Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jazz nad Odrą 2009 w Brzegu
Autor Wiadomość
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-09, 01:23   

Ech, co będę gadać... był czad, po prostu. Chciałam napisać coś więcej, ale nie da rady. To mi się normalnie w słowach nie mieści. Każdy z tych 4 koncertów był niesamowity, chociaż każdy był totalnie różny od pozostałych (czy ja piszę po polsku? ... nieważne, mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi ;) ). Mi do serca najbardziej przypadł Vibraslap oraz (prawie równorzędnie, ale jednak ciut niżej) Kasiuk i ekipa. W kwestii Ingi Lewandowskiej i Kuby Stankiewicza powiem tylko jedno: "Maj" ;) . A za piątkowy koncert szczególne podziękowania należą się pianiście i kontrabasiście (bo poza pięknymi dźwiękami wnieśli w to tyyyle radości :D ).

smooth napisał/a:
Dziękuje za miłe towarzycho... miło było poznać "pietruchę" ...

I wzajemnie :)

Wogóle dzięki wszystkim za fajny wieczór i do zobaczenia gdzieśtam kiedyśtam ;)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-09, 18:58   

Załączam kilka niewyraźnych zdjęć z niedzielnego energetyczno-rewelacyjnego koncertu jazzowego. Ostrość może i niezbyt dobra, ale jak tu uchwycić taką żywiołową kobitkę, która była po prostu wszędzie i naprawdę super śpiewała oraz zespół, z którym wystąpiła tego dnia :) - nie chcę mówić, że niedzielny koncert był/jest moim ulubionym z tegorocznej edycji jazzu, bo wszystkie koncerty były bardzo dobre, ale bawiłam się na nim wyśmienicie i żałowałam, że muszę siedzieć w fotelu i tylko podrygiwać. Występ Kasiuk & The Funky Horns „Tribute to The Tower of Power” odpowiadał akurat mojej żywiołowości :)
Dziękuję również za miłe towarzystwo podczas jazzu i na imprezach po koncertowych (i przed koncertowych także :) , miło mi było również poznać nowe osoby :)
No cóż, może zacytuję tutaj kogoś, ale powiem krótko: "do zobaczenia za rok!" :)

DSC_0014a.JPG
Plik ściągnięto 193 raz(y) 160,02 KB

DSC_0026a.JPG
Plik ściągnięto 182 raz(y) 186,5 KB

DSC_0030a.JPG
Plik ściągnięto 190 raz(y) 177,23 KB

DSC_0044a.JPG
Plik ściągnięto 182 raz(y) 190,37 KB

DSC_0055a.JPG
Plik ściągnięto 188 raz(y) 182,89 KB

0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-03-09, 21:18   

To i ja wrzucam kilka swoich losowo wybranych z wczoraj :)
Reszta, jak zwykle, na moim fotoblogu

Jesli cos pomieszalem w nazwiskach, dajcie znac na PW.



Kasiuk & The Funky Horns


Kasiuk & The Funky Horns - Marta Raczak, Paulina Lulek i Jacek Zamecki


Kasiuk & The Funky Horns - Joanna Kwaśnik


Kasiuk & The Funky Horns - Tomek „Kasiuk” Kasiukiewicz


Kasiuk & The Funky Horns - Joanna Kwaśnik, Marta Raczak, Paulina Lulek i Jacek Zamecki


Kasiuk & The Funky Horns - Igor Pietraszewski


Kasiuk & The Funky Horns - Joanna Kwaśnik


Kasiuk & The Funky Horns - Piotr Nosal


Kasiuk & The Funky Horns - Andrzej Biskupski


Kasiuk & The Funky Horns - Piotr Baron i Robert Kamalski


Kasiuk & The Funky Horns - Joanna Kwaśnik
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-09, 22:56   

Już żałuje że mnie w niedzielę nie było no ale cóż uznałam, że ważniejsze jest bycie gdzie indziej, choć wiedziałam, że niedzielny koncert będzie prawdopodobnie najlepszy ze wszystkich czterech.
Ale fajnie było i tak. Jazzowe tradycje zostały zachowane i czekam już do następnego roku.

No i dziękuję wszystkim współtowarzyszom odbierającym owe koncertowe dźwięki jazzowania nad Odrą :)
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2009-03-10, 00:00   

Kasiuk & The Funky Horns - Joanna Kwaśnik- wielkie wow! Czadowa osobowość i świetna wokalistka.
Jak "wlazłem" spózniony na koncert to na scenie ujrzałem sporo znajomych twarzy. Chórek znam stąd: www.myspace.com/noneitband . Marcin Lutrosiński był już u nas w piątek a Kaliszuk w czwartek. Fajno jakby jeszcze panowie czasem w ciągu roku do nas wpadali coś zagrać - drogę do Brzegu pewnie już znają na pamięć :wink: . Dęciaki dały popalić- świetny Kamalski (saksofon altowy)- specjalista od funk`owych brzmień. Generalnie niedziela to bardzo efektowne sfinalizowanie niezwykle udanego JnO w Brzegu.

p.s. również podziękowania za czterodniową imprezę, za wsparcie, towarzystwo, beczkę śmiechu itp... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-10, 09:18   

A.Mason, jak zwykle superowe zdjęcia :) Niewątpliwie masz już fotograficzną renomę ;)
Szkoda, że nie mamy żadnego nagrania z koncertu niedzielnego - podobnie jak w przypadku Ingi Lewandowskiej - byłaby możliwość się rozgrzać trochę w ten dzisiejszy chłodny dzionek :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, brzegu, jazz, nad, odra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu