Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: KtOŚ
2009-07-04, 19:59
koniec świata za 3 lata?
Autor Wiadomość
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-05-25, 23:10   

Ja myślę, że jak nastąpi koniec świata, to pan alfix nie omieszka go sfotografować i umieścić w necie zdjęć.
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-25, 23:15   

kompnet napisał/a:
Swojego czasu w Skarbimierzu Osiedle chodzili po domach Świadkowie Jehowy przekonując że owy koniec świata nastąpi w 2000 roku, gdy prawdopodobnie w 2001 zapukali ponownie i głosili że 2012 to już ewidentny i ostateczny termin zagłady ludzkości pytam a jak tam z minionym rokiem w końcu Pana pamiętam jak mydlił mi oczy, mężczyzna zwinął broszurki i poszedł piętro wyżej ;D

A ja mam takie pytanie do ciebie.

Wyżej wymieniona religia na czym się wzoruje??? według mojej wiedzy i rozmowy z tymi ludźmi wynika że wszystko opierają na Biblii, co daje nam to że nie mogli ci powiedzieć że koniec świata nastąpi w 2000 roku, ponieważ jak oni twierdzą: "Nie znamy dnia ani godziny...". A więc coś chyba pomieszałeś.:) takie moje spostrzeżenie


A tak poza tym to za dużo już było tych końców świata, wkońcu na czymś się musi sensacja kręcić.:) duże nie dla końca w 2012r.
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-05-25, 23:58   

1 stycznia 2013 zrobimy taka bibe ze każdy z nas na drugi dzień będzie miał koniec świata xP
Poza tym ze kalendarz majów mówi o 2012 a wziął ktoś pod uwagę zmiany czasów z letniego na zimowe albo nawet to ze nasz kalendarz posiada cos takiego jak rok przestępny? mogło sie trochę poprzestawiać nie musi juz to byc nawet 2012 rok :)
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 04:07   

jakby koniec świata był w 2012 to wziąłbym don B na pake :P

najbardziej obawiałbym sie tego czegoś co moze w Nas uderzyc czyli jakiś meteoryt itp. (najbardziej realne) chyba, słaby jestem z fizyki a moze to wszystko przez te filmy :)

nie jestem z tych twardzieli którzy mówią zyj szybko umieraj młodo (bo wtedy umiera sie od chorób wenerycznych) ale też nie odkładam wszystkiego na później, zyje własnym tempem [sorki za troche filozofii]
0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 06:26   

don B napisał/a:
Poza tym ze kalendarz majów mówi o 2012 a wziął ktoś pod uwagę zmiany czasów z letniego na zimowe albo nawet to ze nasz kalendarz posiada cos takiego jak rok przestępny? mogło sie trochę poprzestawiać nie musi juz to byc nawet 2012 rok

Ja to tak żartem mówię, że kończy się w 2012r., bo dalej nie zdążyli zrobić :-)
ManiekBRG! napisał/a:
Wyżej wymieniona religia na czym się wzoruje??? według mojej wiedzy i rozmowy z tymi ludźmi wynika że wszystko opierają na Biblii, co daje nam to że nie mogli ci powiedzieć że koniec świata nastąpi w 2000 roku, ponieważ jak oni twierdzą: "Nie znamy dnia ani godziny...". A więc coś chyba pomieszałeś.:) takie moje spostrzeżenie

Jak dla mnie to jest jedna ze sprzeczności u nich. Zawsze próbują przewidzieć koniec świata - sam nie wiem po co.
Ostatnio zmieniony przez przem 2009-05-26, 06:33, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-05-26, 11:16   

"...Co zrobić, by zdobyć prawo wstępu do "Perfect Vision"? Zapłacić 5 tys. euro za jeden udział, uprawniający osobę dorosłą do rozbicia obozowiska, przyjazdu z przyczepą kempingową oraz korzystania z całej oferty terenu, obejmującej wynajem chatki lub innego miejsca zakwaterowania. Wykupienie jednego miejsca w "Domu Hobbita" kosztuje dodatkowo 700 euro. Cały kontener mieszkalny można mieć na własność za 5,5 tys. euro, a ekologiczny dom za 20 tys. euro. Koszty budowy bunkrów i gromadzenia zapasów na razie nie oszacowano.

Coś jeszcze? Każdy mieszkaniec "Perfect Vision" będzie musiał płacić za eksploatację wspólnych urządzeń i akceptować Geryla jako władcę absolutnego nowej "arki Noego". Udziały zawsze można sprzedać, ale – co ciekawe – jeżeli sprzedaż nastąpi przed 2014 r., ich cena zostanie pomniejszona o 10 proc. kosztów administracyjnych. Po tym terminie udziały będzie można sprzedawać po cenie rynkowej.

Pytanie: komu, skoro świat czeka zagłada. Czyżby Geryl sam nie wierzył w swoje przepowiednie?..."

onet.pl
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 11:27   

Oto zdjęcie Końca Świata... zadowoleni? :D

koniec_swiata.jpg
Plik ściągnięto 99 raz(y) 495,52 KB

0 UP 0 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-05-26, 18:45   

robaczek napisał/a:
koniec będzie jak będzie koniec i tyle! po co ludzie się nad tym zastanawiają? żyjecie?! to po co Wam w głowie koniec świata? tak bardzo Wam się śpieszy?

Tu raczej chodzi o wywołanie paniki i sensację.
0 UP 0 DOWN
 
Vento 
BG



Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: BrzeG

Wysłany: 2009-05-27, 23:58   

Gdy tylko skojarzyłem sobie że koniec świata i nasze mistrzostwa europy zbiegają się w czasie, odrazu wiedziałem że to nie może być przypadek :lol:

Młody byłem ale pamiętam... trąbienie o komputerowej "pluskwie" i o końcu świata.
I co z tego? Nic :P
Niepokoi mnie zaś jedno, wszystkie daty ostatecznie zbiegają się w bliżej określoną date...
Nie to abym nie był przesądnym mimo to w przed dzień będę robił co mi się żywnie podoba :P

Co tu dużo mówić, jak by nie patrzeć Armagedon to całkiem fikcyjna perspektywa, z punktu widzenia życia codziennego :)
Lecz, pomyślcie co nas może to obchodzić jeśli zginiemy? Może po drugiej stronie jest ta lepsza strona "życia". Jeśli jest druga strona :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: koniec, lata, swiata, za


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu