Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Panna Nikt
2009-03-15, 19:52
Fajne spodnie dla chłopaka ;]
Autor Wiadomość
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-15, 18:54   Fajne spodnie dla chłopaka ;]

Witam,
odrazu mówie, że nie wiem czy dobry dział, ale szukam sklepu czy cos gdzie mozna kupić fajne szerokie spodnie w miare tanio ;D
I oczywiscie bluzy z kapturem.. :) :D

Co polecacie? Gdzie mozna wybrac sie na zakupy?;> :D

PS. Nie lubie łazić po sklepach, dlatego wole zapytać niż caly dzien zapieprzac po miescie xD

/przenoszę do odpowiedniego działu.
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-03-15, 19:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 19:05   

W brzegu lipa jest jedynie na końcu długiej dynamic na to mówiliśmy masz tam ciuchy jigga loop < ale ceny drogie średnio od 100 zł w góre>poza tym jedynym sklepem to bieda osobiście polecam panią sprzedająca na Zielińskiego we Wrocławiu stanowisko 13 bodajże masz tam szeroki wybór ciuchów amerykańskich marek tj. Akademiks, G unit , Roca Wear i inne .Sam sie u niej ubieram jako stały klient mam zniżki ceny może podobne ale nie ma co porównywać tych marek do Jiggi lub Loop-a ktore chyba nawet szyją we wrocku. W miare tanio zależy dla kogo patrząc na twój wiek to jesteś w gimnazjum nie zarabiasz czyli jednak te 150 zł za spodnie z nowej kolekcji to trochę dużo . Ewentualnie zostają ci lumpexy w brzegu tez można ciekawe ciuchy wyrwać <sam nie raz znalazłem > ewentualnie allegro .

No właśnie co do allegro jeżeli nosisz rozmiar s lub m na allegro ostatnio widziadłem dużo wyprzedaży właśnie takich rozmiarów.
Ostatnio zmieniony przez don B 2009-03-15, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 19:35   

conix,
ubierz sie jak czlowiek czyli normalne spodnie i.... koszula w krate, a nie jak masa, bylem w gimnazjum przez 3 tyg i widziałem, chcial zacynic to odrazu kaptur i krok w kolanach :P
Ostatnio zmieniony przez butter 2009-03-15, 19:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-03-15, 19:41   

Ale mi się podobają takie szerokie spodnie :D

A co do...KOSZULI W KRATE?
Wybacz...wole bluzy :) :D

Lookne zaraz na allegro ;) :D
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 20:07   

nie no oglonie kwestia gustu butter to jest o tym sie nie dyskutuje :) Ja tez lubie taki styl ale tak na co dzień to znaczy ze nie ubieram sie jak człowiek ? Gdy trzeba isc do pracy czy gdzies na jakies spotkanie to jasne ze spokojne jeansy i marynara .;) bez spinek a to co wyprawiaja ze sobia gimnazj to zupielnie inna sprawa i inna bajka to ze tak chodzi jak murzyn z getta i obszczymurek lub nawet powiem Ćpun w mniemaniu wielu ludzi to juz jest problem jego rodziców dyrektorów szkoły do ktorej chodzi a nie twój czy mój i im to wytłumacz nie młodemu :P A jeszcze co do masy jak to zauważyłeś akurat akademiks i ecko maja u mnie duzy plus za to ze mimo swojego powszechnego kroju <szerokie ciuchy czesto spotykane wśród młodzieży > to nadrabiają oryginalnością w wykonaniu i niecodziennych doborach koloru czy tkanin ,Nie wiem czy kogos to interesuje ale wpisz sobie np polska firme PROSTO i porównaj je z ciuchami Akademiks albo Ecko :) i sorki za offtop :oops:
No i włąsnie tak jak z tą masą jest, koszule w krate i spodnie nosi wiekszosc bo ubieraja sie jak ludzie :P to nie jest ubieranie się jak masa? :P
Ostatnio zmieniony przez don B 2009-03-15, 20:16, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
OlaMania 



Wiek: 34
Dołączyła: 18 Sie 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-15, 22:49   

butter napisał/a:
normalne spodnie i.... koszula w krate

<tak>
don B napisał/a:
Ja tez lubie taki styl ale tak na co dzień to znaczy ze nie ubieram sie jak człowiek ?

Wszystko ma swoje granice :) Szerokie spodnie w połączeniu z bluzą z kapturem są ok, ale zależy od tego jak szerokie są spodnie, bo niektórzy naprawdę przesadzają :D

conix, a co do niedrogich szerokich ciuchów jeszcze możesz poszukać w sklepie marki Smith's w Pasażu Grunwaldzkim, w Fenix'ie w Rynku na ostatnim piętrze też jest sklep z takowymi ciuchami, a najlepiej chyba jest pojechać do Opola.
Ostatnio zmieniony przez OlaMania 2009-03-15, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Trifonas 
twoja stara


Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2008

UP 31 / UP 12



Wysłany: 2009-03-16, 09:54   

allegro to dobre miejsce do kupna, ale czasami jakość rzeczy jest niska - trzeba wiedzieć co i od kogo kupować.

natomiast bardzo lubię licytacje (aukcje, nie kup teraz) używanych markowych ciuchów - można czasem coś fajnego ustrzelić za grosze, chociaż niekiedy ludzi ponosi i to ostro (sweter Burberry, stan idealny, cena nowego 1500zł, a warty max 200 zł poszedł ostatnio za 450zł ale to były święta), więc nie ma co się "ambicjonować" (tak. wiem, piękne słowo) tylko ustalasz swoją maksymalną cenę i parę sekund przed końcem aukcji składasz ofertę (najlepiej za pomocą jakiegoś programu) - wygrasz to dobrze, nie to trudno.

pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chlopaka, dla, fajne, spodnie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu