Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz Polska-Irlandia Płn.
Autor Wiadomość
roman20 
Roman



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 09:14   Mecz Polska-Irlandia Płn.

Witam ,
Jestem ciekaw jakie są wasze odczucia , na temat wczorajszego niby meczu polskiej reprezentacji . Moje są taki , że po prostu tej reprezentacji , nie mamy . Żaden zawodnik , nie jest na tym poziomie ( może oprócz Jelenia , oraz zdrowego Kuby Błaszczykowskiego ) . Nie wiem co teraz będzie z naszym trenerem , bo przecież to nie jest w większości jego wina , przecież on nie nauczy Boruca kopać piłki , Żewłakowa i Dudki biegać i grać w obronie , a Krzynówka , co do niego to wszystkiego trzeba by go nauczyć. Więc mój wniosek jest taki , eliminacje mamy przegrane , dajmy szanse młodym , może oni podejdą trochę ambitniej do gry w narodowych barwach . Jestem ciekaw także waszego zdania : Czy Artur Boruc powinien dać sobie trochę spokoju z Kadrą ?
Jestem za , obchodzimy się z nim jak z jajkiem , o on od meczy ze Słowenią popełnia gorsze błędy , na palcach jednego ręki , można wyliczyć dobre występy w Celticu od tej paru , następny sezon do jego drużyny przybywa Załuska , więc możliwy scenariusz Boruc grzeje Ławę
Ostatnio zmieniony przez Kathia 2009-03-29, 10:00, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-29, 09:24   

Nasi wczoraj mieli problem z przyjęciem i dobrym podaniem nawet na kilka metrów. Jeleń też nie zachwycił, strzelił bramke ale kilka jego podań nawet na bliską odległość było niecelnych...Na boisku nie było nikogo kogo można jakoś pochwalić. Zagrali bez jaj, nie walczyli zero sportowej agresji....Co do 3 bramki to katastrofa ale nie obwiniajmy tylko Boruca...bo tak doświadczony obrońca jak Żewłakow nie może podawać piłki skierowanej we własną bramke (podaje się poza światło bramki)...Ogólnie zagrany mecz słabo najgorszy mecz od bardzo dawna naszej reprezentacji...
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 09:28   

To co wczoraj pokazali nasi piłkarze to była żenada pokazali jak nie należy grać. Obrona nie istniała juniorskie błędy Dudki, który powinien być zmieniony w 15 minucie.
Może wczoraj mi się tylko wydawało a może nie Boruc ma nie tak mały brzuszek chyba powinien bardziej poćwiczyć nad mięśniami brzucha :( Roger też nic nie pokazał całą drużyna grała nie dokładnie statycznie, chyba sądzili że mecz sam się wyra a tu zonk.
Fabiański powinien dostać szanse by pokazać co potrafi.
O wczorajszym meczu lepiej jak najszybciej zapomnieć
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-29, 09:29   

cirek napisał/a:
Fabiański powinien dostać szanse by pokazać co potrafi.


tylko że on chory więc lepiej nie... :-P
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 09:31   

cirek napisał/a:
Fabiański powinien dostać szanse by pokazać co potrafi.


z tego co mówili to właśnie Lukasz miał zagrac w pierwszej 11, ale rano złapała go choroba.
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 09:31   

warlike napisał/a:
tylko że on chory więc lepiej nie... :-P



Miałem na myśli przyszłe mecze jak będzie w pełni sił :D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-29, 09:33   

Mamy kilku dobrych bramkarzy więc o tą pozycje nie ma co się martwić...niestety na każdej innej pozycji są ogromne braki...
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 09:37   

Wczorajszy mecz był beznadziejny 2 stracone bramki po błędach które nie powinny sie przydarzyć na takim poziomie Dudka i Krzynówek są do wymiany
0 UP 0 DOWN
 
Coddy 



Wiek: 32
Dołączył: 19 Mar 2009

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-03-29, 09:52   

nom Boruc mógł trafić w tą piłkę pył by przynajmniej remis
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-29, 10:26   

Coddy napisał/a:
nom Boruc mógł trafić w tą piłkę pył by przynajmniej remis


piłka podskoczyła więc cięzko było ją trafić (dalej uważam że podanie Żewłakowa było głupotą)
byłoby 2:1 i Irlandia by się pewnie tak głęboko nie cofnęła do obrony więc nie byłbym pewien remisu...

cirek napisał/a:
Wczorajszy mecz był beznadziejny 2 stracone bramki po błędach które nie powinny sie przydarzyć na takim poziomie Dudka i Krzynówek są do wymiany


ja bym powiedział 3 bramki po wielbłądach...
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-03-29, 10:42   

mecz fatalny, ale trzeba liczyć ze wygramy z SM i potem na jesieni już oby z większa werwą i zapałem powalczymy i awans, bo szanse są realne, w tej sytuacji nawet na 1 miejsce.... a wniosek roman20, uważam za najgłupszy jaki tylko można dać, z jednego powodu...mecze o stawkę, jesli przegramy te eliminacje to następny mecz o punkty zagramy......w 2012 roku, a co za tym idzie to będą ponad 2 lata bez walki, ogrania itp. dlatego teraz nie można odpuszczać tylko walczyć by to RPA było ostatnimi meczami o stawkę,a nie mecze tegoroczne
0 UP 0 DOWN
 
roman20 
Roman



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 11:50   

widzę , że użytkownik KTOŚ mnie nie zrozumiał , nie chodziło mi o odpuszczenie eliminacji , tylko po prostu o " lekką rewolucję " w kadrze , zdaje sobie sprawę , że robienie czegoś takiego w połowie rozgrywek jest trochę ryzykowne , ale co nam pozostaje jak tylko zaryzykować . Nie chodzi mi o wymianę wszystkich graczy , ale usunięcie takiego Krzynówka , nie pamiętam jego dobrego meczu w kadrze ( choć z Portugalią w Chorzewie) ale to już dawno tylko nie wiem kim można go zastąpić ? . To samo myślę , o Żewłakowie , jego mógłby zastąpić myślę z powodzeniem Kokoszka , dobrze , że Leo powołał Jelenia bo ten akurat jest w formie . Tylko teraz się zastanawiam , czy " betony " z PZPN dadzą Leo dokończyć eliminacje ? :cry:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-29, 12:36   

roman20 napisał/a:
usunięcie takiego Krzynówka , <...> tylko nie wiem kim można go zastąpić ?


no włąsnie brakuje lewego pomocnika może Obraniak go zastąpi, niedługo otrzyma paszport

roman20 napisał/a:
To samo myślę , o Żewłakowie , jego mógłby zastąpić myślę z powodzeniem Kokoszka


wtedy kto 2 stoperem :?: nie można postawić 2 środkowych niedoświadczonych obrońców...
dlatego coraz bardziej jestem za nadaniem obywatelstwa dla Manuela Arboledy ...
gdyż na dzień dzisiejszy brakuje nam wartościowych młodych zawodników którzy mogliby wejść do reprezentacji do pierwszej 11
0 UP 0 DOWN
 
roman20 
Roman



Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-29, 14:38   

zgadzam się , że Krzynówka nie ma kim zastąpić , zapomniałem o Obraniku pewnie byłby wstanie to zrobić , co do środka defensywy , to Arboleda to rzeczywiście super obrońca , jest jeszcze Jodłowiec , jestem też trochę zniesmaczony , że Arek Głowacki w tej kadrze nie dostał swojej szansy . Zdaje sobię sprawę , że jest bardzo podatny na kontuzje , ale to jeden z najlepszych stoperów w naszej lidze .
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-03-29, 14:46   

roman20 napisał/a:
Arek Głowacki w tej kadrze nie dostał swojej szansy


tylko stary, a więc na te eliminacje i koniec....

roman20 napisał/a:
zapomniałem o Obraniku pewnie byłby wstanie to zrobić ,


ja bym Obraniaka bardziej widział w środku zamiast Rogera, ewentualnie tam Boguskiego, bo chłopak jest młody i może nieźle pociagnąć...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mecz, pln, polskairlandia


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu