Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Brzeski Festiwal Gier Planszowych
Autor Wiadomość
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-01, 18:29   Brzeski Festiwal Gier Planszowych

Fotorelacja z Festiwalu Gier Planszowych w Brzegu - FILM i FOTO http://panorama.info.pl/i...d=1714&Itemid=1
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-01, 19:28   

Jak zwykle informacja po fakcie... czy na przyszłość można prosic o informowanie o imprezach w BCKu i Ratuszu również PRZED ich terminem?

Edit: Pan Burmistrz Kowalczyk z uwagą uczyl się przesuwać pionki na planszy ;) . Pogratulować zaangazowania. Chyba mam kandydata na przyszłego Ojca Wszystkich Ojców... :) /.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-01, 19:32, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
alfix 
redaktor



Zaproszone osoby: 98
Wiek: 34
Dołączył: 08 Cze 2007

UP 3 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-01, 19:34   

Franco Zarrazzo, na info miałeś informację od dnia, kiedy ukazał się plakat... Na życzenie mogę podać Ci datę :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-01, 19:40   

Al - własnie o tym TEŻ chciałem z Tobą pogadać. Jeszcze jakiś czas temu FORUM było dla wielu źródłem informacji o imprezach i to się dla części nie zmieniło. Nie wszyscy latają z serwisu na serwis. O imprezie wiedziałem - inaczej... pamiętałem, że ma być. Po prostu jej brak w kalendarzu forumowym spowodował, że inaczej sobie ustawiłem weekend. A że nad planszami i innymi takimi różnymi warhamerami batlami spędziłem setki godzin, tedy trochę mi nie ten teges... Zwłaszcza że frekwencja jak wynika z filmiku, nieszczególna.

Ali - wrzucaj też tutaj info o imprezach - jesteście bardziej na bieżąco. W miarę możliwości będą dodawane do kalendarza. Książę Dyrektor i Ojciec z Saszetką przestali na maila info o imprezach wysyłać, więc się nie narzucam... Rzecznika Prasowego uprzejmnie tez proszę o przypomnienie sobie o forum nie tylko przy okazji różnego typu oświadczeń ;) . Zwłaszcza, że jak widać z ubogiej fotorelacji, w jakieś tam pionki pocinał...
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-02, 11:05, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Katarzyna_26 



Wiek: 44
Dołączyła: 02 Sie 2005

UP 36 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-01, 20:10   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Jeszcze jakiś czas temu FORUM było dla wielu źródłem informacji o imprezach i to się dla części nie zmieniło. Nie wszyscy latają z serwisu na serwis.


Popieram!
Ja o niczym nie wiedziałam a z wielką przyjemnością wybrałabym się :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 04 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-02-02, 09:07   

Na szczescie nie widze tam szachow, ale tez przykro, ze nikt na forum nie zechcial powiadomic, bo pewnie bym sie pojawil.
Ogolnie widze, ze uzytkownikom forum odpowiedzialnym za roznego rodzaju imprezy nie za bardzo zalezy na ich promowaniu. O ile w przypadku imprez prywatnych moge to zrozumiec, o tyle jesli chodzi o imprezy robione przez instytucje miasta czy powiatu, jestem szczerze zdziwiony. Wiekszosc lokalnych serwisow internetowych czytam nie na biezaco, wiec jesli nie trafie na artykul z informacja, to zwykle potem trudno jest odnalezc, ze cos sie ma dziac. Dobra rzecza sa kalendarze takie wlasnie jak forumowy, czy na NTO, ale powiedzmy sobie szczerze, z ich aktualizacja jest co najmniej kiepsko...
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-02, 10:28   

ja tez bym sie wybral :D jestem zapalonym kurnikowiczem :D
0 UP 0 DOWN
 
zorka 

Wiek: 49
Dołączyła: 02 Lut 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-02, 22:13   

Szkoda tylko że wszystkie zdjęcia są z początku imprezy jak jeszcze nie było nas za duzo.
A tutaj kilka fotek - było super

http://picasaweb.google.c...eat=directlink#
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-02, 22:44   

zorka napisał/a:
A tutaj kilka fotek - było super


O tak :) . Teraz widać, że było super. To się nazywa fotorelacja z imprezy, a nie fotopromocja wizerunków...:P.

Nie zauważyłem niczego wskazującego na systemy figurkowo-bitewne typu Warhamer Fantasy Batlle - było coś w tyms tylu?

Pogratulować frekwencji i udanej imprezy.
0 UP 0 DOWN
 
JSB 



Wiek: 35
Dołączyła: 22 Sie 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-02-03, 09:36   

Fajnie było :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-03, 15:32   

Coś się Alfix nie chce pochwalić. Bardzo dobra FOTORELACJA Z IMPREZY na infobrzeg:
http://infobrzeg.pl/index...zowych-w-brzegu

Strasznie mnie zakręciła makieta na trzecim zdjeciu od góry. Podobno służyła do Star Wars Miniatures...
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-02-03, 18:59   

alfix napisał/a:
Franco Zarrazzo, tak, dam link, a potem zbierze mi się od co niektórych... więc wolę siedzieć cicho...


E tam... to zróbmy tak - jak sie dowiesz o jakiejś imprezie, o której organizatorzy nie poinformują forum, wrzuć zajawkę u siebie i zajawkę na Forum. W kalendarzu pojawi się impreza i link do wątku z dyskusją na forum oraz odwołanie do Infobrzeg. Myślę, że taki układ nikomu nie zaszkodzi, boć przecież jeden mamy ten Brzeg i fajnie tak czasami wiedzieć co, gdzie i jak i jakaś akcję huuurrraa razem na koncert, festiwal, wernisaż czy co tam będzie zorganizowac.

EDIT: Kolejny dzień imprezy w równie danej fotorelacji z imprezy. Noż szkoda szkoda szkoda, że tego w kalendarzu nie było... Gratuluje organizatorom, zwłaszcza tym społecznym. Jak znam życie i grząskie grunty, po któcyh musieliście stąpać, niełatwo było postawić kropkę nad i. LINK do fotorelacji z drugiego dnia Festiwalu Gier Planszowych
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-02-03, 21:27, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
jubilerewelina 

Wiek: 39
Dołączyła: 19 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-12, 22:52   

Ej taka fajna zabawa, a mnie tam nie było :( Grywam czasami w gierki planszowe :]
:D
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeski, festiwal, gier, planszowych


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu