Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
gimnazjum przy ul.Poprzecznej
Autor Wiadomość
basienka71 


Wiek: 52
Dołączyła: 07 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-28, 12:35   gimnazjum przy ul.Poprzecznej

mam pytanie dotyczące gimnazjum przy ul.poprzecznej-czy tam dzieje się coś złego?do pierwszej gimnazjum chodzi ktoś z mojej rodziny i słyszę,że mają w klasie koleżankę,która ma problemy ze sobą, podcina sobie żyły,grozi innym uczniom,rozprowadza narkotyki i podobno szkoła nic nie może na to poradzić,czy musi stać się tragedia żeby pedagog i nauczyciele zauważyli problem?Czy są jacyś rodzice do których dotarły takie informacje?
0 UP 0 DOWN
 
Nuta 



Wiek: 32
Dołączyła: 02 Paź 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: a stad...!

Wysłany: 2008-10-28, 16:21   

o problemie z narkotykami i agresja w '6' slyszalam dosc czasu temu-ale uwazam,ze problem jednak istnieje.nieraz odwiedzalam ta szkole,by ten fakt stwierdzic.weszlam raz do damskiej ubikacji,a tu szok:w toalecie smierdzialo palona marihuana[toalety puste,okna otwarte byly wtedy],drzwi porozwalane,stan technicznych sedesow do idealnych nie nalezal.poza szkola kilka wyrostkow pijacych piwo,jeden zaczal cos do mnie gadac ni z tad ni z owad,ale nic mu nie odpowiedzialam.
o agresji tez nawet wiem z tego,iz moja kolezanka tez uczeszcza do gimnazjum i ponoc w jej klasie znalazla sie dziewczyna,ktora za swoje agresywne zachowanie wobec innych uczniow i nauczycieli zostanie wyslana do szpitala psychiatrycznego...

jesli chodzio pedagogow,to szkoda na nich nawet czasu tracic-bagatelizuja zgloszony im problem.dlatego bym radzila 'pojsc' z problemami do dyrektorki,moze ona zareaguje na ten problem...?
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 35
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-11-01, 10:07   

szkoła przetrwania :D mimo wszystko dobrze wspominam tamte czasy , tak było,jest i pewnie będzie
0 UP 0 DOWN
 
ursus 


Wiek: 54
Dołączył: 07 Sty 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-12-15, 21:13   

Szkoła dobrze funkcjonowała za czasów pani Furman.Kobieta dbała o jej "wystrój" ze wszystkich stron,teraz lepiej nic nie mówić,bo trzeba byłoby dużo narzekać.
0 UP 0 DOWN
 
Kalderon 


Wiek: 32
Dołączył: 07 Mar 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-16, 16:04   

Tak jest nie tylko w 6, ale i w innych szkołach, po prostu akurat tam trafiło.
Przecież tak naprawdę w szkole znaleść kogoś od narkotyków to pestka, a o papierosach i wódce nie wspominam, bo zbyt często widziałem 0.5 w spłuczce od sedesu...
Tego nei da sie zmienić taka jest szkoła...
0 UP 0 DOWN
 
ciupik 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2006

UP 1 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-17, 20:24   

Ale to nie tylko w 6tce tylko w każdej szkole tak jest nawet w podstawówkach będą takie osoby które mogą coś "załatwić"
ogólnie co do tej szkoly nie moge się zbyt dobrze o niej wypowiedzieć wręcz odwrotnie no ale jak to już ktoś napisał za dużo by pisać
0 UP 0 DOWN
 
Zuzka 
Weasley



Wiek: 33
Dołączyła: 17 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: z nieba :)

Wysłany: 2008-12-21, 22:36   

Szkoła wg mnie jest przystępna - (choć uważam że człowiek który wymyślił gimnazjum był kretynem - umieszczać młodzież w najgorszym wieku w jednym miejscu) - jednak jeśli ktoś tam podpadnie to nawet nauczyciele mu nie pomoga - gimnazjum wszędzie jest okrutne
0 UP 0 DOWN
 
Calinka 



Wiek: 80
Dołączyła: 27 Wrz 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-12-23, 20:49   

Gdzie są rodzice tej dziewczyny? A koleżanki czy na pewno powiadomiły o tej sytuacji nauczycieli? Czy rozmawiały z pedagogiem lub psychologiem szkolnym? Należałoby po prostu ten problem zgłosić odpowiednim osobom w szkole. Jestem pewna, że nie zostanie niezauważony. Pozdrawiam wszystkich uczniow i grono pedagogiczne "6" :D
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2008-12-24, 18:41   

ursus napisał/a:
Szkoła dobrze funkcjonowała za czasów pani Furman.Kobieta dbała o jej "wystrój" ze wszystkich stron,teraz lepiej nic nie mówić,bo trzeba byłoby dużo narzekać.


ta jasne wtedy to nawet nie wychodzono gdzieś na podwurko żeby zapalić tylko otwarcie na korytarzu jarali
Ostatnio zmieniony przez lord 2008-12-24, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gimnazjum, poprzecznej, przy, ul


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu