Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Promy
Autor Wiadomość
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-20, 15:59   Promy

chodzi mi konkretnie o spostrzerzenia , uwagi , wrażenia zwiazane z waszymi podrózami na promach , jakies porady dla nowicjuszy podrózujących tym środkiem lokomocji, i wszystkie inne ciekawostki
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-20, 16:15   

Prom: duży statek na którym mieszcza sie nawet pociagi....

a tak poza tym:
jest tam wszystko: sklepy, sypialnie jak ktos chce, sale TV, różnego rodzaju rozrywki jak w kasynie np, wiecej za bardzo nie pamietam bo o 3 rano z Rostoc ( czy jakos tak) startowałem to kimnołem bo już nie wytrzymywałem ;)
Najlepiej wygląda ja pakują TIRY jeden za drugim i tak sie cały czas zastanawiałem gdzie one sie mieszcza :] o pociągach całych juz wspominałem ;)
nodatkowo tarasy widokowe.... to jest to, o 3 w nocy na takim czymś postac mioooodzio :]
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2009-03-20, 16:20   

TO ZALEŻY :)

Jak zwykle oczywiście.

Kiedyś było inaczej [fajniej :P ], teraz jest inaczej. Wszystko zależy od przewoźnika, promu, długości trasy, pieniędzy, warunków atmosferycznych.

Wskazówek żadnych nie ma co wymyślać, bo to jakby wymyślać instrukcję obsługi dla pasażera pociągu ;) Wsiadasz, płyniesz, wysiadasz = dotarłeś. Filozofii w tym nie ma, a środek transportu jak każdy inny.
Jak masz problemy z lokomocją, to na pewno Ci błędnik nawali i trochę się pomęczysz. Kwestia organizmu. Jak płynąłem w bardzo mocnym sztormie, to mieliśmy z braciszkiem ubaw, że tak rzuca, choć wokół wszyscy wymiotowali :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-20, 16:41   

osobiście nie potrzebuje porad bo juz kilka ładnych razy płynąłem promami od krótkiej 1,5h do długiej 10,5 h , nawet na typowo frachtowym dla ciężarówek :D ale załozyłem ten temat z czystej ciekawosci ilu forumowiczów juz korzystało z tego typu wrażeń i co o tym sadzą , a przy okazji moze jakiś świeży podróznik cos sie dowie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-20, 17:03   

Ups! Sorry.
Ostatnio zmieniony przez Brzeski 2009-03-20, 17:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-21, 08:26   

Hej,
no ja też płynełem promem z polferries. Rejs ze Świnoujścia do Ystad (coś koło 8h.. )
Lubie nimi pływać, co prawda na razie płynełem tylko w nocy i chętnie zobacze jak to jest w dzien, jednak nawet w nocy jest tam co robić ;D Pamiętam, że było tam kila gosci, ktorzy brali dzieci i jakieś zawody urządzali w np. jedzeniu czegoś itd. Na początku nawet brałem udział, ale potem zszedłem...zostałem za to zjechany xDDD
Tekstem "Ooo tamten poszedł sobie pampersa zmienić, szukamy innego" heh..ludzie się na mnie gapili że cho cho. Ale miałem z 13 lat.
Także dla dzieci/młodzieży tez jest co tam robić. Sala z "piłkarzykami" gdzie można wygrać nagrody (kredki itp.) było tam nawet kino...ale tego nie jestem pewny bo dawno było :D Rejs udany :D
Jedyna wada promów to zdecydowanie oczekiwanie na wjazd do nich :D
Pamiętam, że coś koło 2h staliśmy i czekaliśmy :D
hmm...chyba tyle :D
Pozdrawiam,
conix ;) :D
0 UP 0 DOWN
 
chris.10 
Relax... ;]



Wiek: 32
Dołączył: 03 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2009-04-02, 15:46   

Jak narazie 2 rejsy wykonane (niestety obydwa w nocy), pierwszy - podczas sztormu, więc nawet jeśli zazwyczaj nie ma się problemów z podróżami to tam wszyscy odpadli. Po wyjściu wszyscy jak trupy, nikogo na śniadaniu nie było :D A wystarczyło się zaopatrzyć w środki przeciw nudnościom :roll:
Drugi spokojny, ładny widoczek przy wychodzeniu z portu w Kopenhadze.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: promy


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu