Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
off top z `co się dzieje na Lotnisku?`
Autor Wiadomość
Lukasz10_2004 


Wiek: 31
Dołączył: 16 Mar 2008

UP 13 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 17:58   

slawq napisał/a:
gratuluje , po pierwsze powinien ktos to zabezpieczyc, po drugie genialny pomysł by czymś takim się chwalić...... ktoś pewnie sam zapuka do twych drzwi


Ja bym takich rzeczy nie pisał. Nikto o prócz mnie nie musiałby wiedzieć. Możesz spodziewać sie odpwoednich służb :)
A ctak naprawde to bałbym sie przetrzywywac takie cos w domu. Gdyby taki pocisk eksplodował oj to nie chciał bym myślec jakich szkód by narobił.
Octopus jak najszybciej zaalarmuj odpowiednie służby póki jest czas bo za niedługo może go juz zdecydowanie nie być i bedze tragedia :(
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 18:00   

podrzuc go na komende :P ehehe a tak serio to dzown do saperow lub podaj adres sam zadzownie :)

co do zaniesienia na komende to przypomnial mi sie taki myk co widzialem w TV gosc przyniosl granat na komisariat i postawil przy okienku dyzurki :D
0 UP 0 DOWN
 
Graham 



Wiek: 31
Dołączył: 20 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-06, 18:53   

W sumie po ruskich wszystkiego można się spodziewać :!: Ja na przykład wiem, że morale tam były słabe i wojskowi sprzedawali wszystko co się dało. Papier fotograficzny (czyli do czegoś im był potrzebny! Mój dziadek od nich kupował), różnego rodzaju metale (Kiedyś jak tato sprzedawał na złom stare maszyny z firmy, to widział konstrukcję silnika odrzutowego [ok. 3m szerokości, wykonana z dur aluminium]), ale NAJCIEKAWSZY to był patent z pyłem aluminiowym :!: Jak wiadomo kiedyś w sklepach świeciło pustkami, a dostanie czegokolwiek graniczyło się z cudem... Jednym z takich deficytowych produktów była farba srebrzana, którą ludzie prowizorycznie robili ze zwykłej farby z dodatkiem glinu (aluminium), który można było kupić w odmianie sproszkowanej na lotnisku. Sowieci trzymali go w dużych (50 kilowych) beczkach i mieli tego znaczne ilości. Hmm... Do czego im to było :?: Otóż, takowy pył ma bardzo ciekawą właściwość, mianowicie jeżeli się go rozpyli (z samolotu) na pewnym obszarze, to takowy jest NIEWIDOCZNY dla różnych urządzeń szpiegowskich (odbija fale radarowe, uniemożliwia robienie zdjęć). Pisząc niewidoczny nie miałem na myśli, że rosjanie chcieli ukryć bazę, ale tworzyli swoistą otoczkę tajemnicy, w czasie kiedy otwierali hangary, oraz inne strategiczne pomieszczenia o których ,,wróg'' nie powinien widzieć (bynajmniej co się w nich znajduje).
0 UP 0 DOWN
 
Octopus 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Paź 2008

UP 2 / UP 3


Skąd: brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 19:54   

Namawiałem dziadka nie raz nie dwa na to, żeby to gdzieś zaniósł :) Ale jest uparty i twierdzi, że nic sie nie stanie. Leży już tyle czasu niech leży dalej.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 19:56   

Octopus napisał/a:
Namawiałem dziadka nie raz nie dwa na to, żeby to gdzieś zaniósł Ale jest uparty i twierdzi, że nic sie nie stanie. Leży już tyle czasu niech leży dalej.

To powinieneś sam coś z tym zrobić. Z takimi przedmiotami nie ma żartów, nigdy nie wiadomo, kiedy mogą (nie daj Boże!) wybuchnąć...
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2009-01-06, 20:06   

sam co zrobic :?:
chyba nie rozebrac heh :D
to nie jego tylko dziadka, dziadek chce to ma :D
ty bys chciala zeby ci wnuczka ruszala zeczy z garazu :D
wielkie pozdro dla dziadka :wink: "wybychowy dziadek"
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 39
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2009-01-06, 20:19   

Te betonowe coś to tak naprawde sarkofagi obcych którzy zostali przechwyceni na niskiej orbicie ziemi , dokonały tego migi 25-te bo potrafiły sobie latać dosyć wysoko.
Jeden z takowych rozbił sie w pałowie, jest pomnik w postaci statecznika , byla na nim tez tabliczka upamietniajaca zdarzenie ale że była z mosiądzu dlatego piszę o niej w czasie przeszłym.

Dalej niemoge sie pozbierać po tej pełnej grozy i podejżeń opowieści rolnika który jak każdy rolnik co sobote ... wywozi swoje śmiecie na łąki a one potem w procesie rozpadu tworzą pewnie te zasoby przygruntowej ropy, która jest potem czerpana przez mieszkańców wiosek. Ten magiczny alkohol którym nasz sowiecki sałdat smarował stateczniki i skrzydła żeby mu nie zamarzły na wysokościach przechwytu kosmitów odjechał na wschód wraz z naszym "przyjacielem" , ale niektórzy mają jego większy zapas ale nie smarują nim stateczników w swoim rolniczym sprzecie tylko nadużywaja w inny sposób . Myśle że rozwiałem wszelkie tajemnice bazy lotniczej .

Wniosek jeden , zalej kosmite betonem w ogrodzie powiadom media a bedzie o tobie mowić cały powiat.

mig25.jpg
oo tak wysoko wlasnie
Plik ściągnięto 74 raz(y) 68,34 KB

0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2009-01-06, 20:28   

Octopus napisał/a:
Namawiałem dziadka nie raz nie dwa na to, żeby to gdzieś zaniósł :) Ale jest uparty i twierdzi, że nic sie nie stanie. Leży już tyle czasu niech leży dalej.


dziadek niech nie dotyka, tylko dzwoni się po Straż Pożarną lub saperów i oni się zajmują takimi rzeczami
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 21:10   

Octopus napisał/a:
Namawiałem dziadka nie raz nie dwa na to, żeby to gdzieś zaniósł Ale jest uparty i twierdzi, że nic sie nie stanie. Leży już tyle czasu niech leży dalej.


podaj adres zalatwimy to bez dziadka :)
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 21:16   

Ja myśle że to Hitler ukrył bursztynową komnate na lotnisku w Skarbimierzu ale że później byli tam sowieci i nie mieli jak jej zabrać po prostu ją zabetonowali..
może niedługo brzeg i okolice wybuchną przez tą bombę atomową która jest w innym "sarkofagu"
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-01-06, 21:18   

:offtopic: :offtopic: :offtopic: z dziadkiem i bombą

był rok bodajże 98 wakacje poranek a za oknem odwiert..... świder idzie w ziemię na kilka metrów;szyby chodzą niczym przy trzęsieniu ziemi; pobierana jest próbka - takie pamiętam badania "lotniska"

takich betonowych miejsc jest zdecydowanie więcej; być może teraz troszkę pod naciskiem nowych inwestorów okaże się, że pewne miejsca należy jeszcze raz dokładniej sprawdzić... by raz na zawsze było już spokojnie :)
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 22:22   

Ok, skończmy ten offtop o dziadku z bombą, proszę się trzymać tematu. ;)
0 UP 0 DOWN
 
olo_brzeg 
olo



Wiek: 45
Dołączył: 04 Lut 2007

UP 8 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-06, 22:55   

Ludzie - tam naprawde może być broń chemiczna :!:
Pewnie wszyscy pryszczaci wojacy radzieccy stacjonujący w Brzegu (pamietam że każdy rusek był strasznie pryszczaty) wycisneli syfy do wykopanej dziury i zalali grubą warstwą betonu.
I zagadka rolnika rozwiązana :brawo:
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-01-06, 23:10   

ja z góry chciałbym przeprosić za to :offtopic: w tym temacie
i zaznaczyć, iż też nie byłem taki jak obecnie (jadore nastąpiła jednak jakaś reforma :) )
było sporo of, w....a modów itd....

może zaczniemy rozmawiać w tym temacie nt. papa smerfa i jego powiązań z sowieckim gargamelem ?? czy tak trudno napisać sensowny post w temacie; jak dla mnie pryszcze sowieckich żołnierzy to jest już przegięcie....

swoją drogą, stanowczość wobec :offtopic: jakiś czas temu była bardziej wyrazista... smooth, inez, warlike;

yvonne wstaw mi od razu tabliczkę do kosza; wiem, że jest !! ale do niektórych osób chyba inaczej nie da się przemówić.....

Moderowany przez Panna:

a)można zgłosić post przy użyciu wykrzyknika,jeżeli uważasz ,że coś z nim nie w porządku
b)nie można wymagać od Nas całodobowego przesiadywania na forum,każdy na swoje życie i zajęcia
c)czasem niektóre tematy umykają ,właśnie z tego powodu powstała opcja zgłaszania postów
d)jeżeli są zastrzeżenia ,co do stanowczości modów proszę o kontakt z Administratorem
e)temat został wydzielony do odpowiedniego działu,więc nie widzę potrzeby dawania jakichkolwiek tabliczek
f)pozdrawiam i spokojnej nocy ;]
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2009-01-07, 00:11, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2009-01-07, 10:05   

No widzę że fantazja poniosła :bomba atomowa , kosmici,bursztynowa komnata :D ,ludzie jak by tam było coś cennego to sałdaty by to zabrali ze sobą,jeżeli tam coś zabetonowali to chcieli coś ukryć czego napewno nie chcieli zabrać ze sobą
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: dzieje, lotnisku`, na, off, sie, top, `co


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu