Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Marsz Wyzwolenia Konopi 2009
Autor Wiadomość
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-21, 18:54   

Jedną osobę ? jak chcesz mój wujek chciał wpaść w nałóg alkoholowy i co udało mu się życie zakończył wieku 37 lat a zaczynał jak miał 29,i to wszystko tylko przez jakieś problemy. I co to miało być wyjście mówiąc delikatnie "zachlać się na śmierć" ?

Sami doskonale wiecie że więcej osób umiera po dłuższym spożywaniu alkoholi i papierosów to skoro wszyscy wiedzieli że szkodzą zdrowiu po co wprowadzili na rynek po co to jest sprzedawane by zabijać no powiedźcie sami.
0 UP 0 DOWN
 
Cezar 

Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-21, 19:14   

Chryste.. Niech Bóg ma Cię w opatrzności Koral bo z takim systemem myślenia skończysz jak Ci od bodka. Pewnie jesteś jednym z tych, których poczęstował kumpel i sami zaczęli. A potem kręcą się w grupce idiotów równając do poziomu, chłopaku pomyśl nad swoim życiem. Posłuchaj sobie na początek nagranie z linku od Juniego, genialne nagranie bardzo prawdziwe.
$ Koral $ napisał/a:

Sami doskonale wiecie że więcej osób umiera po dłuższym spożywaniu alkoholi i papierosów to skoro wszyscy wiedzieli że szkodzą zdrowiu po co wprowadzili na rynek po co to jest sprzedawane by zabijać no powiedźcie sami.

Alkohol i papierosy istnieją na rynku od zawsze, marihuana od nigdy, normalnie ludzie nigdy jej nie zażywali a dokładanie kolejnego syfu nie ma żadnych pozytywnych cech, dużo lepiej zaostrzyć karanie, byle tylko zmniejszyć ilość ćpunów. Zlikwidowanie trawki spowoduje zlikwidowanie znacznej części nowych ćpunów, bo od czego zaczynali?
Ostatnio zmieniony przez Cezar 2009-04-21, 19:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-04-21, 19:17   

$ Koral $ napisał/a:
po co wprowadzili na rynek po co to jest sprzedawane by zabijać no powiedźcie sami.

Alkohol jest pośród nas od baaardzo dawna (jakieś kilka tysięcy lat), więc ciężko będzie się dowiedzieć po co "został wprowadzony na rynek". A i sam sobie odpowiedz, czy wolałbyś zakazany alkohol czy marihuanę...

Tytoń to też nie nowość i w momencie "pojawienia się" raczej nikt nie zastanawiał się nad negatywnymi skutkami palenia. Podejrzewam, że obecnie gdyby papieros był "nowością" to pewnie też zostałby zabroniony, ale że kiedyś nieważny był długofalowy wpływ na zdrowie i obecnie jest bardzo rozpowszechnioną używką to nie ma co liczyć na zakazanie (choć sam nie miałbym nic przeciwko :wink: ).
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-21, 19:20   

Cezar napisał/a:
Zlikwidowanie trawki spowoduje zlikwidowanie znacznej części nowych ćpunów
Właśnie że nie nasili się i to jeszcze bardziej dilerom dajecie tylko zarabiać na dodatek z roku na rok mają coraz większe zyski na tym.

Cezar napisał/a:
nagranie z linku od Juniego


Słuchałem to o Magiku to wiecie są rożne wersje że niby się sam się przećpał że niby Abradab go wypchnął to są same domysły. Nie wiadomo co tak naprawdę było przyczyną jego śmierci samobójczej.
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-04-21, 19:22   

$ Koral $ napisał/a:
dilerom dajecie tylko zarabiać na dodatek z roku na rok mają coraz większe zyski na tym

O przepraszam, ale ja nie daję zarabiać dilerom (natomiast domyślam się, że ty i owszem)
0 UP 0 DOWN
 
Cezar 

Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-21, 19:24   

$ Koral $ napisał/a:

Słuchałem to o Magiku to wiecie są rożne wersje że niby się sam się przećpał że niby Abradab go wypchnął to są same domysły. Nie wiadomo co tak naprawdę było przyczyną jego śmierci samobójczej.

O magiku jest tylko napomknienie, nie uważnie słuchałeś.

$ Koral $ napisał/a:
Cezar napisał/a:
Zlikwidowanie trawki spowoduje zlikwidowanie znacznej części nowych ćpunów
Właśnie że nie nasili się i to jeszcze bardziej dilerom dajecie tylko zarabiać na dodatek z roku na rok mają coraz większe zyski na tym.

Nasili się? Wydaje Ci się. Ostre prawe nie spowoduje nasilenia, nie ma takiej opcji. Na pewno nie pomoże zalegalizowanie trawki, zresztą pytam raz jeszcze, ilu poważnych ludzi pali marihuanę? I czy to przypadek.. :] Do tego najlepsze jest, że banda gówniarzy robi tyle hałasu o takie gówno, zamiast zaprzestać, ale po co, lepiej być cool i pokazać się przed kumplami, być jak wszyscy? Prawda koral? Życie marihuany sprawiło, że twoje życie stało się lepsze, prawda?
Ostatnio zmieniony przez Cezar 2009-04-21, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

  Wysłany: 2009-04-21, 19:27   

Cezar napisał/a:
Chryste.. Niech Bóg ma Cię w opatrzności Koral bo z takim systemem myślenia skończysz jak Ci od bodka. Pewnie jesteś jednym z tych, których poczęstował kumpel i sami zaczęli. A potem kręcą się w grupce idiotów równając do poziomu, chłopaku pomyśl nad swoim życiem. Posłuchaj sobie na początek nagranie z linku od Juniego, genialne nagranie bardzo prawdziwe.
$ Koral $ napisał/a:

Sami doskonale wiecie że więcej osób umiera po dłuższym spożywaniu alkoholi i papierosów to skoro wszyscy wiedzieli że szkodzą zdrowiu po co wprowadzili na rynek po co to jest sprzedawane by zabijać no powiedźcie sami.

Alkohol i papierosy istnieją na rynku od zawsze, marihuana od nigdy, normalnie ludzie nigdy jej nie zażywali a dokładanie kolejnego syfu nie ma żadnych pozytywnych cech, dużo lepiej zaostrzyć karanie, byle tylko zmniejszyć ilość ćpunów. Zlikwidowanie trawki spowoduje zlikwidowanie znacznej części nowych ćpunów, bo od czego zaczynali?


Ty no bez przesady , o paleniu konopi można znaleźć wiele przekazow jeszcze zanim wymyślono papieros . i nie mów ze normalni ludzie nie zażywali bo to jest zakłamanie . Jacyś szamani palili to i inne świństwa zęby mieć wizje , ale oni tez byli przecież normalnymi ludzmi jak na tamte czasy. Istnieje ona na rynku ale czarnym , tak jak nielegalna bron , jeżeli coś nie jest oficjalne to nie istnieje?
Fakt palenie konopi jako narkotyzowanie sie jest krócej spotykane ale w naszej kulturze i kraju w porównaniu z papierosami lub tytoniem.

"zresztą pytam raz jeszcze, ilu poważnych ludzi pali marihuanę? I czy to przypadek.. :] "Ja czasem zapale i tak samo potrafię byc poważny . Wielu artystów tez przyznaje sie do tego tez ale zaraz będzie ze artyści nie sa poważni :P

Koral zrob tak jedz do hollandi zamieszkaj tam najlep[iej zacznij zarabic i przepier..c hajc na stuff, i za jakis czas pogadamy ;] Konczmy mosci panowie wstydu oszczedzmy.
Ostatnio zmieniony przez don B 2009-04-21, 19:34, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-21, 21:38   

Cezar napisał/a:
Życie marihuany sprawiło, że twoje życie stało się lepsze, prawda?


Nie że stało się lepsze tylko że rozwineliście to do takiego stopnia że "oskarżacie" mnie o to tak jak bym nie wiem miał cała piwnice w tym oO. Nie uważacie że te wszystko posty to tylko nie potrzebny Off Top ?.Taki temat można ciągnąć tygodniami bo ani ja nie zmienia zdania co do swoich przekonań ani wy do swoich i nie lepiej zostawić to tak jak jest że wy mówicie Nie a ja mówię Tak ? i skończy się temat.

chris.10 napisał/a:
O przepraszam, ale ja nie daję zarabiać dilerom (natomiast domyślam się, że ty i owszem)


Ehh...mówiąc Wy to była przenośnia ludzie co mnie to obchodzi czy dajesz czy nie ? koło du.. mi to lata taka prawda. A to czy ja daje im zarabiać czy nie to już nie Twoja sprawa.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-04-21, 21:47   

Ciekawe teorie są .... nie ma to tamto... a nie sądzicie jakby zalegalizowali i wprowadzili akcyze sporą?? i sprzedawali w sklepach ?? na pułkach obok budyniu ?? ja jestem zwolennikiem wprowadzenia... bo wiadomo ze jest a tak przynajmniej panstwo mogłoby zarobic i wpisac zawód prostytutka jako w ciezkich warunkach... i po 15 latach emerytura...


UWOLNIĆ ZIELONE KONOPIE...


ps. nie jest to post napisany z jajem... poważnie tak mysle...
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-04-21, 21:47   

don B napisał/a:
Koral zrob tak jedz do hollandi
Parę dni temu był ciekawy program o Cofee Shop'ach ( nie wiem czy dobrze napisałem) , całej tej legalizacji w Holandii i o wielkich problemach jakie to stwarza. Nie pamiętam dokładnie , ale było coś wspomniane o uzależnieniu 70% społeczeństwa ( lub jakiejś grupy wiekowej - dokładnie nie pamiętam, kątem oka oglądałem na początku) . Więc uwielbienie dla Holandii, która nie wie jak ma rozwiązać ten problem jest trochę na wyrost.
Ostatnio zmieniony przez slawq 2009-04-21, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-21, 21:56   

Właśnie nie wiem o co wam chodzi temat był o czymś innym a wy mówicie o tym tak jakby to wszystko po chodziło tylko z Holandii :shock: . To tak jak by Bob Marley był z Holandii i był panem świata :lol: . w Holandii jest tak ze szczerze mówiąc mają wylane na wszystko, bo skoro co 4-5 osoba to Gej i pozwalają na związki Homoseksualne to nie ma co wymarzony kraj to zamieszkania :|

Jeszcze tak dodam :

Kod:
Marihuana - bardzo charakterystycznym elementem Rastafarjańskiej religii jest rytualne palenie świętego ziela, marihuany, którą prawdopodobnie sprowadzili na Jamajkę hinduscy niewolnicy. Jej palenie jest rodzajem aktu religijnego, którego zasadność próbuje się potwierdzić cytatami z Biblii. Wykorzystywana jest do wnioskowania (rezonowanie) i traktowana jest jako sakrament, który oczyszcza ciało i umysł, powiększa świadomość, ułatwia pokojowe współistnienie i przybliża do Jah. Rastafarianie są zaskoczeni faktem, że marihuana jest nielegalna. Postrzegają ją jako substancję otwierającą umysł - coś, czego system Babilonu, jak rozumują, jawnie sobie nie życzy. W swoim rozumowaniu przytaczają kontrastowe porównanie ziół do alkoholu, który według nich ogłupia ludzi i nie jest częścią afrykańskiej kultury. Pomimo takiej oceny działania marihuany, jej zażywanie nie jest religijnym nakazem, wielu Rastafarian jej nie używa.

Rastafarianie wierzą, że marihuana to Drzewo Życia, wspominane w Piśmie.

Rastafarianie opierają się na staroangielskiej wersji Biblii (King James version, z 1611 roku). W oryginale Biblii (Wj 30: 23) są słowa "kanehbosm" i rastafarianie tłumaczą je jako "pachnące konopie" (choć tłumaczono to różnie), i były one używane do praktyk religijnych.
Ostatnio zmieniony przez $ Koral $ 2009-04-21, 22:07, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Cezar 

Wiek: 37
Dołączył: 20 Kwi 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-21, 22:06   

$ Koral $ napisał/a:
Właśnie nie wiem o co wam chodzi temat był o czymś innym a wy mówicie o tym tak jakby to wszystko po chodziło tylko z Holandii :shock: . To tak jak by Bob Marley był z Holandii i był panem świata :lol: . w Holandii jest tak ze szczerze mówiąc mają wylane na wszystko, bo skoro co 4-5 osoba to Gej i pozwalają na związki Homoseksualne to nie ma co wymarzony kraj to zamieszkania :|

I jest to też jedyny, w którym marihuana jest w pełni legalna, z czego wnioskuję, że tylko [cenzura] ludzie mogli zgodzić się na jej legalizację.
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2009-04-24, 21:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-04-21, 22:20   

$ Koral $ napisał/a:
którą prawdopodobnie sprowadzili na Jamajkę hinduscy niewolnicy

Wówczas roślinka dorastająca w słońcu, w pełni naturalnie. Obecnie nigdy nie widząca słońca, posiadająca w sobie więcej chemii niż jabol, podlewana chemią w sztucznie uzyskanych warunkach.
$ Koral $ napisał/a:
Rastafarianie są zaskoczeni faktem, że marihuana jest nielegalna.

Rzeczywiście, co za nowość, mnie to też zaskoczyło :|
$ Koral $ napisał/a:
W swoim rozumowaniu przytaczają kontrastowe porównanie ziół do alkoholu

Nie no, znowu? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
$ Koral $ 



Wiek: 33
Dołączył: 20 Mar 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: BrzeG

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-04-21, 22:24   

chris.10 napisał/a:
Rzeczywiście, co za nowość, mnie to też zaskoczyło :|


ta Ciebie to już zwłaszcza rasta tata się odezwał może opuścisz ten temat ?

bo mnie zaskoczyło to że jeszcze tu piszesz :P
Ostatnio zmieniony przez $ Koral $ 2009-04-21, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
zibi 


Wiek: 46
Dołączył: 12 Gru 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-04-21, 22:35   

żeby ta trawa wam resztek mózgu nie wypaliła.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, konopi, marsz, wyzwolenia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu