Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Polska-Irlandia Płn.
Autor Wiadomość
roman20 
Roman



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 16:26   

Co do Boguckiego to się zgodzę , Roger nie przekonuje mnie swoją grą , Obraniak nie bardzo widziałem , tylko czytałem o nim , ale warto spróbować . Jeszcze na środku obrony może być Jodłowiec z Polonie , podobno miał przejść do Neapolu
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-29, 16:39   

roman20 napisał/a:
Obraniak nie bardzo widziałem , tylko czytałem o nim , ale warto spróbować


ma bardzo dobre 2 ostatnie sezony we Francji...naprawde niektóre bramki jakie strzela są przepiękne...ponoć gra obiema nogami ale preferuje bardziej lewą...
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 16:52   

Ja napiszę krótko i na temat... Oglądałem do czasu, kiedy było 1-1... Proste błędy... Porażka na całej linii...
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 07:33   

Jak czytam te brednie to śmiać mi się chcę po 1 Panowie czy uprawialiscie kiedys jakis sport ? bo ja tak nawet prawie zawodowo i wiem cos o tym i o tamtym ....

1. Zawsze przychodzą takie mecze że nic nie idzie zawsze....
2.Cała reprezentacja zagrałą bardzo słabo nie tylko Artur Boruc Żewłakow czy Dudka
3.Analizowałem tą bramkę przypomniała mi się interwencja Robinsona z meczu Chorwacja Anglia... więc nie tylko Borucowi sie to zdarzyło
4.Kibicujemy reprezentacji jak wygrywa tylko ?! np Alfix
5.Zmiana Trenera w turnieju eliminaji to nie będzie dobra decyzja
6.roman20 Roger nie przekonuje swoją grą popatrz na poprzedni mecz jaka bramke strzelił "Salony Świata" miał najwyższą średnią podań celnych.... w tym meczu info "Przegląd Sportowy"
7.Ok Jodłowiec nawet dobry ale ma przejśc do Neapolu to go do Reprezentacji od razu? myślę że lepiej jak zostanie w Polsce bo Neapol to 11 drużyna we Włoszech
8. Yhy Obraniak Panowie experci nie ma jeszcze decyzji w jego sprawie przypominam nie ma jeszcze Polskiego obywatelstwa a co za tym idzie decyzji Fifa.....

pewnie za to po mnie "pojedziecie" ale prawda jest brutalna drodzy Panowie co się stało to się nie odstanie ufam Benhakerowi wszystko bedzie zalezec od meczu Czechy-Polska
więc do boju Polsko !!!!!
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-30, 08:37   

Araim napisał/a:
pewnie za to po mnie "pojedziecie" ale prawda jest brutalna drodzy Panowie co się stało to się nie odstanie ufam Benhakerowi


ja mu też ufam....ale boje się że Lato i cała reszta go wywalą i wcisną Engela.

Araim napisał/a:
8. Yhy Obraniak Panowie experci nie ma jeszcze decyzji w jego sprawie przypominam nie ma jeszcze Polskiego obywatelstwa a co za tym idzie decyzji Fifa.....

ma wszystkie dokumenty potwierdzające ze jego dziadek był Polakiem, paszport ma odebrać pod koniec kwietnia
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-03-30, 08:54   

Araim napisał/a:
1. Zawsze przychodzą takie mecze że nic nie idzie zawsze....

Z tym się nie zgodzę, jeśli chodzi o reprezentacje to można zwrócić uwagę na Francję jak zdobyła Mistrzostwo świat i Europy (nie przypominam sobie słabych meczy w ich wykonaniu). Klub natomiast to Arsenal jak w jednym sezonie nie przegrał żadnego meczu i miał 40 parę meczy pod rząd nie przegranych (strzelam bo nie pamiętam)

Araim napisał/a:
2.Cała reprezentacja zagrałą bardzo słabo nie tylko Artur Boruc Żewłakow czy Dudka


z tym się zgodzę, nie tylko ten meczy był słaby w ich wykonaniu

Araim napisał/a:
3.Analizowałem tą bramkę przypomniała mi się interwencja Robinsona z meczu Chorwacja Anglia... więc nie tylko Borucowi sie to zdarzyło


tyle, że Borucowi "na tym poziome" nie może tak często zdarzać. To jest jego praca zawodowa i powinien skoncentrowany grać w każdym meczu a nie zawalać na całej linii. Może zmniejszyć te wszystkie skandale i zacząć poważnie traktować swoją karierę bo zauważyłem, że wszystkim "gwiazdkom" sportowym często odbija palma.

Araim napisał/a:
6.roman20 Roger nie przekonuje swoją grą popatrz na poprzedni mecz jaka bramke strzelił "Salony Świata" miał najwyższą średnią podań celnych.... w tym meczu info "Przegląd Sportowy"


jedna bramka, ma ułożyć jego karierę ? w tym momencie może sobie odpuścić w następnych meczach ? Dla mnie w ogóle śmieszne jest, że nie potrafimy wyszkolić zawodników w państwie liczącym ok 40mln ludzi a w takiej Serbii gdzie jest mniejsza liczebnie od Polski wyrastają piłkarze typu Vidic i ostatnio jakiś dwóch młodych zawodników jest "pod lupą" drużyn europejskich z wyższego pułapu.

Araim napisał/a:
7.Ok Jodłowiec nawet dobry ale ma przejśc do Neapolu to go do Reprezentacji od razu? myślę że lepiej jak zostanie w Polsce bo Neapol to 11 drużyna we Włoszech
8. Yhy Obraniak Panowie experci nie ma jeszcze decyzji w jego sprawie przypominam nie ma jeszcze Polskiego obywatelstwa a co za tym idzie decyzji Fifa.....


nie wypowiem się o tym, bo nie ślędze ligi polskiej ani naszych rodaków jak grają w klubach europejskich.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 12:49   

Cytat:
Z tym się nie zgodzę, jeśli chodzi o reprezentacje to można zwrócić uwagę na Francję jak zdobyła Mistrzostwo świat i Europy (nie przypominam sobie słabych meczy w ich wykonaniu). Klub natomiast to Arsenal jak w jednym sezonie nie przegrał żadnego meczu i miał 40 parę meczy pod rząd nie przegranych (strzelam bo nie pamiętam)


Oczywiście tylko popatrz Arsenal miał tyle kasy że mógł kupić kogo zechce po 2 bzdurą jest że wciągu całego sezonu nie przegrał ani jednego meczu ... nie było nigdy takiej drużyny Francja 2 lata później nie wygrała ba nie strzeliła nawet bramki ... no ale wracając do Mś 98 byli w formie w 90 94 nawet sie nie zakwalifikowali

Cytat:
tyle, że Borucowi "na tym poziome" nie może tak często zdarzać. To jest jego praca zawodowa i powinien skoncentrowany grać w każdym meczu a nie zawalać na całej linii. Może zmniejszyć te wszystkie skandale i zacząć poważnie traktować swoją karierę bo zauważyłem, że wszystkim "gwiazdkom" sportowym często odbija palma.


powiem to co każdy człowiek co Cię obhcodzi jego życie prywatne Paul Gascoigne jeden z największych sław po za boiskiem był i jest "niegrzeczny" a jest/był gwiazdą światowego formatu

Cytat:
jedna bramka, ma ułożyć jego karierę ? w tym momencie może sobie odpuścić w następnych meczach ? .


całokształt ale sam sobie odpowiedziałes na pytanie :
Cytat:
nie wypowiem się o tym, bo nie ślędze ligi polskiej ani naszych rodaków jak grają w klubach europejskich.

nie śledzisz to nie wiesz jak gra ....


DuLi napisał/a:
Dla mnie w ogóle śmieszne jest, że nie potrafimy wyszkolić zawodników w państwie liczącym ok 40mln ludzi a w takiej Serbii gdzie jest mniejsza liczebnie od Polski wyrastają piłkarze typu Vidic i ostatnio jakiś dwóch młodych zawodników jest "pod lupą" drużyn europejskich z wyższego pułapu.


Tu sie zgadzam ale dlaczego obwiniasz piłkarzy czy trenera oni zostali tak wyszkoleni a nie inaczej i są bez wątpienia naj lepsi w Polsce !

P.s. możesz sprubować załozyc szkolke piłkarska taka jaką mają w Serbii :wink: może cała Polska bedzi Ci wdzięczna :lol:
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 37
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-03-30, 20:14   

Araim napisał/a:
po 2 bzdurą jest że wciągu całego sezonu nie przegrał ani jednego meczu ... nie było nigdy takiej drużyny


http://www.livegol.pl/buk.../premier_league

sezon 2003/04 Arsenal nie przegrał od 49 meczy, porażkę 2:0 doznali na stadionie Old Traford z Manchesterem United

Jak to nie wystarcza to masz kolejny dowód
http://pl.wikipedia.org/wiki/Serie_A_(1991/1992)

Araim napisał/a:
powiem to co każdy człowiek co Cię obhcodzi jego życie prywatne Paul Gascoigne jeden z największych sław po za boiskiem był i jest "niegrzeczny" a jest/był gwiazdą światowego formatu


Ok, nie napisałem, że obchodzi mnie jego życie prywatne, tylko rażą mnie jego błędy jakie zdarzają mu się na tym poziomie. A tak bywa jak prowadzi się podwójne życie - "Coś w zamian czegoś"

Araim napisał/a:
Cytat:
nie wypowiem się o tym, bo nie ślędze ligi polskiej ani naszych rodaków jak grają w klubach europejskich.

nie śledzisz to nie wiesz jak gra ....


Dlatego napisałem, że nie wypowiem się na ich temat - nie po polsku napisane jest ? ehh...

Araim napisał/a:
Tu sie zgadzam ale dlaczego obwiniasz piłkarzy czy trenera oni zostali tak wyszkoleni a nie inaczej i są bez wątpienia naj lepsi w Polsce !


Czy umieściłem treść związana że to wina piłkarzy czy trenera ? Czy napisałem, cytuję: "...że nie potrafimy wyszkolić zawodników..."

PS. Może zamiast szkółki piłkarskiej, zabiorę się za szkolenie ale ze zrozumienia tekstu pisanego ? :wink:
Coraz więcej Polaków ma z tym problem...

pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez DuLi 2009-03-30, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-30, 21:55   

DuLi napisał/a:
http://www.livegol.pl/buk.../premier_league

sezon 2003/04 Arsenal nie przegrał od 49 meczy, porażkę 2:0 doznali na stadionie Old Traford z Manchesterem United

Jak to nie wystarcza to masz kolejny dowód
http://pl.wikipedia.org/wiki/Serie_A_(1991/1992)


o ile sie nie myle Arsenal nie zdobyl wtedy pucharu Angli wiec musiał przegrać .....


DuLi napisał/a:
Może zmniejszyć te wszystkie skandale i zacząć poważnie traktować swoją karierę bo zauważyłem, że wszystkim "gwiazdkom" sportowym często odbija palma.


jego skandale to jego prywatne życie

Cytat:
Dlatego napisałem, że nie wypowiem się na ich temat - nie po polsku napisane jest ? ehh..



jednak napisałeś o nim kilka słów ....

DuLi napisał/a:
jedna bramka, ma ułożyć jego karierę ? w tym momencie może sobie odpuścić w następnych meczach ? Dla mnie w ogóle śmieszne jest, że nie potrafimy wyszkolić zawodników w państwie liczącym ok 40mln ludzi a w takiej Serbii gdzie jest mniejsza liczebnie od Polski wyrastają piłkarze typu Vidic i ostatnio jakiś dwóch młodych zawodników jest "pod lupą" drużyn europejskich z wyższego pułapu.


odebrałem to jako sprawe Rogera o ktorym pisałem

DuLi napisał/a:
PS. Może zamiast szkółki piłkarskiej, zabiorę się za szkolenie ale ze zrozumienia tekstu pisanego ?
Coraz więcej Polaków ma z tym problem...

pozdrawiam.


Myślę że co raz wiecej ludzi ma problemy żeby oprzec sie nagonce medialnej... a co do czytania ze zrozumieniem możesz zacząć ale napewno nie bede Twoim klijentem :wink:

also pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-03-30, 22:04   

tak może z innych danych.... UEFA wszczęła postępowanie wyjaśniające w sprawie incydentu podczas meczu Irlandia Płn. - Polska i rzucenie w sędziego ....


http://pzpn.pl/?inf=15993
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-31, 13:36   

moze walkower bedzie :D :P
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-04-01, 08:39   

Araim napisał/a:
moze walkower bedzie


nie ma na to szans

najwyżej kara finansowa i puste trybuny w następnym meczu
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2009-04-01, 09:09   

Wracając do meczu Polski z Irlandią i śledząc wymianę poglądów Araima i Duliego napisze krótko: życzę zarówno Arturowi Borucowi jak i całej naszej reprezentacji szybkiego powrotu do formy. Artur jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie i wierzę, że jeszcze nie raz to udowodni. Jeśli chodzi o kadrę to liczę na to, że chłopaki dziś pewnie wygrają z San Marino, a trenerem nadal będzie Leo Benhaker, bo jest znakomitym fachowcem i to nie ulega wątpliwości.


do boju Polsko!
0 UP 0 DOWN
 
Bart 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-04-01, 13:51   

Zobaczycie jeszcze wszystko ułoży sie po naszej myśli,mecze z bezpośrednimi rywalami mamy u siebie (Słowacja i Irlandia Płn) jeśli je wygramy to zostanie mecz ze Słowenią i mam nadzieję o awans z Czechami ,jeszcze wszystko jest możliwe.
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2009-04-02, 07:33   

I co powiecie na formę strzelecką kadrowiczów w meczu z San Marino? Jak dla mnie bomba! Dychę ustrzelić i nie ważne, że to San Marino - często w meczach sparingowych Polska z jakąś tam drużyną ligową nie strzelała aż tyle, a tu proszę jak pięknie to brzmi ;) I to co powiedział w TVP Mariusz Lewandowski po meczu, (swoją drogą piękny ten gol rogalem) że jeśli będą tak zmotywowani i skoncentrowani to jest szansa, by wygrywać i awansować.


Bramka Ebiego "nożycami" rewelka! Cieszą trafienia Jelenia i Sagana, oraz Roberta Lewandowskiego.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mecz, pln, polskairlandia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu