Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: KtOŚ
2008-10-20, 10:29
Remontowana droga z brzegu do godzikowic
Autor Wiadomość
cheaken 



Wiek: 34
Dołączył: 14 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-15, 08:10   Remontowana droga z brzegu do godzikowic

Kazdy ktory jechal chyba wie, ze remont jak na razie ucichł. Znaki zabrali, rozpieprzona droga została. Dzwoniłem na Policje zeby zrobic cos w tym kierunku, ale jakos odzewu brak. O co mi chodzi - jadąc z brzegu do olawy pierwszy uskok jest łagodny, ale drugi, jak bysmy podjezdzali pod kraweznik - bo tak jest droga wycięta ze koła moze urwac. Taka sama sytuacja jest w druga strone, jadąc do Brzegu z Oławy pierwszy uskok jest okej, ale drugi - kraweznik. I zwracam sie tutaj z pytaniem. Bo jadąc w nocy pierwszy uskok olewam, ale drugiego niestety nie widze... Czy to taki wielki problem postawic DWA znaki? Postawili znaki tam, gdzie sa nie potrzebne, czyli po stronach po ktorych uskok jest łagodny.

[Droga jak sie wyjezdza z przejazdu kolejowego i skreca w prawo w strone olawy.]
0 UP 0 DOWN
 
rzepik 


Wiek: 41
Dołączył: 06 Maj 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-15, 08:50   

no niestety oznakowanie zerowe ... i jak widzę od dłuższego czasu nikt nie ma zamiaru nic z tym zrobić ;/
0 UP 0 DOWN
 
pazdziochbrzeg 

Wiek: 34
Dołączył: 25 Sty 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-15, 13:15   

to jest normalne!!! zero oznakowania i nic... poprostu sajgon!!! musi ktoś chyba roz.... koło i zawieszenie i pociągnąc za tyłki to może w końcu to zrobią jak należy
0 UP 0 DOWN
 
cheaken 



Wiek: 34
Dołączył: 14 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-15, 15:41   

Tam wypadek juz byl. Wieczorem dzwonilem na policje i to zglaszalem, a rano jak do pracy jechalem stala straz pozarna i rozpieprzony bus, bo jakies auto za mocno chamowalo i w dupe sobie wjechali.
0 UP 0 DOWN
 
ślicznotka-e-34 
Transporter



Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: stąd

Wysłany: 2008-10-15, 15:55   

render,powiem Ci a nawet napiszę że z takimi tekstami wzięli by Cię do nie jednego czasopisma/gazety/magazynu :D

a tak nie odbiegając od tematu wczoraj wracając do Brzegu właśnie tą trasą z pod kół ciężarówki wyleciał kamorek i zrobił mi dziurkę w przedniej szybie :(
0 UP 0 DOWN
 
cheaken 



Wiek: 34
Dołączył: 14 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-15, 16:17   

ślicznotka-e-34 napisał/a:
render,powiem Ci a nawet napiszę że z takimi tekstami wzięli by Cię do nie jednego czasopisma/gazety/magazynu :D


Hehehe ale że co?

ślicznotka-e-34 napisał/a:
a tak nie odbiegając od tematu wczoraj wracając do Brzegu właśnie tą trasą z pod kół ciężarówki wyleciał kamorek i zrobił mi dziurkę w przedniej szybie :(


Ktos musi zginąć aby postawili tam znaki. W polsce tak jest ze wszystkim...
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-15, 19:20   Re: Remontowana droga z brzegu do godzikowic

render napisał/a:
Dzwoniłem na Policje zeby zrobic cos w tym kierunku, ale jakos odzewu brak. O co mi chodzi - jadąc z brzegu do olawy pierwszy uskok jest łagodny, ale drugi, jak bysmy podjezdzali pod kraweznik - bo tak jest droga wycięta ze koła moze urwac.


Hahahaha a co policja ma do remontowanej drogi ?

Zadzwoń do Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

i powiedz im swoje uwagi, bo policja w tej sprawie nic nie zdziała. !
0 UP 0 DOWN
 
lippek2505 
WYGINAM ŚMIALO CIAŁO


Wiek: 39
Dołączył: 09 Wrz 2008

UP 13 / UP 25



Wysłany: 2008-10-15, 19:38   

render napisał/a:
O co mi chodzi - jadąc z brzegu do olawy pierwszy uskok jest łagodny, ale drugi, jak bysmy podjezdzali pod kraweznik - bo tak jest droga wycięta ze koła moze urwac. Taka sama sytuacja jest w druga strone, jadąc do Brzegu z Oławy pierwszy uskok jest okej, ale drugi - kraweznik.

porazka totalna, jechalem tamtendy i sie zajebiscie wk........ Nie rozumie jak mozna zostawic taki uskok :!: :!: :!:
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-10-15, 20:17   

a mnie ciekawi, co za kretyn zaplanował te wysepki na drodze obok zieleńcic...niby z jednej strony zrobili pas do zjeżdżania, ale już z drugiej nie pomyśleli i wrzucili wysepkę obok skrzyżowania, zamiast cofnąć ją o parę metrów i zrobić zjazd z 2 strony i nie blokować aut jadących........ehh niby sprawa logiczna, ale widać znów niemyślący ludzie...
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-15, 20:34   

tesz mnie to wkurzyło... ten uskok, i niech GDDKIA sie" modli" aby mi sie nie nudziło, bo tak sie składa ze mam lekko wgiętą felge i chyba ją troche musze "naprostować" na jakimś właśnie takim fałdzie... i któregoś dnia pojade, i jeśli nie bedzie oznakowania przejade przepisowo 90km/h albo troche mniej zeby auto sie nie rozleciało, stane dzwonie na policje spiszą raport i ide z tym gdzie trzeba po odszkodowanie, i nie odpuszcze, bo miejscowi to wiedzą, ale przyjezdni??? 100km/h w taki "krawężnik i uszkodzenie samochodu prawie pewne.
Wracam chyba jutro, wiec drogowcy... radze zakłądać ograniczenia :D
0 UP 0 DOWN
 
cheaken 



Wiek: 34
Dołączył: 14 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 08:12   Re: Remontowana droga z brzegu do godzikowic

R002 napisał/a:
Hahahaha a co policja ma do remontowanej drogi ?


Nie obchodzi mnie kto ma do remontowanej drogi. Policja jest od zapewnienia bezpieczeństwa i do nich się zgłosiłem. Nie mam czasu żeby zajmować się takimi sprawami i szukać telefonów do jakich urzędów. Już wystarczająco się naczekałem z tym paszportem(jeśli pamietasz tam też się czepiałeś). Także nie zabieraj głosu, albo pojedź tam i przejedź przez ten krawężnik 90kmph.
0 UP 0 DOWN
 
R002 



Wiek: 43
Dołączył: 29 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-10-16, 19:38   

render napisał/a:
Nie obchodzi mnie kto ma do remontowanej drogi.


To jak Ciebie to nie obchodzi to po co piszesz ?

render napisał/a:
Policja jest od zapewnienia bezpieczeństwa i do nich się zgłosiłem.


Owszem jest od zapewniania bezpieczeństwa, ale nie od remontowania drogi czy też jej monitorowania.

render napisał/a:
Nie mam czasu żeby zajmować się takimi sprawami i szukać telefonów do jakich urzędów


Hmm a w tym czasie jak pisałeś na forum temat, trzeba było wejść w Google i poszukać numerów... To nie boli.

render napisał/a:
Już wystarczająco się naczekałem z tym paszportem(jeśli pamietasz tam też się czepiałeś).


Nie ja wymyśliłem durnowate procedury. W tym jednym Ci współczuje ze straciłem mnóstwo cennego czasu.


render napisał/a:
Także nie zabieraj głosu, albo pojedź tam i przejedź przez ten krawężnik 90kmph.


Hmmm a dlaczego ? Jest demokracja i mogę zabrać głos w każdej sprawie. Natomiast ty nie bardzo.

Można nie szaleć i też się przejedzie.
Ostatnio zmieniony przez R002 2008-10-16, 19:40, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2008-10-16, 19:51   

R002 napisał/a:
Owszem jest od zapewniania bezpieczeństwa, ale nie od remontowania drogi czy też jej monitorowania.


a zachowanie bezpieczeństwa, to też dopilnowanie by przejazd był bezpieczny.......a nie tylko trzaskanie mandatów z suszarką w ręku....
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-16, 22:17   

a ja uważam, że zasr..... obowiązkiem policji jest zwracanie sie do zarządcy drogi i mówienie co stwarza zagrożenie dla zdrowia i życia... w tym przypadku, jak widać policja nie ma sobie nic do zarzucenia bo poco niby pisać pisma itd szkoda czasu leniwcom, skoro lepiej usiąść na masce, naprężyć kabel do granic możliwości i suszyć bo tylko to potrafią najlepiej...
0 UP 0 DOWN
 
cheaken 



Wiek: 34
Dołączył: 14 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-10-17, 08:10   

Ja nie mowie zeby policja sypala piaskiem pod tym kraweznikiem. Ja mowie o tym, ze powinni Oni to zglosic bo wiedza gdzie. Ja nie wiem i nie obchodzi mnie to bo nie mam czasu. Po za tym na policje nie place za telefony, a do urzedu nie mam ochoty dzwonic i placic.

E: takze nie jest od monitorowania dlatego ja im to zglosilem, a ze gowno robia i nie chce im sie to nie moja sprawa.
Ostatnio zmieniony przez cheaken 2008-10-17, 08:11, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, do, droga, godzikowic, remontowana


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu