Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
9. sezon 2008/09 - XIII kolejka (II runda) (15.03.2009)
Autor Wiadomość
Jamps 


Wiek: 47
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-03-10, 15:10   9. sezon 2008/09 - XIII kolejka (II runda) (15.03.2009)

XIII kolejka - II runda
15.03.2009 r.

grupa słabsza
15.00 Mera Team - Debiutanci
16.00 Slow Forza - BTP

grupa silniejsza
17.00 OKiR - Mysłek
18.00 QRB - Dziewiątka
19.00 Gniotpol - WSH-E

organizator: WSH-E (zapraszamy przed halę o 14.30)

pauzuje Forumbrzeg.pl
Ostatnio zmieniony przez Adyk 2009-03-12, 09:40, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 22
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-03-12, 09:39   

w związku z prosbą forumbrzeg o przełożenie meczu, nastepuje mała zmiana w terminarzu.
Slow Forza zmierzy się z BTP
Forumbrzeg pauzuje
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 44
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-16, 07:53   

Grupa silniejsza

OKiR Grodków - Mysłek-Optident 61:80
QRB - Dziewiątka 49:61
Gniotpol Basket Team - WSH-E Basket 82:50

1. Gniotpol Basket Team 7 14 489:338
2. Mysłek-Optident 7 13 452:356
3. Dziewiątka 7 12 409:362
4. QRB 7 9 375:415
5. WSH-E Basket 7 8 353:444
6. OKiR Grodków 7 7 325:488

Grupa słabsza

Mera Team - Debiutanci 37:52
Slow Forza - BTP juniorzy 53:58

7. Mera Team 6 11 383:192
8. Debiutanci 6 11 384:214
9. BTP juniorzy 6 8 246:333
10. Slow Forza 6 7 212:379
11. Forumbrzeg.pl 4 5 148:255
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 22
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-03-25, 22:39   

Mera Team - Debiutanci 37:52 (10:13, 6:15, 12:11, 9:13)

Mera: Marek Monkiewicz 11, Łukasz Wargin 10, Marek Lewandowski 9, Bartosz Tadla 3, Jakub Beker 2, Łukasz Osiowski 2,

Debiutanci: Mateusz Wysocki* 14, Mateusz Frańczak 12, Grzegorz Rzeszut 11, Michał Adwent 9, Piotr Wysocki 6


Slow Forza - BTP juniorzy 53:58 (7:26, 13:7, 9:11, 24:14)

Slow: Damian Nawrot 36, Piotr Łabowski 9, Karol Klimek 5, Paweł Frankowski 3, Marek Piątkowski, Tomek Kowalik

BTP: Jakub Konstańciuk 20, Marek Szupieńko 18, Maciej Głowacki 8, Patryk Kiekisz 4, Daniel Kulik 4, Adrian Mendel 2, Michał Kucharski 2, Michał Binek


OKiR Grodków - Mysłek-Optident 61:80 (12:15, 20:21, 9:22, 20:22)

OKiR: Rafał Gajewski 20, Paweł Ścigała 17, Grzegorz Gielas 9, Grzegorz Bankiewicz 9, Łukasz Jakowlew 6, Wojciech Suchorowski

Mysłek: Adam Adamczyk 25, Dariusz Szeniszewski 17, Filip Kołecki* 16, Andrzej Rolski 13, Mateusz Dubas 9


QRB - Dziewiątka 49:61 (16:12, 6:16, 11:15, 16,18)

QRB: Paweł Pacuła 18, Bartosz Wańczyk 12, Paweł Kawecki 11, Marek Soroka 4, Łukasz Ogorzelec 4, Marcin Korda, Ryszard Dzwonek

Dziewiątka: Dawid Turkowski 14, Wiktor Nowacki 12, Adam Kaliciński 12, Daniel Gaj** 8, Grzegorz Łyczkowski 7, Wojciech Raburski 6, Jacek Niesłuchowski 2, Wojciech Drozd, Tomasz Szwak


Gniotpol Basket Team - WSH-E Basket 82:50 (15:15, 22:5, 20:16, 25:14)

Gniotpol: Marcin Kucharski* 29, Tomasz Pieszyński 18, Krzysztof Pachołek 12, Robert Dzikiewicz 10, Tomasz Kubiak 8, Radosław Sosnówka 3, Grzegorz Jarosławski 2

WSH-E: Dawid Frańczak 13, Konrad Lin 12, Łukasz Marciniak 10, Marcin Janczyk 7, Przemysław Sempik 4, Szymon Karwacki 2, Rafał Kuczyński 2
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 03, 15, 200809, 2009, ii, kolejka, runda, sezon, xiii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu