Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kiedy zostanie naprawiona nawierzchnia na ul. Wrocławskiej
Autor Wiadomość
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-13, 21:11   Kiedy zostanie naprawiona nawierzchnia na ul. Wrocławskiej

jak w tytule....
Kiedy i czy jest to realne, przewidywana jest naprawa nawierzchni na ul. Wrocławskiej. O ile jadąc na Wrocław prawym pasem dziury można przemilczeć, to już wracając Z Wrocławia....MASAKRA, dziura na dziurze i dziurę pogania....a jakby nie było jest to jedna z najczęściej uczęszczanych ulic w mieście.
Wrocławska kończy się wraz ze znakiem "Brzeg" ale czy nikogo "wyżej " nie interesuje stan dróg? Może ktoś z Magistratu mógłby coś z tym zdziałać, przyśpieszyć lub urzeczywistnić naprawę w/w drogi?

Kolejna rzecz....obok przedszkola na ul. Chrobrego znajduje sie "coś" na jezdni, to coś jest zagrodzone "ogrodzeniem" od blisko 10 miesięcy....kiedy to coś zostanie naprawione, a zalegające na jezdni "ogrodzenie" zniknie, przywracając tym samym około 1,5 m szerokości jezdni?
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-05-13, 23:29   

to ja może sie cit podłącze, moim zdaniem ulice w stanie TRAGICZNYM to:
Partyzantów
Jana Pawła II
Robotnicza

Są tam miejscami wyrwy, nie wiem czy ktoś zamierza sie tym zajac oraz odcinek wylotowy z Brzegu w kierunku Namysłowa, nie dość że na moście gdzie przekracza sie kanał jest mega wybój, to jeszcze wieeeelka dziura. a co najlepsze ze żadnych ekip naprawiających drogi ani widu ani słychu.
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2009-05-14, 09:43   

Necia napisał/a:
to ja może sie cit podłącze, moim zdaniem ulice w stanie TRAGICZNYM to:
Partyzantów
Jana Pawła II
Robotnicza

Są tam miejscami wyrwy, nie wiem czy ktoś zamierza sie tym zajac oraz odcinek wylotowy z Brzegu w kierunku Namysłowa, nie dość że na moście gdzie przekracza sie kanał jest mega wybój, to jeszcze wieeeelka dziura. a co najlepsze ze żadnych ekip naprawiających drogi ani widu ani słychu.
Dzisiaj widziałem drogowców na Jana Pawła zaczęli łatać ulice i chodniki ,ulicę Robotniczą powinni naprawić do 29,05,2009 bo do starostwa prezydent nie będzie jechał dziurawą drogą. :wink: A tak co do Wrocławskiej dziury dziurami ale pofalowanie jezdni za rogatkami miasta jest tragiczne i może doprowadzić do wypadku
Ostatnio zmieniony przez motomaniek77 2009-05-14, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-14, 10:32   

o godz 7:10 jadąc do pracy widziałem na ul. Chrobrego w okolicy przedszkola ekipę "naprawiaczy" tuż obok tego "czegoś"...wczoraj post a dziś już naprawa.... :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-05-14, 11:28   

Lotnik napisał/a:
o godz 7:10 jadąc do pracy widziałem na ul. Chrobrego w okolicy przedszkola ekipę "naprawiaczy" tuż obok tego "czegoś"...wczoraj post a dziś już naprawa.... :)


musze to napisać :evil:

siła forum wczoraj napisane dziś już robią...jakby tak ze wszystkim było

a co do tematu codziennie mam "przyjemność" jechać Wrocławską i aby uniknąć tam dziury to trzeba być naprawdę niezłym kierowcą...
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-14, 14:15   

Lotnik napisał/a:
obok przedszkola na ul. Chrobrego znajduje sie "coś" na jezdni, to coś jest zagrodzone "ogrodzeniem" od blisko 10 miesięcy....kiedy to coś zostanie naprawione, a zalegające na jezdni "ogrodzenie" zniknie, przywracając tym samym około 1,5 m szerokości jezdni?

Przecież lepiej postawić ograniczenie prędkości do 30 i "niech sobie kierowcy uważają", niż cokolwiek zrobić.


warlike napisał/a:
a co do tematu codziennie mam "przyjemność" jechać Wrocławską i aby uniknąć tam dziury to trzeba być naprawdę niezłym kierowcą...

Necia napisał/a:
to ja może sie cit podłącze, moim zdaniem ulice w stanie TRAGICZNYM to:
Partyzantów
Jana Pawła II
Robotnicza

Z tym się zgodzę. O ile jeszcze Robotnicza i Jana Pawła są "do przejechania", o tyle Partyzantów - Tragedia. Ale co z tego, skoro połatają dziury (jeśli w ogóle...), a po następnej zimie `powrócą ze zdwojoną siłą`. :/
Polska, u nas się chyba nie da zrobić normalnej drogi raz, a porządnie.
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-05-14, 14:57   

Dzisiaj widziałem na Partyzantów TVP, filmowali dziurawą nawierzchnię Także możliwe że nagłośnią w jakim stanie są drogi w mieście :)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-14, 19:42   

A widzieliście?! Na ul.JPII zaczyna coś się dziać! Zobaczymy co z tego wyniknie, póki co jest ograniczenie do 30, oby nie na długo.
Partyzantów nadal wygląda jak ser szwajcarski, ale na Chrobrego - rzeczywiście - też coś robią - i to wygląda tak, jakby wymieniali cały pas kostki brukowej, m.in. w miejscu, gdzie było owe "coś", o czym prawił Lotnik.
Tamta nawierzchnia również pozostawia wieeele do życzenia, powinni tą całą kostkę ułożyć od nowa, coby to jakoś wyglądało (asfaltu tam raczej nie położą, bo to przecież droga zabytkowa jeśli się nie mylę).
Lotnik, więcej takich tematów :evil: <thanks> , a nasze miasto (przynajmniej ulice) może zaczną w końcu jakoś wyglądać!
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-05-15, 09:20   

Jana Pawła jechałem wczoraj....maszynami wycinają płaty asfaltu i dają nowy więc może niedługo droga będzie w stanie bezdziurowym :-P

I się pochwale jestem mistrzem kierownicy wczoraj przejechałem partyzantów nie wpadając w żadną z dziur :evil:
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-15, 09:31   

warlike, to spróbuj przejechać Konopnicką, bez wjechania w studzienkę :D
postawie [cenzura (jest przed 22)] coca-cole, jak nie wpadniesz ;P
0 UP 0 DOWN
 
Guzik 
Pan Guzik,nieduży



Wiek: 33
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Łosiów

Wysłany: 2009-05-15, 11:25   

Nie wiem jak nazywa się ta ulica która prowadzi przez dworzec,przez Trzech Kotwic, i łączy się ze szkolną/nysańską. Ta droga to chluba dla miasta , i genialna wizytówka dla przyjezdnych.
0 UP 0 DOWN
 
MTM 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 38
Dołączył: 02 Sie 2006

UP 3 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-15, 12:39   

ślicznotka-e-34 napisał/a:
Dzisiaj widziałem na Partyzantów TVP, filmowali dziurawą nawierzchnię Także możliwe że nagłośnią w jakim stanie są drogi w mieście :)

Wczoraj też TVP było na Jana Pawła przy skrzyżowaniu z Piastowską. Pan w żółtej kamizelce udzielał wywiadu :P Nasze dziury takie interesujące ?? :?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-05-15, 13:54   

alfix napisał/a:
warlike, to spróbuj przejechać Konopnicką, bez wjechania w studzienkę :D
postawie [cenzura (jest przed 22)] coca-cole, jak nie wpadniesz ;P


wczoraj tam lawirowałem i zaden problem :P ........zresztą one tak mocno wystają, ze przesadzacie :P
0 UP 0 DOWN
 
DavidC 



Wiek: 30
Dołączył: 10 Paź 2008

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-16, 20:10   

Zbaczając z tematu to zamiast robić na euro 2012 boiska, przystanie itd to by się na pierwszym planie za drogi wzięli...
0 UP 0 DOWN
 
zalev 
szyderca


Wiek: 33
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 7 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-16, 22:34   

alfix napisał/a:
spróbuj przejechać Konopnicką, bez wjechania w studzienkę

spróbuj wyjechać z Lipowej przez Platanową bez wk*rwienia się. w takich dziurach to można ciała ofiar chować i nikt nie zauważy :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kiedy, na, naprawiona, nawierzchnia, ul, wroclawskiej, zostanie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu