Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pizzeria El Passo
Autor Wiadomość
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2009-08-01, 17:08   

darkan38 napisał/a:
słuchajcie, nie wierzę w całej polsce nie piłem droższego piwa niż w El Passo !!
za głupie ciepłe o.5 l piwo z beczki zapłaciłem jedynie 10 zł ...
totalny szczyt chamstwa!!
nie dziwie się, że właściciel w tak krótkim czasie jeździ nowym modelem Volvo.!!
ponadto, każdemu odwiedzającemu w/w pub polecam zestaw "Mała sprzątaczka" we własnym zakresie.!


Wystarczy że wybierzesz się do jakiegoś baru, ogródka w centrum większego miasta a cena piwa będzie podobna. Osobiście najdroższe piwo jakie piłem kosztowało 11zł Stary Rynek - Poznań.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-01, 22:36   

R002 - Rozumiem, gdybyś kierował się własnymi odczuciami, ale skoro nie byłeś, nie próbowałeś - po co piszesz? 'A bo siostra koleżanki mojego kuzyna powiedziała...' :?
Idź i sam się przekonaj.

Ja byłam ostatnio kilka razy, ani razu się nie rozczarowałam. I kebab jest o wiele lepszy niż był, a surówka to już nie tylko posiekana kapusta pekińska. Polecam
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-02, 10:43   

Yvvone napisał/a:
R002 - Rozumiem, gdybyś kierował się własnymi odczuciami, ale skoro nie byłeś, nie próbowałeś - po co piszesz? 'A bo siostra koleżanki mojego kuzyna powiedziała...' :?
Idź i sam się przekonaj.

Ja byłam ostatnio kilka razy, ani razu się nie rozczarowałam. I kebab jest o wiele lepszy niż był, a surówka to już nie tylko posiekana kapusta pekińska. Polecam


Wybacz, ale posłucham moich przyjaciół. Wierze im na słowo. Jak tak mówią - widocznie tak jest.
Ostatnio zmieniony przez R002 2009-08-02, 10:44, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-02, 11:45   

Cytat:

Wybacz, ale posłucham moich przyjaciół. Wierze im na słowo. Jak tak mówią - widocznie tak jest.



fajnych masz przyjaciół... :)
na ulicy sezamkowej tez bylo sporo przyjaciół... zreszta :D ty tez masz przyjaciół :D jezeli wiesz co to za słowo... choć tutaj bym polemizował ";d

el passo sie zmieniła na lepsze. Jestem wybredny ale ostatnimi czasy jak chodze to dostaje to czego oczekuje. Składników tez jest dużo więcej. Nie wiem czy to polityka firmy czy nowy personel ale u mnie mają za tą poprawę dużego +
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2009-08-04, 17:37   

Byłem w El Passo podczas mojej ostatniej wizyty w Brzegu [tak to nazwijmy]. Zaszliśmy ze znajomymi na pizzę, bo dla nas to w sumie nowe miejsce, chcieliśmy się przekonać, co to w naszym mieście powstał.
Słyszałem więcej opinii krytycznych niż pochlebnych, dlatego byłem też raczej krytycznie nastawiony.
Ku mojemu absolutnemu zachwytowi, również lekkiem zaskoczeniu, pizza była rewelacyjna. Wszyscy zjedli, każdy chwalił. Na plus był również fakt, że pizze zamówione przez nas na wynos, leżały sobie spokojnie na piecu, żeby cały czas były ciepłe. Nie wiem, czy to zwyczaj powszechny w pizzeriach - nie spotkałem się, tutaj jak najbardziej na plus, bo w spokoju mogliśmy dokończyć piwo.
I urocze dziewcze o blond włosach... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-04, 18:21   

Cytat:
Wybacz, ale posłucham moich przyjaciół. Wierze im na słowo. Jak tak mówią - widocznie tak jest.

Lecz ja nadal obstawiam przy swoim. Póki sam się nie przekonasz, nie będziesz wiedział.

Derian napisał/a:
[...]
I urocze dziewcze o blond włosach... ;)

Ano, ano, to Dziewczę czyta Forum :D . Ja dziś byłam, skonsumowałam i bardzo mi smakowało. Jeszcze nigdy chyba nie miałam powodów do narzekań będąc w El Passo, a jestem tam dość częstym gościem.
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-08-04, 21:12, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-04, 18:49   

a więc po długim długim czasie, zamówiłem sobie pizze. :P

aktualnie jest lepsza, długo nie czekałem z dowozem 30 minut. Z czego Pan jechał około 20. :P i jest smacznie. 8)
0 UP 0 DOWN
 
bratanik999 

Wiek: 38
Dołączyła: 28 Sie 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-08-28, 19:43   

witam:)
a wiec zaczne od tego ze pierwszy raz zamowilam u nich pizze i nigdy sie tak nie zawiodłam .A wiec zamowila pizze o godzinie 15 30pani mi powiedziala ze bedzie gora do 30 min gdyz nie maja ruchu ,czekałam godzine i nic wiec do nich zadzwonilam i zapytalam sie do jest po czym pani mi powiedzila ze pizza juz do mnie jedzie .czekalam do 17pizza dalej nie przyjechała :twisted: .Następną godzine dzwonilam do el passo aby dowiedziec sie co jest aleeeeeee......nie odbierali odemnie telefonu!! :o .wiedzialam juz ze nie przyjme od nich pizzy ale dalej czekalam zeby ich naj normalniej na swiecie opie.....Ale sie nie doczekałam o godzinie 18 30 zadzwonilam jeszcze raz .odebrala pani ktora brała odemnie to zamowienie.Zapytałam czy robia sobie jakies jaja czy co ale ona oddala sluchawke bo nie wiedziala co powiedziec dostawcy!!ktory jak stwierdzil zgubil moj adres!!!wiec dlaczego nie odbierali odemnie telefonu??druga sprawa pracuje tam taka tepa klientka ktora nie potrafi nawert wziac zamowienia zamawialm pizze chyba 10 min a chcialam miec tylko pieczarki na polowie ale ona tego nie rozumiala SZOK!!!a naj lepsze jest to ze dalam im kolejna szanse za kilka dni i zwow zamowilam odebrala ta sama klientka.powiedzialm ze pizza ma dojechac w 30 minut bo potem wychodze ona powiedziala zebym poczekala zapyta sie dostawcy czy zdazy ale zapomniala o jednym szczegule!!nie przykryla słuchawki i slyszlam cala rtozmowe miedzy nimi i brzmialo to mniej wiecej tak"SLUCHAJ ONA SIE PYTA CZY PRZYJEDZIESZ DO 30 MINUT BO JEJ SIE SPIESZY NA CO ON O JEZU JAK BEDE TO BEDE.a wiec apel zmiencie obsluge bo TĘPE JESTESCIE JAK H..........
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2009-08-28, 19:52   

bratanik999, a moze by tak sie przywitac w odpowiednim dziale ?? ;)

Witam i można powiedziec całuje rączki ;)


dla mnie El Passo poprawiłą się i to bardzo. ;) jednej pani nie lubie takiej starszej ale coz...

pizza dobra ;D :D trzeba było czasu by się poukładało wszystko... najbardziej mnie jednak urzekła pizza w Da Antonio... to mój guru od pizzy :D
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-28, 19:56   

bratanik999 napisał/a:
szczegule


aj.

Ja zamawiam teraz już bardzo często pizze, mają do mnie 8km. nigdy ale to nigdy nie czekałem na pizze dłużej niż 30 minut z dojazdem do mnie.
także....
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-08-28, 20:12   

Od czasu, kiedy pisałam ostatniego posta skorzystałam kilka razy z "usług" El Passo i nadal nie mam zastrzeżeń, mimo że jestem tam dość częstym gościem, więc nie wiem, czy osoby, które się wypowiadają tak bardzo krytycznie miały takiego pecha, czy z czego to może wynikać...
Pizza pyszna, szczególnie, gdy zrobiła ją Kamila... :evil:
Polecam również kebab - w porównaniu z tym, kiedy jadłam go pierwszy raz, a ostatnio - rewelacja. Sałatka to już nie tylko posiekana kapucha.

Tak więc po raz kolejny polecam.
0 UP 0 DOWN
 
xenoR 


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lut 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-17, 20:26   

Pizza bardzo dobra, można się najeść nawet we dwóch jedną dużą pizzą :evil: 5/5
0 UP 0 DOWN
 
jpeg 



Wiek: 39
Dołączył: 15 Lut 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-19, 00:18   

pizza rewelacja, moze z poczatku rzeczywiscie nie do konca taka jak powinna byc ale po zaznajomieniu sie z rynkiem stwierdzam ze jedna z lepszych pizzerii w miescie. osobiscie pizza bardzo smakuje mi w Antonio, ale tu i koszty sa juz wieksze i jedzenia mniej ;) ale smak wysmienity. za to w el passo. szybko, niedrogo i co najwazniejsze smacznie :wink:

na dowoz tez nie musialem dlugo czekac, ztego co pamietam ok pol godziny. i jeszcze pani "dostawczyni" baaardzo sympatyczna Czarnulka :mrgreen: polecam te knajpke :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-09-19, 19:10   

aaa podobno mają być wprowadzone nowe sałatki :)
0 UP 0 DOWN
 
cirek 



Wiek: 43
Dołączył: 15 Maj 2008

UP 19 / UP 2654


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-09-20, 17:16   

Tak wszystko ładnie pięknie tylko mały minus ceny na cenniku są nie aktualne nikt nie pofatygował się żeby w cenniku wprowadzić aktualne cenny :oops:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: el, passo, pizzeria


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu