Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mędrcy, Czucze, Turbany szerzący zuo...to już drugi rok
Autor Wiadomość
Dzikus 


Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2006

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2006-01-12, 21:03   Mędrcy, Czucze, Turbany szerzący zuo...to już drugi rok

Jako prezes oraz największy z myślicieli naszej klasy (czyt.świr), nawołuję wszystkie stworzenia do utworzenia tajnej organizacji o nazwie...(jeszcze wymyślimy:p). Poniższy temat został rozpoczęty w celu integracyjnym wszystkich towarzyszy(czyt. pewna klasa I LO) biorących udział w tym przedsięwzięciu. To tak na wstępie, czekam teraz na Czucze i Turbany... :P
0 UP 0 DOWN
 
Kama 



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Rivendell

Wysłany: 2006-01-16, 19:41   

Ojj..widzę coś słaba frekwencja :-P Nie przypisałeś sobie zbyt wielu zalet, co? :mrgreen: Nie wiem, co mam pisać, nie rozwinąłeś za bardzo tego tematu...zarzuć czymś więcej, a będziesz mógł liczyć na Czucze i Turbany :-P (o Mędrcach nic mi nie wiadomo) :mrgreen: Także, Stary....dajesz, dajesz...jedziesz, jedziesz...w głąb czeluści naszych umysłów :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Dzikus 


Wiek: 35
Dołączył: 12 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-16, 21:43   

A jakie ja miałem przypisać sobie zalety? Moje życie nie jest tak bogate, jak wyobrażali to sobie filozofowie na przestrzeni wieków. Kiedyś, gdy byłem przywódcą, a zarazem radcą ludu afrykańskiego - Zulusów(czyt.induna), spotkała mnie przykra sytuacja...Będąc na polowaniu, wtargnąłem na tereny innego rodu... Moja armia "Dzikusów", która liczyła w tym okresie ok.50-63,5 członków, nie sprostała przeciwnikowi...Ambasadorzy afrykańscy wzięli mnie do niewoli, dali mi przydomek Nabo i zabrali na dwór Ludwika XIV, gdzie zostali zaproszeni. W dowód oddania dla małżonki Króla "Słońce" podarowali jej czarnego pazia, czyli mnie...Dziewięć miesięcy później, Maria Teresa urodziła córkę, tylko ku zdziwieniu Ludwika, dziecko było czarne :evil: Zostałem skazany na karę śmierci... ale jak widać, udało mi się uciec :mrgreen: Teraz poszukuję Marii oraz mojej córeczki, która obecnie powinna już mieć ok.IV wieków...liczę, że to forum pomoże mi odzyskać rodzinę :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Dareios 

Wiek: 35
Dołączył: 03 Cze 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-06-03, 17:43   

O, widzę, że wielki come back na forum i ciąg dalszy absurdu :wink: . Coś twój apel bez odzewu jak narazie :P


Ps. Mówiłem Ci już kiedyś ze żaden z Ciebie władca a ino nędzny Samozwaniec :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czucze, drugi, juz, medrcy, rok, szerzacy, to, turbany, zuo


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu