Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jazz nad Odrą 2009 w Brzegu
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-28, 09:49   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Poza tym pracujesz w takiej instytucji, która powinna znać społeczeństwo i jego składowe, aby bez problemu wskazać kogoś "kto ma potrzeby duchowe, a go np nie stać".


Hehe normalnie po tym wpisie pójdę do Pani Gieni, która jedzie na miotle w Urzędzie Skarbowym, żeby mi pita wypełniła. A poza tym chyba masz nieco wyidealizowane pojęcie o placówkach publicznych (nie wiem, może nie o wszystkich). i o jego klientach.. chopie, ludziom ciężko zakomunikować niejednokrotnie wielokrotnie ważniejsze potrzeby życiowe, i nie chodzi tu stricte o komunikacje ale o samo podejście do pomocy społecznej i urzędników, więc jak tu mówić o wyższych potrzebach, kiedy problem na nieco niższym poziomie wiadomej piramidy...
Ok. skoro tutaj płaszczyzna zawodowa ma mieć jakieś znaczenie, to z tego co pamiętam Twój charakter pracy implikuje kontakt z osobami i to często będącymi w potrzebie... ale czy taki charakter ma mieć dyskusja i czy Ty oby na pewno wiesz na czym polega moja praca?

Franco Zarrazzo napisał/a:
to chyba nie za wiele, skoro jesteś na tyle zasobny w fundusze.


no tak 12 zł czyni ze mnie bogacza, a ja myślałem, że wystarczy sobie wyobrazić, że się 2 godziny mniej czasu spędzi przy barze lub coś w tym stylu i już te 12 zł zostaje w kieszeni, a jeśli Twoja wyobraźnia działa podobnie, to witaj w gronie mega milionerów zasobnych w fundusze

Franco Zarrazzo napisał/a:
Też tak sądzę, ale ponoć kto pyta nie błądzi.


Ponoć "błądzi człowiek póki dąży"... ale lepiej niech sobie zagubiony w mieście, szukający jakiegoś obiektu czy czegoś tam, tego sobie nie uświadamia, bo przestanie szukać i utknie ...

Franco Zarrazzo napisał/a:
Naprawdę? Powalające odkrycie


heh no faktycznie, tytan ze mnie odkrywczości... no ale już wstawaj.. człeku powalony :wink:

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zawsze możesz jakieś ogłoszenie na Forum wrzucić



Naprawdę? Powalające odkrycie :D :D :D (ok, ale ja już wstaję) :wink:
Przy jakiejś przemyślanej akcji z pewnością bym to zrobił, w tej sytuacji pozostaje deklaracja (zresztą moja nie jest pierwsza w tym temacie, co powinieneś zauważyć) w temacie (osoba zainteresowana ją znajdzie / ogłoszenie przeczyta niekoniecznie osoba zainteresowana)

Franco Zarrazzo napisał/a:
Zresztą spróbuję zapytać nieco inaczej.


Czyli?

:D

A teraz wracając do sedna, bo Franczezzo temat rozmywasz.., że na słowa "Jazz nad Odrą" reaguje rogalem i nadstawieniem uszu to wiadomo od dwóch ostatnich "edycji" .. i wiadomo też, że to okazja do sympatycznego spędzenia czasu ze znajomymi..przy czym przy cenach przy cenach z poprzedniego JnO jestem w stanie iść na wszystkie koncerty "w ciemno".. natomiast przy takim wzroście ceny powoli uruchamia się proces selekcji, bo końcu zazwyczaj kupujemy bilety na koncerty osób/zespołów, których jesteśmy fanami i/lub lubimy itp.. choć z drugiej strony od 2 lat JnO przyciąga takie sławy, że można to sobie tłumaczyć w ten sposób "o nie znam, ale widocznie powinienem znać" :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-28, 10:15   

smooth napisał/a:
Ok. skoro tutaj płaszczyzna zawodowa ma mieć jakieś znaczenie, to z tego co pamiętam Twój charakter pracy implikuje kontakt z osobami i to często będącymi w potrzebie... ale czy taki charakter ma mieć dyskusja i czy Ty oby na pewno wiesz na czym polega moja praca?


Nie wiem na czym. Wiem jaką ma wywieszkę :) .

smooth napisał/a:
bo Franczezzo temat rozmywasz..,


Nie ja zacząłem o biblioteczce.

smooth napisał/a:
Hehe normalnie po tym wpisie pójdę do Pani Gieni, która jedzie na miotle w Urzędzie Skarbowym, żeby mi pita wypełniła.


Krąży taki bardzo popularny dowcip o naszym Kraju, w którym z kelnerem porozmawiasz o filozofii i do tego w kilku językach... Pewnikiem skądś się wziął, i zapewne ma odzwierciedlenie w powiedzeniu "w każdej bajce trochę prawdy".

Do zobaczenie na Jazie. Na pewno nad Odrą. Nie wiem, czy w BCKu :P .
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-01, 03:33   

panowie, no wstyd po prostu... że tak pojadę coponiektórym po ambicji: dżentelmeni nie rozmawiają w towarzystwie o pieniądzach :P (szczegół, że sama ruszyłam ten temat gdzieś tam na pierwszej stronie, ale w sumie mnie nie bierzemy pod uwagę - ja nie jestem dżentelmenem ;) )
także wdech, wydech, mięta, rumianek i trochę jazzu na uspokojenie ;)
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-01, 20:36   

Wracając do wątku głównego - chciałam zaprezentować, a raczej przybliżyć niektórym troszkę kolejnego wykonawcę Jazzu w Brzegu.
Był już Vibraslap, przeskoczyliśmy do Ingi Lewandowskiej i Kuby Stankiewicza, a tym razem Zbigniew Lewandowski „Levandek – A Brand New” Quintet - koncert 6 marca (tuż tuż) w piątek o godz. 19.00
Tutaj link do oficjalnej strony Lavendeka (czy tak się odmienia?) http://levand-ek.webpark.pl/indeks.html i kilku wybranych utworów.
A tutaj mam np. fajny kawałek: Levandek all stars and Mike Russel cz3 ( http://www.youtube.com/wa...feature=related )
Niezły kawałek jazzowy (trochę bluesowy, no i ta gitarka...)
Echhhhh, no już się nie mogę doczekać :)
0 UP 0 DOWN
 
Walenty 



Wiek: 48
Dołączył: 02 Mar 2007

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-02, 20:50   

Bilety już są. Ładne kolorowe. Inny kolor na każdy dzień. Niezły pomysł. Prosty ale skuteczny. Ciężko będzie pomylić bilety. Na wszelki wypadek na każdym jest nadrukowana data i nazwa zespołu.
Ile to jeszcze? Trzy dni? Nie zapomnijcie wziąć pieniędzy, może będą sprzedawane płyty i na autograf będzie można się załapać.
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-02, 22:13   

Walenty, ty to masz farta! Ja pytałam dzisiaj o te bilety i nie było :) powiedzieli, że może jutro będą, a może dopiero pojutrze...
Dzięki za info :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-03, 00:34   

jadore napisał/a:
Tutaj link do oficjalnej strony Lavendeka (czy tak się odmienia?)


Oj Jadore... toż to polskie nazwisko więc jeśli tematem jest Levand,
to Levand-ek, Levand-ka, więc jeśli chodzi o mnie to, to "e" po "d" bym zabrał..
..reasumując odmieniłbym "Levandka" .. ale mogę się mylić


Natek napisał/a:
trochę jazzu na uspokojenie


Wyobraź sobie trębacza, który atakuje znienacka ucho, uciekającego w świat refleksji itp człeka.. ;P

A tak poważnie (bo przecie wiadomo o co chodzi) .. przypominam o dobrze się zapowiadającej czwartkowej kontynuacji jazzowej.. czyli tak:

5 marca 2009 r. (czwartek) o godz. 19.00. -> Vibraslap: Brzeskie Centrum Kultury - 12 zł

05.03.2009- godz 21:00 -> Herbaciarnia- Truce - 0 zł

Po piersze myślę, że po zakończeniu pierwszego koncertu będziemy mieć czas na dojście do Herbaciarni (jakieś 5 minut max)

Po drugie w sumie wydając 12 zł na dwa wypasione koncerty jazzowe..(no ewnetunalnie w Herbaciarni rozgrzewająca rzeska gorąca czekolada) cóż czegóż chcieć więcj... jazzowa uczta!

Do zobaczenia ;)
0 UP 0 DOWN
 
Natek 



Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-03-03, 17:50   

smooth napisał/a:
Wyobraź sobie trębacza, który atakuje znienacka ucho, uciekającego w świat refleksji itp człeka.. ;P

heh, to był przykład z gatunku ekstremalistycznych :mrgreen: ale racja, dźwięk trąbki faktycznie średnio sprawdza się jako uspokajacz ;)

a co do czwartku, to zapowiada się bardzo ciekawie... bilecik na Vibraslap już czeka grzecznie w kieszeni, a jak się uda to może i o Herbaciarnię zahaczę

ale pozostałe dni festiwalu też się zapowiadają, tak więc czekam z niecierpliwością na weekend :)
0 UP 0 DOWN
 
Indra 


Wiek: 35
Dołączyła: 22 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Bg

Wysłany: 2009-03-03, 18:27   

smooth napisał/a:
5 marca 2009 r. (czwartek) o godz. 19.00. -> Vibraslap: Brzeskie Centrum Kultury - 12 zł

05.03.2009- godz 21:00 -> Herbaciarnia- Truce - 0 zł
Będzie pięknie
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-04, 07:04   

No to ja idę dziś zakupić w końcu bileciki, mam nadzieję, że ich nie zabraknie. Czy bilety są numerowane, czy bez numeru, jak rok temu?
Indra napisał/a:
smooth napisał/a:
5 marca 2009 r. (czwartek) o godz. 19.00. -> Vibraslap: Brzeskie Centrum Kultury - 12 zł

05.03.2009- godz 21:00 -> Herbaciarnia- Truce - 0 zł
Będzie pięknie
oj tak tak - jeszcze tylko 1 dzień i jazzowe szaleństwo się zacznie! Jupi!! :)
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-04, 14:13   

Ja już mam bilet na jutro :) Z tego co widzę to jakiś numerek na bilecie jest, ale czy to do czegoś zobowiązuje to nie wiem.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-04, 15:59   

Pepe napisał/a:
ale czy to do czegoś zobowiązuje to nie wiem.


nic a nic... przynajmniej Pani w kasie powiedziała, że nie numerowany... no ja oczywiście też już mam na jutro biletozzo.. więc teraz jeszcze lizaki dla ekipy i "jedziemy" :P
0 UP 0 DOWN
 
juru 



Wiek: 36
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z internetu

Wysłany: 2009-03-04, 18:46   

Do której godziny można kupować bilety w bck-u ?
Ostatnio zmieniony przez juru 2009-03-04, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-04, 19:44   

juru napisał/a:
Do której godziny można kupować bilety w bck-u ?
myślę że najpewniej w godzinach urzędowania - czyli być może nawet do 18-tej, bo panie przekazują sobie bilety ze zmiany na zmianę.

To już jutro - Jazz się zacznie, a do "omówienia" został mi jeszcze jeden zespół, niestety niczego w internecie znaleźć na niego nie mogłam, więc postanowiłam troszkę z innej mańki do tego zagadnienia podejść.

Skoro w niedzielę 8 marca mamy Kasiuk & The Funky Horns– „Tribute to The Tower of Power” i mamy do czynienia z "tribute" oraz jak czytamy w opisie występu:
Cytat:
Projekt przygotowany przez wrocławskiego muzyka – Tomasza „Kasiuka” Kasiukiewicza specjalnie na 45 Wrocławski Festiwal Jazzowy „Jazz nad Odrą”. „Tribiute to The Tower of Power” zrodził się z fascynacji muzyką funk tworzoną przez powstały w połowie lat 60., 10 osobowy, amerykański zespół Tower of Power.

To postanowiłam, że posłuchamy sobie tutaj "The Tower of Power":

http://www.youtube.com/wa...ynext=1&index=3

Zapowiada się nam chyba fajny funkowy koncert :)

Ps. Ja już też dziś zakupiłam bileciki, trochę ich tam jeszcze pani miała w woreczkach, ale nie ma co zwlekać i lepiej wcześniej kupić :)
Do zobaczenia jutro!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-03-06, 00:59   

No i pierwszy dzień mamy za sobą.
Jestem bardzo zadowolony.
Ekipa była, lizaki były, jazz był, integracja / interakcja była.... wokaliza i wokal był... to świeżość, jeśli chodzi o ostatnie (łącznie z tą) 3 edycje.. mało tego.. tegoroczna stawia bardziej na wokale.. co mnie bardzo cieszy...
Więc co.. do jutra .. tfu.. dzisiaj ? :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, brzegu, jazz, nad, odra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu