Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
off top z `co się dzieje na Lotnisku?`
Autor Wiadomość
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 14:20   

Zeby tylko fabryka cukierkow nie zpanikowala i nie zostawila tego w cholere wytykajac nam ze sprzedano jej grunt na "takim" czyms
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2009-01-06, 15:17   

http://www.koledzyzwojska...bombe-chemiczna :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Octopus 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Paź 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 16:05   

Ja sie raczej martwie o siebie, bo daleko do Cadbury nie mam :/
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 16:28   

nie wiem czy wasto uspokoi ale takich betonowych patentów widziałem na tej bazie więcej , tak samo gdy byliśmy z ekipa z forum szukać w podziemiach na lotnisku znaleźliśmy parę takich zabetonowanych wejsc do bunkrów cześć juz była w części rozebrana wiec jezeli to taki sam przypadek to nic nam nie grozi . Media szukały sensacji a ten rolnik ma swoje 5 minut :D
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2009-01-06, 16:46   

Raczej większa ilość takich patentów nie jest w stanie mnie uspokoić władze powinny sprawdzić to znalezisko bo znając pomysłowość rosyjskich żołnierzy to tam może wszystko być.
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2009-01-06, 16:53   

motomaniek77 napisał/a:
Raczej większa ilość takich patentów nie jest w stanie mnie uspokoić władze powinny sprawdzić to znalezisko bo znając pomysłowość rosyjskich żołnierzy to tam może wszystko być.



może znajdą staaaatek kosmiczny :D

a tak na serio, to teraz na tym lotnisku praktycznie wszystko już było...od baz lotniczych po składy chemikaliów i bomb teraz...ale wielofunkcyjny teren :)
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2009-01-06, 16:54, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
misiek.9414 

Wiek: 29
Dołączył: 02 Sty 2009

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 17:07   

Ciekawe jakie ruskie zabawki by znaleźli gdyby cały Skarbimierz rozorali...

Jakby ktoś coś wiedział albo znalazł to piszcie ;)
Choć znając brzeskie służby będzie to stało tak samo przez kolejne 17 lat i dłużej...
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2009-01-06, 17:08   

hehehhe tak jest chowali tam atom i jakis człowiek wszedł sobie na TEREN lotniska wysypać śmiecie ( sam sobie w kolano strzela ) i nagle pojawił sie wojak z kałachem blablabla ... aż powiało groza ... to co tam chowali musialo być niezwykłej wagi że uszedł z tej całej sytuacji bez uszczerbku na zdrowiu , za samo wtargniecie na teren lotniska liczyłbym na jakieś nieprzyjemności ...no ale :)
0 UP 0 DOWN
 
don B 
Panicz



Wiek: 35
Dołączył: 25 Wrz 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Skrabimierz Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 17:14   

nie no mieszkańcy Skarbimierza mieli wśród żołnierzy radzieckich przyjaciół nawet , wiec może trafił sie jakiś znajomy wartownik , a od sąsiada<starszy już człek> słyszałem ze jak byl młodym szczylem przebywał na terenie bazy często , opowiadał ze potrafili zakopać w dołach cale czołgi albo inne pojazdy a potem przykryć to płyta betonu. może to to
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2009-01-06, 17:39   

mam nadzieje że ktoś kiedyś wyjasni te niezwykle historie ..
ja moge dodac od siebie tyle że moj ojciec zaczal tam pracowac zaraz po opuszczeniu lotniska przez sowietów i było mi dane widzieć te niezykłe rzeczy , te gejzery z paliwem rakietowym , te gejzery tryskajacej ropy , te czołgi jeszcze wtedy nie obrosły mchem i drzewami , te wielkie podziemia niekonczace sie tunele ...
słuchajcie ruski jak opuszczał baze to zabierał ze soba nawet tynki pod paznkociami , tyle ile sie dało, wiec skonczcie te swoje wymysły na temat niezwykłych skarbów na głębokość szpadla , kto byl z okolicy to wiedzial gdzie mozna jeszcze uszczypnac troche paliwa , a ktos wiedział że w bunkrach są grube kable a trzeci wiedzial że złom też można zamienić na złotówki
sam osobiście byłem jako szczyl na tym lotnisku kiedy jeszcze nie rozszarpali wszystkiego bo jak wiecie obiekt był monitorowany przez ochroniarzy a moj papa był to ja mogłem :mrgreen: i mówie wam że pamietam dobrze zachowany korcik do tenisa ziemnego , budynki w całej okazałości i uwaga ... byłem w tych sławnych podziemiach !!! w ktorych co rusz na lewo i prawo bylo male pomieszczenie a w nich rozwalona maszyna do pisania rozwalona szafka , masa zdjęć , masa papierzysk , smród , ciemno a im dalej tym bardziej wilgotno i stawiam flache każdemu kto mi z tych podziemi wyniesie pudło granatów , kałachy , bazuke , sztabki złota , a potem zalejemy wysokooktanowe paliwo rakietowe i odbędziemy podróż dookoła świata jednym z tych ponaddźwiekowych su które gdzieś tam przysłoniła grzybnia i leśne runo ...
serce mi się kraje gdy pomysle że jechalem tamtedy rowerkiem w goracy letni dzien a obiekt byl zachowany w 100% , dzisiaj bylby to nielada atrakcja moc pozwiedzać jedno z wieksych militarnych lotnisk tego typu w europie ... szkoda że przepadło , szkoda że każdy z was chętny skarbów przeorałby je jeszcze raz w nadziei że całe pokolenia od 1991roku coś opuściły ...
0 UP 0 DOWN
 
Octopus 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Paź 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 17:47   

Jakieś 10 lat temu, kiedy kopaliśmy fundamenty do naszego domu, wykopaliśmy ponad tuzin worków z łuskami do AK. Jakiś czas później znaleźliśmy pocisk przeciwlotniczy, który do dziś leży u mojego dziadka w garażu. I jeżeli sie nie myle, wykopaliśmy także zardzewiałego CKM'a, ale byłem za młody i był to dla mnie tylko kawałek złomu.
0 UP 0 DOWN
 
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 17:52   

Octopus napisał/a:
akiś czas później znaleźliśmy pocisk przeciwlotniczy


Może bys tak wezwał saperów do tego pocisku. Takie rzeczy potrafią byc zdradliwe
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2009-01-06, 17:54   

to poinformuj dziadka że może mieć niefajnie ze trzyma sobie takie cudo w garażu , z reszta pisząc to na forum trzba mieć jaja :)
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-01-06, 17:55   

Octopus napisał/a:
pocisk przeciwlotniczy, który do dziś leży u mojego dziadka w garażu
gratuluje , po pierwsze powinien ktos to zabezpieczyc, po drugie genialny pomysł by czymś takim się chwalić...... ktoś pewnie sam zapuka do twych drzwi
0 UP 0 DOWN
 
Latarnik 



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-01-06, 17:58   

Octopus napisał/a:
Jakiś czas później znaleźliśmy pocisk przeciwlotniczy, który do dziś leży u mojego dziadka w garażu.



Gratulacje inteligencji po pierwsze jest to nie legalne teraz w każdej chwili ktoś ci może zrobić wjazd na chate z Policji, dwa niebezpieczne może wybuchnąć.

A że na lotnisku można coś wykopać to nie żadna sensacja...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzieje, lotnisku`, na, off, sie, top, `co


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu