Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Team Sport Fut-Sal 2008/09 (VIII edycja)
Autor Wiadomość
kancik17 

Wiek: 29
Dołączył: 18 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-25, 15:19   

Sobieski 4:2 Cesbud ;]
0 UP 0 DOWN
 
palec 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-01-27, 16:00   

Wyniki z dnia 25.01

GR. C
Agromet - Wierzbowa 6 - 4
DE Klasa - Studenci 2 - 2
Skarbimierz - Lorenz 4 - 0
Agromet - Studenci 2 - 2
Wierzbowa - DE Klasa 2 - 1
Luzacy - Skarbimierz 1 - 3
GR. B
BTP1 - Wojsław 3 - 5
Małujowice - Olszanka 2 - 1
Cukierki - Wolności Hryt 2 - 4
BTP2 - Oby 0 - 4
GR. A
Błękitni - Janów 3 - 4
Ekipa Morgana - Oławska 1 - 5
Czajda - WKS Kościerzyce 4 - 2
Cesbud - Sobieski 2 - 4
Kary indywidualne:
1. Jacek Tyszkiewicz - Małujowice 2x2 min, niesportowe zach. 2 terminy pauzy ( do końca rozgrywek )
2. Przemysław Sekuła - Cesbud CZK wybitnie niesportowe zach. 3 terminy pauzy ( do końca rozgrywek )
3. Zarówny Jacek - Cesbud 2x2min, niesportowe zach. 2 terminy pauzy ( dokońca rozgrywek)

Harmonogram gier na 01.02 zamieszczę jutro (środa) wieczorem!
UWAGA!!
Sporej ilości zawodnikom na dniach kończą się karty zdrowia. Proszę o kontrolę, ponieważ nikt bez aktualnych badań nie zostanie dopuszczony do meczów !!

[ Dodano: 2009-01-28, 19:30 ]
W niedziele 01.02 grają:

9.00 Studenci - Agromet
9.25 DE Klasa - Wierzbowa
9.50 Skarbimierz - Luzacy
10.15 Wojsław - BTP1
10.40 Olszanka - Małujowice
11.05 Wolności Hryt - Cukierki
11.30 Oby - BTP2
11.55 Kościerzyce - Czajda
12.20 Janów - Błękitni
12.45 Sobieski - Cesbud
13.10 Oławska - Ekipa Morgana

[ Dodano: 2009-01-29, 11:07 ]
Klasyfikacja strzelców po rozgrywkach 25.01.
1. Samborski Rafał - Czajda - 36
2. Zarówny Damian - Cesbud - 31
3. Drobniak Tomasz - BKS Oławska - 25
4. Michalak Damian - BTP 1 - 20
Woźniak Bartosz - BTP 1 - 20

[ Dodano: 2009-01-29, 11:16 ]
W dniu 25.01 w meczu Błękitni - Janów p. Baranowski Gabriel zdobył bramkę w 13 sekundzie meczu. Jest to najszybciej zdobyta bramka turnieju. Do tej pory przewodził Skibiński Marek ,który zdobył bramkę w .... 14 sekundzie !!!

Termin rozgrywek 01.02 jest ostatnim terminem gier eliminacyjnych i o awanse. W dniu 08.02 rozegramy tylko 11 meczy o miejsca od 21 do 1. Przewidywane zakończenie turnieju to ok. 14.00.
Przedstawicieli jak i całe drużyny zapraszamy na zakończenie.
Trzy pierwsze zespoły otrzymają puchary, dyplomy i upominki, wszystkie zespoły dyplomy i nagrodzimy również ,,króla'' strzelców i najlepszego bramkarza turnieju.
Ostatnio zmieniony przez palec 2009-01-27, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 29
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-01, 12:40   

Oby 4:3 BTP II
0 UP 0 DOWN
 
GoLiVaNdeR 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-01, 13:38   

Błękitni 3 : 0 Janów 8)
0 UP 0 DOWN
 
palec 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-02-03, 17:08   

Wyniki meczów z dnia 01.02.2009
GR. C
Studenci - Agromet 1 - 7
DE Klasa - Wierzbowa 2 - 2
Skarbimierz - Luzacy 7 - 2
GR . B
Wojsław - BTP12 - 3
Olszanka - Małujowice 4 - 4
Wolności Hryt - Cukierki 2 - 1
Oby - BTP2 4 -3
GR. A
Janów - Błękitni 0 - 3
Oławska - Ekipa Morgana 3 - 0
Kościerzyce - Czajda 3 - 3
Sobieski - Cesbud 1 - 2

08.02 FINAŁOWA NIEDZIELA;

8. 30 o 21m Lorenz - Wierzbowa
9. 00 o 19m Luzacy - Studenci
9. 30 o 17m Skarbimierz - Agromet
10. 00 o 15m Cukierki - BTP2
10. 30 o 13m Wolności Hryt - Oby
11. 00 o 11m BTP1 - Olszanka
11. 30 o 9m ( Mały puchar ) Wojsław - Małujowice
12. 00 o 7m Janów - Ekipa Morgana
12. 30 o 5m Błękitni - Oławska
13. 00 o 3m Kościerzyce - Cesbud
13. 30 o 1m Czajda - Sobieski

Ok. godz. 14.00 zakończenie turnieju, wręczenie nagród, dyplomów itd.
Wszystkich zawodników lub przedstawicieli na zakończenie zapraszamy.
Przypominam również o uaktualnieniu kart zdrowia, ponieważ bez takowej nikt dopuszczony do gry nie zostanie !!

[ Dodano: 2009-02-05, 21:41 ]
Z dniem dzisiejszym skończył się termin ważności kart zdrowia następujących zawodników :
BKS Oławska – Adamczak Damian, Żędzianowski Łukasz
WKS Kościerzyce – Mazurkiewicz Kamil
Czajda – Suchodolski, Kamiński
Wolności Hryt – Szczupakowski
Sobieski – cały zespół ! Wojsław – cały zespół !
Oby – Pyrkowski, Tarnowski, Ochman, Czechowski
Ekipa Morgana – Mencel
BTP1 – Łukasiewicz, Woźniak
Cesbud – Kruk, Zarówny

Proszę o uaktualnienie ponieważ nikt bez aktualnej karty zdrowia nie zostanie dopuszczony do gry.
0 UP 0 DOWN
 
prezes felek 

Wiek: 41
Dołączył: 13 Sty 2008

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2009-02-07, 07:57   

a gdzie jest klasyfikacja strzelców
0 UP 0 DOWN
 
Piotro 
1312



Wiek: 29
Dołączył: 05 Sty 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-08, 12:09   

Oby 1:8 Wolności
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 45
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2009-02-08, 14:26   

Finał dla Sobieskiego 4:2 (3:1).
Całkiem niezły mecz, trzymający do końca w napięciu i, na szczęście, zawodnicy utrzymali nerwy na wodzy :)

Po kilku minutach było już 3:0 dla Sobieskiego (bramki Boczarski, Fabijaniak i Mika albo Rabanda - tej jednej nie jestem pewien), ale odtąd Czajda grał coraz lepiej i stwarzał coraz groźniejsze okazje. Efektem był gol Bonara na 1:3.
W drugiej połowie Kamiński szybko zdobył kontaktowego gola, a Czajda miał jeszcze kilka okazji, ale szalę zwycięstwa na korzyść Sobieskiego przechylił Mika.

Trzecie miejsce dla Kościerzyc.
0 UP 0 DOWN
 
*BudyynBrzeg* 



Wiek: 47
Dołączył: 20 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-08, 15:51   

Sobieski WYGRAŁ!
W regulaminie przed liga bylo czytane ze druzyna nie moze miec wiecej niz 12 zawodnikow jednak WIELKI PAN ORGANIZATOR nie zwraca na to uwagii mimo ze mu to powiedzialem..odpowiedzial mi tylko NO TO ODBIERZ IM TERAZ PUCHAR..(sobieski mial 13 zawodnikow)Zal paluszku zal..
0 UP 0 DOWN
 
Piotrek199214 


Wiek: 28
Dołączył: 11 Wrz 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-02-08, 17:45   

Zdjęcia z rozdania nagród i 2 meczy (WKS Kościerzyce - Cesbud i Sobieski - Czajda) na stronie: http://www.koscierzyce.yoyo.pl/futsal.php w zakładce Finał.
Serdecznie zapraszam!
0 UP 0 DOWN
 
Piotrek199214 


Wiek: 28
Dołączył: 11 Wrz 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-02-08, 19:11   

Jeżeli ktoś wie kto jest na następującym miejscach proszę napisać:
13, 14, 17, 18, 23, 24

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
peczka 

Wiek: 29
Dołączył: 14 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-08, 19:18   

Budyn ma racje w Sobieskim w przeciagu całego turnieju zagralo 13 zawodnikow na 100%
0 UP 0 DOWN
 
Print_21 

Wiek: 33
Dołączył: 19 Wrz 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-08, 19:57   

"Budyn" ale to zazdrość o to, że Sobieski rozegrał bardzo dobry turniej i wygrał czy co? Czemu wcześniej nie było żadnego głosu sprzeciwu ?
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-02-08, 20:02   

Finał
Sobieski – Czajda 4:2 (3:1)
1:0 – Paweł Boczarski (3); 2:0 – Tomasz Rabanda (6); 3:0 – Janusz Fabijaniak (8); 3:1 – Łukasz Bonar (8); 3:2 – Tomasz Kamiński (11); 4:2 – Mateusz Mika (18)
Sobieski: Kamil Smuga, Michał Smuga – Tomasz Rabanda, Mateusz Mika, Artur Adamowski, Paweł Boczarski, Łukasz Szpak, Janusz Fabijaniak, Mateusz Błaszczyk, Mateusz Posyniak, Tomasz Jaworski, Tomasz Raczyński
Czajda: Daniel Speda, Wiesław Niżyński – Stefan Karnatowski, Marcin Suchodolski, Tomasz Kamiński, Łukasz Bonar, Andrzej Piwowarczyk, Bogdan Maligranda

Mecz o 3. miejsce
WKS Kościerzyce – Cesbud 4:2 (2:1)
1:0 – Piotr Budziałowski (2); 1:1 – Damian Zarówny (6); 2:1 – Piotr Budziałowski (8); 3:1 – Damian Wręczycki (13); 4:1 – Patryk Ramotowski (18); 4:2 – Piotr Chochorowski (19)
Kościerzyce: Andrzej Józefowicz – Kamil Mazurkiewicz, Grzegorz Poterek, Mateusz Gruszka, Patryk Ramotowski, Sławomir Pawlik, Damian Wręczycki, Piotr Budziałowski
Cesbud: Łukasz Mazołka – Piotr Dewerenda, Piotr Chochorowski, Damian Zarówny, Zbigniew Kokorudz, Bartosz Kruk

Mecz o 5. miejsce: Błękitni – BKS Oławska 2:1
Mecz o 7. miejsce: Janów – Ekipa Morgana 2:2, karne 4:3
Mecz o 9. miejsce: Wojsław – Małujowice 1:1, karne 7:6
Mecz o 11. miejsce: Olszanka – BTP1 12:1
Mecz o 13. miejsce: Wolności Hryt – Oby 8:1
Mecz o 15. miejsce: Cukierki – BTP2 4:2
Mecz o 17. miejsce: Skarbimierz – Agromet 6:2
Mecz o 19. miejsce: Studenci – Luzacy 3:0 vo
Mecz o 21. miejsce: Lorenz – Wierzbowa 3:0 vo

Końcowa kolejność sezonu 2008/09
1. Sobieski
2. Czajda
3. WKS Kościerzyce
4. Cesbud
5. Błękitni
6. BKS Oławska
7. Janów
8. Ekipa Morgana
9. Wojsław
10. Małujowice
11. Olszanka
12. BTP1
13. Wolności Hryt
14. Oby
15. Cukierki
16. BTP2
17. Skarbimierz
18. Agromet
19. Studenci
20. Luzacy
21. Lorenz
22. Wierzbowa
23. DE Klasa

1. Sobieski: Kamil Smuga, Michał Smuga – Tomasz Rabanda, Mateusz Mika, Artur Adamowski, Paweł Boczarski, Łukasz Szpak, Janusz Fabijaniak, Mateusz Błaszczyk, Mateusz Posyniak, Tomasz Jaworski, Tomasz Raczyński
2. Czajda: Daniel Speda, Wiesław Niżyński – Stefan Karnatowski, Marcin Suchodolski, Tomasz Kamiński, Łukasz Bonar, Andrzej Piwowarczyk, Bogdan Maligranda, Rafał Samborski, Łukasz Żurad
3. WKS Kościerzyce: Andrzej Józefowicz – Kamil Mazurkiewicz, Grzegorz Poterek, Mateusz Gruszka, Patryk Ramotowski, Sławomir Pawlik, Damian Wręczycki, Piotr Budziałowski, Sekuła, Łach, Budny, Jacek Zarówny

Najlepszy strzelec: Rafał Samborski (Czajda) – 38 bramek
Najlepszy bramkarz: Maciej Łukasiewicz (BTP1)
Najszybsza bramka: Gabriela Baranowski (Janów) – 13. sekunda
0 UP 0 DOWN
 
Lachero 


Wiek: 31
Dołączył: 26 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-02-08, 20:14   

qiero napisał/a:
Sobieski: Kamil Smuga, Michał Smuga – Tomasz Rabanda, Mateusz Mika, Artur Adamowski, Paweł Boczarski, Łukasz Szpak, Janusz Fabijaniak, Mateusz Błaszczyk, Mateusz Posyniak, Tomasz Jaworski, Tomasz Raczyński

a zapomnieliscie wpisac jeszcze Marcina Kucharskiego , ktory rozegral mecz w grupie z D KLASA gdzie wspomne Sobieski gral w 4 ( 3 w polu skladem Szpak , Kucharski , Posyniak ) jak dobrze pamietam wynik 4-1 dla sobieskiego wiec nie gadajcie glupot tylko Sobeiski mial 13 zawodnikow i 13 zawodnikow gralo .. panie palec wielski organizator i taki blad i to w finale szkoda gadac a zachowanie ped... Rabandy w finale na lawce co dyskutuje z sedziami a oni jak zwykle nic... zal



FORZA JUVE
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, edycja, futsal, sport, team, viii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu