Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
TRUCE - jazz/muzyka akustyczna... tak graja muzycy z Brzegu!
Autor Wiadomość
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-25, 12:40   TRUCE - jazz/muzyka akustyczna... tak graja muzycy z Brzegu!

http://profile.myspace.co...endID=438061738

Projekt, ktory trzeba reklamowac fanom muzyki jazzowej, akustycznej, ale nie tylko. Kazdy z nas powinnien przyjrzeć się tym muzykom i ich tworczosci... Mam nadzieje, ze ktos odpowiedni ich zauwazy i wypromuje... Czekalem dlugo na nagrania i sie doczekalem, ale to co uslyszalem zaskoczylo mnie, nie spodziewalem się aż tak dobrej muzyki, wiec zapraszam do sluchania :) Wiecej informacji o zespole na myspace :)
0 UP 0 DOWN
 
gregkeys 



Wiek: 41
Dołączył: 05 Wrz 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-26, 23:01   

drogi Q, "muzycy z Brzegu" to trochę za dużo powiedziane, nie cały skład to rodowici Brzeżanie, nie mniej jednak zespół niewątpliwie związany z naszym miastem jest:)
ale do rzeczy 8)
muzyka rzeczywiście poziomem tak kompozycji jak i aranżacji i wykonania nijak się ma do miana amatorskiej, choć wiadomo trudno ich jeszcze porównywać do projektu NAP czy Pat M. Group, niemniej jednak stawianie ich w jednej linii z zespołami nam znanymi, amatorskimi, jest ze wszech miar krzywdzące :twisted:
krótko: panowie pokazują że wiedzą do czego służą istrumenty dzierżone w ich młodych dłoniach :)
powodzenia i do boju, JnO 2009 czeka na WAS :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony przez gregkeys 2008-12-26, 23:02, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-27, 13:39   

drogi Gkey :) "tak graja muzycy z Brzegu" nie jest jedno znaczne z tym, ze wszyscy są z Brzegu :P Ale to nie o to chodzi w tym temacie :P
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-12-27, 13:56   

Eeee, tylko jeden utwor :-(
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-12-27, 18:25   

Niebawem dodane będą jeszcze dwa utwory- w tej chwili jeszcze się "masteringują" :D . Cieszę się, że muzyka się podoba:), to znaczy, że jest dla kogo grać , a to podstawa działania :)
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-12-28, 07:48   

Walter Gropius napisał/a:
to znaczy, że jest dla kogo grać , a to podstawa działania :)

No, dla mnie nie za bardzo ma kto grac. To dotyczy nie tylko Ciebie. Od jakiegos czasu nie moge trafic tak, zeby jakikolwiek brzeski lub nyski koncert odbyl sie wtedy, kiedy mam czas i siedze w danym miescie. W najlepszym przypadku przyjezdzam pare godzin po rozpoczeciu koncertu :-(

Ale muze zapodawajcie tez tak, zeby mozna bylo mp3 sobie sciagnac :-)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-28, 10:57   

No poniekąd Panów reklamować nie trzeba, tzn. tym co mieli okazje co najmniej dwa razy słyszeć Pana Klina i Pana Waltera Dwornika :wink: w Ambrozji. Dla mnie świeżością jest jest gitara akustyczna i perkusja...
O perkusji myślę z mega uśmiechem...wszak Radek nasz chłop :) ...
Poza tym Walterze, rzec by słowo trzeba było masterowi od masteringu, coby ciut podbił kontrabasisko .... no i przed JnO 2009 nagrajcie jakiś kawałek z "kopytem"!!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-28, 11:17   

A.Mason napisał/a:
Eeee, tylko jeden utwor


Maruda... Ale już są dwa :) . Własnie odsłuchuję - fajny klimacik zagościł z rana na moim desktopie. Gratki :) .
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-28, 14:13   

Przesłuchuje właśnie i przyznam, że bardzo przyjemnie się słucha, chętnie posłuchałabym więcej, no i może na koncercik jakiś się wybrała... :)
0 UP 0 DOWN
 
Walter Gropius 


Wiek: 40
Dołączył: 02 Mar 2008

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2008-12-28, 15:44   

Drogi Masonie:), wiem jak zaradzić twemu rozgoryczeniu- można sobie zespół prywatnie wynająć :D , my moglibyśmy nawet u ciebie w domu zagrać w dogodnym dla Ciebie czasie. Fakt, że troszkę więcej by to kosztowało niż zwykły bilet na koncert, ale rozwiązałoby to problem czasowo- lokalizacyjny :D

A co do koncerciku to na pewno coś będziemy w tym kierunku działać po nowym roku
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: akustyczna, brzegu, graja, jazzmuzyka, muzycy, tak, truce


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu