Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Uwaga na Kauflanda
Autor Wiadomość
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-04-23, 14:27   

jstaszek napisał/a:
pozdrowienia dla wszystkich
a na temat nabijania podwójnych cen to zauważcie ze tam pracuja wasze rówieśniczki (pierwsza praca, kontakt bezpośredni z klientem WREDNYM)
i też mogą się pomylić
Pozdrawiam 8)


Szczerze mówiąc to gówno mnie to obchodzi - jeśli tępa laska nie umie dobrze nabić kodu kreskowego - czynności której nauczyłbyś nawet małpę to niech poszuka pracy przy zbieraniu truskawek, albo mysciu okien... chociaż nie wiem czy nawet tam by sobie poradziła ... :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-24, 22:25   

Woźny napisał/a:
jstaszek napisał/a:
pozdrowienia dla wszystkich
a na temat nabijania podwójnych cen to zauważcie ze tam pracuja wasze rówieśniczki (pierwsza praca, kontakt bezpośredni z klientem WREDNYM)
i też mogą się pomylić
Pozdrawiam 8)


Szczerze mówiąc to gówno mnie to obchodzi - jeśli tępa laska nie umie dobrze nabić kodu kreskowego - czynności której nauczyłbyś nawet małpę to niech poszuka pracy przy zbieraniu truskawek, albo mysciu okien... chociaż nie wiem czy nawet tam by sobie poradziła ... :twisted:



he he zgon dopre :D :D:D
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-04-25, 00:21   

Wydajnośc personelu lub satysfakcja klienta. To raczej problem Zarządu Kauflanda.

Czytniki można przeprogramowac i ustawić dłuższy czas odstępu przy zczytywaniu tego samego kodu (jutro sprawdze jak to się dokładnie nazywa). Tylko wydajnśc pracownika spada, bo zamiast zczytywać średnio 50 kodów/minutę zczyta ich 40 (spadek o 20%).
A winę i tak się zwali na pracownika. Jak jakiś klient sie będzie domagał satysfakcji to się zwolni ekspedientkę, bo przeciez w jej miejsce czeka kolejka bezrobotnych.
0 UP 0 DOWN
 
nidrey 



Wiek: 33
Dołączyła: 28 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: zza szafy

Wysłany: 2006-05-07, 19:18   

Mnie dwa razy próbowały naciągnąć na dodatkową puszkę kociego jedzonka ;] mój kot kosztuje mnie mnóstwo dyskusji z paniami kasjerkami. Za trzecim razem powiem, żeby sobie to jedzonko zaaplikowały w pewne niecenzuralne miejsce ;/ Chociaż chyba już wiedzą, że tej z plecakiem pełnym kitekat'ów sie nie rusza :p Ale to nie tylko kaufland...w kazdym supermarkecie tak jest, chociaż nie zawsze celowo.
0 UP 0 DOWN
 
banjos

Wiek: 37
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-05-09, 18:57   

kauflad to super :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Mireq 
Lotopałanka



Wiek: 37
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brieg

Wysłany: 2006-05-14, 10:45   

No ale mój motyw jest najlepszy :)

Pewnego dnia moja mamuska robiąc sobie kolacje miała ochote na szynke więc wyciągając ją z lodówki zauważyła że coś jest nie tak (była cała "tłusta") cos ją pchęło aby zgasic światło w kuchni i co :shock: SZYNKA ŚWIECIŁA! Plamki wielkości małego paznokcia widniały na całej szynce!! Gdyby mi to ktoś powiedział pewnie bym nie uwierzył ale to była prawda! Więc uważajcie co kupujecie i jecie! Dobra rada- naświetlajcie jażde mięso które kupicie bo one tez moż zacząć świecic światłem własnym :wink:
0 UP 0 DOWN
 
miniek1 
MGS



Wiek: 33
Dołączył: 07 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2006-08-21, 15:03   

dzisiaj z kumplem byłem w tym sklepie i zostawiliśmy na chwile arbuza na pułce z cukrem i po odejściu z kasy jakiś cieć podszedł i kazał nam iść do pokoju wypoczynkowego po chwili zrobił nam rewizję chyba myślał że schowałem tego arbuza do kieszeni
PS. ty cieciu naucz sie odrużniać arbuza od telfonu kom. nokia 3510i lub zainwestuj w okulary 5 cali min... :twisted: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-08-21, 17:22   

Żaden Cieć nie ma prawa robić rewizji, może co najwyżej zadzwonić po policję. Uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie jak we wszystkich sklepach tego rodzaju w Brzegu wywieszą instrukcje co Cieć może, a czego nie. Ale chyba prędzej Odra w drugą stronę popłynie jak to zobaczymy. Co do tych drobnych przekrętów to wina Informatayka, a raczej tego, że mu nędznie płacą i nie śpieszy się zbytnio we wprowadzaniu zmian. Dodatkowo zwracam uwagę na fakt, że pojedyncze grosze są zliczane z nadmiarem lub niedomiarem w zależności od ustawień, poza tym kody kreskowe są często pogniecione, ale co to klientów może obchodzić?
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2006-08-21, 17:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
andre3000gt 



Wiek: 37
Dołączył: 24 Cze 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: ...

Wysłany: 2006-08-22, 20:20   

Kaufland ? nie polecam !!! Wiem co mówię , mnóstwo przekrętów i nieświerzego towaru...
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-08-25, 00:39   

moja mama kupiła kiedyś otwartą herbate owocową(suszoną)... pokazała to w kasie a kasjerka zdziwko szybko wymieniła. ehhh :evil: :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-09, 20:13   

Uwaga! na filety rybne mrożone luzem. Ponad 50% wody po rozmrożeniu. W takim stanie po usmażeniu nadają się do jedzenia wyłącznie łyżką. Drugi wątpliwy towar to kwas chlebowy w butelkach PET. Woda ponoć z cukrem i kwaskiem cytrynowym zabarwiona czymś brązowym. Powinien być napis "napój przypominający kwas chlebowy".
0 UP 0 DOWN
 
draq 



Wiek: 32
Dołączył: 15 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stacja Brzeg

Wysłany: 2006-09-09, 22:57   

Ostanio jak byłem we Kauflandzie to masakra, MONSTER DERBY z wózkami :evil: :evil: podobało mi się :evil: :wink:
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-09-10, 00:05   

hehe-jak będe teraz po niedzieli w Brzegu to na pewno odwiedzę KAUFLANDA-hehe :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
majavip 


Wiek: 113
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-27, 09:58   

ja tam uwielbiam robić zakupy w Kauflandzie... wszystko jest -nie wnikając w jakość niektórch produktów , októrych tu piszecie....
co do kasjerek! faktycznie jak jestem z rodzicami na większych zakupach to praktycznie co drugie zakupy udajemy sie z mamuśką do informacji... <wow> za pierwszym raze pomyślałam że siara - mówie do mamy chodź to tylko złotówka... noi sie zdziwiłam bardzo jak ta pani w informacji wydała ze swojej kasy pieniądze noi dała mamie liste do podpisania! ( zdziwiło mnie to że w informacji mają takowoą kase -jakby nanas poprostu czekali . noi taaa listaaaaa takaaaa długaaaaa) ehhh.... ale mimo to - lubie tam robić zakupy - poprostu teraz sama łapie za paragon i sprawdzam...

<<< co mnie jeszcze wkurza w Kałflandzie - rozwiązanie na parkingu a właściwie wjazd i wyjazd! często siedze na przystanku przed wierzowcami i czekam na 2, ... normalnie kino! tylko sie śmieje z kierowców a właściwie z tego co robią = są 2 wjazdy i jeden wyjazd. tak w kolejności od Łokietka wjazd, wyjazd , wjazd. !wg mnie powinno być odwroteni! ponieważ jadący(a) ulicą Łokietka od świateł - chcąc wjechać do Kałflanda musi zjechać na Szkolną i ztamtego miejsca odrazu odbić w bok... często nie może ponieważ stoi już tam kilka aut .... wtedy za jadącym(a) jest już kilka aut które chcą również jechać do sklepu lub poprostu na ul Szkolną... noi ładny mały Koreczek gotowy! i sie zaczyna trąbienie , pokazywanie jednego palca (niepowiem którego hihi) noi nawet wychodzenie z aut... w kolejności następny jest wyjazd... i po boku są te dwa czerwone znaki zakaz wjazdu lecz po środki jest znak niebieski wskazujący szczałkami drogę na dwie strony .... osoby znające sklep i wjazdy nie mają problemu lecz czesto widze komicznie wyglądające sytuacje że auto pomimo zakazu wjeżdża a i odrazu zaczyna wycofywać jakby wypchane przez inne auto hihih (odrazu mi sie Jaś Fasola przypomina) no ale cóż ! pośmiać sie przynajmniej można :D >>>
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-27, 11:50   

Co do kauflandowego parkingu, wjazdów/wyjazdów, pasów i dróg dla pieszych, to mnie osobiście wnerwia nieprzestrzeganie żadnych zasad zarówno przez kierowców jak i pieszych. (oczywiście nie wszyscy, ale śmiał bym się stwierdzić że spora część.)

Piesi :
- nagminnie wchodzą i wychodzą wyjazdem dla samochodów od strony ul. Szkolnej pomimo, że 10 m obok jest wyjście dla pieszych. Co więcej do tego wyjścia prowadzą pasy, którymi piesi powinni poruszać.

Rowerzyści (np Angel ;) ) :
- to samo z tym samym wjazdem. Czyli wjeżdżają na skróty pod prąd.

Kierowcy samochodów :
- parkowanie w niedozwolonym miejscu. Co weekend widzę, że samochody parkują w jednym miejscu w którym nie powinny się zatrzymywać. Dokładnie chodzi o przedłużenie drogi od Kauflanda w kierunku Szkolnej. Tam jest droga do końca (czyli rozjazd lewo-prawo), ale standardowo zatrzymują się tam samochody. Jak w sobotę Policja chce powlepiać trochę mandatów to nie ma nic prostszego. Łatwy pieniądz w sobotni dzień (nie wiem jak jest w tygodniu).

- skrzyżowania. Nie ma tam dróg z pierwszeństwem przejazdu i podporządkowanych, zatem obowiązują zasady skrzyżowania dróg równorzędnych, no ale komu o tym wiedzieć.

No to sobie ponarzekałem, ale i tak niezależnie od wszystkich oszołomów (pieszych, rowerzystów i kierowców) kupuję tam i będę kupował. Po prostu nauczyłem się, że tam trzeba mieć oczy dookoła głowy ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kauflanda, na, uwaga


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu