Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
pytanie do władz

Jak oceniasz pracę władz miasta?
OK.
0%
 0%  [ 0 ]
Tak sobie.
31%
 31%  [ 10 ]
Kiepsko
25%
 25%  [ 8 ]
Do bani
43%
 43%  [ 14 ]
Głosowań: 32
Wszystkich Głosów: 32

Autor Wiadomość
Andrzejbrzeg 
OSCAR


Wiek: 46
Dołączył: 16 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-16, 09:47   pytanie do władz

Witam! Pytanie do władz? W jaki sposób planujecie rozbudowę miasta Brzeg? Lokalizacja miasta jest bardzo niefortunna i jeżeli ktoś jest w temacie to zdaje sobie sprawę z tego, że Brzeg nie mam zbytnio możliwości rozbudowy. Jesteśmy wyspą zamkniętą z jednej strony obwodnicą a z drugiej Odrą. Czy władze chcą rozbudowywać Brzeg?
Następne pytanie? Czy w Brzegu są budowane nowe mieszkania komunalne? Zastanawiam się, po co jest TBS w Brzegu? Rozwiązać sprawę mieszkań można bardzo szybko tylko trzeba chcieć!
Następne pytanie? Co fajnego zrobiliście ostatnio dla Brzegu? Tylko proszę nie pisać o oczyszczalni lub wykonaniu oświetlenia jakiejś ulicy!
Ostatnie pytanie? Jak chcecie zatrzymać młodzież w Brzegu? Bo jak tak dalej pójdzie to będzie fatalnie. W Brzegu nie ma, co robić!!! Kino? To nie jest kino!. Amfiteatr? I znowu będą śpiewać Biedronki! Czemu nie bierzecie przykładu z innych miast? Rynek o godzinie 19 wygląda jakby ogłosili tak „ptasią grypę”!!! Zero knajp idzie lato i co znowu będzie pusto? Jak tak patrzę to mnie krew zalewa jak można tak olewatorsko podchodzić do młodych ludzi?!!

Moderowany przez yasiu:
Dodałem 2 opcje do ankiety na prośbę właściciela tematu
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-03-16, 10:09   

Andrzejbrzeg, co do sprawy mieszkan komunalnych to z tego co sie orietuje to jest temat rzeka .. mieszkania beda ale najlepszy myk w tym ze mieszkania socjalne .. no chyba ze interesuje cie mieszkanie do remontu ale to tez trzeba niezle sie nachodzic za takim i tez nie wiadomo kiedy ci je przyznaja bo tak to juz jest w Brzegu .. (moja siostra juz 2 lata sie stara o takowe mieszkanie nie wiadomo jakie dla nich trzeba spelniac warunki) nastepna sprawa rozbudowa Brzegu hm raczej malo prawdopodobne bo przeciez dali mozliwosc odlaczenia sie gminom w ktorym mozna bylo zrobic mala rozbudowe i tak wieksze mozliwosc przepadaja. Temat dotyczacy zatrzymania mlodzierzy w 100% racje musze ci przyznac bo ani nie ma gdzie pojsc w wolnej chwili zeby sie zrelaksowac ale tez duzo osob w wieku tzw studenckim opuszcza nasze miasto z powodow studiow gdyby powalczyli troche to wydaje mi sie ze jakies ciekawe kierunki tez by mogly zaistniec w Brzegu a nie tylko Pedagogika i resocjalizacja. Tak wiec moje zdanie na temat wladzy w Brzegu nie jest zbyt pochlebne bo w ciagu tych 4 lat praktycznie nic nie zrobili dla tych "szarych" obywateli.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-16, 11:02   

gosiaczek86 napisał/a:
Andrzejbrzeg, co do sprawy mieszkan komunalnych to z tego co sie orietuje to jest temat rzeka .. mieszkania beda ale najlepszy myk w tym ze mieszkania socjalne .. no chyba ze interesuje cie mieszkanie do remontu ale to tez trzeba niezle sie nachodzic za takim i tez nie wiadomo kiedy ci je przyznaja bo tak to juz jest w Brzegu .. (moja siostra juz 2 lata sie stara o takowe mieszkanie nie wiadomo jakie dla nich trzeba spelniac warunki)

My byliśmy na takiej liście do remontu ponad 5 lat, a potem nagle zmieniły się przepisy i skreślono nas, bo zrobiliśmy się zbyt bogaci na takie mieszkanko :( Z tego co pamietam to dochód na członka rodziny nie mógł przekraczać ok 500zł. Jak za taką kasę można zrobić remont, opłaty i jeszcze żyć :?: A te mieszkania to ruiny, w dosłownym tego słowa znaczeniu :x
Co do zatrzymania młodziezy też się zgodzę. Niestety Brzeg to miasto, które umiera po 20:00 :(
No i jeszcze problemy z pracą. Młodzi wyjeżdżają również z tego powodu. Uwierzcie mi, że jest wielu dojeżdżających do Wrocławia, Opola czy Oławy. Sama widzę codziennie na PKP te same osoby od kilku lat :(
A co do rozwoju miasta, to nie ma nawet gdzie. Jedyna część miasta, która się rozrasta to cmentarz komunalny :(
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-03-16, 15:03   

Co do mieszkan wlasnie widzialam wykaz takowych .. ruiny to malo powiedziane a rodziny ktore zarabiaja nawet po 2000zl czesto nie byly by w stanie wykonac tego remontu .. i to mieszkania jedno pokojowe z kuchnia i wc na klatce schodowej no dajcie spokoj z takim czyms .. Inez nawet juz sie nie rozrasta bo nie ma gdzie dlatego w sumie juz chowaja na cmentarzu kolo Milosierdzia
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-16, 15:09   

ale czemuw tej ankiecie nie ma wiecej odpowiedzi do wyboru :?:
czy moze jest to z gory wypatrzony wynik :?: :!:
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-16, 15:16   

ja jestem na NIE do władz.... jestem na TAK aby spróbować rozbudować nasze miasto, połączyć wsie itd... jestem na TAK aby zrobić coś dla młodzieży.. !!!!!!!!!!!! Władza jest do bani :/ :(
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-16, 15:25   

WAPNIAK napisał/a:
ale czemuw tej ankiecie nie ma wiecej odpowiedzi do wyboru :?:
czy moze jest to z gory wypatrzony wynik :?: :!:


Brakuje jeszcze opcji :

- Kiepsko
- Do bani
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-03-16, 15:27   

alferx napisał/a:
Brakuje jeszcze opcji :

- Kiepsko
- Do bani

dokladnie tego brakuje
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-16, 15:31   

WAPNIAK napisał/a:
AlferX napisał/a:
Brakuje jeszcze opcji :

- Kiepsko
- Do bani

dokladnie tego brakuje


Myślę, że autor posta rozszerzy ankietę.
(jeżeli będzie miał problem niech się ze mna skontaktuje).
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-16, 15:32   

alferx napisał/a:
Myślę, że autor posta rozszerzy ankietę.
(jeżeli będzie miał problem niech się ze mna skontaktuje).

Właśnie to miałam powiedzieć :D Jak coś to mu pomożemy :wink:
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-03-16, 18:57   

A moze autor boi sie prawdy ze beda wszystkie glosy na nie albo cos podobnego .. :( niestety brzeg nie ma co sie cieszyc wladza .. juz gdzies pisalam posta tez dotyczacego ocenie brzeskiego samorzadu .. niestety jest tez podobny do tych tutaj czyli bardzo negatywne spostrzeganie wladzy
0 UP 0 DOWN
 
grzechu 
Kawaleria Polska



Wiek: 48
Dołączył: 05 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Popielów

Wysłany: 2006-03-16, 19:55   

Gosiaczek, nie chce Cie rozczarowac, wez im nie jecz, oni maja powazne problemy, maja swoje rodziny, kolegow, co sie ich czepiasz. Ich problemy sa ogromne, czesto chodzi o duza kase, a my im tylko przeszkadzamy i marudzimy. Gdybys umiala sie postawic na chwile w ich sytuacji, tyle pokus, nowe aferki. A my tylko im chcemy skrzydla podcinac. Przeprosmy lepiej wladze. Bo wyglada na to, ze my jestesmy nikim a oni to sa Panstwo
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-03-16, 20:41   

grzechu napisał/a:
Przeprosmy lepiej wladze. Bo wyglada na to, ze my jestesmy nikim a oni to sa Panstwo



:>

Rozbawiło mnie to i to bardzo.

A więc nie narzekajmy bo gdyby nie oni nie było by komisji itd... Przez co ludzie nie mieli by pracy.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-03-16, 21:17   

yasiu napisał/a:
grzechu napisał/a:
Przeprosmy lepiej wladze. Bo wyglada na to, ze my jestesmy nikim a oni to sa Panstwo

:>
Rozbawiło mnie to i to bardzo.

A więc nie narzekajmy bo gdyby nie oni nie było by komisji itd... Przez co ludzie nie mieli by pracy.


No właśnie gdyby nie te aferki ludzie nie mieliby czego oglądać w TV :D a tak przynajmniej wiemy na co idą nasze pieniążki :wink:

Ps. Trzeba przyznać Grzechu, że masz świetny styl, potrafisz mnie rozbawić do łez
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-03-17, 10:53   

Cytat:
Jak oceniasz pracę władz miasta?


Fatalnie... :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: do, pytanie, wladz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu