Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
fotbol amerykanski
Autor Wiadomość
Robert Z. 

Wiek: 31
Dołączył: 29 Paź 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-11-14, 13:34   

Na razie to musimy zebrać trochę ludzi co byliby zainteresowani tym projektem, może przestraszyłem was wcześniej pisząc o kwotach itp. Na razie to by wyglądało trochę inaczej, ze zbierzemy drużynę i treningi myślę by zastartowały gdzieś na początku marca i byłyby składki, jakieś tam drobne, ja prawdopodobnie będę posiadał piłki gdzieś w grudniu. Później gdy będzie o nas trochę więcej słychać będę sie starał szukać jakiegoś dofinansowania, czyli sponsora zobaczymy co z tego wyjdzie, ale żeby to sprawdzić musimy zacząć ! ;D Jeżeli jesteście zainteresowani to proszę pisać na Gadu-Gadu skala wiekowa to 15-30< lat tak wiec zapraszam ;)

------ WSTĘPNY PROJEKT KOSZULEK --------

Pozwoliłem sobie przygotować wstępny projekt koszulek czyli jersey'i. Wyśle teraz do firmy zajmującej sie nadrukami owy projekt i spytam sie ile tam mniej więcej by wyniósł tego koszt takich koszulek, żeby można było oszacować wstępne wydatki. Oceniajcie projekt w skali 1-10 ;)

przód:
http://img381.imageshack....rzodcopywh2.jpg

tył:
http://img171.imageshack....ytylcopysd1.jpg

W miejscu gdzie jest napis sponsor w przyszłości będzie widniało logo reklamujące sponsora ;p
Ostatnio zmieniony przez Robert Z. 2008-11-14, 22:23, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: amerykanski, fotbol


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 19
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu