Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
2008/09 - 16. Cukierki Brzeg - ŁKS Łódź (20.12;18.30)
Autor Wiadomość
Wilkołak 


Wiek: 113
Dołączył: 01 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-21, 14:05   

He,he -ciekawsze byłoby co mówiono wśród "mocno" poinformowanych PRZED tym meczem!! He,he. Dokładnie biega o mecz Odra - Leszno.
Ostatnio zmieniony przez Wilkołak 2008-12-21, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-12-21, 15:34   

Wilkołak napisał/a:
Chciałem lekko zauważyć , że przy takich wynikach i grze zespołu poprzedni trenerzy zostaliby zwolnieni z trzy razy, a trener Kubiak to i pewnie cztery!
/ciach A.M./
Dlaczego akurat ten trener cieszy się takim zaufaniem Wszechmogącego ? O co może chodzić?

Wystarczy przejrzec nawet tylko forum, zeby zobaczyc po jakim czasie byli zwalniani z Cukierkow poprzedni trenerzy.
Dlatego wybaczcie Panowie, ale ja koncze temat, bo mam wrazenie, ze chcecie uprawiac zwyczajny trolling. Zegnam.
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-21, 21:16   

Nie martwcie się dziewczyny. Gracie coraz lepszą koszykówkę i z przyjemnością ogląda się Was w akcji.
Przesyłam najlepsze życzenia świąteczne. Miłości, opieki Bożej i nie obżerajcie się za dużo. Życzę samych zwycięstw w nowym roku. Mam nadzieje, że śpiewanie Was dopinguje i gra Wam się lepiej.
(Dzięki za zdjęcia)
Pozdrowienia dla kibiców – wesołych świąt
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-21, 21:23   

A miałam taką nadzieję, po pierwszej kwarcie na wygraną!
Szczerze mówiąc Łódź wcale nie grała lepiej biorąc pod uwagę cały mecz..
Jednak rzeczywiście im bliżej końca, naszym dziewczynom się nie wiodło.
Cóż, oby ku lepszemu!
0 UP 0 DOWN
 
Wilkołak 


Wiek: 113
Dołączył: 01 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-21, 22:25   

A.Mason napisał/a:
Wilkołak napisał/a:
Chciałem lekko zauważyć , że przy takich wynikach i grze zespołu poprzedni trenerzy zostaliby zwolnieni z trzy razy, a trener Kubiak to i pewnie cztery!
/ciach A.M./
Dlaczego akurat ten trener cieszy się takim zaufaniem Wszechmogącego ? O co może chodzić?

Wystarczy przejrzec nawet tylko forum, zeby zobaczyc po jakim czasie byli zwalniani z Cukierkow poprzedni trenerzy.
Dlatego wybaczcie Panowie, ale ja koncze temat, bo mam wrazenie, ze chcecie uprawiac zwyczajny trolling. Zegnam.


Nie wystarczy popatrzeć kiedy zwalniani byli poprzedni trenerzy - jeszcze trzeba popatrzeć jakie mieli wyniki!!! Potem trzeba przeanalizować jakich mieli przeciwników. W tym sezonie kluby takie jak Pabianice (mieli nie przystąpić wcale do rozgrywek , oczywiście z braku kasy), oczywiście też Łódź (podobno trenują sobie półamatorsko 3 razy w tyg. -też brak kasy i tradycyjne zadłużenia wobec graczek) MUKS Poznań - coś cienko z kasą , Jelenia Góra - przy lepszym miejscu (6 zwycięstw!) zwalnia już trenera!! Ogólnie chodzi o to iż w poprzednich latach (no 2 poprzednich n.p.) nasz budżet klubowy był na szarym końcu, a w tym sezonie na pewno jest kilka klubów, które chciałyby mieć naszą kasę!! Miejsce zespołu powinno odzwierciedlać miejsce w posiadanym budżecie. Trenera Paulauskasa nikt nie wyrzucał (sam odszedł) , trener Mikołajec wyleciał błyskawicznie po niespodziewanej porażce we Wrocławiu, trener Krauze był rok -wszedł do play-off i zajął 8 miejsce, trener Kubiak zajmował 5 miejsca, a potem było coraz gorzej(relatywnie do coraz mniejszego budżetu w porównaniu do innych klubów) , trener Marzec (w zeszłym sezonie) po paru miesiącach pożegnał się z klubem z nikłą oceną wystawioną przez prezesa. Teraz mamy trenera, który ma "pozwalane" na sprowadzanie stad zagranicznych graczek -sam typuje!, sam wychwala swój wybór - a potem ... zwalnia!!! - narzekając ,że nie grają! Zespół gra kompromitująco - zresztą kto chodzi to widzi. Kompletny brak umiejętności szczególnie rozgrywania końcówek, a wczoraj z ŁKS-em to już było dno palanciarstwa- zdumiewające! Była możliwość wygrania 2-3 meczów więcej, a porażki z Pabianicami i Łodzią nie powinny się przydarzyć. Jeśli masz coś "nowego" i konstruktywnego do napisania - to napisz. Śmieszne obrażanie się i wyzwiska kompromitują tylko Ciebie, a nikogo więcej nie wzruszają. No starczy -reszta w miarę rozwoju sytuacji na później! Pozdro.
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-21, 22:43   

Zostawcie trenera. Miałem okazję być na paru treningach i meczach. Pamiętam kilka występów trenera z parkietu. Ma ogromne doświadczenie jako zawodnik, a wiedzę potrafi przekazać zawodniczkom. Ściągnięte do Brzegu dziewczyny często w grze pod presją po prostu nie realizują trenowanych założeń np. co do gry w ataku gdy przeciwnik kryje strefą. To nie on gra na boisku, a w naszej drużynie brakuje doświadczenia i zimnej krwi. Poza tym dziewczyny grają ze sobą dopiero pierwszy rok. Musimy uzbroić się w cierpliwość.
Walczyć, trenować Odra Brzeg musi panować!
0 UP 0 DOWN
 
orzel05 


Wiek: 31
Dołączył: 02 Maj 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-12-21, 23:03   

co do trenera jak dla mnie to ze bylo sie kiedys dobrym zawodnikiem nie znaczy wcale ze musi sie byc dobrym trenerem i tak jest tez w tym wypadku to jest poprostu zenujace co sie dzieje w tym klubie ile my w tym roku wyrzucilismy pieniedzy w bloto na niewypaly transferowe(4amerykanki) gdzie w tamtym roku nie mozna bylo wymienic nawet jednej zawodniczki bo rzekomo nie bylo kasy a teraz nagle jest tyle ze wynikow nie widac a gra zespolu jest skandaliczna i nie mozna powiedziec ze dziewczyny nie umieja grac na strefe tylko poprostu nie ma rzadnych zagrywek na strefe one poprostu rzucaja za 3pkt i to wszystko a tak w ekstraklasie mozna wygrac moze jeden mecz jakims fuksem a mecz z ŁKS-em byl juz poprostu tak zalosny ze nie dalo sie na to patrzec jeden z najgorszych meczow na jakich bylem od paru lat a trener jest najgorszy w historii istnienia klubu bo nie ma pojecia o zenskim baskecie i tyle nie ma rzadnego usprawiedliwienia dla jego bledow w czasie meczow on tylko ciagle gada z sedziami i wiecznie mu cos nie pasuje ostatnio nawet komisarz po meczu to przyznał i byl na niego wkurzony wiec zejdzmy na ziemie i zdejmijmy go z piedestalu bo to nie jest rzaden ''Bóg Basketu'' tylko amator z przeszloscia na ktorej sie zatrzymal i na ktorej wciaz bazuje a koszykowka poszla i idzie do przodu z mojej strony tyle.
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-12-21, 23:17   

Wilkołak napisał/a:
Jeśli masz coś "nowego" i konstruktywnego do napisania - to napisz. Śmieszne obrażanie się i wyzwiska kompromitują tylko Ciebie, a nikogo więcej nie wzruszają.


Pozwole sobie zacytowac Twoj poprzedni post:

Wilkołak napisał/a:
Chciałem lekko zauważyć , że przy takich wynikach i grze zespołu poprzedni trenerzy zostaliby zwolnieni z trzy razy, a trener Kubiak to i pewnie cztery!


Ok, zaczniemy od ostatniego szkoleniowca:

Jarosław Zyskowski - od 27 maja do dzis (wg dat podania informacji o zmianie trenera na stronie Odry). Mecze: 4 - 12 (25,0%). Wynik wyzszy od wyniku osiagnietego od Leszka Marca.

Leszek Marzec - od 19 listopada do 13 kwietnia. Cukierki zajely 11 miejsce. Wynik: 3-14 (17,6%). Nie zostal zwolniony, nie przedluzono z nim kontraktu.

Wyniki Krzysztofa Kubiak zanim nie zostal zwolniony z funkcji I trenera (ale w klubie jeszcze pozostal!): 2-5 (28,6%). Czyli 4% zwyciestw wiecej niz Zyskowski.

Rzeczywiscie, kazdy przy tych wynikach zdazyl zostac zwolniony 3 albo 4 razy... heh...

Wilkołak napisał/a:
Miejsce zespołu powinno odzwierciedlać miejsce w posiadanym budżecie

Jak dotad z tych meczy, ktore ogladalem (w tym sezonie niestety malo) uwazam, ze zawodniczki w Brzegu nie graja na poziomie, jakim by mogly. I patrzac na to, ze trojka trenerow nie mogla sobie z tym poradzic, problemu szukalbym gdzie indziej.
A ze zespolu nie buduje sie w miesiac, dwa (nie przy takim budzecie), bo to nie NBA gdzie druzyny graja w ciagu sezonu sto meczy, z wydawaniem wyrokow na trenera poczekalbym.
0 UP 0 DOWN
 
zdanek 



Wiek: 44
Dołączył: 10 Gru 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Zagłębie Wałbrzych

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-22, 01:52   

Nie jest łatwo znaleźć polską czy zagraniczną dobrą zawodniczkę (brakujące ogniwo) tak natychmiast do grania podczas trwania sezonu, gdy zespół jest opracowany i ma ustawione zagrywki. Zdarzają się sytuacje w jakiej znalazła się Madzia Rzeźnik po dojściu do porozumienia i rozwiązaniu kontraktu. Nikt nie odchodzi z klubu podczas trwania sezonu, bo wiąże go kontrakt. Budżet jest mały, ale trener mimo to poszukuje wzmocnień. Niestety nie wszystkie dziewczyny się sprawdzają na dłuższą metę. Natomiast agenci potrafią wcisnąć kit nawet co do wzrostu zawodniczki, byleby ta przyleciała do klubu. Decyzje trenera o przyjściu amerykanek to często głębokie strzały (dlatego okres próbny – np. 1 miesiąc dla Dominiki). Ciężko bowiem oprzeć się na pociętym komercyjnym materiale video czy informacjach od skautów o odrzutach z letniej ligi WNBA (niczym z Championship Manager). Nowa zawodniczka musi być dopasowana i spełniać wymagania.
Dziewczyny muszą dłużej razem pograć. Mamy młody perspektywiczny zespół. Wszystkie walczą i się starają. Nie każdy mecz nam wychodzi. Zmiany na ławce trenerskiej są niewskazane. Trener Zyskowski jest profesjonalistą i wie co robi. Eliza szuka stabilizacji formy po kontuzji i może grać jeszcze lepiej. Żyrafa spędza w ekstraklasie pierwszy rok. Widać, że piłka szuka jej w trumnie i może grać na wysokim poziomie. Coś ostatnio gwiżdżą jej za często „łatwe” faule i drużyna niepotrzebnie cierpi, ale boiskowe cwaniactwo przyjdzie pewnie z czasem. Dla amerykanek to jest pierwszy sezon w Polsce. Amber jest naszą najlepszą zawodniczką i robi ciągle postępy. Tryska z niej energia i gra na wysokim procencie rzutów. Zbiera ile może. Ofa miała niedawno prawie rok przerwy też z powodu wiązadła i grywa trochę nierówno w trudniejszej polskiej lidze. Przeciwnicy wiedzą, że jest kluczową zawodniczką na której opiera się siła ofensywna drużyny. Dominika się aklimatyzuje i ma z Elizą chyba najbardziej miękki nadgarstek, co dobrze wróży na przyszłość. Ashley jest nieobliczalna i ma wizje gry. Niech tylko omijają nas kontuzje. Aha, czekam na reprezentacyjne występy Jupy, czyli trójki i szybkie wejścia pod kosz.
Zmiany trenera i zawodniczek na pewno nie wyjdą nam na dobre, ponieważ znowu pojawi się ktoś nowy, z nową koncepcją budowania zespołu od podstaw i wymieni całą ekipę (czas i kasa). Rozwali to co było tworzone. Drużynę buduje się powoli, a sukcesy nie przychodzą od razu. Mam nadzieję, że tym kierują się działacze i prezes. Sztuką jest wskrzesić w drużynie zwycięstwa na przekór budżetowi i statystykom zawodniczek, co wierzę, że nastąpi niebawem...
Ostatnio zmieniony przez zdanek 2008-12-22, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wilkołak 


Wiek: 113
Dołączył: 01 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-22, 10:48   

Z szacunkiem do Masona za pracę z wyliczeniem % zwycięstw poszczególnych trenerów. Niestety tylko, że taka analiza mało odzwierciedla. Trener który wszedł do play-off (jak Paulauskas czy Kubiak no i Krauze) mierzy się z zespołami z górnej półki i trudniej oczywiście nabić licznik zwycięstw niż wtedy kiedy gra się ze słabszymi w play-out. Trener zajmujący wyższą pozycję w tabeli na koniec rozgrywek może mieć % i realnie mniej zwycięstw niż ten z play-out. No i co z tego? To chyba jasne. Jako ciekawostkę napiszę też , że pamiętam mecz (Ślęza) kiedy ze względu na zawiłości regulaminowe celowo się przegrywa! Następną sprawą jest liczba zespołów w tabeli - bywało n.p.10 a teraz jest 13. Przy dysze 2 ostanie walczą o utrzymanie (tylko), a przy 13 aż 5 zespołów ma mecze , a trenerzy szanse podniesienia bilansu z "dolną półką". Oczywiście to też "zaciemnia" obraz procentowych zwycięstw. Następną sprawą jest REGULAMIN - i tu dochodzimy powoli do sedna sprawy. Otóż w tym sezonie w play-out gra się z zaliczeniem wyników sezonu zasadniczego..! Liczą się zwycięstwa z dolną półką. Liczą się podwójnie , potrójnie -a pewnie i więcej. Dlatego frajerska przegrana z Łodzią po ewidentnych błędach trenera (szczególnie końcówka)... (- nie rozwodzę się , a zainteresowanych odsyłam do kkforum) deklasuje faceta. ... Każdy trener poleciałby po kompromitacji z Pabami w Brzegu. To raz. Drugi raz poleciałby za kompromitację z Łodzią w Brzegu. Trzeci raz za całokształt , trener Kubiak jeszcze (to czwarty raz) .... a za to , że Cię nie lubię! ... Nie wiem dlaczego podałeś tekst o tym, że trener Marzec nie został zwolniony, tylko nie przedłużono z Nim kontraktu. Wiem o tym. Niczego błędnego nie napisałem, a stwarza to wrażenie jakbym popełnił gdzieś błąd. To tak jakbym napisał teraz w odpowiedzi ni stąd ni zowąd -"wiesz żaba nie ma sierści i sie nie goli". Ukłony
Ostatnio zmieniony przez Wilkołak 2008-12-23, 00:03, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
A.Mason 



Wiek: 109
Dołączył: 05 Lip 2007

UP 138 / UP 71


Skąd: skądinąd

Wysłany: 2008-12-22, 11:52   

Masz w pelni racje co do zwyciestw z zespolami z dolnej polki, tyle ze jak pisalem, zespolu moim zdaniem nie buduje ad hoc. Procent zwycieztw podalem, bo to robota na 5 minut byla, a jest to najprostszy miernik. Pierwotnie mialem przy wszystkich trenerach napisac, ktore miejsca zajmowali, nie wiem czemu nie uzupelnilem tych danych.

Wilkołak napisał/a:
Nie wiem dlaczego podałeś tekst o tym, że trener Marzec nie został zwolniony, tylko nie przedłużono z Nim kontraktu. Wiem o tym. Niczego błędnego nie napisałem, a stwarza to wrażenie jakbym popełnił gdzieś błąd.

Stwierdziles, ze przy takich wynikach poprzedni trenerzy zostaliby zwolnieni. Oczywiscie sensu zwalniania trenera na koniec sezonu nie ma, ale faktem jest, ze Marzec nie zostal zwolniony. Co do Kubiaka, to wszystko fajnie, tyle ze po zwolnieniu ze stanowiska I trenera w klubie pozostal. A na sukcesy klubu nie pracuje jedynie I trener. Z drugiej strony Kubiak mial okazje sie wykazac wczesniej, otrzymal zespol i z nim pracowal, a ze szlo mu coraz gorzej, to zostal zwolniony. Marzec nie dostal szansy na dluzsze prowadzenie, a teraz domagasz sie, zeby to samo zrobiz z Zyskowskim.
Zyskowskiego nalezy obijac za wyniki, ale bez przesady. O ile Zsyk nie zostanie zwolniony, mysle, ze bedziemy mogli powrocic do dyskusji i oceny jego poczynan po sezonie.
0 UP 0 DOWN
 
Wilkołak 


Wiek: 113
Dołączył: 01 Kwi 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-22, 12:21   

No i jak można dojść do prawie całkowitego zbliżenia poglądów. Niuansów nie należy już mielić. Wszystkim piszącym i czytającym zdrowia i szczęścia w świątecznej porze i nadchodzącym nowym roku. :mrgreen: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
orzel05 


Wiek: 31
Dołączył: 02 Maj 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2008-12-22, 15:05   

A.Mason napisał/a:
Masz w pelni racje co do zwyciestw z zespolami z dolnej polki, tyle ze jak pisalem, zespolu moim zdaniem nie buduje ad hoc. Procent zwycieztw podalem, bo to robota na 5 minut byla, a jest to najprostszy miernik. Pierwotnie mialem przy wszystkich trenerach napisac, ktore miejsca zajmowali, nie wiem czemu nie uzupelnilem tych danych.

Wilkołak napisał/a:
Nie wiem dlaczego podałeś tekst o tym, że trener Marzec nie został zwolniony, tylko nie przedłużono z Nim kontraktu. Wiem o tym. Niczego błędnego nie napisałem, a stwarza to wrażenie jakbym popełnił gdzieś błąd.

Stwierdziles, ze przy takich wynikach poprzedni trenerzy zostaliby zwolnieni. Oczywiscie sensu zwalniania trenera na koniec sezonu nie ma, ale faktem jest, ze Marzec nie zostal zwolniony. Co do Kubiaka, to wszystko fajnie, tyle ze po zwolnieniu ze stanowiska I trenera w klubie pozostal. A na sukcesy klubu nie pracuje jedynie I trener. Z drugiej strony Kubiak mial okazje sie wykazac wczesniej, otrzymal zespol i z nim pracowal, a ze szlo mu coraz gorzej, to zostal zwolniony. Marzec nie dostal szansy na dluzsze prowadzenie, a teraz domagasz sie, zeby to samo zrobiz z Zyskowskim.
Zyskowskiego nalezy obijac za wyniki, ale bez przesady. O ile Zsyk nie zostanie zwolniony, mysle, ze bedziemy mogli powrocic do dyskusji i oceny jego poczynan po sezonie.


przepraszam bardzo tylko ze trener Kubiak nie mial mozliwosci wymiany zawodniczek nie mogl nawet wymienic centerki kiedy Dworska sie nie sprawdzila a zyskowski wymienil juz 4 amerykanki i nagle kasa jest a wynikow lepszych nie ma wiec wniosek jest prosty ze cos jest nie tak bo kasa jest i mamy kilka fajnych graczek tylko ze nie jest wykorzystywany ich potencjał druga sprawa to po co na Reeding??? sciagnal amerykanke i posadzil ja na lawe zero w tym jakiejkolwiek logiki ona nie jest zawodniczka pod kosz a na pozycje numer 3 a tam mamy i Gołumbiewska i Daniel a czasami tez Ofa gra na 3 wiec nie zrozumialy jest dla mnie ten transfer pieniadze wyrzucone w bloto..

Życze wszystkim piszacym i przegladajacym ten temat Wesołych Świąt :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Roberto930 


Wiek: 30
Dołączył: 24 Wrz 2008

UP 5 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-22, 20:58   

Wilkołak jesteś w błędzie. W play out nie gra się do 3 zwycięstw tylko zespoły 9-13 grają każdy z każdym i rewanż z uwzględnieniem punktów z sezonu zasadniczego. Po tych meczach ostatni zespół spada. ( Polecam poczytać system rozgrywek na www.plkk.pl )

Do 3 zwycięst z uwzględnieniem 2 poprzednich meczów z sezonu zasadniczego gra się w play off!


Co do trenera Zyskowskiego to w 100% popieram zdanka i A.Masona.
Myślę, że zwolnienie go byłoby naprawdę dużym błędem. Dobrej drużyny nie można zbudować w ciągu jednego sezonu. Mam nadzieje, że Odra się utrzyma i w przyszłym sezonie napewno będzie zdecydowanie lepiej. Nie można kontynuować dotychczasowej polityki klubu, który po nieudanym sezonie robił ogromne roszady kadrowe. Aktualny skład ma duży potencjał i uważam, że z czasem go wykorzysta.

A tak poza tym. W tym sezonie wiele meczy zostało przegrane kilkoma punktami (61-63 z Pabianicami, 74-79 z AZS Poznań, 65-68 z Rybnikiem, 53-59 z ŁKS-em). O końcowej porażce często decydował zwyczajny pech. Wystarczył 1 czy 2 dodatkowe celne rzuty. Pomyślmy, które miejsce moglibyśmy teraz zajmować wygrywając te mecze...
W tym sezonie widać prace trenera, który ma jakieś zgarywki. Za trenera Kubiaka często gra toczyłą się w miejscu. Koszykarki nie miały zupełnie pomysłu jak rozegrać akcje. Teraz takie sytuacje zdarzją się rzadko, a o porażce często decyduje nieskuteczność w rzutach.
To tyle ode mnie. Również życze wszystkim wesołych świąt!
Ostatnio zmieniony przez Roberto930 2008-12-22, 21:09, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
beneck 


Wiek: 38
Dołączył: 11 Wrz 2006

UP 26 / UP 16



Wysłany: 2008-12-22, 21:14   

Roberto930 napisał/a:
Aktualny skład ma duży potencjał i uważam, że z czasem go wykorzysta
wątpie by do konca sezonu dziewczyny sie zgrały niestety sukcesu w pierwszej ósemce raczej nie bedzie a to oznacza tylko jedno jesli ktos Cukierków nie wspomoże finansowo jeszcze to zespół znowu w przyszlym roku zmieni cały skład.. o ile w ogóle przystąpimy do rozgrywek bo Odra juz ma powoli dość ładować pieniądze w zespół ktory tylko walczy o utrzymanie i w koncu ta bańka mydlana niestety pęknie i znikniemy z koszykarskiej mapy Polski....
a zwolnienie trenera w tej chwili byłoby najgłupszym z możliwych pomysłów bo nic by to nie pomoglo wrecz pogorszylo by to sytuacje, wiec w tej chwili niezbędnym byłoby pozyskanie drugiego tytularnego sponsora i tego własnie klubowi zawodniczkom jak i kibicom na święta życze :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 1218, 16, 20, 200809, 30, brzeg, cukierki, lks, lodz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu