Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2005 - głosowanie
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-10, 19:09   Sportowe podsumowanie roku 2005 - głosowanie

W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowaniu forumowicze, którzy mają conajmniej 10 wpisanych postów (można mieć mniej, pod warunkiem, że znam tego forumowicza)

Tu sš opisy kandydatów: http://www.forumbrzeg.pl/...p?p=14618#14618

Głosujemy do końca stycznia

Aby zagłosować należy skopiować poniższą listę kandydatów i:

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc
Marcin Nowacki
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor
Patryk Bajor
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak
Bartosz Sierakowski
Adrian Tekliński

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow
Olena Proszczenko

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski
Dariusz Ilów
Bartosz Kowalski
Jacek Krzciuk
Krzysztof Kubiak
Edward Małek
Franciszek Moszumański
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Anna Kędzior
Martyna Koc
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha
Piotr Rosiński
Sławomir Sikora
Marek Soroka
Maciej Stępień
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki
Krzysztof Pawlik
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny
Kamil Herudziński
Paweł Hofman
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
Ostatnio zmieniony przez qiero 2006-02-01, 20:21, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-10, 19:15   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka -5
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc -2
Marcin Nowacki -1
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko -4
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki -3
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor -3
Patryk Bajor -4
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak -2
Bartosz Sierakowski -5
Adrian Tekliński -1

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow -2
Olena Proszczenko -1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski -1
Dariusz Ilów
Bartosz Kowalski -4
Jacek Krzciuk
Krzysztof Kubiak -3
Edward Małek
Franciszek Moszumański -2
Marek Szulczewski -5
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka -5
Joanna Chełczyńska -4
Anna Kędzior -2
Martyna Koc -1
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko -3
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski -1
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha -3
Piotr Rosiński -2
Sławomir Sikora -4
Marek Soroka -5
Maciej Stępień
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka -2
Janusz Fabijaniak -3
Wojciech Kaszub -4
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki -1
Krzysztof Pawlik -5
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny
Kamil Herudziński -5
Paweł Hofman -4
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha -2
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki -3
Szymon Szczucki -1

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-10, 19:33   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 4
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski 1
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc 2
Marcin Nowacki 3
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki 5
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor 5
Patryk Bajor
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski 4
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka 3
Mirela Pułtorak 1
Bartosz Sierakowski
Adrian Tekliński 2

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 2
Olena Proszczenko 1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski 3
Dariusz Ilów 4
Bartosz Kowalski
Jacek Krzciuk 1
Krzysztof Kubiak
Edward Małek 2
Franciszek Moszumański 5
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 5
Joanna Chełczyńska
Anna Kędzior
Martyna Koc 1
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 4
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak 3
Klaudia Ring 2

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski 1
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha 3
Piotr Rosiński
Sławomir Sikora
Marek Soroka 2
Maciej Stępień 5
Marcin Wilk 4

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka 1
Janusz Fabijaniak 2
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki 3
Krzysztof Pawlik
Tomasz Rabanda 4
Michał Sobczuk 5
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny
Kamil Herudziński
Paweł Hofman 2
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha
Przemysław Sobieraj 4
Marcin Stefaniszyn 1
Łukasz Szczucki 5
Szymon Szczucki 3

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Pafcio 


Wiek: 38
Dołączył: 29 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-10, 19:47   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 1
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski 5
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc 4
Marcin Nowacki 2
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki 3
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor
Patryk Bajor 5
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski 3
Ewelina Klimek
Karolina Kozera 2
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak 1
Bartosz Sierakowski
Adrian Tekliński 4

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 2
Olena Proszczenko 1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski 2
Dariusz Ilów
Bartosz Kowalski 1
Jacek Krzciuk
Krzysztof Kubiak 3
Edward Małek
Franciszek Moszumański 4
Marek Szulczewski 5
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 1
Joanna Chełczyńska 5
Anna Kędzior
Martyna Koc 3
Agnieszka Makowska 4
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 2
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk 4
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski 1
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha 5
Piotr Rosiński 2
Sławomir Sikora
Marek Soroka
Maciej Stępień
Marcin Wilk 3

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka 5
Janusz Fabijaniak 3
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk 4
Marcin Nowacki 1
Krzysztof Pawlik
Tomasz Rabanda 2
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny 4
Kamil Herudziński 3
Paweł Hofman 5
Giennadij Markiełow 1
Tomasz Pociecha
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki 2
Szymon Szczucki

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
sorokajtis 


Wiek: 44
Dołączył: 12 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-11, 09:16   

SPORTOWIEC ROKU

Małgorzata Babicka - 5
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc
Marcin Nowacki
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik - 4
Tomasz Pociecha - 1
Olena Proszczenko
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki - 2
Szymon Szczucki - 3
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU

Natalia Bajor
Patryk Bajor - 4
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski - 2
Ewelina Klimek - 3
Karolina Kozera - 1
Ewa Nierzwicka - 5
Mirela Pułtorak
Bartosz Sierakowski
Adrian Tekliński

OBCOKRAJOWIEC ROKU

Giennadij Markiełow - 2
Olena Proszczenko - 1

TRENER ROKU

Janusz Dziura - 5
Zdzisław Grobelski - 4
Dariusz Ilów - 3
Bartosz Kowalski
Jacek Krzciuk
Krzysztof Kubiak - 2
Edward Małek
Franciszek Moszumański - 1
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU

Małgorzata Babicka - 2
Joanna Chełczyńska - 3
Anna Kędzior - 1
Martyna Koc - 4
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek - 5
Olena Proszczenko
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)

Małgorzata Babicka - 3; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior - 1; Martyna Koc; Agnieszka Makowska -2; Agnieszka Pietraszek - 4; Olena Proszczenko -5; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU

Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski - 1
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha - 3
Piotr Rosiński - 5
Sławomir Sikora
Marek Soroka - 4
Maciej Stępień
Marcin Wilk - 2

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)

Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski -1; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha - 3; Piotr Rosiński -5; Sławomir Sikora; Marek Soroka - 4; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk - 2; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU

Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak - 2
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki - 3
Krzysztof Pawlik - 1
Tomasz Rabanda - 4
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń - 5
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU

Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski - 1; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak - 1; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk 2; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki 3
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz 10; Łukasz Bonar 11; Norbert Czapka 9; Janusz Fabijaniak 9; Tomasz Jaworski 8; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki 7; Krzysztof Pawlik 6; Tomasz Rabanda 5; Mariusz Świtoń 4

SZCZYPIORNIAK ROKU

Krzysztof Bort
Marek Budny - 5
Kamil Herudziński - 4
Paweł Hofman
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha - 1
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki - 2
Szymon Szczucki - 3

SIÓDEMKA ROKU

Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn - 1
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny 2; Kamil Herudziński; Paweł Hofman 3; Mateusz Janklowski 4; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha 5; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki 6; Szymon Szczucki 7; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Zenon Telman 
12


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-11, 10:11   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub-3
Martyna Koc-1
Marcin Nowacki-2
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha-4
Olena Proszczenko
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki-5
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor-4
Patryk Bajor-3
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak-5
Bartosz Sierakowski-1
Adrian Tekliński-2

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow-1
Olena Proszczenko-2

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski
Dariusz Ilów-1
Bartosz Kowalski-4
Jacek Krzciuk-3
Krzysztof Kubiak
Edward Małek
Franciszek Moszumański-5
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek-2

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka-3
Joanna Chełczyńska
Anna Kędzior-2
Martyna Koc-1
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko-4
Magdalena Rzeźnik-5
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk-5
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski-1
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha
Piotr Rosiński-4
Sławomir Sikora-2
Marek Soroka
Maciej Stępień-3
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka-3
Janusz Fabijaniak-5
Wojciech Kaszub-1
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki-2
Krzysztof Pawlik-4
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort-5
Marek Budny
Kamil Herudziński-1
Paweł Hofman
Giennadij Markiełow-2
Tomasz Pociecha
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki-4
Szymon Szczucki-3

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Adyk 



Wiek: 20
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2006-01-11, 10:27   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka -5
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc -2
Marcin Nowacki -1
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko -4
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki -3
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor -3
Patryk Bajor -4
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak -2
Bartosz Sierakowski -5
Adrian Tekliński -1

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow -2
Olena Proszczenko -1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski -1
Dariusz Ilów
Bartosz Kowalski -4
Jacek Krzciuk
Krzysztof Kubiak -3
Edward Małek
Franciszek Moszumański -2
Marek Szulczewski -5
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka -5
Joanna Chełczyńska -4
Anna Kędzior -2
Martyna Koc -1
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko -3
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski -4
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha -5
Piotr Rosiński -3
Sławomir Sikora
Marek Soroka -2
Maciej Stępień -1
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński;Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka -2
Janusz Fabijaniak -3
Wojciech Kaszub -4
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki -1
Krzysztof Pawlik -5
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny
Kamil Herudziński -5
Paweł Hofman -4
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha -2
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki -3
Szymon Szczucki -1

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-11, 11:01   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 3
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc
Marcin Nowacki
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha 5
Olena Proszczenko 1
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki 2
Mariusz Świtoń 4
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor
Patryk Bajor
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski 3
Ewelina Klimek
Karolina Kozera 4
Ewa Nierzwicka 5
Mirela Pułtorak 1
Bartosz Sierakowski
Adrian Tekliński 2

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 2
Olena Proszczenko 1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski
Dariusz Ilów 2
Bartosz Kowalski 5
Jacek Krzciuk 1
Krzysztof Kubiak 3
Edward Małek
Franciszek Moszumański
Marek Szulczewski 4
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 2
Joanna Chełczyńska
Anna Kędzior
Martyna Koc 4
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 1
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak 3
Klaudia Ring 5

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk 5
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha 2
Piotr Rosiński 1
Sławomir Sikora
Marek Soroka
Maciej Stępień 4
Marcin Wilk 3

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka 5
Janusz Fabijaniak 2
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki 1
Krzysztof Pawlik 3
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk 4
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny 1
Kamil Herudziński 5
Paweł Hofman
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha 2
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki 4
Szymon Szczucki 3

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski[/b]
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 45
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2006-01-12, 06:55   

SPORTOWIEC ROKU

1. Krzysztof Pawlik
2. Tomasz Chrzanowski
3. Martyna Koc
4. Norbert Czapka
5. Tomasz Pociecha

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
1 Adrian Tekliński
2. Natalia Bajor
3. Paweł Boczarski
4. Karolina Kozera
5. Ewa Nierzwicka

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
1. Giennadij Markiełow
2. Olena Proszczenko

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
1. Franciszek Moszumański
2. Zdzisław Grobelski
3. Marek Szulczewski
4. Bartosz Kowalski
5. Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
1. Martyna Koc
2. Małgorzata Babicka
3. Agnieszka Pietraszek
4. Olena Proszczenko
5. Joanna Chełczyńska

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Martyna Koc; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko;

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
1. Grzegorz Jarosławski
2. Sławomir Sikora
3. Jacek Pociecha
4. Marcin Kucharski
5. Piotr Rosiński

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Grzegorz Jarosławski
Sławomir Sikora
Jacek Pociecha
Marcin Kucharski
Piotr Rosiński


PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
1. Norbert Czapka
2. Krzysztof Pawlik
3. Janusz Fabijaniak
4. Michał Sobczuk
5. Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Grzegorz Wierzba
Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Janusz Fabijaniak; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik Łukasz Bonar; Norbert Czapka;

SZCZYPIORNIAK ROKU
1. Tomasz Pociecha
2. Giennadij Markiełow
3. Kamil Herudziński
4. Paweł Hofman
5. Przemysław Sobieraj


SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Giennadij Markiełow
Gracze pola: Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Tomasz Pociecha Łukasz Bazylewicz; Marek Budny; Szymon Szczucki;
0 UP 0 DOWN
 
polly 
wants a cracker


Dołączył: 26 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: zewsząd

Wysłany: 2006-01-19, 12:21   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc 1
Marcin Nowacki 2
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik 5
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko 3
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki 5
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor 2
Patryk Bajor 3
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak 4
Bartosz Sierakowski 5
Adrian Tekliński 1

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 2
Olena Proszczenko 1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski 1
Dariusz Ilów 5
Bartosz Kowalski 4
Jacek Krzciuk
Krzysztof Kubiak 2
Edward Małek 3
Franciszek Moszumański
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 2
Joanna Chełczyńska 3
Anna Kędzior 4
Martyna Koc 1
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 5
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk 5
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski 1
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha 3
Piotr Rosiński 2
Sławomir Sikora
Marek Soroka 4
Maciej Stępień
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka 3
Janusz Fabijaniak 4
Wojciech Kaszub 5
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki 1
Krzysztof Pawlik 2
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny
Kamil Herudziński 5
Paweł Hofman 3
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha 4
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki 2
Szymon Szczucki 1

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
prezesunio

Dołączył: 03 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-19, 13:07   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 3
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski 5
Norbert Czapka 1
Janusz Fabijaniak 4
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc 2
Marcin Nowacki
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor 4
Patryk Bajor
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski 5
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak 2
Bartosz Sierakowski 3
Adrian Tekliński 1

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 2
Olena Proszczenko 1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski 2
Dariusz Ilów
Bartosz Kowalski
Jacek Krzciuk 5
Krzysztof Kubiak 3
Edward Małek 4
Franciszek Moszumański 1
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 3
Joanna Chełczyńska
Anna Kędzior 1
Martyna Koc 2
Agnieszka Makowska 5
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 4
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski 1
Tomasz Pieszyński 2
Jacek Pociecha 3
Piotr Rosiński 5
Sławomir Sikora 4
Marek Soroka
Maciej Stępień
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka 1
Janusz Fabijaniak 4
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki 3
Krzysztof Pawlik
Tomasz Rabanda 2
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba 5

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny
Kamil Herudziński 4
Paweł Hofman 5
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha 1
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki 3
Szymon Szczucki 2

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Czarny 



Wiek: 33
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-01-20, 15:47   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski 1
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc 4
Marcin Nowacki 3
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany 2
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko 5
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor 5
Patryk Bajor
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski
Ewelina Klimek
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka 1
Mirela Pułtorak 3
Bartosz Sierakowski 2
Adrian Tekliński 4

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 2
Olena Proszczenko 1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski 1
Dariusz Ilów
Bartosz Kowalski 5
Jacek Krzciuk 4
Krzysztof Kubiak
Edward Małek
Franciszek Moszumański 2
Marek Szulczewski 3
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 4
Joanna Chełczyńska 5
Anna Kędzior 1
Martyna Koc 2
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 3
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)

Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk 2
Grzegorz Jarosławski 5
Marcin Kucharski 1
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha
Piotr Rosiński
Sławomir Sikora 3
Marek Soroka
Maciej Stępień 4
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka 2
Janusz Fabijaniak
Wojciech Kaszub 5
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki 1
Krzysztof Pawlik 3
Tomasz Rabanda 4
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny 3
Kamil Herudziński
Paweł Hofman 5
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha 4
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn
Łukasz Szczucki 2
Szymon Szczucki 1

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Rich Kramer 


Wiek: 37
Dołączył: 10 Wrz 2005

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2006-01-20, 22:55   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka
Joanna Chełczyńska
Tomasz Chrzanowski 1
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk5
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc
Marcin Nowacki 2
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany 3
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki 4
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor 1
Patryk Bajor2
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski5
Ewelina Klimek3
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka
Mirela Pułtorak 4
Bartosz Sierakowski
Adrian Tekliński

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 1
Olena Proszczenko 2

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura5
Zdzisław Grobelski 1
Dariusz Ilów2
Bartosz Kowalski
Jacek Krzciuk 3
Krzysztof Kubiak
Edward Małek
Franciszek Moszumański
Marek Szulczewski 4
Zbigniew Świerczek

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 5
Joanna Chełczyńska
Anna Kędzior 1
Martyna Koc 2
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 3
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak4
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)

Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski 2
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha5
Piotr Rosiński4
Sławomir Sikora 1
Marek Soroka
Maciej Stępień 3
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka 2
Janusz Fabijaniak
Wojciech Kaszub 5
Krzysztof Kowalczyk
Marcin Nowacki 1
Krzysztof Pawlik 3
Tomasz Rabanda 4
Michał Sobczuk
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort
Marek Budny
Kamil Herudziński3
Paweł Hofman
Giennadij Markiełow5
Tomasz Pociecha
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn4
Łukasz Szczucki 2
Szymon Szczucki 1

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha;Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-01-22, 17:21   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka -1
Joanna Chełczyńska -3
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman
Wojciech Kaszub
Martyna Koc -5
Marcin Nowacki
Agnieszka Makowska -2
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko -4
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor -1
Patryk Bajor -2
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski -3
Ewelina Klimek -4
Karolina Kozera
Ewa Nierzwicka -5
Mirela Pułtorak
Bartosz Sierakowski
Adrian Tekliński

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow -2
Olena Proszczenko -1

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski -1
Dariusz Ilów
Bartosz Kowalski
Jacek Krzciuk -2
Krzysztof Kubiak-3
Edward Małek
Franciszek Moszumański -5
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek -4

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka -1
Joanna Chełczyńska -3
Anna Kędzior -4
Martyna Koc
Agnieszka Makowska -2
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko -5
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk -1
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski -3
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha -2
Piotr Rosiński -4
Sławomir Sikora
Marek Soroka
Maciej Stępień -5
Marcin Wilk

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka -2
Janusz Fabijaniak -5
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk -4
Marcin Nowacki -1
Krzysztof Pawlik
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk -3
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort -4
Marek Budny
Kamil Herudziński -2
Paweł Hofman
Giennadij Markiełow -5
Tomasz Pociecha -3
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn -1
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Wojtek_and1

Dołączył: 29 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-29, 16:17   

SPORTOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 1
Joanna Chełczyńska 2
Tomasz Chrzanowski
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak
Aleksander Hnydiuk
Paweł Hofman 3
Wojciech Kaszub
Martyna Koc 4
Marcin Nowacki
Agnieszka Makowska
Krzysztof Owsiany
Krzysztof Pawlik
Tomasz Pociecha
Olena Proszczenko 5
Tomasz Rabanda
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba

MŁODZIEŻOWIEC ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Natalia Bajor
Patryk Bajor
Paweł Boczarski
Mateusz Janklowski 2
Ewelina Klimek
Karolina Kozera 3
Ewa Nierzwicka 4
Mirela Pułtorak 5
Bartosz Sierakowski 1
Adrian Tekliński

OBCOKRAJOWIEC ROKU
(wybrać 2 sportowców w kolejności od 1 do 2 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Giennadij Markiełow 1
Olena Proszczenko 2

TRENER ROKU
(wybrać 5 trenerów w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Janusz Dziura
Zdzisław Grobelski 2
Dariusz Ilów 3
Bartosz Kowalski
Jacek Krzciuk
Krzysztof Kubiak 4
Edward Małek
Franciszek Moszumański 5
Marek Szulczewski
Zbigniew Świerczek 1

KOSZYKARKA ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Małgorzata Babicka 2
Joanna Chełczyńska 3
Anna Kędzior 4
Martyna Koc
Agnieszka Makowska
Agnieszka Pietraszek
Olena Proszczenko 5
Magdalena Rzeźnik
Mirela Pułtorak 1
Klaudia Ring

PIĄTKA ROKU (koszykarek)
(wybrać 5 zawodniczek i wytłuścić ich nazwiska)
Małgorzata Babicka; Joanna Chełczyńska; Anna Kędzior; Martyna Koc; Agnieszka Makowska; Agnieszka Pietraszek; Olena Proszczenko; Magdalena Rzeźnik; Mirela Pułtorak; Klaudia Ring

KOSZYKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Adam Adamczyk
Grzegorz Jarosławski
Marcin Kucharski
Tomasz Pieszyński
Jacek Pociecha 4
Piotr Rosiński 5
Sławomir Sikora
Marek Soroka 2
Maciej Stępień 3
Marcin Wilk 1

PIĄTKA ROKU (koszykarzy)
(wybrać 5 zawodników i wytłuścić ich nazwiska)
Adam Adamczyk; Dawid Frańczak; Zbigniew Guzak; Grzegorz Jarosławski; Marcin Kucharski; Łukasz Marciniak; Tomasz Pieszyński; Jacek Pociecha; Piotr Rosiński; Sławomir Sikora; Marek Soroka; Maciej Stępień; Marcin Wieczorek; Marcin Wilk; Artur Zagórski

PIŁKARZ ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Norbert Czapka
Janusz Fabijaniak 5
Wojciech Kaszub
Krzysztof Kowalczyk 4
Marcin Nowacki
Krzysztof Pawlik 3
Tomasz Rabanda
Michał Sobczuk 2
Mariusz Świtoń
Grzegorz Wierzba 1

JEDENASTKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 10 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk; Mirosław Boczarski; Krzysztof Łubowski; Grzegorz Wierzba
Obrońcy: Tomasz Drobniak; Krzysztof Kowalczyk; Artur Majewski; Grzegorz Piekarczyk; Michał Sobczuk; Mirosław Woroniecki
Pomocnicy i napastnicy: Marcin Banowicz; Łukasz Bonar; Norbert Czapka; Janusz Fabijaniak; Tomasz Jaworski; Stefan Karnatowski; Wojciech Kaszub; Zbigniew Marzec; Marcin Nowacki; Krzysztof Pawlik; Tomasz Rabanda; Mariusz Świtoń

SZCZYPIORNIAK ROKU
(wybrać 5 sportowców w kolejności od 1 do 5 i wpisać obok ich nazwisk odpowiednią lokatę)
Krzysztof Bort 3
Marek Budny
Kamil Herudziński 2
Paweł Hofman 5
Giennadij Markiełow
Tomasz Pociecha 4
Przemysław Sobieraj
Marcin Stefaniszyn 1
Łukasz Szczucki
Szymon Szczucki

SIÓDEMKA ROKU
(wybrać 1 bramkarza i 6 zawodników w polu i wytłuścić ich nazwiska)
Bramkarze: Krzysztof Kania; Giennadij Markiełow; Marcin Stefaniszyn
Gracze pola: Łukasz Bazylewicz; Krzysztof Bort; Marek Budny; Kamil Herudziński; Paweł Hofman; Mateusz Janklowski; Michał Janklowski; Tomasz Pociecha; Przemysław Sobieraj; Łukasz Szczucki; Szymon Szczucki; Stanisław Światłowski
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2005, glosowanie, podsumowanie, roku, sportowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu