GR. C
Agromet - Wierzbowa 6 - 4
DE Klasa - Studenci 2 - 2
Skarbimierz - Lorenz 4 - 0
Agromet - Studenci 2 - 2
Wierzbowa - DE Klasa 2 - 1
Luzacy - Skarbimierz 1 - 3
GR. B
BTP1 - Wojsław 3 - 5
Małujowice - Olszanka 2 - 1
Cukierki - Wolności Hryt 2 - 4
BTP2 - Oby 0 - 4
GR. A
Błękitni - Janów 3 - 4
Ekipa Morgana - Oławska 1 - 5
Czajda - WKS Kościerzyce 4 - 2
Cesbud - Sobieski 2 - 4
Kary indywidualne:
1. Jacek Tyszkiewicz - Małujowice 2x2 min, niesportowe zach. 2 terminy pauzy ( do końca rozgrywek )
2. Przemysław Sekuła - Cesbud CZK wybitnie niesportowe zach. 3 terminy pauzy ( do końca rozgrywek )
3. Zarówny Jacek - Cesbud 2x2min, niesportowe zach. 2 terminy pauzy ( dokońca rozgrywek)
Harmonogram gier na 01.02 zamieszczę jutro (środa) wieczorem!
UWAGA!!
Sporej ilości zawodnikom na dniach kończą się karty zdrowia. Proszę o kontrolę, ponieważ nikt bez aktualnych badań nie zostanie dopuszczony do meczów !!
[ Dodano: 2009-01-28, 19:30 ]
W niedziele 01.02 grają:
[ Dodano: 2009-01-29, 11:16 ]
W dniu 25.01 w meczu Błękitni - Janów p. Baranowski Gabriel zdobył bramkę w 13 sekundzie meczu. Jest to najszybciej zdobyta bramka turnieju. Do tej pory przewodził Skibiński Marek ,który zdobył bramkę w .... 14 sekundzie !!!
Termin rozgrywek 01.02 jest ostatnim terminem gier eliminacyjnych i o awanse. W dniu 08.02 rozegramy tylko 11 meczy o miejsca od 21 do 1. Przewidywane zakończenie turnieju to ok. 14.00.
Przedstawicieli jak i całe drużyny zapraszamy na zakończenie.
Trzy pierwsze zespoły otrzymają puchary, dyplomy i upominki, wszystkie zespoły dyplomy i nagrodzimy również ,,króla'' strzelców i najlepszego bramkarza turnieju.
Ostatnio zmieniony przez palec 2009-01-27, 16:01, w całości zmieniany 1 raz
Wyniki meczów z dnia 01.02.2009
GR. C
Studenci - Agromet 1 - 7
DE Klasa - Wierzbowa 2 - 2
Skarbimierz - Luzacy 7 - 2
GR . B
Wojsław - BTP12 - 3
Olszanka - Małujowice 4 - 4
Wolności Hryt - Cukierki 2 - 1
Oby - BTP2 4 -3
GR. A
Janów - Błękitni 0 - 3
Oławska - Ekipa Morgana 3 - 0
Kościerzyce - Czajda 3 - 3
Sobieski - Cesbud 1 - 2
08.02 FINAŁOWA NIEDZIELA;
8. 30 o 21m Lorenz - Wierzbowa
9. 00 o 19m Luzacy - Studenci
9. 30 o 17m Skarbimierz - Agromet
10. 00 o 15m Cukierki - BTP2
10. 30 o 13m Wolności Hryt - Oby
11. 00 o 11m BTP1 - Olszanka
11. 30 o 9m ( Mały puchar ) Wojsław - Małujowice
12. 00 o 7m Janów - Ekipa Morgana
12. 30 o 5m Błękitni - Oławska
13. 00 o 3m Kościerzyce - Cesbud
13. 30 o 1m Czajda - Sobieski
Ok. godz. 14.00 zakończenie turnieju, wręczenie nagród, dyplomów itd.
Wszystkich zawodników lub przedstawicieli na zakończenie zapraszamy.
Przypominam również o uaktualnieniu kart zdrowia, ponieważ bez takowej nikt dopuszczony do gry nie zostanie !!
[ Dodano: 2009-02-05, 21:41 ]
Z dniem dzisiejszym skończył się termin ważności kart zdrowia następujących zawodników :
BKS Oławska – Adamczak Damian, Żędzianowski Łukasz
WKS Kościerzyce – Mazurkiewicz Kamil
Czajda – Suchodolski, Kamiński
Wolności Hryt – Szczupakowski
Sobieski – cały zespół ! Wojsław – cały zespół !
Oby – Pyrkowski, Tarnowski, Ochman, Czechowski
Ekipa Morgana – Mencel
BTP1 – Łukasiewicz, Woźniak
Cesbud – Kruk, Zarówny
Proszę o uaktualnienie ponieważ nikt bez aktualnej karty zdrowia nie zostanie dopuszczony do gry.
Finał dla Sobieskiego 4:2 (3:1).
Całkiem niezły mecz, trzymający do końca w napięciu i, na szczęście, zawodnicy utrzymali nerwy na wodzy
Po kilku minutach było już 3:0 dla Sobieskiego (bramki Boczarski, Fabijaniak i Mika albo Rabanda - tej jednej nie jestem pewien), ale odtąd Czajda grał coraz lepiej i stwarzał coraz groźniejsze okazje. Efektem był gol Bonara na 1:3.
W drugiej połowie Kamiński szybko zdobył kontaktowego gola, a Czajda miał jeszcze kilka okazji, ale szalę zwycięstwa na korzyść Sobieskiego przechylił Mika.
Sobieski WYGRAŁ!
W regulaminie przed liga bylo czytane ze druzyna nie moze miec wiecej niz 12 zawodnikow jednak WIELKI PAN ORGANIZATOR nie zwraca na to uwagii mimo ze mu to powiedzialem..odpowiedzial mi tylko NO TO ODBIERZ IM TERAZ PUCHAR..(sobieski mial 13 zawodnikow)Zal paluszku zal..
Zdjęcia z rozdania nagród i 2 meczy (WKS Kościerzyce - Cesbud i Sobieski - Czajda) na stronie: http://www.koscierzyce.yoyo.pl/futsal.php w zakładce Finał.
Serdecznie zapraszam!
Finał
Sobieski – Czajda 4:2 (3:1)
1:0 – Paweł Boczarski (3); 2:0 – Tomasz Rabanda (6); 3:0 – Janusz Fabijaniak (8); 3:1 – Łukasz Bonar (8); 3:2 – Tomasz Kamiński (11); 4:2 – Mateusz Mika (18)
Sobieski: Kamil Smuga, Michał Smuga – Tomasz Rabanda, Mateusz Mika, Artur Adamowski, Paweł Boczarski, Łukasz Szpak, Janusz Fabijaniak, Mateusz Błaszczyk, Mateusz Posyniak, Tomasz Jaworski, Tomasz Raczyński
Czajda: Daniel Speda, Wiesław Niżyński – Stefan Karnatowski, Marcin Suchodolski, Tomasz Kamiński, Łukasz Bonar, Andrzej Piwowarczyk, Bogdan Maligranda
Mecz o 3. miejsce
WKS Kościerzyce – Cesbud 4:2 (2:1)
1:0 – Piotr Budziałowski (2); 1:1 – Damian Zarówny (6); 2:1 – Piotr Budziałowski (8); 3:1 – Damian Wręczycki (13); 4:1 – Patryk Ramotowski (18); 4:2 – Piotr Chochorowski (19)
Kościerzyce: Andrzej Józefowicz – Kamil Mazurkiewicz, Grzegorz Poterek, Mateusz Gruszka, Patryk Ramotowski, Sławomir Pawlik, Damian Wręczycki, Piotr Budziałowski
Cesbud: Łukasz Mazołka – Piotr Dewerenda, Piotr Chochorowski, Damian Zarówny, Zbigniew Kokorudz, Bartosz Kruk
Mecz o 5. miejsce: Błękitni – BKS Oławska 2:1
Mecz o 7. miejsce: Janów – Ekipa Morgana 2:2, karne 4:3
Mecz o 9. miejsce: Wojsław – Małujowice 1:1, karne 7:6
Mecz o 11. miejsce: Olszanka – BTP1 12:1
Mecz o 13. miejsce: Wolności Hryt – Oby 8:1
Mecz o 15. miejsce: Cukierki – BTP2 4:2
Mecz o 17. miejsce: Skarbimierz – Agromet 6:2
Mecz o 19. miejsce: Studenci – Luzacy 3:0 vo
Mecz o 21. miejsce: Lorenz – Wierzbowa 3:0 vo
1. Sobieski: Kamil Smuga, Michał Smuga – Tomasz Rabanda, Mateusz Mika, Artur Adamowski, Paweł Boczarski, Łukasz Szpak, Janusz Fabijaniak, Mateusz Błaszczyk, Mateusz Posyniak, Tomasz Jaworski, Tomasz Raczyński
2. Czajda: Daniel Speda, Wiesław Niżyński – Stefan Karnatowski, Marcin Suchodolski, Tomasz Kamiński, Łukasz Bonar, Andrzej Piwowarczyk, Bogdan Maligranda, Rafał Samborski, Łukasz Żurad
3. WKS Kościerzyce: Andrzej Józefowicz – Kamil Mazurkiewicz, Grzegorz Poterek, Mateusz Gruszka, Patryk Ramotowski, Sławomir Pawlik, Damian Wręczycki, Piotr Budziałowski, Sekuła, Łach, Budny, Jacek Zarówny
Najlepszy strzelec: Rafał Samborski (Czajda) – 38 bramek
Najlepszy bramkarz: Maciej Łukasiewicz (BTP1)
Najszybsza bramka: Gabriela Baranowski (Janów) – 13. sekunda
Sobieski: Kamil Smuga, Michał Smuga – Tomasz Rabanda, Mateusz Mika, Artur Adamowski, Paweł Boczarski, Łukasz Szpak, Janusz Fabijaniak, Mateusz Błaszczyk, Mateusz Posyniak, Tomasz Jaworski, Tomasz Raczyński
a zapomnieliscie wpisac jeszcze Marcina Kucharskiego , ktory rozegral mecz w grupie z D KLASA gdzie wspomne Sobieski gral w 4 ( 3 w polu skladem Szpak , Kucharski , Posyniak ) jak dobrze pamietam wynik 4-1 dla sobieskiego wiec nie gadajcie glupot tylko Sobeiski mial 13 zawodnikow i 13 zawodnikow gralo .. panie palec wielski organizator i taki blad i to w finale szkoda gadac a zachowanie ped... Rabandy w finale na lawce co dyskutuje z sedziami a oni jak zwykle nic... zal
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Możesz ściągać załączniki na tym forum