Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
I Gimanzjum im. Józefa Piłsudskiego ul. Oławska 2
Autor Wiadomość
michał 


Wiek: 36
Dołączył: 27 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-28, 19:39   I Gimanzjum im. Józefa Piłsudskiego ul. Oławska 2

Ja jestem absolwentem tej ów szkoły ktrórą skończyłem po podstawówce w tymże samym budynku. Bardzo miło wspominam czas, który tam spędziłem wiele się wydarzyło poznałem wielu wspaniałych ludzi :twisted: z podobnymi zainteresowaniami i podobnie świrniętych.

Ukończyłem klasy "A" <> sportowe znaczy się i dzięki temu poznałem tak wsapniały sport jak piłka ręczna. Jestem bardzo wdzieczny tej instytucji za te właśnie doznania i umiejętności sportowe.

Moją wychowawczynią w klasach 1-3 byłą bardzo bardzo miło wspominana Pani Wanda Kowalczuk, którą badzo ciepło pozdrawiam.

W klasach 4,5,6 (podstawówki) oraz 1,2,3 gimnazjum moją wychowawczynią i strażniczką na drodze wychowania była Pani Beata Bochniarz, którą także pozdrawiam :wink:


Piszcie opinie wspomnienia itp itp o tej ów szkole czekam :)

zmieniłem błąd w tytule yasiu

grupa.jpg
moja klasa :)
Plik ściągnięto 619 raz(y) 56,18 KB

0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 37
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-28, 20:06   

Jestem absolwentem tej szkoły, spędziłem tam też 9 lat i chyba nawet wiem kim jesteś :D
Oj ile wspomnień mam z tą szkołą związanych:)
W podstawówce moimi wychowawczyniami były:Pani Maria Niedźwiedzka (piękne czasy) ,potem Pani Bogusia Lechwar. Miałem duże szczęście trafiając tam na matmę z Panią Joannę Mazurkiewicz.Tak jakoś mnie uczyła,że nie mam z tym przedmiotem żadnych problemów:D
W gimnazjum trafiłem na bardzo dobrą wychowawczynię Panią Magdę Koralewską, która pomogła mi w wielu sprawach, co najważniejsze bardzo o nas dbała, myślę, że wyprowadziła nas trochę na ludzi:P
Szkoła ogólnie bardzo mi się podobała.Zdecydowana większość nauczycieli przychylna uczniom.
Jeśli największym problemem szkoły były kradzieże desek klozetowych to chyba nie było tak źle w niej :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Czarny 2005-04-28, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-04-28, 20:23   

No ja tam chulałem całe 3 lata , moją wychowawczynią była p. Denes [ niczego nam nie dała , cały czas muliła ze jesteśmy zła klasą , p. Świerczyński czepiał sie mnie , p. Pocentek "ejus regio ejus religo" - czyja władza tego religia , jak ktoś nie przeginał pały to było z nim zajebiście:D
A teraz I LO [heheheh szkoła legenda - banał ]
0 UP 0 DOWN
 
Emi 
...beautiful life... :D



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-28, 21:39   

hehe ja do tej szkoły chodzilam az albo tylko 3 latka :) moją wychowawczynia było Renia Dworak, całkiem sympatyczna babka. A moja ukochaną klasą była klasa z literką "e" a najlepiej wspominam bitwy na ogryzki lub całe jabłka (niekoniecznie najlepszej jakości) na korytarzach, w której brała udział oczywiscie klasa "a" na "e" hehe zresztą nasze klasy były przeważnie razem na róznych wycieczkach :D

a co do nauczycieli to Pocentek to stary zbereźnik, ale całkiem spoko, gdyby jeszce nie patrzyl sie tam gdzie nie trzeba... :twisted: Mr Żołyński też był niczego sobie- do pogadania :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-29, 21:42   

Czarny napisał/a:
Jestem absolwentem tej szkoły


tak jak i Ja
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-04-29, 21:47   

Pocentek mi dał zachowanie dobre:D Na game over Gimnazjum
0 UP 0 DOWN
 
michał 


Wiek: 36
Dołączył: 27 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-29, 22:54   

Emi napisał/a:
najlepiej wspominam bitwy na ogryzki lub całe jabłka (niekoniecznie najlepszej jakości) na korytarzach, w której brała udział oczywiscie klasa "a" na "e" hehe zresztą nasze klasy były przeważnie razem na róznych wycieczkach :D




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: stare dobre czasy o jak wtedy było miło wojna na jabłka :) czasem ktoś w łeb dostał git no nie to były mocno świrnięte lata mego życia :!: :!: :!:


pozytywnie :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Emi 
...beautiful life... :D



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-04-30, 14:00   

taaaaaa to byly czasy <marzyciel >
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-02, 14:50   

kochana szkoła :D 9 lat spędzonych w niej zawsze zapamietam :D było super !! Dzięki i pozdrawiam wszystkie nauczycielki oraz nauczycieli :D
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-05-02, 14:59   

Pozdrawiam Pan mgr Marka Pocentka mojego wychowawce.

Było spoko pozdrawiam moja klase :) o ile ktoś jest zniej na forum :D

ale w to wątpie :D
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-16, 11:26   

No więc witam absolwentów... :)
Z miłą chęcią mówię że także tam chodziłam... wspaniała szkoła, ludzie, nauczyciele (na których faktycznie sie wtedy narzekało, ale teraz... z perspektywy czasu wiem , że zawsze tam był light ).
Moją wychowawczynią była Renia Mejsasz, nawet nie wiem czy ona nadal tam uczy - co do niej to hm... ogólnie ok, ale nic nadzwyczajnego. Nie wiem wogóle czemu dostaliśmy takiego wychowawcę w klasie sportowej (?) Za to WF z Gosią Kubiak miałyśmy no a chłopaki z Pawłem ( :wink: ) . Ze Stevem chodziłam do klasy przez 3 lata (gimnazjum) - nie narzekam -> wręcz przeciwnie :) Fajne czasy... świetne wspomnienia, jednym słowem same superlatywy !! Bo to własnie z tamtąd mam najlepsze szkolne wspomnienia - Jednym słowem , gdyby nie Ci ludzie - było by całkiem inaczej... nawet nie chce wiedzieć jak. Byliśmy bardzo zgraną klasą, patrząc teraz z perspektywy , po tym jak skończyłam liceum !
Też miałam z Pocentkiem lekcje i nie tylko ;) Bochniarz- super sprawa :D Dobre tez były geografie z Jędrzejko :lol: a groze siała Boruta :P ALe i tak wszyscy zawsze czekali na WF...
~Najlepsze było, że jak np. mieliśmy jakieś 2wf ostatnie czy pierwsze w planie, i Gosia powiedziała że nie ma , to my zamiast się cieszyć , że albo dłużej pośpimy albo wcześniej do domu to przeciwnie - wkuzałyśmy się i byłyśmy smutne :/
Można by tu wiele opowiadać faktycznie... bo to były piękne czasy... - których napewno nigdy nie zapomne. Z samego gimnazjum np. nawet nie chce mówić ile klisz straciłam żeby porobić foty z tamtego okresu czasu... czego nie żałuje napewno :) !
No i pierwsze miłości... też bywały... ekscesy sercowe... i wogóle... ;) super sprawa tak teraz powspominać :roll: szkoda że czasy te minęły, i trzeba stawiac czoła nowym :cry:

Pozdrawiam ABSOLWENTÓW & CIAŁO (o ile tu zalooka :) )
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-16, 11:47   

KS napisał/a:
[color=orange]Moją wychowawczynią była Renia Mejsasz, nawet nie wiem czy ona nadal tam uczy - co do niej to hm... ogólnie ok, ale nic nadzwyczajnego.


Hej!! KS co do naszej pani Mesjasz to dalej tam uczy :) przez ostatnie tygodnie jestem w naszej byłej szkole 3 razy w tygodniu i moge Ci powiedzieć, ze nic się nie zmieniło. Pocentek tak samo lekcje organizuje Ci sami nauczyciele :D

KS napisał/a:
Ze Stevem chodziłam do klasy przez 3 lata (gimnazjum) - nie narzekam -> wręcz przeciwnie :) Fajne czasy... świetne wspomnienia, jednym słowem same superlatywy !! Bo to własnie z tamtąd mam najlepsze szkolne wspomnienia - Jednym słowem , gdyby nie Ci ludzie - było by całkiem inaczej... nawet nie chce wiedzieć jak. Byliśmy bardzo zgraną klasą, patrząc teraz z perspektywy , po tym jak skończyłam liceum !


Też się ciesze, że spedziłem z Toba te moje 3 lata z 9 :D hehe super wspomnienia, naprawde świetne spędzone 3 lata. Ja sam już znałem wszystkich bardzo dobrze. Można powiedzieć prawie jak rodzinka. Chociaż jeśli przychodzisz do szkoły widząc ciagle te same "gemby" to można tym żygać, ale niestety tak nie było ponieważ codziennie było inaczej. Coś zawsze było do roboty albo ktoś coś zrobił co było bardzo, ale to bardzo śmieszne.

KS napisał/a:
ALe i tak wszyscy zawsze czekali na WF...


Oj tak, tak !! Jak wiadomo byliśmy klasą sportową. Ja i inni przez 9 lat w jednej klasie sportowej. Codziennie treningi, wf oraz mecze. Dziewczyny w kosza, a my chłopaki w piłke ręczną. Oczywiście byli tacy co narzekali już przez to, ale było ok. Pewnie przez ten sport niektórzy są tacy jacy są. Wiadomo sport zmienia ludzi, według mnie uczy ich samodzielnego życia. Można teraz podziękować naszym nauczycielom wf: Pawłowi Pietraszkowi, Małgorzacie Kubiak, Krzysztofowi Kulwickiemy, Robertowi Karlikowskiego oraz Markowi Taczanowskiemu. Z nimi zawsze było fajnie na wf :D

KS napisał/a:
No i pierwsze miłości... też bywały... ekscesy sercowe... i wogóle... ;) super sprawa tak teraz powspominać :roll: szkoda że czasy te minęły, i trzeba stawiac czoła nowym :cry:


oj były te pierwsze miłości i to bardzo dużo...hehe...pamietam pamietam....przez nie miałem też dużo problemów na wf, jak trenerzy się nabijali :D oj fajnie było fajnie...a najlepsze jest to, że niektóre dziewczyny znam do dzisiaj i są naprawde fajne laski :D No, ale KS czasy mineły, ale nastały nowe :D może lepsze, a może gorsze zobaczymy :D

Pozdrawiam ABSOLWENTÓW & CIAŁO (o ile tu zalooka :) ) [/quote]
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-17, 23:23   

no ja też jestem absolwentem... tego budynku, chodzi mi oczywiście o PSP nr 4, wychowawczyni - Pani Boruta :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-18, 00:48   

Noo nieee... Ty Qiero :o ?! To opowiedz coś więcej... :) ;)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-18, 00:54   

qiero napisał/a:
no ja też jestem absolwentem... tego budynku, chodzi mi oczywiście o PSP nr 4, wychowawczyni - Pani Boruta :)


o nawet nie wiedziałem :o jestem ciekaw czy Pani Boruta dalej uczy ? Miałem u niej 5 na koniec :D hehe
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gimanzjum, im, jozefa, olawska, pilsudskiego, ul


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu