Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Salon z soczewkami kontaktowymi
Autor Wiadomość
gabimruk 


Wiek: 38
Dołączyła: 22 Wrz 2018

UP 0 / UP 0


Skąd: Trzyciąż

Wysłany: 2018-09-22, 14:50   

Soczewki to super sprawa. Ważne żeby pyły z dobrego materiału i zoreintujcie się czy nie macie uczulenia na nie.... ja niestety mam :(
0 UP 0 DOWN
 
Kala 


Wiek: 49
Dołączyła: 24 Sty 2013

UP 7 / UP 6



Wysłany: 2018-10-20, 17:56   

netpixpl napisał/a:
Witam! Dzisiaj pod wpływem kaprysu stwierdziłam, że chcę mieć soczewki kontaktowe gdyż idę na wesele. Do tej pory nosiłam okulary i zawsze miałam z ich powodu kompleksy, gdyż mam dużą wadę (-4,25, -4,75 dioptrii) i szkła są dosyć grube..Sęk w tym że to wesele jest już w sobotę za tydzień. Tak więc teraz następują moje pytania: jak długo trzeba czekać na szkła kontaktowe? Jeślibym poszła do okulisty w poniedziałek, a potem zamówiła szkła, to dostanę je do soboty? Ile kosztują szkła kontaktowe?





Po pierwsze to już nie "szkła" kontaktowe a soczewki, szkła zastąpiono innowacyjnym materiałem który jest odpowiedni nawet dla alergików, trzeba wybrać ten odpowiedni rodzaj soczewki i voila :)
0 UP 0 DOWN
 
cupa 



Wiek: 101
Dołączył: 23 Lut 2012

UP 3 / UP 27



Wysłany: 2021-02-26, 15:42   

Ok, z innej beczki. Soczewki kwartalne, w sensie - bezokularow.pl/soczewki-kwartalne
Czy takie na krótszy okres? Dopiero zaczynam, więc głównie zastanawia mnie to, czy na początek soczewki na dłuższy okres będą lepszym rozwiązaniem. Czy nie lepiej na razie powalczyć z jednodniowymi? Wiem, że początek z ich zakładaniem wcale nie jest prosty. Co sugerujecie?
0 UP 0 DOWN
 
Kala 


Wiek: 49
Dołączyła: 24 Sty 2013

UP 7 / UP 6



Wysłany: 2021-04-28, 22:23   

Ja zaczelam z miesiecznymi... w sumie to obojetne jakich bedziesz uzywac bo i tak trzeba kazde codziennie wyciagac zeby oko odpoczelo a soczewke "wyczyscic" wyplukac...
Zalezy jak doradca w optyku bedzie cierpliwy, ja za pierwszym razem trafilam na niecierpliwa babe ktora stwierdzila ze nic z tego nie bedzie... po pol roku poszlak gdzieis indziej i tam za pierwszym razem poszlo---
Zakladanie wyciaganie na poczatku sa denerwujace ale z czasem przyzwyczaisz sie i bedzie to jak mycie zebow...
Pozdrawiam i mam nadzieje ze nie za pozno odpisalam...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kontaktowymi, salon, soczewkami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu