Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pływanie szkolne 2007/08
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-10, 14:57   Pływanie szkolne 2007/08

W ramach programu „SONiA” na krytej pływalni w Brzegu odbyły się Mistrzostwa Brzegu Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu.
Łącznie udział wzięło 101 uczniów z brzeskich szkół gimnazjalnych – PG-1, ZS z OS-1, PG-3 oraz ZS z OI-2. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy działający przy PSP-5 w Brzegu. Nagrody ufundowali: UM Brzeg oraz MOSiR Brzeg. Organizatorzy dziękują obsłudze krytej pływalni za pomoc w przygotowaniu obiektu do zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

KLASA I
22m stylem dowolnym
1. Katarzyna Żółtaniecka - ZS-2 0.13.35s
2. Patrycja Owsiak - PG-3 0.15.05s
3. Malwina Kohnke - PG-1 0.15.46s

KLASA I
22m stylem klasycznym
1. Oliwia Sambórska - ZS-2 0.20.85s
2. Ewelina Wójcik - ZS-1 0.21.41s
3. Adriana Kuglewicz - ZS-1 0.22.11s


KLASA I
22m stylem grzbietowym
1. Joanna Syczewska - ZS-2 0.17.97s
2. Lila Starzyk - PG-3 0.19.88s
3. Marta Kowalska - ZS-1 0.20.25s

KLASA I
44m stylem dowolnym
1. Katarzyna Żółtaniecka - ZS-2 0.32.53s
2. Julia Jewgraf - PG-1 0.34.56s
3. Patrycja Owsiak - PG-3 0.37.72s

KLASA I
44m stylem klasycznym
1. Adriana Klugiewicz - ZS-1 0.47.27s
2. Julia Jewgraf - PG-1 0.50.25s
3. Oliwia Sambórska - ZS-2 0.50.29s

KLASA I
44m stylem grzbietowym
1. Malwina Kohnke - PG-1 0.39.10s
2. Joanna Syczewska - ZS-2 0.42.50s
3. Magdalena Nizio - PG-1 0.47.72s

KLASA II
22m stylem dowolnym
1. Monika Sanetra - PG-1 0.13.12s
2. Brygida Bednarczyk - PG-1 0.13.91
3. Marta Warzycha - PG-3 0.16.37s

KLASA II
22m stylem klasycznym
1. Natalia Janicka - PG-1 0.20.47s
2. Agata Gadecka - ZS-1 0.20.85s
3. Beata Bilińska - PG-3 0.21.59s

KLASA II
22m stylem grzbietowym
1. Agnieszka Chrobok - PG-1 0.16.50s
2. Ada Jankowska - PG-3 0.18.88s
3. Katarzyna Bar - PG-1 0.19.18s

KLASA II
44m stylem dowolnym
1. Monika Sanetra - PG-1 0.29.34s
2. Justyna Fedorowicz - ZS-2 0.40.55s
3. Ada Jankowska - PG-3 0.41.37s

KLASA II
44m stylem klasycznym
1. Natalia Janicka - PG-1 0.45.53s
2. Sylwia Drozd - ZS-2 0.49.52s
3. Beata Bilińska - PG-3 0.50.13s

KLASA II
44m stylem grzbietowym
1. Brygida Bednarczyk - PG-1 0.45.25s
2. Sylwia Bąbelewska - PG-3 0.44.88s
3. Alicja Wędlińska - PG-1 0.45.25s

KLASA III
22m stylem dowolnym
1. Sylwia Szumska - ZS-2 0.13.56s
2. Natalia Jędrzejko - PG-1 0.14.19s
3. Julia Nowicka - ZS-1 0.15.29s

KLASA III
22m stylem klasycznym
1. Sara Dyminczuk - PG-1 0.17.90s
2. Sylwia Szumska - ZS-2 0.20.03s
3. Natalia Tomczak - ZS-1 0.21.72s

KLASA III
22m stylem grzbietowym
1. Sara Siudyło - PG-1 0.19.46s
2. Magda Skurska - PG-1 0.23.31s
3. Sandra Wieczorek - PG-3 0.29.17s

KLASA III
44m stylem dowolnym
1. Natalia Jędrzejko – PG-1 0.31.88s
. Agnieszka Konieczna – ZS-1 0.31.88s
2. Julia Nowicka - ZS-1 0.37.88s

KLASA III
44m stylem klasycznym
1. Sara Dyminczuk - PG-1 0.41.10s
2. Agnieszka Konieczna - ZS-1 0.43.44s
3. Natalia Tomczak - ZS-1 0.50.00s

KLASA III
44m stylem grzbietowym
1. Sara Siudyło - PG-1 0.43.25s
2. Monika Kopczyńska - ZS-1 0.45.18s

Kategoria OPEN
4x22m stylem zmiennym
1. Agnieszka Konieczna - ZS-1 1.27.86s
2. Sylwia Szumska - ZS-2 1.30.00s
3. Agnieszka Chrobok - PG.1 1.48.41s

Sztafeta
6x44m stylem dowolnym
1. PG-1 (M.Kohnke, A.Chrobok, J.Jewgraf, M.Sanetra, S.Dyminczuk, N.Jędrzejko)3.33.51s
2. ZS-2 (S.Szumska, J.Fedorowicz, S.Drozd, J.Szyczewska, O.Sambórska, K.Żółtaniecka)
3.49.22s
3. PG-3 (S.Bąbelewska, A.Jankowska, M.Warzycha, L.Starzyk, B.Bieganowska, M.Mielnik)
4.33.09s

CHŁOPCY
KLASA I
22m stylem dowolnym
1. Adam Denes - PG-1 0.11.97s
2. Kacper Kopczuk - PG-1 0.12.81s
3. Sebastian Dyda - PG-1 0.13.16s

KLASA I
22m stylem grzbietowym
1. Mateusz Pieczka - PG-1 0.16.09s
2. Damian Konrad - ZS-1 0.20.54s
3. Adrian Samkowski - ZS-1 0.21.34s

KLASA I
22m stylem klasycznym
1. Piotr Pączek - PG-3 0.15.75s
2. Patryk Homa - ZS-1 0.17.38s
3. Grzegorz Wojcieszek - PG-1 0.17.56s

KLASA I
44m stylem dowolnym
1. Grzegorz Wojcieszek - PG-1 0.27.60s
2. Adam Denes - PG-1 0.28.28s
3. Kacper Kopczuk - PG-1 0.29.44s

KLASA I
44m stylem klasycznym
1. Piotr Pączek - PG-3 0.36.59s
2. Patryk Homa - ZS-1 0.38.40s
3. Krzysztof Waligórski - PG-1 0.57.91s

KLASA I
44m stylem grzbietowym
1. Adam Mazur - PG-1 0.43.16s
2. Michał Organ - ZS-1 0.45.06s
3. Kamil Skarżyński - ZS-1 0.46.53s

KLASA II
22m stylem dowolnym
1. Dominik Maciocha - PG-1 0.11.60s
2. Wojciech Tymków - PG-1 0.11.75s
3. Kamil Adwent - PG-1 0.11.90s

KLASA II
22m stylem klasycznym
1. Michał Pączek - ZS-2 0.16.15s
2. Robert Zięba - PG-3 0.16.25s
3. Wojciech Tymków - PG-1 0.16.72s

KLASA II
22m stylem grzbietowym
1. Michał Pączek - ZS-2 0.13.97s
2. Lucjan Nowak - PG-3 0.15.66s
3. Dawid Alberski - ZS-1 0.16.32s

KLASA II
44m stylem dowolnym
1. Kamil Adwent - PG-1 0.27.75s
2. Dominik Maciocha - PG-1 0.27.97s
3. Adrian Augustyn - ZS-2 0.29.91s

KLASA II
44m stylem klasycznym
1. Robert Zięba - PG-3 0.39.19s
. Mateusz Foterek – ZS-2 0.39.19s
3. Hubert Kopij - PG-3 0.46.88s

KLASA II
44m stylem grzbietowym
1. Lucjan Nowak - PG-3 0.38.40s
2. Dawid Alberski - ZS-1 0.38.88s
3. Arkadiusz Karolewicz - PG-3 0.43.40s

KLASA III
22m stylem dowolnym
1. Przemysław Surel - PG-3 0.10.75s
2. Dariusz Domański - ZS-2 0.11.72s
3. Michał Wiland - ZS-1 0.13.35s

KLASA III
22m stylem klasycznym
1. Piotr Jamny - PG-1 0.15.88s
2. Kacper Minosora - ZS-2 0.16.91s
3. Kamil Dobrowolski - PG-3 0.17.75s

KLASA III
22m stylem grzbietowym
1. Kacper Minosora - ZS-2 0.14.24s
2. Przemysław Surel - PG-3 0.14.75s
3. Tomasz Sobolewski - PG-3 0.15.06s

KLASA III
44m stylem dowolnym
1. Dariusz Domański - ZS-2 0.27.62s
2. Wojciech Klimek - PG-1 0.31.78s
3. Radosław Wionczek - PG-3 0.33.50s

KLASA III
44m stylem klasycznym
1. Piotr Jamny - PG-1 0.36.16s
2. Konrad Maraszek - ZS-1 0.44.75s
3. Kamil Dobrowolski - PG-3 0.44.78s

KLASA III
44m stylem grzbietowym
1. Tomasz Sobolewski - PG-3 0.35.97s

Kategoria OPEN
4x22m stylem zmiennym
1. Michał Pączek - ZS-2 1.14.94s
2. Wojciech Tymków - PG-3 1.15.78s
3. Dariusz Domański - ZS-2 1.17.72s

Sztafeta
6x44m stylem dowolnym
1. PG-1 (G.Wojcieszek, A.Denes, W.Tymków, K.Adwent, P.Jamny, M.Pieczka)
2.56.78s
2. ZS-2 (A.Migoń, G.Lisowiec, M.Pączek, A.Augustyn, K.Minosora, D.Domański)
3.02,97s
3. ZS-1 (Skarżyński, Organ, Maraszek, Wiland, Łysanowicz, Kozłowski) 4.33.09s
0 UP 0 DOWN
 
Kamil14a 


Wiek: 25
Dołączył: 11 Paź 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-10, 22:27   

qiero napisał/a:
Kategoria OPEN
4x22m stylem zmiennym
1. Michał Pączek - ZS-2 1.14.94s
2. Wojciech Tymków - PG-3 1.15.78s
3. Dariusz Domański - ZS-2 1.17.72s


Jest tutaj błąd ponieważ Wojciech Tymków nie jest z PG 3 tylko z PG 1 na górze w innych stylach jest dobrze. Pozdrawiam :D
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-03, 22:04   

Od paru lat brzeskie szkoły podstawowe klas II-III biorą udział w Mistrzostwach Brzegu w Pływaniu, które odbyły się dnia 17.12.2008r. na Krytej Pływalni przy ul. Wrocławskiej w Brzegu.
Zawody odbyły się w ramach kalendarza sportowego, wieloletniego programu szkolenia sportowego dzieci i młodzieży oraz programu „SONiA”. Łącznie udział wzięło 72 dzieci z brzeskich podstawówek – PSP nr 1, ZS nr 1 z OS, PSP nr 3, PSP nr 5, ZS nr 2 z OI. Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy działający przy PSP-5 oraz MOSiR Brzeg. Nagrody ufundowali: UM Brzeg, MOSiR Brzeg, UKS PSP-5. Organizatorzy dziękują obsłudze krytej pływalni za pomoc w przygotowaniu obiektu do zawodów oraz wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnego przeprowadzenia zawodów. A oto szczegółowe wyniki:

DZIEWCZĘTA

Klasa II
16m stylem dowolnym
1. Paulina Mendrykiewicz - PSP-5 0.17.64s
2. Martyna Pikor - ZS-2 0.18.16s
3. Michalina Pączek - ZS-2 0.20.95s

Klasa II
zjazd na rynnie
1. Wiktoria Rabanda - ZS-2 0.11.12s
2. Martyna Pikor - ZS-2 0.11.62s
3. Joanna Danicka - PSP-1 0.12.25s

Klasa III
16m stylem dowolnym
1. Marta Korjat - ZS-2 0.13.10s
2. Paulina Bąbolewska - PSP-5 0.14.00s
3. Irmina Bendzera - ZS-1 0.15.38s

Klasa III
zjazd na rynnie
1. Katarzyna Drozd - ZS-2 0.11.31s
2. Julia Pantoł - PSP-5 0.11.40s
3. Marta Korjat - ZS-2 0.11.47s

CHŁOPCY

Klasa II
16m stylem dowolnym
1. Mateusz Dychus - PSP-5 0.17.24s
2. Kacper Strojec - PSP-5 0.20.02s
3. Arkadiusz Mayer - PSP-1 0.20.16s

Klasa II
zjazd na rynnie
1. Michał Chmielewski - PSP-3 0.12.59s
2. Jacek Woźniak - PSP-3 0.12.68s
3. Sławomir Sadowski - PSP-1 0.12.72s

Klasa III
20m stylem dowolnym
1. Mikołaj Cyprych - ZS-2 0.15.38s
2. Aleksander Kopij - ZS-2 0.16.13s
3. Paweł Reszczyński - PSP-3 0.16.94s


Klasa III
zjazd na rynnie
1. Kacper Kałużny - ZS-1 0.11.99s
2. Mikołaj Cyprych - ZS-2 0.12.18s
3. Adam Gazda - ZS-2 0.12.22s

Sztafeta 8x16m stylem dowolnym z deską pływacką
1. PSP-5 – P.Mendrykiewicz, M.Stempniewicz, P.Bąbolewska, J.Organ, M.Dychus, K.Strojec, K.Rakszawski, B.Ołubczyński 2.46.75s
2. ZS-2 – M.Pączek, M.Pikor,M.Zawada, D.Grzywa, A.Kopij, M.Cyprych, M.Korjat, K.Drozd 3.20.47s
3. PSP-1- S.Biała, Sz.Wereszyński, J.Danicka, A.Mayer, M.Janicki, A.Soja, K.Maciejowska, K.Szczucki 3.25.90s
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200708, plywanie, szkolne


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu