Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wkurzające avatary!
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-01-04, 14:11   Wkurzające avatary!

Nie wiem jak innych użytkowników, ale mnie coraz bardziej irytują ruchome i migające avatary. Specyfika użytkowania forum polega na klikaniu, czyli odświeżaniu obrazów, na przeskakiwaniu z wątku na wątek. Ekran miga, oczy się męczą już podczas samego użytkowania. Po co dodatkowo obciążać czytelników ? Czy avatar ma skutecznie rozpraszać uwagę, od tego, co się pisze? Na męczenie oczu i umysłu przez te avatary nakłada sie ostatnio odświeżanie postów (moderowanie z opóźnionym zapołonem). O ile sam siebie probuję czasami tłumaczyć poprawą stylistyki wypowiedzi, o tyle męczy mnie kilka rzeczy coraz bardziej.

Nie ukrywam, że niezmiernie absorbujący uwagę jest avatar jednego z moderatorów.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-01-04, 14:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-04, 14:13   

muahhahaha a :D ciekawe ktorego :P junior co z naszymi gifami ?
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-01-04, 14:15   

Franco Zarrazzo,

jak Cie irytuje to masz mnóstwo o wiele bardziej skutecznych form ich "niewidzenia" niż zakładanie kolejnego bzdurnego tematu do narzekań.
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-01-04, 14:25   

KtOŚ, Franco ma racje, strasznie hipnotyzuje Twój avatar i przeszkadza, a sam temat nie uważam że jest bzdurny. Dla Ciebie chyba najlepiej żeby nic nie pisać, a dla mnie dobrze jak Ty się nie udzielasz, bo przynajmniej nie widze tego avatarka ( bo tylko on mi przeszkadza).
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-01-04, 14:26   

Poniekad popre Franka. Mnie takie avy nie przeszkadzaja, bo dodaje je do ignorowanych. Z drugiej strony jak sobie przypominam, bylo juz kilka forow internetowych, ktore niezaleznie od tresci zrazily mnie masa animowanych avatarow i animowanych sygnaturek.
Podobnie jak Franco, przekladam tresc nad ozobniki, ktore nie powinny przeszkadzac.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-01-04, 14:33   

Nie wiem czy post jest bzdurny czy nie. Uważam, że jest we właściwym wątku. Nie wiedziałem, że avatary można ingorować, poza tym nie wiem, czy chce. Część jest fajna i osobiście uważam, że czasami wiele mówią o autorze bez odciągania uwagi.

EDIT: Poza tym czasami miło poznać twarz kogoś, z kim sie dyskutuje.

A komentarz o "kolejnym temacie do narzekań" skomentuję jedynie dodaniem Ci Moderatorze kolejnego minusa za liście "przeciw" moderowaniu przez ciebie forum.
Nie będę zakłdał kolejnego wątku do narzekań. Coraz częściej wydaje mi się, że Krzysieq, pomimo ostrych wypowiedzi i wulgaryzmów, miał dużo racji.

Poza tym to kolejny ukłon w stronę "obiektywności" forum. Mamy pisać tylko to, co moderatorom się podoba? Forum? Czy bezdyskusyjne tablica ogłoszeń ?
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2009-01-04, 14:39, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-04, 14:36   

Avatar Ktosia - owszem - jest wkurzający, chociaż to już zależy od interpretacji własnej. Ja się już przyzwyczaiłam. Teraz z kolei razi mnie avatar Warlike'a ( ;> ).
Dobrze, że o tym piszecie, i Ktosiu - nie jest to temat do bzdurnych narzekań (chociaż to też interpretacja własna). Jeśli coś się nie podoba (nawet takie [niby] błahostki jak avatar) należy o tym pisać, od tego jest forum i od tego jest ten dział.

Tym bardziej jako Moderator - powinieneś świecić przykładem i mieć normalny avatar! :P
0 UP 0 DOWN
 
slawq 



Wiek: 45
Dołączył: 01 Wrz 2006

UP 37 / UP 6


Skąd: Skarbimierz

Wysłany: 2009-01-04, 14:38   

KtOŚ napisał/a:
Franco Zarrazzo,

jak Cie irytuje to masz mnóstwo o wiele bardziej skutecznych form ich "niewidzenia" niż zakładanie kolejnego bzdurnego tematu do narzekań.



i dalej za Tobą :

KtOŚ napisał/a:
Poczucie humoru jest jedną z cech definiujących pozycję mężczyzny. Jest oznaką jego inteligencji.



Myślę że komentarz zbędny....
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-01-04, 14:48   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Nie ukrywam, że niezmiernie absorbujący uwagę jest avatar jednego z moderatorów.


nietoperek od jakiegoś już czasu sobie śmiga, więc pewnie chodzi o Ktosia :D

ps. właśnie zobaczyłem słówko
Cytat:
moderator
więc to na pewno chodzi o Ciebie

Franco Zarrazzo napisał/a:
Ekran miga, oczy się męczą już podczas samego użytkowania.


okulista się kłania

Ktosiu jako posiadacz migającego avatarka, a nawet jestem zdania iż mój w porównaniu do Twojego posiada element ruchu :D . nie sądzę by aż tak raziło to w oczy użytkowników... no ale każdy ma inne oczy
Ostatnio zmieniony przez derdy 2009-01-04, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2009-01-04, 14:59   

slawq napisał/a:
. Dla Ciebie chyba najlepiej żeby nic nie pisać, a dla mnie dobrze jak Ty się nie udzielasz, bo przynajmniej nie widze tego avatarka


ostatnio piszę jak pilnuje porządku.......czyli jak bedzie porządek nie bedzie widać avatarka

Franco Zarrazzo napisał/a:
A komentarz o "kolejnym temacie do narzekań" skomentuję jedynie dodaniem Ci Moderatorze kolejnego minusa za liście "przeciw" moderowaniu przez ciebie forum.


bo się przejmę....

Cytat:
Nie będę zakłdał kolejnego wątku do narzekań


yes! yes! yes!

Franco Zarrazzo napisał/a:
Mamy pisać tylko to, co moderatorom się podoba?


nie, ale od tego masz taki ładny temat: Co mi się podoba/nie podoba na forum

a nie kolejny bzdurny temat, powielający wartości już opisane na forum.

Yvvone napisał/a:
Jeśli coś się nie podoba (nawet takie [niby] błahostki jak avatar) należy o tym pisać, od tego jest forum i od tego jest ten dział.


i odpowiedni temat.......a nie zaśmiecanie

Yvvone napisał/a:
powinieneś świecić przykładem i mieć normalny avatar!


a co w nim jest nienormalnego? ....avatar jak avatar, pokaż mi gdzie łamie regulamin, przyjęte normy, netykiete?....nigdzie?...wiec jest ok...


alleceno napisał/a:
nie sądzę by aż tak raziło to w oczy użytkowników..


ja też nie, zresztą....a nie ważne ;)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2009-01-04, 15:17   

Przyjeta norma jest nie byc uciazliwym dla innych.
Skoro nie ma zgody, niech sobie kazdy rozwazy we wlasnym sumieniu, czy animowany awatar jest mu bardziej potrzebny do wlasnego szczescia, czy cudzego nieszczescia.
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-04, 15:18   

Ktosiu, przecież wiesz, że nie chodzi mi o łamanie regulaminu. Zrobisz i tak jak zechcesz, mnie to rybka bo już się przyzwyczaiłam, ale nie dziwę się, że innych to denerwuje. Pomyśl co bybyło, gdyby tak jeszcze parę osób miało podobne avatary (idąc Twoim śladem).

KtOŚ napisał/a:
a co w nim jest nienormalnego? ....avatar jak avatar, pokaż mi gdzie łamie regulamin, przyjęte normy, netykiete?....nigdzie?...wiec jest ok...

Podobnie jak któryś z Użytkowników miał ostatnio muchę latającą w kółko (alleceno jeśli mnie pamięć nie myli[?]). Chodzi mi o ten kontekst. Mam nadzieję, że zrozumiałeś co mam na myśli.
Ostatnio zmieniony przez Yvvone 2009-01-04, 15:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2009-01-04, 15:42   

mym zdaniem avatar Ktosia procz ostrych kolorow,to avatar mi jakos nie przeszkadza w wertowaniu postow :wink:
Ostatnio zmieniony przez Nuta 2009-01-04, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
biedronka 



Wiek: 33
Dołączyła: 01 Sie 2007

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2009-01-04, 15:52   

a mi wręcz przeciwnie :/ i nie ma tu nic do rzeczy czy ktoś nosi okulary czy nie. wzrok się męczy i tyle... odpycha mnie jak widzę ten avatar, za jaskrawy, za ruchliwy, za "nie avatarski". :(
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-04, 16:19   

a moj avatar jak ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: avatary, wkurzajace


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu