Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Piłkarski Turniej Młodych Talentów
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-19, 07:34   Piłkarski Turniej Młodych Talentów

W sobotę (22 listopada) w Brzegu odbędzie się Piłkarski Turniej Młodych Talentów w kategoriach wiekowych U-11 U-9. Mecze rozpoczną się o godzinie 10.00

Kategoria U-9 będzie grała na hali przy ul. Powstańców Śl. i zagrają tam: Rodło Opole, Odra Opole, Vratislavia Wrocław, Śląsk Wrocław, Sparta Paczków, Polonia Bytom, Gwiazda Ruda Śl., Delfinek Bytom, BTP Piast Brzeg i BTP Piast II Brzeg.

Kategoria U-11 będzie grała na hali przy ul. Oławskiej i zagrają tam: Rodło Opole, Polonia Bytom, Gwiazda Ruda Śl., Stadion Śląski Chorzów, Sparta Paczków, Śląsk Wrocław, Vratislavia Wrocław, BTP Piast Brzeg.
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 43
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2008-11-23, 16:30   

Wielkie brawa dla organizatorów!!!Szczególnie Krzyśka,Pawła, Marka , dla dwóch Mariuszów
i Jacka .Więcej takich ludzi w Brzegu i brzeski sport będzie stał wysoko!
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-26, 20:30   

Końcowa kolejność U-11
1. Stadion Śląski Chorzów
2. Rodło Opole
3. Polonia Bytom
4. Śląsk Wrocław
5. Gwiazda Ruda Śląska
6. BTP Piast Brzeg
7. Sparta Paczków
8. Odra Opole

BTP Piast Brzeg: Kacper Dobrowolski, Tomasz Culic, Adam Jabłoński, Dawid Moroziński, Jan Mazurkiewicz, Adrian Janeczek, Grzegorz Doszna, Bartosz Świechowski, Wojciech Czwartos, Michał Grochowski; trener Jacek Mazurkiewicz

Końcowa kolejność U-9
1. Gwiazda Ruda Śląska
2. Rodło Opole
3. Wratislavia Wrocław
4. Odra Opole
5. BTP Piast II Brzeg
6. Delfinek Bytom
7. Polonia Bytom
8. BTP Piast Brzeg
9. Śląsk Wrocław
10. Sparta Paczkóe

BTP Piast Brzeg: Jakub Barańczuk, Mateusz Dychus, Mariusz Medyk, Alan Karbowski, Jakub Maszkowski, Mateusz Zwierzyński, Sebastian Słodki, Mikołaj Toboła, Mateusz Banik; trener Mariusz Andruchowicz
BTP Piast II Brzeg: Jakub Krej, Michał Zuzek, Łukasz Zadrożny, Dawid Gawroński, Jakub Kozłowski, Bartek Białek, Kordian Sambórski, Mateusz Makos, Jędrzej Mazurkiewicz, Jonasz Szukała; trener Mariusz Andruchowicz
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: mlodych, pilkarski, talentow, turniej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 21
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu