Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mecz gwiazd BLK 2006

Jaki mecz gwiazd?
BLK - BLK (dwie drużyny z naszej ligi)
9%
 9%  [ 3 ]
BLK - Orbiliusz BC Brzeg (liga wojewódzka + Kaktus)
3%
 3%  [ 1 ]
BLK - Limex Wrocław (mistrz WRONBA)
36%
 36%  [ 12 ]
BLK - OLKA (reprezentacja opolskiej ligi)
12%
 12%  [ 4 ]
BLK - PWSZ Nysa (liga wojewódzka)
6%
 6%  [ 2 ]
BLK - OLK (reprezentacja oławskiej ligi)
15%
 15%  [ 5 ]
BLK - Uniwersytet Wrocławski
18%
 18%  [ 6 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-24, 09:57   

nj napisał/a:
mozna zaprosic jakas druzyne z Opola ...
Skate City Opole albo 69 crew

Tu jest podobna sytuacja jak z AZSem, czesc tych ludzi własnie gra w AZS, czyli soboty odpadają a w niedziele mają mecze w OLK. Ciężko by było ich sprowadzic do nas.

Może Limex?? trzeba pogadac z Piotrkiem,oni by moze przyjechali, nie mają meczy co tydzien.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-24, 11:48   

Adyk napisał/a:
Może Limex?? trzeba pogadac z Piotrkiem,oni by moze przyjechali, nie mają meczy co tydzien.


a z nimi juz orbiliusz nie gral??jak tak to nie ma sensu z nimi lepiej kogos nowego,a jak nie to faktycznie mozemy podzielic BLK na dwie grupy i walczyc miedzy soba :?:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-01-24, 12:42   

i jak NBA wschód na zachód :P :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-24, 12:50   

WAPNIAK napisał/a:
Adyk napisał/a:
Może Limex?? trzeba pogadac z Piotrkiem,oni by moze przyjechali, nie mają meczy co tydzien.


a z nimi juz orbiliusz nie gral??jak tak to nie ma sensu z nimi lepiej kogos nowego,a jak nie to faktycznie mozemy podzielic BLK na dwie grupy i walczyc miedzy soba :?:

Nie wiem, nie przypominam sobie, ale zawsze gra z mistrzem Wronby była by lepsza niz gra miedzy sobą, liczac ze beda w najsilniejszym skladzie.
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-24, 19:18   

Ciekawy pomysl z meczem gwiazd, ale trzeba sie zdecydowac czy bedzie to zabawa, czy tak jak Rysiu pisze zmierzenie sie z kims mocnym. Jezeli Zawodnicy BLK mieli by sie mierzyc z takimi ekipami jak AZS czy Limex to nie moze to moim zdaniem wygladac tak jak kiedys juz gralismy z zespolem TAKO z Wronby. Zebrano ludzi z roznych zespolow, nie bylo zadnego powaznego treningu, zagralismy slabo zespolowo i przegralismy bezdyskusyjnie wlasciwie nie nawiazujac walki. To sa bardzo zgrane zespoly z duzymi indywidualnosciami i w calosci mamy przeciwnika ścianę jak na nasze mozliwosci. Wydaje mi sie ze z Limexem moze powalczyc Piomar wzmocniony dwoma wysokimi lub OBC dobrym playmerkerem. Mecze gwiazd to zwykle takie Święta koszykówki, ja widzialbym tu mecz aktualnych Mistrzow BLK z wybrana reprezentacja BLK i jakies ciekawe konkursy dla zawodnikow i publicznosci
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-24, 21:53   

don king napisał/a:
ja widzialbym tu mecz aktualnych Mistrzow BLK z wybrana reprezentacja BLK i jakies ciekawe konkursy dla zawodnikow i publicznosci


ja tak samo :) to mi się wydaje dobre :)
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-24, 23:03   

czyli Orbiliusz kontra Gwiazdy BLK :?: :?: .....czyli konkurs wsadow.....konkurs trójek(to dla mnie :mrgreen: ) i rzuty z polowy dla publicznosci.....co do tego to trzeba dlugo pomyslec :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-25, 11:49   

steve napisał/a:
don king napisał/a:
ja widzialbym tu mecz aktualnych Mistrzow BLK z wybrana reprezentacja BLK i jakies ciekawe konkursy dla zawodnikow i publicznosci


ja tak samo :) to mi się wydaje dobre :)

Mecz z Orbiliuszem to nie bylo by nic interesującego, nikt by nie przyszedł, zwłaszcza że mistrzowie w tym sezonie nie są w najlepszej formie...
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-25, 12:44   

w taki razie musimy okreslic czy ma to byc cos na powaznie(czyli mecz z kims konkretnym)czy ma to byc mecz dla zabawy(pomiedzy zawodnikami BLK).....tak jak mi sie wydaje w BLK mamy dwie posady trenerskie(Janek Moskwiak z Orbiliusza oraz chyba pan Ulok z Piomaru)wiec moze bedzie tak jak w NBA wschod-zachod :?: :?: ale to jest moja kolejna sugestia..................................

no i moglo by sie to odbyc w ten sam dzien co mecz OLDBOJOW :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-25, 13:09   

Qiero jaki jest Twój pomysł? bo od Ciebie tu wszystko zalezy
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-25, 13:36   

Adyk napisał/a:
Qiero jaki jest Twój pomysł? bo od Ciebie tu wszystko zalezy

na razie przyglądam się dyskusji i każda ma coś za i coś przeciw... mozliwe, że jak będę znał termin, to wtedy będzie mozna podjąć konretną decyzję, a może mała ankieta na forum?
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-25, 13:37   

Adyk napisał/a:
steve napisał/a:
don king napisał/a:
ja widzialbym tu mecz aktualnych Mistrzow BLK z wybrana reprezentacja BLK i jakies ciekawe konkursy dla zawodnikow i publicznosci


ja tak samo :) to mi się wydaje dobre :)

Mecz z Orbiliuszem to nie bylo by nic interesującego, nikt by nie przyszedł, zwłaszcza że mistrzowie w tym sezonie nie są w najlepszej formie...


Mecz z Orbiliuszem to nie bylo by nic interesującego, nikt by nie przyszedł, zwłaszcza że mistrzowie w tym sezonie nie są w najlepszej formie...[/quote]

Mozna dyskutowac kto ma z kim zagrac i dlaczego, ale argument że Na mecz Limex - BLK przyjdzie dużo ludzi a na wewnetrzny mecz mało, niestety mnie nie przekonuje. Po prostu na meska koszykowke w Brzegu chodza poki co sami zawodnicy ich dziewczyny, żony i niektorzy rodzice i to pomimo akcji typu plakaty na miescie nic sie nie zmienia.
 
Adyk 


Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-25, 13:57   

don king napisał/a:
Mozna dyskutowac kto ma z kim zagrac i dlaczego, ale argument że Na mecz Limex - BLK przyjdzie dużo ludzi a na wewnetrzny mecz mało, niestety mnie nie przekonuje. Po prostu na meska koszykowke w Brzegu chodza poki co sami zawodnicy ich dziewczyny, żony i niektorzy rodzice i to pomimo akcji typu plakaty na miescie nic sie nie zmienia.

Zgadza sie ciężko powiedzieć, ale własnie wydaje mi sie ze wlasnie zawodnicy którzy by nie grali, ich dziewczyny, żony czy rodzina chetniej przyszli zobaczyc coś nowego (zespół spoza Brzegu) niż po raz kolejny Orbiliusz, który nie okłamujmy sie wiele ludzi nie lubi...


Z ankietą moze poczkajmy, moze ktos wpadnie jeszcze na jakis fajny pomysł?

PS: Dzisiaj sie spytam czy ewentualnie po 5 marca AZS by mógł przyjechac

[ Dodano: 2006-01-26, 09:34 ]
Jedno jest pewne, ASZ odpada!
0 UP 0 DOWN
 
don king
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-29, 20:59   

A moze koledzy z Oławskiej Ligi koszykówki chcieliby wybrac swoje gwiazdki i przyjechac do sasiadow z Brzegu na meczyk a moze potem rewanzyk w Oławie ?
Co o tym myslicie ? Tu jest stronka tej ligi zrzeeszonej w PAK


http://olk.republika.pl/index.html
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-29, 21:15   

Fajny pomysl! A czy ktos wie jaki tam maja poziom, jesli podobny to moze wypalic...
A jak tam z terminem qiero wiadomo juz cos?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2006, blk, gwiazd, mecz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu