaliczać, nawet dwa jednego dnai ;) . Sam też tak miałem :P .

Poza tym nie każda Super Ekstra Zarąbista Gwiazda musi łup łup łup - no nie?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-05-14, 11:46   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Znam fanów, którzy za "swoim" zespołem mogą koncert za koncertem zaliczać, nawet dwa jednego dnai


ale to są jednostki w skali imprezy....

Franco Zarrazzo napisał/a:
Poza tym nie każda Super Ekstra Zarąbista Gwiazda musi łup łup łup - no nie?


a kto mówi o łup-łup?

ale na impreze idziesz by sie pobawić/odpocząć .........a nie oglądać odgrzewanego 5-ty raz w ciągu tygodnia tego samego kotleta.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-05-14, 11:51   

Nie wiem jak Ty, ale ja jeszcze nie potrafię się roztroić i być na raz w trzech miejscach. Co mi z tego, że będzie różnorodnie w trzech różnych miastach przez 3 dni, skoro np. będę chciał zaliczyć w jednym mieście po kolei wszystkie występy?

I pod tym kątem pada propozycja. Poza tym schodzimy na offa niebezpiecznie i zaraz ktoś się zdenerwuje ;) :P.
0 UP 0 DOWN
 
Damian Kapinos 
reporter


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2008

UP 94 / UP 3


Skąd: Grodków

Wysłany: 2009-05-14, 12:26   Dni Grodkowa 2009

Panno nikt po co iść piechotą , szkoda twoich nóg :P ale czego się nie robi dla swojego ulubionego zespołu :D

Panna Nikt napisał/a:
Btw. co to za pomysł z pięciodniowymi uroczystościami? Co za dużo to nie zdrowo.Przeczuwam,że będzie to rozłożone na :nicość,nicość,nicość,Libera i Sylwię ,Oddział Zamknięty.Zgadłam? ;]


Częściowo masz rację, ale będzie dużo atrakcji przez te wszystkie Dni miasta. Rozpocznie się od wystawy fotograficznej, będą wybory miss Grodkowa, zawody balonowe oraz zlot i parada motycykli - quadów - skuterów, a całość się zakończy pokazem sztucznych ogni. Oczywiście to nie wszystko, program jest jeszcze dopracowywany na ostatni guzik. Wkrótce będzie plakat, który zamieszcze tutaj.

Każdy znajdzie coś dla siebie :wink: a sobota przyciągnie więcej imprezowiczów do Grodkowa niż do Skarbimierza, gdyż ludzie lubią się bawić przy rytmach muzyki dioscopolo, która wróciła do mody.
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2009-05-14, 18:41   

Damian Kapinos napisał/a:
Panno nikt po co iść piechotą , szkoda twoich nóg :P

Organizatorzy zapewniają przejazd? Nevermind ;]
Damian Kapinos napisał/a:
Rozpocznie się od wystawy fotograficznej, będą wybory miss Grodkowa, zawody balonowe

W dalszym ciągu wydaje mi się,że te imprezy przyciągną tylko miejscowych. Osobiście nie chciałoby mi się biec na zawody miss. Może to właśnie wynika z faktu,że to wybory `miss` ,nie `mistera` ;)
Damian Kapinos napisał/a:
]oraz zlot i parada motycykli - quadów - skuterów

Z czystej ciekawości,skąd będą Ci motocykliści? Miejscowi tylko ? :P
Damian Kapinos napisał/a:
]a całość się zakończy pokazem sztucznych ogni.

Czyli to samo ,co na zakończenie każdych dni miasta.
Damian Kapinos napisał/a:
sobota przyciągnie więcej imprezowiczów do Grodkowa niż do Skarbimierza,

Tak właśnie myślałam ;].Trochę chybione robić Dni Grodkowa,które zazębiają się o Dni Skarbimierza. Z góry wróży to niższą frekwencję.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-05-14, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-05-14, 23:20   

Cytat:
Tak właśnie myślałam ;].Trochę chybione robić Dni Grodkowa,które zazębiają się o Dni Skarbimierza. Z góry wróży to niższą frekwencję.


I pewnie tak będzie okolice Grodkowa do Grodkowa okolice Skarbimierza na Skarbimierz, pewnie z małymi wyjątkami...a takie pytanie w którym miejscu będą Dni Grodkowa... :?:
0 UP 0 DOWN
 
Damian Kapinos 
reporter


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2008

UP 94 / UP 3


Skąd: Grodków

Wysłany: 2009-05-28, 12:16   Dni Grodkowa 2009

Poniżej macie program Dni Grodkowa 2009 8)

Dni Miasta1.jpg
Plik ściągnięto 195 raz(y) 315,97 KB

0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2009-05-28, 14:01   

Koncert Oddziału Zamkniętego brzmi baaardzo fajnie, może nawet uda mi się dotrzec z innego koncertu, tylko będzie to totalne pomieszanie stylów. Nie mniej jednak zastanowię się... :)
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2009-05-28, 14:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, dni, grodkowa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu