Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jazz nad Odrą 2009 w Brzegu
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-26, 12:29   

a2r napisał/a:
Apropos na jakich stanowiskach trzeba być żeby wydać 12zł na koncert


Mniej więcej mam na myśli jakąkolwiek pracę, a o tę w Brzegu znowu coraz trudniej, wyjąwszy rosnące zastępy urzędnicze.

a2r napisał/a:
Jestem przeciwnikiem podejścia wszystko co się w miescie dzieje jest za darmo.
|Odchodzimy od tematu jakby. Po raz kolejny pytam, czy wkład finansowy Miasta w JnO istnieje, a jesli tak, to czy nadal obowiązuje treść uchwały w myśl której taki udział może być jedynie warunkowany bezpłatnym charakterem imprezy, na której sa przeznaczane fundusze z budżetu. Pytanie przy okazji rozszerzam o koncert Marka Bałaty w ramach festiwalu Corda Cordi. Jesli coś nie jest tak w kwestiach prawnych, to później chyba nie ma co biadolić, że UM odmówił dotowania czegokolwiekw mieście, w którym uchwały Rady swoje, a Burmistrz zaprasza, ale sobie zapłaćcie (brawa dla speców od wizerunku).

Nie ważne, kto jest czego przeciwnkiem, ja być może też jestem, ale gospodarność instytucji i bezmyślność działań promocyjnych wytykałem juz kilka lat temu i wtedy tak jakby między nami nieco iskrzyło :P . Mam na myśli działania odstraszające np w postaci limitowania liczby widzów na organizację seansu w kinie i etc.

jadore napisał/a:
Może dajmy już spokój tym rozważaniom na temat cen biletów, bo ucieka nam tu główny temat - czyli Jazz nad Odrą


Główny temat, to Jazz nad Odrą 2009 w Brzegu (podkreślenie własne). Bilety sa integralną częścią tej imprezy.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-26, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-26, 12:43   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Głównyh temat, to Jazz nad Odrą 2009 w Brzegu (podkreślenie własne). Bilety sa integralną częścią tej imprezy.
Franku, no bo będę na Ciebie krzyczeć - coś masz dzisiaj muchy w nosie chyba :) Oczywiście że bilety są integralną częścią JnO w Brzegu, ale nie najważniejszą, a tu dosłownie w kółko o cenach, czy jak się zacznie koncert, a my będziemy już siedzieć w niesamowicie wygodnych bck-owskich fotelach, to też będziemy rozmawiać o cenach biletów, czy po prostu będzie słuchać, patrzeć, chłonąć? Ja też już się pogodziłam z cenami biletów i podobnie jak Mason, mimo braku 13-tki mogę komuś zasponsorować (potrzebującej osobie) bilet na 1 wybrany dzień. I już jest lepiej :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-26, 12:58   

To jeszcze raz w kółko przysłowiowy Macieju (bez skojarzeń).

1. JnO uważam za świetną imprezę i cieszę się, że mamy takie coś w Brzegu.
2. Jak najbardziej podzielam obawy związane z przywołanym przez Ciebie "stadem baranów" - byłem podówczas na koncertach i wiem, że zachowanie części widzów wołało o pomstę do nieba.
3. Moje pytanie dotyczy sprawy, z którą się zetknąłem bezpośrednio uczestnicząc jakoś rok temu z kawałkiem w organizacji kilku imprez (chociaż zaczynam mieć wątpliwości, czy mi się to tylko nie sniło, że cokolwiek zrobiłem, nadałem czemuś kształt i charakter) - jest li ta uchwała czy cos uległo zmianie? Mam założyć kolejny temat i być pożywką do oskarżeń o "zaśmiecanie forum" (cytat)? W niektyórych wątkach sama "masz muchy w nosie", bo uważasz, że coś nie jest tak (np Willa na Chrobrego), próbujesz jednak nie dostrzegać potencjalnych powodów takiego a nie innego stanu Naszego miasta. I przestań mi prosze wmawiać, że strzelam focha na kwotę, cenę i etc. Nie wszystkich stać, co np Domel już podkreślił. A robienie sobie z tego podsmiechujek chyba nie jest w dobrym guście?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-26, 13:03, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-26, 13:17   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Moje pytanie dotyczy sprawy, z którą się zetknąłem bezpośrednio uczestnicząc jakoś rok temu z kawałkiem w organizacji kilku imprez
to raczej nie do mnie to pytanie, jestem osobą z zewnątrz, nawet nie obserwatorem i nie wiem czy osoby zainteresowane akurat będą czytały ten wątek.

Poza tym - człowiek chce dobrze - a wychodzi tak jak zawsze.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-26, 13:31   

jadore napisał/a:
to raczej nie do mnie to pytanie, jestem osobą z zewnątrz, nawet nie obserwatorem i nie wiem czy osoby zainteresowane akurat będą czytały ten wątek.


Hmm przecież to nie było pytanie do Ciebie, Jadź... Nie wiem, dlaczego poczułaś sie adresatką i nie wiem też kogo masz na myśli, pisząc "osoby zainteresowane" - organizatorów i włodarzy? Zaryzykuję na bazie doświadczenia powodowanego licznymi oświadczeniami Zwłaszcza Starosty i Rzeczników UM, że raczej czytają i czasami ma to konsekwencje ;) .

jadore napisał/a:
Poza tym - człowiek chce dobrze - a wychodzi tak jak zawsze.

No właśnie. Pozdrawiam :) .
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-02-26, 14:02   

Kasa kasa, ale mnie zainteresowala sprawa "stada baranow".
Czy na JnO zaplanowano jakies miejsca dla dzieci ze szkol, domu dziecka, itp.? Moim zdaniem Jazz jest wyzsza forma kultury niz Disco Polo, itp., wiec rozsadnym byloby zaproszenie na koncerty takze nieletnich. Te 2-3 rzedy kazdego dnia w BCK-u moznaby z pewnoscia wygospodarowac i przydzielic jakims dzieciom, ktore by na to zaslugiwaly/chcialy.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-26, 14:30   

Mason raczej wątpię w to, że dzieci mają taką wrażliwość muzyczną aby miały słuchać jazz'u Nawet wątpię w to aby było to dla nich wskazane, chyba, że byłby to koncert kierowany specjalnie do nich z odpowiednimi utworami, jak w tym stylu >> http://www.youtube.com/watch?v=dOXZxbX5BFc ale w przypadku JnO by się tylko zanudziły, no chyba, że któreś dziecko jest już tak rozwinięte aby słuchać takiej muzyki
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-02-26, 14:40   

Domel napisał/a:
Mason raczej wątpię w to, że dzieci mają taką wrażliwość muzyczną

Niektore maja. Nie chodzilo mi o sped szkoly na JnO, a o wyslanie tych dzieciakow (choc po prawdzie mialem na mysli raczej mlodziez), ktore beda chcialy i mialy jakies "predyspozycje".

Domel napisał/a:
chyba, że byłby to koncert kierowany specjalnie do nich z odpowiednimi utworami, jak w tym stylu

Moim zdaniem z ubieglorocznego JnO mogliby sie sprawdzic na pewno Fourth Floor i chyba Old Timersi - muzycznie to klasyka, ale prowadzenie i humor - moim zdaniem zupelnie mlodziezowe ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-26, 15:07   

zobaczcie sobie na ceny biletów we Wrocławiu, fakt Brzeg to nie Wrocław, ale często grają te same zespoły i chyba 12 zł to naprawdę nie jest taka zła stawka (nie chce tu nikogo usprawiedliwiać czy też porównywać oferowanej jakości itd., bo zapewne we Wrocławiu na takie koncerty przychodzą nierzadko "grube ryby")
http://pik.wroclaw.pl/45-...Jazzo-c111.html

w końcu się dowiedziałem w jakich miastach jest jeszcze ta impreza czyli oprócz Wrocławia i Brzegu uczestniczą w tym Trzebnica i Lubin
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-27, 07:34   

Dziś wypadła mi z piątkowego wrocławskiego dodatku do Gazety Wyborczej, ulotka A6 jazzu i na tej malutkiej ulotce znalazła się informacja o koncertach w Brzegu, Trzebnicy i Lubinie.
Tam też adresy stron internetowych:
do oficjalnej strony JnO http://www.jnofestival.pl
i do strony impartu www.impart.art.pl

Warto chyba zerknąć na tego pierwszego linka :)
albo tutaj: http://www.trzebnica.pl/c...t&id_men_szuk=0
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-27, 07:39   

Masz na myśli Trzebnicę, gdzie Burmistrz na plakacie patronuje imprezie, a wstęp jest i tak WOLNY? A u nas Zaprasza, ale trzeba zabulić? Trochę mnie uprzedziłaś, bo właśnie wertowałem internet w celu porównawczym.
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-27, 07:48   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Masz na myśli Trzebnicę, gdzie Burmistrz na plakacie patronuje imprezie, a wstęp jest i tak WOLNY?
tak, właśnie to, ale oni mają w sumie tylko jeden koncert z trzema wykonawcami, w tym dwójka z nich zagra i u nas, ale w różne dni.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-27, 10:31   

jadore napisał/a:
Franco Zarrazzo napisał/a:
Masz na myśli Trzebnicę, gdzie Burmistrz na plakacie patronuje imprezie, a wstęp jest i tak WOLNY?
tak, właśnie to, ale oni mają w sumie tylko jeden koncert z trzema wykonawcami, w tym dwójka z nich zagra i u nas, ale w różne dni.


a czy w poprzednich latach też się odbywał tam koncert? bo jeśli nie to jest to podobna sytuacja jak pierwszy raz w Brzegu, po drugie Trzebnica ma tylko 12 tys. mieszkańców!
Ostatnio zmieniony przez Domel 2009-02-27, 10:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-28, 02:29   

Franco Zarrazzo nie wiem czy ktoś Ci odpowie na pytania... sądzę, że nie..
Jeśli chodzi o ceny biletów... to faktycznie dość znacznie podskoczyły... cóż... na szczęście (paradoksalnie) impreza raz w roku.. więc mentalność portfela aż tak bardzo nie ucierpi, niemniej jednak... na sztukę, w szerokim tego słowa znaczeniu wydaję sporo kasy ostatnio (muzyka twórczo-odtwórczo, literatura.. w końcu dojrzałem do tego, by sobie własną biblioteczkę powoli tworzyć.. no i rzecz jasna muzyka.. koncerty.. płyty).. to wszytko pochłania mnóstwo kasy... ale pomijając szalony upływ kasy z portfela.. bardzo pozytywnie wpłynęła na mnie wizja akcji pt. "ubóstwo kontra pasja"... czy jakoś tak... oczywiście na zorganizowaną akcje "to lejt".ale również byłbym w stanie bez problemu zasponsorować, komuś kto sobie nie może na to pozwolić jeden koncert...

Pozwolę sobie jeszcze powrócić do stwierdzenia Domela o zwiększonym zainteresowaniu działalnością BCK.. bo w sumie, bez znajomości statystyk i grafika BCK byłbym w stanie przyznać mu rację, a to z tego prostego powodu, że forum działa doskonale jako przekaźnik wartości kulturalnych i chwał mu za to.. bo dzięki niemu wiemy, że Brzeg może nam dać dużo i my możemy dużo mu dać.. i to właśnie forum ma również wpływ na pozytywne kształtowanie tego co się dzieje wokół nas.. cóż ktoś tam zawsze spije piankę... ale oby nie był zbytnio zachłanny :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-28, 06:26   

smooth napisał/a:
muzyka twórczo-odtwórczo, literatura.. w końcu dojrzałem do tego, by sobie własną biblioteczkę powoli tworzyć.. no i rzecz jasna muzyka.. koncerty.. płyty)..


Tak nieco na marginesie, to ja mam dziury w swojej biblioteczce... chociaż prosiłem...
nie raz... (sam zacząłeś offa o swojej (?) biblioteczce).

smooth napisał/a:
to wszytko pochłania mnóstwo kasy...


Naprawdę? Powalające odkrycie :D :D :D

smooth napisał/a:
Franco Zarrazzo nie wiem czy ktoś Ci odpowie na pytania... sądzę, że nie..


Też tak sądzę, ale ponoć kto pyta nie błądzi. Podobnie jak "nie każdy błądzi, kto wędruje". Zresztą spróbuję zapytać nieco inaczej.

smooth napisał/a:
akcje "to lejt".ale również byłbym w stanie bez problemu zasponsorować, komuś kto sobie nie może na to pozwolić jeden koncert...


Zawsze możesz jakieś ogłoszenie na Forum wrzucić - to chyba nie za wiele, skoro jesteś na tyle zasobny w fundusze. Poza tym pracujesz w takiej instytucji, która powinna znać społeczeństwo i jego składowe, aby bez problemu wskazać kogoś "kto ma potrzeby duchowe, a go np nie stać". Przynajmniej tak mi się wydaje... Ale pewnikiem jak to zwykle bywa, jak sam napisałeś, "its to lejt".
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-28, 07:01, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2009, brzegu, jazz, nad, odra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu