Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
no to chlopaki mamy stajce SHELLA do kompletu
Autor Wiadomość
boossu 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

  Wysłany: 2005-12-15, 21:36   no to chlopaki mamy stajce SHELLA do kompletu

na lokietka w miejscu stare stacji agrometu.. hyhy.. bedziecie mogli wyprobowac shell v-power racing :mrgreen: tylko uwazajcie zeby dodatkowe konie nie wgniataly was w fotele :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2005-12-15, 21:52   

tylko czy ceny beda podobne do tych z BP?? jak tak to ja rezygnuje najlepiej jak bylby JET w Brzegu ceny maja niskie i paliwo dobre
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-15, 21:57   

boossu napisał/a:
bedziecie mogli wyprobowac shell v-power racing tylko uwazajcie zeby dodatkowe konie nie wgniataly was w fotele

Ja czekam na Power-GAS w konkurencyjnej cenie :D :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2005-12-15, 22:03   

Na shellu pb95 stoi ok 3.60 wiec jest znośnie , bynajmniej tak jest w opolu chyba
0 UP 0 DOWN
 
TOMEK_vwpolo 

Wiek: 39
Dołączył: 12 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2005-12-15, 22:10   

Ano fakt. Dziś przejeżdżając widziałem postępy w pracy nad nową stacją. Mam nadzieję że paliwo będzie I klasa i w dobrej cenie. Do tej pory na Shella nikt nie nażekał. A V-POWER powinien być dla klubowiczów od nowego roku w promocyjnej cenie - 2zł. Życzę tego każdemu z całego serca... Gdyby tak się znalazł klubowy sponsor ! Hehehe..........Nierealne.........Puki co mudlmy się aby akcyzy nie podnieśli bo przy przeciętnych zarobkach Polak niedlugo będzie auto używał w niedziele i od święta.
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2005-12-15, 22:30   

a podobno maja podniesc akcyze na gaz z 0,40 do 2 zł to bedzie przekret ale juz za ten projekt o ile sie nie myle wiceminister finansow stracil posade wiec chyba nie macie strachu a mogliby zrobic cene paliw na poziomie 2,50 gospodarka szybciej bys sie rozwijala i wogole.......... :evil: :cry: :cry:
0 UP 0 DOWN
 
TOMEK_vwpolo 

Wiek: 39
Dołączył: 12 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-15, 22:42   

Mam nadzieję że brzeski Shell będzie bardziej zmodernizowany.........hehe........

[ Dodano: 2005-12-15, 22:54 ]
Co ciekawe SHELL na swojej stronie pisze że tankując SHELL POWERGAS oszczędności w zużyciu gazu mogą sięgnąć 9%. Sprawdzimy ! Nie podaruje im jeśli okaże się inaczej.
P.S. Bossu - też zamierzasz ich sprawdzić? Musimy się razem wybrać....

petrol%20pumps%20muted.jpg
Plik ściągnięto 189 raz(y) 18,86 KB

0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-15, 23:25   

Shell nie jest zadna rewelacja, to tylko marka za ktora trzeba placic, jak zatankowalem gazu na tej stacji w Oławie do Opla Omegi B to tak zamulilo cos, ze nie chcial dobrze przyspieszac, a po jakims czasie musialem przelaczyc na benzyne, a mowia ze tam najlepszy gaz maja
a przy stu oktanowej benzynie wcale wiecej koni nie przybedzie, ale za to odczujemy wieksza kulture pracy silnika, lepsze osiagi beda znikome
a co do Opola to rzeczywiscie sa stacje benzynowe gdzie sprzedaja tanie paliwo i to jest wielki plus, mam nadzieje ze otwierajac nastepna stacje w Brzegu cos sie z cenami wkoncu poprawi,
plusem w Brzegu jest to ze mozna kupic tanio gaz, w Opolu niestety tak tanio juz nie jest
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-16, 04:46   

Cytat:
Shell nie jest zadna rewelacja, to tylko marka za ktora trzeba placic, jak zatankowalem gazu na tej stacji w Oławie do Opla Omegi B to tak zamulilo cos, ze nie chcial dobrze przyspieszac,

Ja akurat nie mam złych doświadczeń z Shellowskim gazem. Często tankowałem w Oławie, może mniejszego zużycia nie miałem, ale od razu czułem różnice pomiędzy gazem tankowanym w Brzegu czy Orlenowym a na Shellu. Na razie lepszy gaz tankowałem tylko w Niemczech :) na tym to autko szło jak trzeba :D i cena też w miare 0,59 euro
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-16, 06:29   

Tymon co Ty tak pozno chodzisz spac? pewnie spisz do 12 a ja wlasnie przed chwila wstalem i do szkoly uderzam :(
no chyba ze wstajesz wczesniej ode mnie :-P
0 UP 0 DOWN
 
boossu 



Wiek: 38
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: z daleka

Wysłany: 2005-12-16, 09:40   

TOMEK_vwpolo napisał/a:
Mam nadzieję że brzeski Shell będzie bardziej zmodernizowany.........hehe........

[ Dodano: 2005-12-15, 22:54 ]
Co ciekawe SHELL na swojej stronie pisze że tankując SHELL POWERGAS oszczędności w zużyciu gazu mogą sięgnąć 9%. Sprawdzimy ! Nie podaruje im jeśli okaże się inaczej.
P.S. Bossu - też zamierzasz ich sprawdzić? Musimy się razem wybrać....


o ile bedzie gaz.. to sie wybierzemy :D narazie pozostalo nam czekac :mrgreen:

[ Dodano: 2005-12-16, 09:42 ]
Bilu napisał/a:
Na shellu pb95 stoi ok 3.60 wiec jest znośnie , bynajmniej tak jest w opolu chyba


dobrze powiedziane w Opolu.. wiadomo ze w brzegu bedzie drozej :mrgreen:

[ Dodano: 2005-12-16, 09:49 ]
pasztet007 napisał/a:
a podobno maja podniesc akcyze na gaz z 0,40 do 2 zł to bedzie przekret ale juz za ten projekt o ile sie nie myle wiceminister finansow stracil posade wiec chyba nie macie strachu a mogliby zrobic cene paliw na poziomie 2,50 gospodarka szybciej bys sie rozwijala i wogole.......... :evil: :cry: :cry:


KLIK <----- przeczytaj to to zaobczaysz :mrgreen: wiesz cena gazu teraz jest głownie sztucznie podwyzana przez sprzedawcow.. podwyzki akcyzy nie bylo i nie bedzie (raczej).. a te wiadomosci ze bedzie wieksza akcyza to jakas fama dzinnikarska.. dziennikarze musza tez z czegos zyc :mrgreen: mam nadz ze nie dlugo gaz powroci do ceny <2 zl

[ Dodano: 2005-12-16, 09:51 ]
Domel napisał/a:
Shell nie jest zadna rewelacja, to tylko marka za ktora trzeba placic, jak zatankowalem gazu na tej stacji w Oławie do Opla Omegi B to tak zamulilo cos, ze nie chcial dobrze przyspieszac, a po jakims czasie musialem przelaczyc na benzyne, a mowia ze tam najlepszy gaz maja
a przy stu oktanowej benzynie wcale wiecej koni nie przybedzie, ale za to odczujemy wieksza kulture pracy silnika, lepsze osiagi beda znikome
a co do Opola to rzeczywiscie sa stacje benzynowe gdzie sprzedaja tanie paliwo i to jest wielki plus, mam nadzieje ze otwierajac nastepna stacje w Brzegu cos sie z cenami wkoncu poprawi,
plusem w Brzegu jest to ze mozna kupic tanio gaz, w Opolu niestety tak tanio juz nie jest


wiesz z kazdym koncenrem tak bywa, ze paliwo sprzedawane na roznych stacjach jest roznej jakosci... njiestety cala polska.... wiec bedziemy musilei sprawdzic tez naszego shela :mrgreen:

[ Dodano: 2005-12-16, 09:52 ]
pasztet007 napisał/a:
tylko czy ceny beda podobne do tych z BP?? jak tak to ja rezygnuje najlepiej jak bylby JET w Brzegu ceny maja niskie i paliwo dobre


tez jestem za 8) Jet'a albo Neste. Ogoleni stacje bez obslugowe dzieki temu ze nei wydaja pieniedzy na pracownikow.. moga obnizac koszty.. a co za tym idzie maja tansze paliwo
0 UP 0 DOWN
 
TOMEK_vwpolo 

Wiek: 39
Dołączył: 12 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-16, 13:18   

Dokładnie ! Miałem okazje tankować na NESTE i byłem zaskoczony ceną. Prawdą jest że stacje samoobsługowe bez pracowników mają tańsze paliwo.
No a na JET-cie w Opolu benzyne widziałem 40-50 gr. tańszą niż w Brzegu.
Oby Shell w Brzegu zrobił jakieś promocje bo jak nie to z torbami pujdzie.......hehehe....
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-16, 14:08   

Domel napisał/a:
Tymon co Ty tak pozno chodzisz spac? pewnie spisz do 12 a ja wlasnie przed chwila wstalem i do szkoly uderzam
no chyba ze wstajesz wczesniej ode mnie

Piątki mam wolne i właśnie wstałem :D :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2005-12-16, 14:12   

przeanalizujmy co sie bardziej oplaca miec wysoka cene i tracic kupujacych czy tansze paliwo i wiecej ochotnikow???? jest wyjscie drogie paliwo bo i tak trzeba bedzie kupic :cry:

prawda jest taka ze stacje bardziej dbaja o swoja kieszen niz o jakosc paliwa
a dzisiaj na BP ON 3,79 zł a na Jet-cie w niedziele byl bodajze za 3,39 o ile pamiec mnie nie myli
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-16, 16:51   

hehehe ciekawe czy tankujac do pelna na np. Jet'cie w Opolu roznica w cenie wystarczy na przejazd chociaz w jedna strone (Brzeg - Opole) 8) , kto policzy? :-P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: chlopaki, do, kompletu, mamy, no, shella, stajce, to


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu