Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dostanie sie na Słowianska.
Autor Wiadomość
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-05-04, 09:05   

Pandzik, a ja nie raz byłam świadkiem tego, jak nauczyciele prosili aby ktoś kupił za symboliczne parę złotych książkę dla jakiegoś ucznia bo to i tamto. i wtedy całą klasą się składaliśmy.
powtarzałam to z milion razy na dniach otwartych i powtórzę jeszcze raz- zależy na jakich nauczycieli się trafi. ja osobiście mogę powiedzieć, że trochę lekcji to faktycznie nic nie robienie, ale nie 50%!
Pandzik, nie ładnie tak wszystko krytykować...
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-23, 19:52   

No...finalne testy poszły dobrze, a co do ocen to jakoś tak..srednio, ale ujdzie ;D
Zapewne od wrzesnia zawitam na Słowiańskiej :D

Temat stary, ale może sa tu jakieś tradycje uczniowskie na witanie pierwszoklasistów? :D Np. jak w moim byłym już gim. malowanie markerami tzw. "kocenie" :D
hmm? :D
0 UP 0 DOWN
 
yashin 


Wiek: 35
Dołączył: 27 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-23, 20:08   

conix, zapomnij o tym, nie ma już starej "gwardii", robaczek i Pandzik, mogą powiedzieć co się działo za naszych czasów :)
Ostatnio zmieniony przez yashin 2009-06-23, 20:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-23, 21:01   

conix, my nie jesteśmy gimnazjum i nie bawimy się w takie kocenie :) jest kulturka i tyle. jedynym dniem, gdy pozwalamy sobie na więcej, jest, że tak powiem, "pasowanie na średniaka". wtedy są konkurencje między klasami, i tzw kocenie.
yashin, nie pamiętam, abym była pomalowana przez Was :P czy żeby ktokolwiek był kocony przez starsze roczniki ;)
0 UP 0 DOWN
 
conix 
xyz ;d


Wiek: 30
Dołączył: 04 Gru 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Kościerzyce

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-06-23, 23:47   

tsa...robaczek tak tylko mówi..okaże się, ze wpadne w 1 dzien do sql a wyjde jako yy.. koto-pieso-szczurek xD
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-06-24, 00:02   

bo robaczku my sie ciebie balismy , wiesz te 22 w bicepsie przeraza xp a tak serio to kocenie niestety nie dotyka wszystkich 1 klasistow tylko tych co sie poddawali :P
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-24, 10:33   

don B, i do tego ten metr 60 wzrostu robi swoje :P (no, troszkę więcej ;) )
conix, nie mówię tylko tak. uwierz mi, że nie pamiętam aby ktoś z mojego rocznika był kocony. no, chyba że na ogólnym koceniu organizowanym przez starszych kolegów i pod nadzorem nauczycieli :P nie, don B? (co to było? masz zwierzątko? i co je? :P )
nie martw się, zawsze możesz się zgłosić do Samorządu Uczniowskiego, a my załatwimy sprawę z oprawcami ;) (taaaak- jestem w SU- jak coś, to mów)
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-24, 18:16   

Jak ja byłem rok temu w 1 klasie to nie było kocenia, tak jak mówi Yashin stara gwardia odeszła
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-24, 20:43   

conix, jesli Ci tak zalezy na tym koceniu to mam blisko, wiec moge skoczyc po markera mimo ze nie jestem zwolennikiem takich "zabaw" ;] :evil: :-P ale generalnie to jest szkola srednia i raczej takie gowniarskich zachowan juz nikt nie praktykuje
Ostatnio zmieniony przez witu 2009-06-24, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-06-24, 20:54   

conix napisał/a:
okaże się, ze wpadne w 1 dzien do sql a wyjde jako yy.


wbij na jakas impreze forumowa jezeli tak bardzo Ci zalezy to nawet ja się przyłączę i pokoce choc nie lubie takich zabaw ;/ przeżywasz... jak nie dasz sobie pluc w kasze to nie bedzie nic :) zreszta w szkole nie jest zle :) najwyzej po buzi dostaniesz ;) w wojsku to bylo przesrane.... upadnie i mydlo i psikus... ale coz :D nie lubia nieznanych partnerów wiec zrobili wojsko zawodowe ... kazdy sie zna ;) i nie ma przypadkowych stosunkow przyjacielskich :)


ps. nikogo nie mam zamiaru obrazic ani nic w tym stylu :)
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2009-06-25, 19:17   

kubut napisał/a:
Na informatyka w tym roku było wstępnie przyjętych ponad 100 osób, z czego zostawili ok. 60. Ilu chętnych ogółem było nie wiem, ale uwierz że 60 pkt. raczej nie starczy na informatyka ;)
za przeproszeniem gówno prawda znałem gości którzy mieli tyle i mniej i się dostali a tak seryjnie to tylko kilka osób z mojej klasy grzebało coś w kompie w szkole a od przyszłego roku idę do 3 klasy fakt żę na oprogramowaniu i programowaniu robimy coś na kompach ale np na programowaniu w 2 klasie tworzymy programy w PASCAL który praktycznie nie jest już używany

a nawiasem mówiąc niektórzy nauczyciele mogliby prowadzić konsultacje przedmiotowe np chemia,biologia,gegra, i inne..........

/scalono

Pandzik napisał/a:


i na koniec moje ulubione wspomnienie, dodam nowym zeby wystrzegali sie P.Mykickiej (starej panny) , ktora to bardzo lubi wpadać do męskiego WC w poszukiwaniu palaczy i fajek.. najlepsze było jak to 3 kumpli utopiło pety i schowało sie do jednej kabiny, zostali przez tą panią okrzyknięci "pedałami, zboczeńcami, gejami, ktorzy to macaja się i robią sobie dobrze w trójkę w kiblu" to powtarzała w pokoju nauczycielskim i całej szkole.



jeden "zbuk" dobrze zakamuflowany powinien być jeszcze do tej pory, poł roku temu miałem okazje z kolegami sprawdzić :wink:

no ona też ma czasem odpały
/scalono.
Pandzik napisał/a:
robaczek
Moj młodszy brat robi tech.inf. z jego relacji 50% informatyki to zabawa.
:x

sama prawda a jak jeszcze z Pietkiewiczem to już całkiem luz.............

/scalono.

robaczek napisał/a:
Pandzik, a ja nie raz byłam świadkiem tego, jak nauczyciele prosili aby ktoś kupił za symboliczne parę złotych książkę dla jakiegoś ucznia bo to i tamto. i wtedy całą klasą się składaliśmy.

a ja byłem świadkiem jak kaczmarkowa tym co mieli podręczniki wstawiała 5 drugiej wagi a pozostałym 1----------------------->bigosowa od razu powiedziała że guzik ją obchodzi skąd weźmiemy podręczniki bo ją to nic nie obchodzi tak samo p.Zajączkowska z gegry
Wyjątek to pan Szubelak u którego mam 6 i pani Beata Miszkiewicz (nawiasem mówiąc wspaniałe BRAWA tej pani za konsultacje z matmy za które nic nie dostaje)
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-06-26, 01:38, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-25, 21:23   

lord, skończ te swoje wywody. jak Ci szkoła nie pasuje to ją zmień! co do podręczników- jak się nie potrafi rozmawiać z nauczycielami tylko się pyskuje to się nie dziw później! nie wieżę w to że pani od matematyki tak powiedziała ponieważ sama z nią mam lekcje i u mnie w klasie są chyba tylko 3 podręczniki i problemów nie robi. a poza tym Ty chyba z panią B nie masz lekcji więc się nie udzielaj :| a p. Z też zawsze nam mówiła że ją podręczniki nie obchodzą ale to nasz problem jak nie będziemy mieć, bo nie będziemy się mieli z czego uczyć. oj Artur Artur... to że masz 6 z historii nie czyni Cię nie wiadomo kim ;)

co do informatyk-> chcesz to się obijasz- nie chcesz, nie obijasz się :/ proste? poza tym nie tylko w naszej szkole o tym profilu ludzie uczą się programowania w Pascalu :/ przejrzyj sobie egzaminy zawodowe a zobaczysz, że są tam pytania z Pascala.

i w tym roku jest coś takiego jak konsultacje ;) to, że poprawia się tam sprawdziany nie znaczy, że nauczyciel nie może Ci czegoś wytłumaczyć. poza tym już chyba za późno w szkole średniej na 'zajęcia wyrównawcze' :|
Ostatnio zmieniony przez biedronka 2009-06-25, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
witu 



Wiek: 33
Dołączył: 22 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-06-26, 10:11   

wedlug mnie informatyka to taka dziedzina ze jesli Cie to serio interesuje to w szkole poznasz pewne podstawy i tak dalej i dalej rozwijasz wiedze samemu np z jakis ksiazek kursow itd :) Przynajmniej ja tak robie :P
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2009-06-26, 10:38   

robaczek napisał/a:
lord, skończ te swoje wywody. jak Ci szkoła nie pasuje to ją zmień! co do podręczników- jak się nie potrafi rozmawiać z nauczycielami tylko się pyskuje to się nie dziw później! nie wieżę w to że pani od matematyki tak powiedziała ponieważ sama z nią mam lekcje i u mnie w klasie są chyba tylko 3 podręczniki i problemów nie robi. a poza tym Ty chyba z panią B nie masz lekcji więc się nie udzielaj :| a p. Z też zawsze nam mówiła że ją podręczniki nie obchodzą ale to nasz problem jak nie będziemy mieć, bo nie będziemy się mieli z czego uczyć. oj Artur Artur... to że masz 6 z historii nie czyni Cię nie wiadomo kim ;)

:|


robaczek nie powiedziałem że szkoła mi się nie podoba :-P a co do pani B miałem z nią matme przez rok i za każdym razem miałem ostry ochrzań za brak podręcznika a pani Zajączkowska z tego co wiem to rożne klasy rożnie traktowała
Ps u pana Szubelaka to jako jeden z nielicznych mam 6 a z roku to chyba jako jedyny :(
Ale wracając do szkoły to przynajmniej zrobili by więcej konsultacji.......... A skąd ty robaczku znasz moje imię????????????:):):):):)
PS RZADKO kiedy PYSKUJĘ do nauczycieli chyba że któryś mnie OBRAŻA
poza tym robaczku z tego co wiem (może się mylę.....) to konsultacje to obowiązek szkoły tylko w naszej niema na nie pieniędzy (za wyjątkiem projektów unijnych--------->sam biorę udział w projekcie dotyczącym fizyki ale te projekty to inna sprawa ) to prawda że są z niektórych le tylko niektórych np z fizyki u pana Halaburdy ale np z Chemi to niesłyszalem a to nie jest łatwy przedmiot przynajmniej dla mnie i wolałbym żeby ktoś to mi wytłumaczył:/ chociaż w sumie to już nie będę miał chemii ale do0kształcanie nie boli :)
witu napisał/a:
wedlug mnie informatyka to taka dziedzina ze jesli Cie to serio interesuje to w szkole poznasz pewne podstawy i tak dalej i dalej rozwijasz wiedze samemu np z jakis ksiazek kursow itd :) Przynajmniej ja tak robie :P

dokładnie witu
Ostatnio zmieniony przez lord 2009-06-26, 10:52, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-06-26, 10:47   

lord, jestem starsza od Ciebie i znam więcej osób w szkole. poza tym nikt inny nie ma 6 u Szubiego.
do nauczyciela się nigdy nie pyskuje, nawet jak Cię obraża. tego wymaga kultura ;] poza tym na nauczycieli też są sposoby.
a Witu ma rację. te osoby które narzekają niech stulą mordki, bo taka jest prawda- w szkole nauczysz się podstaw, no, niektórych zaawansowanych spraw też, ale tego jest garstka. bo czego można się nauczyć w ciągu 4 lat? jak ktoś się tym interesuje to będzie wiedział co do czego.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dostanie, na, sie, slowianska


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu