Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Walentynki :)

Twój stosunek do walentynek
Jestem wolny(a) i jestem przeciwko walentynkom
7%
 7%  [ 2 ]
Jestem wolny(a) i nie mam nic przeciwko walentynkom
34%
 34%  [ 9 ]
Jestem wolny(a) i cieszę się, że są walentynki
7%
 7%  [ 2 ]
Jesem w związku i jestem przeciwko walentynkom
15%
 15%  [ 4 ]
Jestem w związku i nie mam nic przeciwko walentynkom
23%
 23%  [ 6 ]
Jestem w związku i cieszę się, że są walentynki
11%
 11%  [ 3 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
BASSEPROD 


Wiek: 39
Dołączył: 05 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-03, 23:05   Walentynki :)

Zblizaja sie powoli walentynki....a w mojej głowie pustka jak nigdy dotąd...
nie mam za bardzo pomysłów jak spędzic ten dzień z ukochaną....macie jakieś ciakawe pomysły na spedzenie tego wyjątkowego dla zakochanych dnia? :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2009-02-09, 19:53, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2009-02-04, 06:57   

wlasnie,heheh-pomysl,co twoja ukochana lubi robic,jesc czy tez ogladac.jesli lubi chodzic do kina,to wyszukaj tez i taki film,ktory chciala ogladnac[wtedy 1.czesc niespodzianki za wami].po kinie moglibyscie albo do restauracji pojsc albo do waszego mieszkania[albo do niej albo do siebie] i zeszykuj dla niej to,co uwielbia[2.czesc niespodzianki za wami].po kolacji byscie mogli sie zrelaksowac np.wlaczajac spokojna muzyczke i urzadzic sobie wzajemnie masaz[olejki do tego mozesz znalezc w 'naturze' na mlecznej lub w sex shopie.3. czesc niespodzianki za wami]...podsunelam ci pomysly,ktore mozesz zastosowac w praktyce,teraz mozesz sie wykazac 'inwencja tworcza',wiedza na temat swej drugiej polowki i wyobraznia.milych walentynek :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2009-02-04, 16:22   

zrób striptiz :evil:

zapuść pieśń Joe Cocker'a 'You Can Leave Your Hat On' i pokaż na co Cie stać :evil:
Ostatnio zmieniony przez Agnes 2009-02-04, 16:35, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
BASSEPROD 


Wiek: 39
Dołączył: 05 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-04, 20:58   

no no no....całkiem niezłe propozycje :) napewno cos z tego wybiore, ale nie wszystko, ponieważ musi być tez w tym troche mojej inicjatywy :) moze jak połącze swoj pomysł z waszymi to moze być całkiem odlotowo...:)
0 UP 0 DOWN
 
JSB 



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-02-05, 18:40   

Zaczerpnięte z pewnej strony internetowej ale bardzo mi się podoba:)
"Mam klucze od jego mieszkania, więc powycinałam z czerwonego papieru kilka średniej wielkości i jedno duże serce. Gdy mój facet wszedł do domu miał pod nogami serce na którym bylo napisane "jeśli mnie kochasz i chcesz spędzić ze mną resztę życia - zrób krok do przodu" tam było kolejne serce "zawsze będę przy Tobie" potem "nigdy Cię nie zdradzę" następnie "będę Cię zawsze wspierać i pomagać Ci, bo..." i na zamkniętych od pokoju drzwiach wisiało ogromne serce z napisem KOCHAM CIĘ. Gdy mój chłopak otworzył drzwi, wszedł do zaciemnonego pokoju pełnego świec. Na stole czekały 2 lampki wina a ja stałam na środku pokoju w białej sukience. Potem to już chyba możecie się domyślić "
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-06, 11:12   

Jaki film proponujecie na walentynki w kinie?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-06, 17:54   

W zasadzie w temacie można by wymyślać wiele, ale czy to miało by jakąś wartość? Najważniejsza jest właśnie własna inwencja twórcza, która nie musi zaraz oznaczać przygotowanie nie wiadomo jakich rarytasów. To chyba dobry dzień żeby pokazać, że nasze uczucie jest nadal silne i wyjątkowe... może jest coś co możesz zrobić dla swojej ukochanej, a co do tej pory wywoływało w Tobie opory.. tak czy siak, pomysłu szukaj w "środku" a nie na zewnątrz... na pewno go znajdziesz
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2009-02-06, 18:02   

Ja proponuję nic nie robić. Masz 364 inne dni w roku, żeby udowodnić swojej dziewczynie co do niej czujesz. Jeśli to dla Ciebie za mało czasu, to jeden dzień nie zrobi jej różnicy.
Natomiast jeśli wykorzystałeś choć kilka z tych 364 szans, to myślę, że czego byś nie przygotowałem i tak zapewne ucieszy Twoją drugą połówkę.
W święto komercji polecam być stanowczo niekomercyjnym :P
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-06, 18:08   

Najlepiej zabrać Kochającą osobę do restauracji itp :) albo zrobić romantyczną kolację z domu :) i do tego wino :) romantyczna muzyka i nastrój :)
Sam postanawiam zaprosić Moją Ukochaną do domu i sporządze smaczną kolacje :)
Więć jest wiele różnych sposobów aby mił i romantyczne spędzić Walentynki z Kochającą Osobą :wink: :wink:
Ostatnio zmieniony przez Lukasz10_2004 2009-02-06, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2009-02-06, 18:25   

ja myśle, że autorowi tematu chodziło o bardziej 'wyszukane' pomysły, bo na kolacje czy kino to każdy jeden moze wpaść bez większych trudności i wg mnie, to takie troche pójście na łatwizne ;)

pomysł o którym napisała JSB jest bardzo sympatyczny. właśnie takie zrobione/napisane/wymyślone przez samego siebie rzeczy są najbardziej cenione, bo prosto z serca...
możesz napisać jej wierszyk o tym jaka jest wspaniała(nie przepisany z internetu, tylko własny), zaśpiewać piosenke, zrobić pizze w kształcie serca, nagrać płyte, taką tylko dla niej z wyjątkowymi piosenkami, ułożyć pod jej oknem wieeelkie serce z... czegoś tam ;)
pomysłów jest dużo. wszystko zależy od Ciebie... od tego jaki jesteś, jaka ona jest, jak chcesz to zrobić, gdzie, po co i dlaczego ;)
0 UP 0 DOWN
 
JSB 



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-02-06, 19:43   

Ja się za bardzo nie wykaże w tym roku:P Ukochany jest w słynnej CS PSP w Częstochowie więc Walentynki spędzimy osobno w tym roku:|
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2009-02-06, 21:14   

zaorać ten temat moim zdaniem

Jeśli kogoś sie kocha to przez cały rok a nie tylko 14 lutego to pokazywać
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-09, 07:55   

RaZoR, czytam kolejny temat który chciał byś zaorać znajdź może inne określenie.;/
to wie ktoś może jak z tymi filmami wygląda teraz w kinach?
0 UP 0 DOWN
 
DuLi 
KaC ?! a co ty ciota ?!



Wiek: 38
Dołączył: 12 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Opole-Brzeg-Wrocław

Wysłany: 2009-02-09, 09:36   

Zgadzam sie w pełni z Razorem. Kochać nie znaczy raz do roku tylko przez cały rok. Jak zauważyliście coraz więcej jest wymyślanych jakiś debilnych dni (dzień przytulania, dzień pocałunku...) po co to ?

Walentynki są dobrym dniem dla sklepikarzy, którzy wystawiają różne pierdoły na wystawach a ludzie kupują, żeby pokazać drugiej stronie jak ją mocno kocha. To już bardziej materialna miłość niż "prawdziwa od serca"

A jak już chcesz udowodnić jak ją kochasz to okazuj to w inne dni, gdzie przychodzi z rutynowych zajęć z myślą o odpoczynku i wtedy jej oczom ukazuje się niezła niespodzianka.
0 UP 0 DOWN
 
Agnes 
zadziorra ;)



Zaproszone osoby: 3
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: CDŚ

Wysłany: 2009-02-09, 16:53   

a ja sie zgadzam, ale nie do końca ;) fakt, jak sie kocha to przez cały rok, a nie tylko w ten jeden dzień, ale jest wiele par, które w ciagu roku nie mogą sobie pozwalać na różne 'przyjemności' zwiazane z obchodzeniem tego 'święta' i właśnie Walentynki mogą być dla nich dobrą okazją do oderwania sie do codziennych spraw, dzieci itp. i spędzeniu troche czasu razem, sam na sam..
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: walentynki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu