Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Drzewka przy ul Poprzecznej
Autor Wiadomość
Kazik128
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-08, 16:15   Drzewka przy ul Poprzecznej

Idąc do kościoła zobaczyłem przykry widok połamanych drzewek przy ul Poprzecznej. Jest to plon chuligańskich nocnych wybryków, jak to określiła kobieta która słyszała odgłosy łamania palików które podtrzymywały drzewka. Ciekawe gdzie była policja i straż miejska? Koniecznie trzeba zainstalować kamery na tej ulicy, chociaż by z powodu jeżdżących motocykli i samochodów z kosmiczną prędkością.
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2009-02-08, 16:24   

a ja kilka miesiecy temu widziałem wychowanków sąsiedniego Domu Dziecka montujących drewniane "ochraniacze" na te drzewka. Ale cóż - Polak potrafi, więc długo nie wytrzymały. Monitoring? Tak, ale z noktowizorem...
0 UP 0 DOWN
 
Yaroo 
Brzeg - moje miasto


Wiek: 50
Dołączył: 01 Wrz 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z Brzegu

Wysłany: 2009-02-08, 16:24   Re: Drzewka przy ul Poprzecznej

Kazik128 napisał/a:
Ciekawe gdzie była policja i straż miejska?

Dobrze się czujesz?
Postawmy po strażniku/policjancie/strażaku przy każdym domu/drzewku/samochodzie (właściwe skreślić) i będzie spokój...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-08, 17:40   

Kazik128 napisał/a:
widok połamanych drzewek przy ul Poprzecznej. Jest to plon chuligańskich nocnych wybryków, jak to określiła kobieta która słyszała odgłosy łamania palików które podtrzymywały drzewka. Ciekawe gdzie była policja i straż miejska? Koniecznie trzeba zainstalować kamery na tej ulicy, chociaż by z powodu jeżdżących motocykli i samochodów z kosmiczną prędkością.


Drzewek jeszcze nie widziałem, ale miniona noc należała faktycznie do szczególnie uciążliwych zarówno ze stony Relaksu, jak i "szwędaczków wymieniających poglądy" pod oknami zarówno od Poprzecznej jak i od osiedla. Trudno kategoryzować, ale pierwszym skojarzeniem jest powrót właśnie z Relaksu, chociaż nie chcę za bardzo uogólniać.
Sprawa wyścigów, zwłaszcza nocnych, przez ulicę Poprzecznę, to oddzielny temat. Faktycznie jakiś sprawny monitoring by się przydał. A może Spatman, który będzie czuwał także przed wypadkiem, a nie czychał na sensacyjkę dziennikarską... ?
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2009-02-08, 20:46   

na drzewka nie zwrocilam uwagi,ale sie zgodze,zeby przynajmniej postawic 1-2 policjantow,ktorzy by patrolowali te ulice,ktore sa narazone na dzialalnosc chuliganow lub tez monitoring wlaczyc...
czasem w niektorych miejscach az strach przechodzic :roll:
0 UP 0 DOWN
 
takion 

Wiek: 34
Dołączył: 01 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-08, 21:18   

akurat mieszkam na Poprzecznej i pod moim domem lamali te paliki....dwoch pijanych mlodych kolesi wracajacych z Harlemu...nie zgodze sie z kamerami na poprzecznej tylko nalezy zrobic porzadek pod Harlemem niestety nie byli to wandale tylko imprezowicze ktorzy przegieli
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: drzewka, poprzecznej, przy, ul


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu