Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: KtOŚ
2009-10-28, 21:02
[ibiza] Niezależność czy moderowanie? Dyskusja
Autor Wiadomość
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 20:51   

Nie podobają mi się niektórzy pomocnicy moderatorów, którzy nie dorosli do tej roli.
w dziale aktualności ukazał się tekst o koncercie zespołu Ulice w Ibizie, jest to tekst mówiący o jakimś wydarzeniu w Brzegu. I co robi pomocnik moderatora Panna Nikt, przerzuca ten tekst do jakiegoś stworzonego do kłótni działu forum Ibiza /dlaczego nie stworzono takich działów dla innych klubów jak Herbaciarnia, Pub piwa świata i inne/
Mozna nie lubić jakiegoś klubu, pubu, restauracji, ale trzeba jako pomocnik moderatora umieć ocenić miejsce takiego tekstu. W dziale aktualności czesto ukazują się podobne teksty zapowiadające jakieś wydarzenie kulturalne, i jakoś nikt ich nie usuwa z tego działu
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-22, 20:55   

wszystko co będzie związane z Ibizą bedzie lądowało w dziale dla Ibizy bylo to przerabiane na forum. A powod jest taki ze było mase tematow o imprezie Ibizy co przeszkadzalo moderatorom i niektorym forumowiczom (mi akurat nie)

pozdro
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 21:01   

derian oświeć mnie, o czym nie mam pojęcia, i co jest takie żenujące
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2009-03-22, 21:20   

Oświecam:
Od pewnego czasu narzekano na to, że ogłoszenia z Ibizy są moderowane w taki sposób w jaki im się nie podoba. Z tego powstała cała afera dotycząca Yvvone i bezpośrednio, oczywiście w idiotyczny sposób, w nią uderzająca. W końcu został stworzony osobny dział dla tego klubu [niemoderowany], aby tam mogli sobie wypisywać swoje "zapraszam" i inne tego typu ogłoszenia. Dział powstał przy aprobacie samej Ibizy.
Następnie umieszczone nie w tym miejscu co trzeba ogłoszenie, zostało przeniesione do odpowiedniego działu przez Pannę Nikt. Przeniosła ogłoszenie do działu, który właśnie po to powstał.
Wystarczy?

Co jest żenujące?
tadeo napisał/a:
Nie podobają mi się niektórzy pomocnicy moderatorów, którzy nie dorosli do tej roli.

Nie podobają mi się użytkownicy, którzy nie dorośli do wieku, na który wskazywałby ich profil. Można takich zbanować?

tadeo napisał/a:
przerzuca ten tekst do jakiegoś stworzonego do kłótni działu forum Ibiza

Patrz wyżej. A czy do kłótni? A kogo to interesuje, sami chcieli.

tadeo napisał/a:
dlaczego nie stworzono takich działów dla innych klubów jak Herbaciarnia, Pub piwa świata i inne

Nie wiem, spytaj Jasia. Może nie chcieli i moderowanie im odpowiadało?

tadeo napisał/a:
Mozna nie lubić jakiegoś klubu, pubu, restauracji, ale trzeba jako pomocnik moderatora umieć ocenić miejsce takiego tekstu.

Ona umiała. W czym problem? Czy zdanie inne niż Twoje jest gorsze?
Ostatnio zmieniony przez Derian 2009-03-22, 21:23, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2009-03-22, 21:26   

tadeo napisał/a:
Nie podobają mi się niektórzy pomocnicy moderatorów, którzy nie dorosli do tej roli.

Jeżeli próbujesz mnie obrazić,zrób to chociaż w sposób inteligentny.
tadeo napisał/a:
jest to tekst mówiący o jakimś wydarzeniu w Brzegu.

A dokładnie w klubie Ibiza,chyba,że mam problemy z czytaniem.
tadeo napisał/a:
I co robi pomocnik moderatora Panna Nikt, przerzuca ten tekst do jakiegoś stworzonego do kłótni działu forum Ibiza

I tutaj proponuję najpierw zapoznać się z tym o czym chce się pisać. Dostaliście swój dział,więc logiczne jest ,że tam lądują wszystkie posty związane z Waszym klubem. A co będziecie tam robić wykłócać się ,zabijać czy wzajemnie chlubić to już Wasza sprawa.
tadeo napisał/a:
/dlaczego nie stworzono takich działów dla innych klubów jak Herbaciarnia, Pub piwa świata i inne/


Bo inne kluby nie zakładają pięć tysięcy tematów `dyskoteka dzisiaj o 19` ,a dodatkowo nie skaczą na wszystkich pomocników/moderatorów zarzucając im brak kompetencji ,niedojrzałość i coś tam jeszcze.
tadeo napisał/a:
Mozna nie lubić jakiegoś klubu, pubu, restauracji, ale trzeba jako pomocnik moderatora umieć ocenić miejsce takiego tekstu.

Jeżeli chodzi o brzeskie dyskoteki jestem w zupełności neutralna.I uważam,że całkiem trafnie mi ocenianie wychodzi.
tadeo napisał/a:
W dziale aktualności czesto ukazują się podobne teksty zapowiadające jakieś wydarzenie kulturalne, i jakoś nikt ich nie usuwa z tego działu

Dlatego,że inne dyskoteki nie mają swoich działów. Jeżeli coś z tym chcesz zrobić albo masz zastrzeżenia do mojej pracy ,pisz do yasia.

Dodatkowo,użytkownik zgłosił post od koncercie Ulic do moderacji z uzasadnieniem `nie ten dział`. Zmoderowałam i uważam to jak najbardziej za słuszne.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-03-22, 21:31, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 21:40   

yasiu napisał/a:
Mam juz dosc konfliktow forum kontra Ibiza I dzisiaj wieczorem jak wroce z pracy utworze ich osobny dzial.


decyzja administratora jest nie do podważenia... no chyba że pewne osoby próbują to zmienić

poleciała Yvvone, która ma dość tematów związanych z Ibizą czas na Panne ??
co to ma być wykańczanie modów, bo coś nie jest tak jak ma być...
załóżcie sobie swoje własne forumbrzeg i tam umieszczajcie posty nt. kolejnych imprez...
sprawdziłem domena brzegforum.pl wolna... netart i darmowa rejestracja i macie forum
popatrzcie na inne kluby... Harlem gdzieś się ogłasza na forum ?? NIE
bo nie potrzebuje....klub tworzą ludzie, którzy chcą do niego chodzić, nie zaś wkurzanie kolejnymi tematami użytkowników


edit: cenzura by smooth :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2009-03-22, 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 21:51   

smooth napisał/a:
alleceno, emocje nie usprawiedliwiają przekleństw na forum, nawet jeśli z kropką .. weź to pod uwagę !


szczerze to ja bez emocji to pisałem..
a poza tym jesteś zielony więc możesz to zmienić... więc chyba bez sensu ta uwaga, która wg mnie powinna zostać wyjaśniona na PW

[ Komentarz dodany przez: smooth: 2009-03-22, 22:03 ]
Według mnie -> nie powinieneś używać przekleństwa tym bardziej, że zabrania tego regulamin, więc nie rozumiem po co to przekleństwo? Może według Ciebie całe moderowanie powinno się odbywać w systemie PW -> tutaj sprawa prosta uwaga jest ogólna ..dotyczy nie używania przekleństw na forum -> im więcej osób przeczyta, tym lepiej.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 22:04   

Nie ma co z wami dyskutować, bo widzę że jestescie zaślepieni niechęcią do słowa ibiza, /kazdy kto śmie wytkać wam wasze błędy jest zaraz waszym wrogiem/ a nie było by tych kłótni ,gdyby w momencie kiedy wam się zdarza błąd - napisać słowo przepraszam, pomyliłam się. Przeszkadza wam że Ibiza co tydzień w czsie postu ogłaszała że jest dyskoteka /bo nie każde kluby i dyskoteki w tym czasie coś organizują/, ale nie przeszkadza nikomu że Pub Piwa Świata co tydzień reklamuje jakieś piwo na forum brzeg, przeszkadzało wam że Ibiza ogłoszała oglądanie meczu Lecha Poznań, tak się składa że jest mecz i rewanż - a mecz rewanżowy usunięto do kosza z adnotacją że takie ogłoszenie już było/. Trochę obiektywizmu i nie ma tematu.
Wracając do koncertu grupy Ulice, ktoś wstawił ten tekst jako wydarzenie kulturalne a nie jako dyskusje o Ibizie, i ewentualne przeniesienie tego tematu z aktualności do działu paby, kluby restauracje byłoby własciwsze.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 22:08   

tadeo napisał/a:
Przeszkadza wam że Ibiza co tydzień w czsie postu ogłaszała że jest dyskoteka


tadeo ale "my" nie mamy nic przeciwko imprezom w czasie postu....
każdy wybiera to co dla niego dobre.... my byliśmy tydzień temu, dokładnie o tej porze na najlepszym koncercie <jak na razie w tym roku>; koncercie jakiego brzeski klub; żaden brzeski klub jeszcze nie zorganizował, i śmię wątpić czy kiedykolwiek zorganizuje....
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 22:18   

pisałem o dyskotece w czasie postu w innym kontekście a mianowicie że wskazane jest ogłaszanie że jest dyskoteka w czasie postu, gdyż nie kazda dyskoteka w tym czasie działa
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-22, 22:36   

tadeo, macie swój dział "Ibiza" i tam powinniście zakładać wszelakie tematy o dyskotekach. Koniec, kropka - temat zakończony (chociaż nie, pewnie zaraz znów dostanę :censored2: za to, że jestem stronnicza, nie lubię ibizy itd.).

Ja rezygnuję z moderowania - tak jak już wcześniej pisałam. Kilka dni wolnego od forum utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że robię dobrze.
0 UP 0 DOWN
 
tadeo 


Wiek: 58
Dołączył: 28 Gru 2008

UP 10 / UP 45



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 22:40   

Yvvon - czytaj ze zrozumieniem
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-22, 22:41   

tadeo napisał/a:
ktoś wstawił ten tekst jako wydarzenie kulturalne


Gwoli ścisłości - dyskoteka jest jak najbardziej wydarzeniem kulturalnym również. Miejscem interakcji społecznej, rozrywki, spotkań, rozmów i etc. Ale o nieco innym charakterze, niż koncert Ulic. Stanowiska w tej części sporu nie zajmę, bo rozumiem Pannę i resztę modów (i jestem za), ale w tym wypadku koncert mi osobiście nie przeszkadzał w dziale Aktualności. Być może zapracowaliście trochę na nadgorliwość, chociaż takiej nie stwierdzam osobiście. Sam byłem BARZO zmęczony natarczywością postów o dyskotekach. Tak po prostu - męczyło. Żadnych złośliwości ani nic.

Pozdrawiam

Franiu ;)
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-03-22, 22:42, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-22, 22:46   

tadeo napisał/a:
Yvvon - czytaj ze zrozumieniem

I vice versa.
Napisałam, że macie swój dział i tam powinniście umieszczać swoje tematy, choć - za Frankiem - to akurat mogło być usprawiedliwione.
Jednakże informacja o dyskotece ostatnio również nie znalazła się tam, gdzie powinna - stąd pewnie (poniekąd uzasadniona) decyzja Panny o przeniesieniu.
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-03-22, 22:47   

Franco Zarrazzo napisał/a:
ale w tym wypadku koncert mi osobiście nie przeszkadzał w dziale Aktualności.


ale jak byk znajdował się nie w tym dziale... informacja o imprezach Ibizy powinna być:

a) w dziale Ibizy
b) w dziale nie dla Ibizy
c) nie mam zdania, ale moderatorzy to zło

Wybór należy do Was! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czy, dyskusja, ibiza, moderowanie, niezaleznosc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu