Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: alferx
2007-03-17, 18:48
Wybory Miss Forum 2005

Głosuj na Miss Forum
Inez
39%
 39%  [ 15 ]
Gosiaczek86
42%
 42%  [ 16 ]
Obie zasługuj± na ten tytuł
18%
 18%  [ 7 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-27, 14:00   

Ale głosujacy moze nie chciec abys wiedziala ze wlasnie on na ciebie glosował, podawanie tego jest troche nie fair w stosunku do glosujących
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-01-27, 14:30   

Adyk napisał/a:
Ale głosujacy moze nie chciec abys wiedziala ze wlasnie on na ciebie glosował, podawanie tego jest troche nie fair w stosunku do glosujących

Czy przeszkadza Ci to, że wiem na kogo głosowałeś? To miała być zabawa, przynajmniej dla mnie. Ja nie prosiłam o tą listę, po prostu ją dostałam (nie ważne od kogo), bardziej interesowała mnie lista z wyborów mistera i to ona wywołała burzę w mojej głowie. Informacja o tym, kto na mnie głosował, w żaden sposób nie zmienia moich relacji z tymi osobami, jak również z tymi, które głosowały na Gosię. Dla mnie liczą się relacje między ludźmi i uczucia, a nie głosy w jakiejś zabawie.
I jeszcze coś. Czy w tych wyborach było coś naprawdę fair? Bo powoli zaczynam wątpić w cały ich sens :( A miało być tak fajnie :cry: Może damy już temu spokój i ktoś po prostu zamknie ten temat?
Na koniec! Jak dla mnie wygrały właściwe osoby. Nie niszczmy dalszymi komentarzami tej zabawy. Została jeszcze tylko dekoracja zwycięzców i po sprawie. Może lepiej zastanowilibyście się nad nagrodami. Czekam na propozycje na pw lub e-mail. W ramach rewanżu podzielę się własnymi pomysłami, albo po prostu piszcie, jeśli jesteście ciekawi co wymyśliłam.
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 24
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-27, 15:41   

Inez napisał/a:
Czy przeszkadza Ci to, że wiem na kogo głosowałeś?

Mi akurat nie :D ale sadze ze niektórym moze to przeszkadzac
Inez napisał/a:
Informacja o tym, kto na mnie głosował, w żaden sposób nie zmienia moich relacji z tymi osobami, jak również z tymi, które głosowały na Gosię. Dla mnie liczą się relacje między ludźmi i uczucia, a nie głosy w jakiejś zabawie.

No i dobrze, ale skoro Cie to nie obchodzi to po co ją wogóle przeglądałaś?


PS: a zreszta nie moja sprawa :D szkoda tylko ze to tak wszystko wyszło

Pozdro :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-01-27, 15:45   

Przyznam się że to ja ją udostępniłem, zrobiłem tak gdyż może ktoś powiedzieć że wygrałęm i jako administrator dodałem sobie głosy tak jest czarno na białym.


Jeżeli kogoś uraziłem przepraszam już nie udostępnie listy.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-01-27, 15:51   

Adyk napisał/a:
Inez napisał/a:
Informacja o tym, kto na mnie głosował, w żaden sposób nie zmienia moich relacji z tymi osobami, jak również z tymi, które głosowały na Gosię. Dla mnie liczą się relacje między ludźmi i uczucia, a nie głosy w jakiejś zabawie.

No i dobrze, ale skoro Cie to nie obchodzi to po co ją wogóle przeglądałaś?

PS: a zreszta nie moja sprawa szkoda tylko ze to tak wszystko wyszło


Jak wyżej napisałam, jak nie prosiłam o listę osób głosujących na panie, po prostu ktoś mi ją podesłał sam z własnej inicjatywy. Prosiłam o listę z wyborów mistera, bo to mnie interesowało z czystej ciekawości. A porównałam te dwie listy tylko dlatego, że ktoś mi zasugerował, że oszukiwałam (bo część osób głosujących na naszą czarną owieczkę zagłosowało na mnie). To mnie zdenerwowało i chyba jeszcze te nerwy mnie trzymają, bo zastanawiam się wogóle co ja tutaj robię :oops: Zamiast myśleć o miłym zakończeniu całej tej sprawy ciągle tłumaczę się za kogoś innego :( Mi też jest b. przykro, że tak wyszło, więc dajmy już temu spokój, proszę :oops:

[ Dodano: 2006-01-27, 16:07 ]
I jeszcze raz wrócę do tego kawałka:

Adyk napisał/a:
Inez napisał/a:
Informacja o tym, kto na mnie głosował, w żaden sposób nie zmienia moich relacji z tymi osobami, jak również z tymi, które głosowały na Gosię. Dla mnie liczą się relacje między ludźmi i uczucia, a nie głosy w jakiejś zabawie.

No i dobrze...

Słonko, czy powinnam przestać siebie lubić, bo zagłosowałam na Gosię? Albo rozwieść się z mężem tylko dlatego, że zagłosował inaczej niż ja? To tylko zabawa i niech nikt nie ma pretensji za to, że zagłosowałam lub nie zagłosowałam na niego. Ja też nie mam do nikogo żalu za to, że głosował zgodnie z własnym sumieniem. Wręcz przeciwnie - podziwiam tych, którzy zrobili to fair i szczerze. Pretensje miałam tylko do jednej osoby, za to, że oszukiwała i wciągnęła w to mnie, ale już jej powiedziałam co myślę i z mojego punktu widzenia sprawa jest zakończona!
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-01-27, 17:59   

Oj inez nie przejmuj sie tym... sprawa zakonczona juz po wyborach ... z zabawy wyszlo wielkie ... tylko przez to ze cos sie komus nie spodobalo... a jesli ktos mysli ze przez dowiedzenie sie kto na kogo glosowal cos sie zmieni to troche jest w bledzie .. dajcie spokoj to zabawa ktora miala nas rozerwac torche ja sie wsumie zglosilam tyllko dla zartow a nie zeby specjalnie wygrac i dowiedziec sie kto glosowal na mnie czy tam na kogos innego :- / ludzie troche wiecej rozwagi w tym co piszecie i nie bierzcie wszystkiego tak powaznie bo to nie na tym mialo polegac :x

I niech jakis moderator juz wkoncu pozamyka te tematy wtedy bedzie najlepiej koniec zabawy :!: :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-27, 19:20   

Wybory Zakonczone

wiec temat zamykam


Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2005, forum, miss, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu