Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
soft do nokii 3110Classic
Autor Wiadomość
BASSEPROD 


Wiek: 39
Dołączył: 05 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-17, 04:57   soft do nokii 3110Classic

Mam problem z softem. Problem dotyczy głównie odtwarzania muzyki. Gdy odtwarzam pojedyńcze utwory z galerii, to idzie normalnie, lecz gdy chce otworzyć pliki przez odtwarzacz to dokonuje mi uaktualnienia fonoteki niestety kończąc rezultatem - "Nie wykryto plików muzycznych" . Jeszcze przed tygodniem było wszystko ok. formatowałem karte, wmieniałem utwory, ale nic to nie dało, wiec chyba musze zmienic soft, dlatego potrzebuję jakiegoś dobrego suftu do nokii 3110c, bardzo chętnie jakieś konkretne linki. Z góry dzięki. pozdro

[ Dodano: 2009-03-17, 10:34 ]
a w zasadzie to już nie wiem, czy to coś da, bo wprowadziłem aktualizacje softa ze strony nokii, ale nic to niestety nie dało, więc już nie wiem :(
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-03-17, 17:40   

hmmm... polecam hard reset
0 UP 0 DOWN
 
Janio 
Express IT



Wiek: 35
Dołączył: 13 Sie 2005

UP 17 / UP 4


Skąd: www.ExpressIT.pl

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-17, 20:46   Re: soft do nokii 3110Classic

BASSEPROD napisał/a:
Mam problem z softem. Problem dotyczy głównie odtwarzania muzyki. Gdy odtwarzam pojedyńcze utwory z galerii, to idzie normalnie, lecz gdy chce otworzyć pliki przez odtwarzacz to dokonuje mi uaktualnienia fonoteki niestety kończąc rezultatem - "Nie wykryto plików muzycznych" . Jeszcze przed tygodniem było wszystko ok. formatowałem karte, wmieniałem utwory, ale nic to nie dało, wiec chyba musze zmienic soft, dlatego potrzebuję jakiegoś dobrego suftu do nokii 3110c, bardzo chętnie jakieś konkretne linki. Z góry dzięki. pozdro

[ Dodano: 2009-03-17, 10:34 ]
a w zasadzie to już nie wiem, czy to coś da, bo wprowadziłem aktualizacje softa ze strony nokii, ale nic to niestety nie dało, więc już nie wiem :(


Zapewne aktualizowałeś poprzez Nokia Software Updater. Taka aktualizacja jest tak naprawdę niewiele warta w takich przypadkach. Może tutaj pomóc wgranie softu całkowicie od nowa, czyli całkowite wykasowanie pamięci i wgranie softu od podstaw. Możesz to zrobić narzędziem Phoenix Service Software. W googlach na pewno znajdziesz coś więcej na ten temat.

Lub jeszcze zanim się za to zabierzesz, spróbuj twardego resetu wpisując w telefonie kod *#7370# gdy zapyta o kod zabezpieczający wpisz 12345 (standardowy kod nokii, chyba że zmieniałeś). Tylko pamiętaj, że taka operacja, tzn. wgranie softu i twardy reset zerują wszystkie ustawienia telefonu jak i kasują wszystkie sms-y, kontakty itp.
Ostatnio zmieniony przez Janio 2009-03-17, 20:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 3110classic, do, nokii, soft


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu