Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Team Sport Fut-Sal 2008/09 (VIII edycja)
Autor Wiadomość
Mauro69 

Wiek: 36
Dołączył: 23 Lis 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-15, 09:50   

witam, do tej pory nie miałem zbyt wielu czasu aby oglądać mecze futsalu, ale pamietam ze w ostatnich laatch grała taka drużyna jak Oczy Ważki, oni zmienili nazwe czy porozbijali sie na inne ekipy(jeśli tak to kto i na jakie)? pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 30
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2009-01-15, 10:20   

cześć z nich gra na pewno w Ekipie Morgana :)
0 UP 0 DOWN
 
palec 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-01-15, 11:33   

Harmonogram gier Play-Off na Sobotę 17.01

12.00 C1 Wierzbowa – Agromet
12.25 C2 Studenci – DE Klasa
12.50 C3 Lorenz – Skarbimierz
13.15 B1 BTP1 – Cukierki
13.40 B2 Małujowice - BTP2
14.05 B3 Olszanka – Oby
14.30 B4 Wojsław – Wolności Hryt
14.55 Rewanż B1 Cukierki –BTP1
15.20 Rewanż B2 BTP2 – Małujowice
15.45 Rewanż B3 Oby – Olszanka
16.10 Rewanż B4 Wolności Hryt – Wojsław
16.35 A1 Cesbud – Oławska
17.00 A2 Czajda – Błękitni
17.25 A3 Kościerzyce – Janów
17.50 A4 Sobieski – Ekipa Morgana
18.15 Rewanż A1 Oławska – Cesbud
18.40 Rewanż A2 Błękitni – Czajda
19.05 Rewanż A3 Janów – Kościerzyce
19.30 Rewanż A4 Ekipa Morgana - Sobieski
0 UP 0 DOWN
 
Lloyd Banks 


Wiek: 31
Dołączył: 03 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-15, 11:33   

Mauro69 napisał/a:
witam, do tej pory nie miałem zbyt wielu czasu aby oglądać mecze futsalu, ale pamietam ze w ostatnich laatch grała taka drużyna jak Oczy Ważki, oni zmienili nazwe czy porozbijali sie na inne ekipy(jeśli tak to kto i na jakie)? pozdrawiam


W tym roku nie mielismy skladu poniewac jeden z zawodnikow doznal powaznej kontuzji a drugi gra na BLK.Teraz większosc zawodnikow gra w Ekipie Morgana a jeden w Janowie(Wojtek R.).Jesli nie za rok to za 2 lata odbudujemy Oczy Ważki:)pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
*BudyynBrzeg* 



Wiek: 47
Dołączył: 20 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-15, 17:30   

Mam Pytanie Do PANA PALCA! dlaczego z grupy drugiej wyszla druzyna z 5-tego miejsca a z gr 1 z 3 miejca nie wyszla:/!!!!


BRAVO!!!!
0 UP 0 DOWN
 
nieznajomy 

Wiek: 38
Dołączył: 07 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-16, 12:58   

Ostatecznie Duda pokonała Cukierki Odrę 64:54 (21:12, 8:13, 12:7, 23:22). W sobotę (17 stycznia) rewanż w Brzegu w hali przy ul. Oławskiej. Początek meczu o godz. 16.30. A gdzie odbedzie sie futsal?
0 UP 0 DOWN
 
Fabian 



Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2007

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-01-16, 13:31   

No to w takim razie gdzie odbedzie sie futsal??
0 UP 0 DOWN
 
orzel05 


Wiek: 28
Dołączył: 02 Maj 2008

UP 3 / UP 0



Wysłany: 2009-01-16, 18:04   

w nto jest blad mecz Cukierkow odbedzie sie o 16 ale w hali przy ulicy Powstancow Śląskich wiec Futsal bedzie normalnie
0 UP 0 DOWN
 
Piotrek199214 


Wiek: 28
Dołączył: 11 Wrz 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-01-17, 19:43   

17.01.2009r. godz. 17:25 WKS Kościerzyce 3-2 Janów
17.01.2009r. godz. 19:05 WKS Kościerzyce 2-1 Janów
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Joker 


Wiek: 30
Dołączył: 27 Paź 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-20, 17:32   

Kiedy pojawia sie wyniki ubieglej kolejki??
0 UP 0 DOWN
 
palec 


Wiek: 54
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 7 / UP 1



Wysłany: 2009-01-20, 19:48   

Wyniki sobotniej kolejki Play-off.
GR. C
Wierzbowa - Agromet 5 - 4
Studenci - DE Klasa 2 - 0
Lorenz - Skarbimierz 3 - 4

GR. B
BTP1 - Cukierki 3 - 4 , 6 - 4
Małujowice - BTP2 1 - 2 , 6 - 0
Olszanka - Oby 3 - 2 , 3 - 3
Wojsław - Wolnosci Hryt 2 - 1 , 5 - 3

GR. A
Czajda - Błękitni 3 - 0 vo. , 3 - 0 vo. !!!!
Cesbud - Oławska 2 - 1 , 3 - 0
Janów - Kościerzyce 1 - 2 , 2 - 3
Sobieski - Ekipa Morgana 2 - 4 , 6 - 0

Harmonogram gier na niedziele 25.01 podam w środę wieczorem. Klasyfikacja strzelców we czwartek !

[ Dodano: 2009-01-21, 18:41 ]
Niedziela 25. 01. grają :

8.30 Agromet - Wierzbowa
8.55 DE Klasa - Studenci
9.20 Skarbimierz - Lorenz
9.45 ZW. Agromet/Wierzbowa - ZW Studenci/DeKlasa
10.10 PRZ Agromet/Wierzbowa - PRZ Studenci/DEKlasa
10.35 ZW Skarbimierz/Lorenz - Luzacy
11.00 BTP1 - Wojsław
11.25 Małujowice - Olszanka
11.50 Cukierki - Wolności Hryt
12.15 BTP2 - Oby
12.40 Czajda - Kościerzyce
13.05 Błękitni - Janów
13.30 Ekipa Morgana - Oławska
13.55 Sobieski - Cesbud

[ Dodano: 2009-01-22, 21:44 ]
Klasyfikacja najlepszych strzelców po 17.01.

1. Rafał Samborski - Czajda 34
2. Damian Zarówny - Cesbud 30
3. Tomasz Drobniak - BKS Oławska 24
4. Damian Michalak - BTP1 18
Bartosz Woźniak - BTP1 18
5. Kamil Wręczycki - WKS Koscierzyce 17
0 UP 0 DOWN
 
trap 


Wiek: 34
Dołączył: 14 Sie 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-22, 22:32   

Woźniak ma 21 a nie 18 bramek;))
0 UP 0 DOWN
 
Gaslor25 

Wiek: 38
Dołączył: 11 Sty 2009

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-01-22, 22:46   

Według mnie też ma 21.
Ponieważ przed meczem z cukierkami miał 15 bramek a w 2 meczu z cukierkami strzelił 6 bramek więc ma ich 21 a nie 18:))
0 UP 0 DOWN
 
Piotrek199214 


Wiek: 28
Dołączył: 11 Wrz 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2009-01-24, 17:46   

I chciałbym poinformować że nie
5. Kamil Wręczycki - WKS Koscierzyce 17, a
5. Damian Wręczycki - WKS Koscierzyce 17
0 UP 0 DOWN
 
Insert 


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2007

UP 4 / UP 0


Skąd: wziąć?

Wysłany: 2009-01-25, 13:22   

Oby- BTP II 4:0
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200809, edycja, futsal, sport, team, viii


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu