Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: KtOŚ
2008-09-15, 20:47
Nowy portal Nasz-brzeg.pl

Czy podoba ci sie strona ?
Bardzo mi sie podoba
10%
 10%  [ 4 ]
Jest fajna
5%
 5%  [ 2 ]
Jest mi obojętna
42%
 42%  [ 16 ]
Nigdy już tam nie wejdę
42%
 42%  [ 16 ]
Głosowań: 38
Wszystkich Głosów: 38

Autor Wiadomość
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-09-16, 18:33   

co wam powiem to wam powiem wole juz grac w tibie (czy jak sie to nazywa) niz miec konto tam
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-16, 18:51   

Fajna, łączy w sobie pomysł działu randka więc jestem jak najbardziej za
0 UP 0 DOWN
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-16, 18:52   

Swoją drogą, w ankiecie brakuje jednej opcji - "nie podoba mi się".
Moim skromnym (jak zawsze :P ) zdaniem stronka rzeczywiście jest chaotyczna jak już wcześniej ktoś wspominał, brakuje oddzielenia jednych rzeczy od drugich i uporządkowania ich w jakimś logicznym ciągu.
Idea może i dobra, ale w dobie dzisiejszych portali (nasza-klasa, fotka, randki, sympatia etc.) nie do końca trafiona, bo jeśli ktoś będzie chciał żałożyć konto, to pewnie zrobi to tam, a nie tu - taka prawda.
Czy portal dla ludzi tylko z Brzegu się sprawdzi, zobaczymy, lecz nie wróżę jakiejś świetlanej przyszłości, jeśli chcesz stworzyć coś dobrego, znając życie średnia wieku będzie wynosiła 13 lat...
0 UP 0 DOWN
 
RaZoR 



Wiek: 33
Dołączył: 03 Maj 2008

UP 13 / UP 9


Skąd: http://oclab.pl/

Wysłany: 2008-09-16, 21:07   

Sawka szukasz chłopa?? polecam nk :D
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-16, 21:50   

RaZoR napisał/a:
co wam powiem to wam powiem wole juz grac w tibie (czy jak sie to nazywa) niz mieć konto tam

A graj sobie w co chcesz nikogo nie zmuszam do rejestracji a szatę zmienię jak będzie mi się chciał o mam w planach utworzenie nowej bardziej przejrzystej ale to dopiero za kilka dni , Wiec jak komuś nie pasuje to proszę nie wchodzić proste chyba :D nikogo nie będę zmuszał.A ci co mnie tak krytykują to proszę przedstawić swoje strony chętnie zobaczę co za badziew zrobiliście :D
 
Yvvone 



Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lut 2007

UP 66 / UP 12


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-16, 21:54   

germanek2, my tylko przedstawiliśmy swoje wizje świata i chcieliśmy doradzić, co zrobić, żeby było lepiej... A Ty tu od razu:
germanek2 napisał/a:
A ci co mnie tak krytykują to proszę przedstawić swoje strony chętnie zobaczę co za badziew zrobiliście

Widzę tu samą konstruktywną krytykę, która powinna Ci pomóc...
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-16, 21:55   

Yvvone napisał/a:
germanek2, my tylko przedstawiliśmy swoje wizje świata i chcieliśmy doradzić, co zrobić, żeby było lepiej... A Ty tu od razu:
germanek2 napisał/a:
A ci co mnie tak krytykują to proszę przedstawić swoje strony chętnie zobaczę co za badziew zrobiliście

Widzę tu samą konstruktywną krytykę, która powinna Ci pomóc...


No ale ja bym chciał zobaczyć co oni potrafią :-P wiem ze krytyka wspomaga ale z ciekawości pytam :P
A co do tampletki to mam zamiar zrobić aby uzytkownik sam mógł sobie ja zmienić na jaka będzie chciał
Ostatnio zmieniony przez germanek2 2008-09-16, 21:58, w całości zmieniany 2 razy  
 
Cover 



Wiek: 50
Dołączył: 01 Mar 2008

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2008-09-16, 22:03   

Design mnie odstrasza dlatego opcja 3 w ankiecie.
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-16, 22:05   

Ok już macie inny wygląd :P i.Chyba tylko w tą stronę jest krytyka czyli tampletke.Na stronie głównej ukryte są niektóre opcje,dopiero po zalogowaniu ukazują się inne opcje.Jeśli macie jakieś propozycje co do układu strony to zapraszam do pomocy :P .
Ostatnio zmieniony przez germanek2 2008-09-17, 17:56, w całości zmieniany 5 razy  
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-17, 22:14   

RaZoR, nie, nie szukam, złośliwości do kieszeni, bo ten temat już był sto razy przerabiany i mam go serdecznie dosyć
0 UP 0 DOWN
 
Piotrek199214 


Wiek: 32
Dołączył: 11 Wrz 2007

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2008-09-18, 13:25   

Nie pasuje mi to że nie ma żadnej poufności danych użytkownika. Ani wyboru przez użytkownika ukrycia danych typu: kontakt GG itp. Moim zdaniem powinna być opcja by to user mógł sobie zarządzać kto ma odwiedzić jego profil a kto nie i kto może zdobyć GG!. Moja uwaga i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-18, 15:19   

Piotrek199214 napisał/a:
Nie pasuje mi to że nie ma żadnej poufności danych użytkownika. Ani wyboru przez użytkownika ukrycia danych typu: kontakt GG itp. Moim zdaniem powinna być opcja by to user mógł sobie zarządzać kto ma odwiedzić jego profil a kto nie i kto może zdobyć GG!. Moja uwaga i tyle.



Już o tym dawno pomyślałem nie martw się :P JAk będzie większę grono użytkowników to napewno to będzie gwarantuje ci .No ale np: gg,skype,ulica nie musisz podawać.gg dodałem aby było można łatwiej się odnaleźć bo wiem ze dosć spora ludzi z tego korzysta :P .
Ostatnio zmieniony przez germanek2 2008-09-18, 15:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2008-09-19, 18:21   

Mała pomyłka...:P
"Szukaj znajomych w brzegu i okolic" a raczej powinno byc: Szukaj znajomych z Brzegu i okolic.
no i Brzeg tak mi się zdaje że powinniście napisac z DUŻEJ litery...:)

nasz-brzeg pomyłka.jpg
Plik ściągnięto 92 raz(y) 106,28 KB

0 UP 0 DOWN
 
Piotr S. 
Nadszyszkownik



Wiek: 51
Dołączył: 08 Wrz 2006

UP 3 / UP 7


Skąd: /dev/null

Wysłany: 2008-09-19, 23:11   

ovh na którym to postawiliście wydoli jak będziecie mieli więcej użytkowników? No chyba, że macie to na dedyku bo jeśli shared hosting to tylko czekajcie jak admini z ovh przyślą maila, że zużywacie za dużo % calego procesora. Kiedyś zainteresował mnie Dolphin ale kilka osób odradziło mi, powód opisałem wyżej.

edit:
Cytat:
Nasz-brzeg.pl dołącz do ludzi z "Brzegu" i okolic,poznawaj fajne i miłe osoby.Pokaż się w sieci z twoim partnerem,partnerką.Zobacz jakie fajne osoby mieszkają blisko ciebie.


Uuuu takiego meta description dawno nie widziałem :) Pisane po jakiejś większej dawce %?
Ostatnio zmieniony przez Piotr S. 2008-09-19, 23:15, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
germanek2
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2008-09-20, 18:01   

Już tłumaczę :P miałem pewną osobę która pisało mi wszystkie teksty ja tylko grzebie w plikach odpowiednich za konfiguracje :) nie jestem w stanie wyłapać wszystkiego co ta osoba napisała.Post ze screenem jest to mój błąd bo ja dłubałem w plikach mogłem nie zauważyć i źle napisać., ale to drugie to już nie moja wina poprawię to jak najszybciej.

Odradziło ci pewnie dlatego że nie dali sobie rady bo jest za trudny, to nie jest tam jakiś tam zwykłe skrypt :) .Z mojego doświadczenia wiele osób ma problemy nawet z instalacją :D a co dopiero z konfiguracją :) .Skrypt ten nie nadaje się na początek. :)
Ostatnio zmieniony przez germanek2 2008-09-20, 18:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: naszbrzeg, nowy, pl, portal


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 40
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu