Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomysły na forum...
Autor Wiadomość
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-15, 00:10   Pomysły na forum...

Szczerze brakowało mi takiego tematu na tym forum.....

czego brakuje Ci użytkowniku na forum... co byś dodał.....


oprócz wspomnianego już zatrzymania mojego wieku :wink:

przede wszystkim brakuje mi shoutboxa.... wg mnie jego obecność wyłaczyła by of na forum.... yasiu nmoże lepiej zrobić go jako irc-a, podobnie.....

druga sprawa: tego czego nie ma fb, nie ma Brzegu.... wszytskie brzeskie media praktycznie informują o tym samym.... ale inaczej; Fb jest pierwsze.... tu są komentarze/// tu są opinie.... fb jest pierwszym żródłem informacjii

dawno, dawno temu obiło mi się o uszy stworzenie... stowarzyszenia... co z tym tematem ??

w nocnych godzinach często forum jest nieobecne, czym jest to spowodowane ???

i dalej.....czy nie istnieje możliwość zrobienia wielu serwisów współpracujących; nie tylko ja i ptak ale, kilka osób w Brzegu posiada możliwości wykorzystania swoich pomysłów i wiedzy w rozwoju internetowym Brzegu..... prawda ptak ???
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-12-22, 00:28   

alleceno napisał/a:
oprócz wspomnianego już zatrzymania mojego wieku :wink:


Nie tylko Twojego :P

alleceno napisał/a:
wszytskie brzeskie media praktycznie informują o tym samym....


To raczej normalne, bo ciężko o czymś innym jeśli w Brzegu się dzieje dużo mniej niż w takim Wrocławiu. Więc wg. mnie są skazane na podobne artykuły czy tematy.

alleceno napisał/a:
dawno, dawno temu obiło mi się o uszy stworzenie... stowarzyszenia... co z tym tematem ??


Też mi się obiło, podczas którejś rozmowy o WOŚP-ie. No ale to, już kwestia yasia, oraz przemyślenia korzyści jeśli jakiekolwiek za tym przemawiają oraz tego co dzięki stowarzyszeniu będzie łatwiejsze do przeforsowania w kwestii jakiś akcji typu WOŚP.

alleceno napisał/a:
w nocnych godzinach często forum jest nieobecne, czym jest to spowodowane ???


Przez super serwery firmy NetArt?! :D

alleceno napisał/a:
i dalej.....czy nie istnieje możliwość zrobienia wielu serwisów współpracujących;


Co rozumiesz pod słowem współpracujących? Czy to aby połączyć istniejące w jedno czy utworzenie nowego jednego?
W sytuacji brzeskich stron wydaje mi się mało możliwe, choć nie jestem ani żadnego właścicielem, ani z żadną ze stron nie mam nic do gadania w takich kwestiach.
Dlatego też ciężko by było cokolwiek połączonego stworzyć, a poza tym żaden z właścicieli zapewne nie chciałbym aby jego serwis poniekąd działał na korzyść serwisu konkurencji (o ile byłaby jakaś możliwość ich współpracy).

alleceno napisał/a:
nie tylko ja i ptak ale, kilka osób w Brzegu posiada możliwości wykorzystania swoich pomysłów i wiedzy w rozwoju internetowym Brzegu


No tak można by było tylko w jakim sensie oraz z jakim zaangażowaniem. Pozostaje jeszcze pytanie jakie funkcje miałoby to pełnić, dla idei zrobienia czegoś? Czy dla $.
Dla idei trzeba dużego zapału i poświecenia swojego czasu, dla $ wiadomo, każdy sobie rzepkę skrobie :D

Z takich rzeczy dla samego zrobienia, organizacji to mogę zaproponować jakieś szkolenia, wykłady, prelekcje dla większej ilości osób z rzeczy prostych (obsługa komputera i takie tam podstawowe rzeczy) jak i bardziej skomplikowanych (typu: programowanie itd.).
Pozostaje kwestia organizacji, z jednej strony generującej pewne koszty, z drugiej jeśli te koszty by mieli pokrywać sami zainteresowani takimi wykładami to pełno tego typu rzeczy we Wrocławiu czy w Opolu.

alleceno napisał/a:
prawda ptak ???


Bez konkretnego celu jak i pomysłu oraz dobrej organizacji niczego się nie zdziała, pogadać można, nie widzę problemu.
0 UP 0 DOWN
 
derdy 


Wiek: 41
Dołączył: 07 Paź 2007

UP 8 / UP 21



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2008-12-22, 01:25   

ptak82 napisał/a:
Przez super serwery firmy NetArt?! :D


i dlatego od pewnego dłuższego już czasu tylko home.pl i długo długo nic...

ptak82 napisał/a:
Z takich rzeczy dla samego zrobienia, organizacji to mogę zaproponować jakieś szkolenia, wykłady, prelekcje dla większej ilości osób z rzeczy prostych (obsługa komputera i takie tam podstawowe rzeczy) jak i bardziej skomplikowanych (typu: programowanie itd.).


a wiesz ptaku gdzie w Brzegu jest dobrze wyposażona sala gdzie takie nazwijmy to kursy można przeprowadzić, nie wliczajmy w to szkoły... ??
0 UP 0 DOWN
 
ptak82 
Create WWW



Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: LA

Wysłany: 2008-12-22, 01:36   

alleceno napisał/a:
i dlatego od pewnego dłuższego już czasu tylko home.pl i długo długo nic...


Akurat o homie mam podobne zdanie co o NetArcie ale to nie temat "Twój ulubiony dostawca serwera?" :D

alleceno napisał/a:
a wiesz ptaku gdzie w Brzegu jest dobrze wyposażona sala gdzie takie nazwijmy to kursy można przeprowadzić, nie wliczajmy w to szkoły... ??


Nie mam pojęcia. Z salą nie problem, bo by się pewnie jakaś znalazła - ale przy tego typu kursach podstawą są komputery na których cokolwiek zobaczyć z tego co wykładowca opowiada. Ewentualnie prelekcje tematyczne, wtedy rzutnik + wykładowca i jego sprzęt wystarczają :]

A czemu nie szkoły? Albo o ile istnieje taka możliwość WSHE?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, na, pomysly


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 22
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu